איטום גגות מרוצפים – מהי החשיבות של איטום קירות מרוצפים והשיטות לביצועה.
9
rtl,page-template-default,page,page-id-9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

איטום גגות מרוצפים – מהו וכיצד מבצעים סוג זה של עבודת איטום

עבודת איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים זו אחת העבודות החשובות והקשות ביותר בתחום האיטום, עבודת איטום גגות מרוצפים הנה משמעותית ביותר מאחר והיא מונעת חדירת מים לגג המרוצף. מים אלו יחדרו ויגרמו לבעיות נפוצות ולא נעימות – רטיבויות בקירות, תקרה וריצפה, נזילות ועובש שמתפתח עם הזמן. כשמבצעים איטום גגות מרוצפים, מאחר והעבודה היא כה קשה ומסובכת, חשוב לבחור בבעל מקצוע מנוסה ומקצועי שמתמחה באיטום גגות מרוצפים. קיימים תחומי התמחות רבים בתחום האיטום – איטום בסנפלינג, איטום בזפת, איטום מפרסות ועוד.. אחד מהם הוא איטום גגות מרוצפים. כל תחום איטום כולל בתוכו שיטות רבות שיש לדעת וחומרים רבים שיש להתאים ולדעת בצורה מעמיקה אודותיהם. לכן, חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע המתמחה בתחום איטום גגות מרוצפים, עם מקצועיות מוכחת ועבודות איכותיות. כך תוכלו להיות בטוחים ובראש שטח שעבודת האיטום גגות מרוצפים על הגג שלכם תהיה איכותית ומקצועית ותשמר לאורך זמן רב ללא תקלות.

השיטות לביצוע איטום גגות מרוצפים

בהתמחות האיטום גגות מרוצפים, התפתחו שיטות שונות לביצוע העבודה. יש לדעת בצורה מעמיקה על כל שיטה ושיטה והחומרים שיש להשתמש בהם כדי לבצעה. כל שיטה מתאימה לסוג בנייה שונה, סוג עבודת איטום וסוג גג שונה. השיטות העיקריות בהן משתמשים בימינו לאיטום גגות מרוצפים הן:

פירוק וריצוף מחדש – זוהי שיטה איטית ויחסית יקרה,אך היא שיטה מאוד בטוחה ברמת הסיכון שלה ומאוד יעילה באיכות העבודה. בשיטה זו מסירים את הריצוף הקיים של הגג ומבצעים עבודת איטום גגות מרוצפים מחודשת וטובה יותר, לאחר בנית שכבת האיטום החדשה נבנה ריצוף חדש לגג. בזכות שיטה זו יש פתרון המשתמר לאורך שנים רבם ומונע נזילות בצורה מוחלטת.

חירוץ ואטימה מחדש – זוהי שיטה זולה יותר מפירוק וריצוף מחדש, איכותה לא יורדת ממנה והיא יעילה מאוד גם כן. אנו לרוב נמליץ על שימוש בשיטת החירות ואטימה מחדש, זאת מאחר וזו שיטה יותר מהירה, יותר זולה ולא מורכבת ברמתה כמו השיטה הקודמת. בשיטה זו נזהה את אזורי הליקוי של מערכת האיטום הפגומה, נחרץ את האזור ונסיר את הרובה הישנה. לאחר מכן נבצע איטום מחודש וחזר יותר של הרוב ומעל זה שכבת איטום מחודשת נוספת.