שירותי תמלול

עלות תמלול – קרא כאן

מידע בנושא עלות תמלול

גם אם לא נרצה בכך הרי שתחום התמלול הפך להכרחי בחיינו. אנחנו נפגוש בשלב כזה או אחר את הצורך בתמלול. עלות תמלול היא נושא אשר צריך לשים לב מאחר שהתחום הפך לרחב למדי. כעת ניתן למצוא תמלול דיונים, תמלול מאנגלית לעברית, תמלול בשביל סטודנטים ועוד ועוד. כך טוב יהיה אם תקבלו מידע מקצועי על המחיר של שירות התמלול. על מנת שתדעו על המחיר, עליכם להבין מה עומד מאחורי אותו מחיר, האם חברות שונות נותנות מחירים מסוימים לשירותים ייחודים ולבסוף, מדוע אתם צריכים אנשי מקצוע אשר יש להם מומחיות בתחום התמלול. תחום זה אכן צמח בצורה כבירה בשנים האחרונות.

היכולות של בעל המקצוע

האדם האחראי על התמלול הוא אדם שלמד את הנושא בצורה רחבה ומעמיקה. כך למשל ישנו צורך לדעת להשתמש בתוכנות תמלול כאלו ואחרות. תמלול מקצועי איננו נעשה על ידי כתיבה על דף או כתיבה על מסמך וורד. ישנו צורך כי המומחים לתמלול ידעו להשתמש בתוכנות התמלול השונות שקיימות כיום. יתרה מזאת, כמו כול מוצר בעידן הטכנולוגי גם תוכנות התמלול משתנות ומתעדכנות במהלך השנים. כך מומחי התמלול צריכים לדעת על העדכונים והחידושים השונים הקיימים אצל התוכנות השונות. כאשר אתם משלמים על שירות תמלול,אתם משלמים על שירותיו של בעל מקצוע בעל מגוון של יכולות איכותיות.

ממה מורכב המחיר של עמוד תמלול

עלות עמוד תמלול מורכבת מכמה אלמנטים. ראשית כול ישנו את המרכיב של מספר המילים. כך עלות תמלול ניתנת על פי מחיר מילה. בנוסף, ככול שעבודת התמלול היא קשה יותר, ככול ששיחת הטלפון היא קטועה ולא מובנת כך העלות עלולה לעלות בצורה מסוימת. בנוסף, ישנו את אלמנט התרגום בין שפות. אם נדרש לתמלל שיחת טלפון מאנגלית לעברית הרי שעלות תמלול היא שונה למדי מעלות תמלול של שיחה אשר מתרחשת בשפה העברית. תמלול הוא מטלה בפני עצמה אשר חברות כאלו ואחרות מקדישות את מיטב המשאבים על מנת ליצור יכולות תמלול גבוהות. אל תתנו לעצמכם לבחור בשירות זול, כך תוכלו להגיע למצב בו תקבלו תוצר בעייתי.

מה זה תמלול?

עלות תמלול תמונה
עלות תמלול תמונה

תמלול למעשה הינו המרת קובץ שמע לכתב.
העוסק במלאכה זאת של תמלול קבצי אודיו, נקרא מתמלל.
כאשר מעוניינים בתמלול איכותי, צריך לפנות למתמלל מנוסה במלאכה הזו מפני שהתמלול דורש רמת ביצוע רבה.
על המתמלל להבחין בין סוגי קולות שונים, מבטא וזיהוי מדויק של אותם דוברים , סוגי הדגשה וכדומה.

בימינו ישנן דוגמאות של תמלול כמו לדוגמא:

תמלול לבית משפט
תמלול הרצאות
תמלול של שיחות
תמלול ראיונות
תמלול הקלטות
תמלול של פגישות

במאמר הבא נפרט לכם על אותם סוגי התמלול הנ”ל

תמלול של הרצאות – מקבלים הרצאה הקיימת על גבי קובץ שמע וצריך להפוך אותה לכתב
תמלול משפטי – זה סוג תמלול אשר מייצג שיחה מסוימת והינו מוצג כראיה בפני בית המשפט.
תמלול של שיחות – במרבית הפעמים נערכו לצורך משפטי, יש גם כן שיחות טלפוניות מוקלטות ולכן החובה היא להמיר את השיחות הללו עבור הצגתם בבית המשפט.
תמלול הקלטות – המרת הקלטות מאודיו לטקסט.
תמלול ראיונות – ממירים ראיונות מוקלטים משמע לטקסט כתוב, יש פעמים בהם ההקלטות לא נערכות בתנאים טובים, יש רעשים שונים ברקע שמפריעים לשמיעה ומשום כך, תמלול ראיונות מאפשר להשיג את אותו ראיון בטקסט כתוב.

תמלול מוצלח ואיכותי

בכדי שהתמלול יהיה מקצועי, צריך שלמתמלל יהיו את מיומנויות המתאימים כמו למשל:

האזנה חדה, ידע טוב של השפה, הוא גם אמור להיות בקיא בעולם התוכן שאותו הוא מתמלל, אם למשל מדובר בנושא משפטי, שיהיה את ההיכרות עם מונחים מעולם החוק והמשפט.

כמו כן יש צורך אורך רוח וסבלנות מרובה בגלל שלעתים צריך לשמוע לקטע השמיעה כמה פעמים על מנת לפענח אותו שאם לא, עשוי להיווצר חסרים בטקסט.

באיזה אופן יש לבחור מתמלל שיבצע את העבודה במדויק?

כאשר פונים למתמלל, חשוב לבדוק אצלו את אותן הנקודות הבאות:
האם יש לו ידע וניסיון בתמלול קובץ שמע וכמו כן אם הוא גם תמלל סוגים שונים של הקלטות.

בענף של התמלול קיימות כמה וכמה תוכנות לתמלול, תבדקו באיזה סוג תוכנה הנו נעזר, אם הוא לא יודע לציין לכם באיזה תוכנות הוא מתמלל, רוב הסיכויים שהוא לא מתמלל מקצועי.

אם אותו מתמלל יכול לתמלל קבצי אודיו עם איכות שמיעה ירודה, למתמללים בעלי ניסיון ישנן תוכנות מיוחדות שמשפרות קבצי אודיו ואפילו שיחות באיכות נמוכה הם מצליחים לתמלל.

זה היה מאמר בנושא עלות תמלול למענכם ובשבילכם.

 

ראיון.

עבודות תמלול מהבית

 

שירותי תמלול ישירות מהמתמללת

תמלול של הרצאות

תמלול שיחות בזום

תמלול ישיבות מנהלים

תמלול משפטי – תמלול דיונים משפטיים

תמלול שיחה מוקלטת

תמלול הרצאות והקלטות

תמלול של פגישות

תמלול באנגלית

הקלטה ותמלול ישיבות
תמלול הקלטות בעברית
תמלול ותרגום

תמלול העסק שלך

מספרי שורות וחותמות זמן רב

 

תמלול קבצי שמע

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *