שירותי תמלול

תמלול ראיון קרא

 

תמלול ראיון קרא

תמלול ראיון

פריטים וטיפים לתמלול סרטים מהירים וקלים בהרבה יותר
תעתיק שמע – תהליך המרת הדיבור המוקלט לטקסט – איננו הדבר הזוהר מאוד תמלול ראיונות. אולם ייתכנו סיבות נחשבות לתמלול סרטים. הנה בעיקרם אי אלו מהם:
תמלילים שאפשרי לאינדקס בנוחיות מרבית דרך אינטרנט, כל מה שמגדיל את אותן ההזדמנויות של החברה לדרג עבור מילות משלו יחד זנב רם.
הוספת תמליל מתחת לתוכן הווידאו של העסק הופכת את הדבר לשיתוף בהרבה יותר, באופן מיוחד בשילוב יחד עם תוספים השייך לחיצה על ציוץ.
רבים ושונים חושקים לסרוק סיכום הנקרא מלל הווידיאו לקראת שהם קובעים או גם לראות מקרוב בו.
חוץ תועלות ממוקדי קידום, אחת הסיבות המוצלחות באופן ספציפי לתמלול סרטים היא להנגיש את התכולה של החברה כמעט לכל כל המשפחה של החברה שלכם, כולל אנו אינן שומעים את אותן האודיו אם מבחינים בהם את הסרטון.
שיווק תמליל בתוספת ל סרט ראש מעביר, כמו, מתיר למשתמשים יחד מוגבלות למצוא את אותו הטקסט או אולי להאזין לטכנאי שיטה טכנולוגיית קריאת מסך. ניתן להמיר תמלילים לכיתובים או כתוביות ולסנכרן את אותן הסרטון לחוויית גולש משובחת ועוד מקומות בהרבה.
המינוס ששייך ל תמלול סרטים בעצמך נקרא שזה הוא דרך רוב רובם של ומייגע, לחתוך בזמן שאחרת יוכל להוות מושקע ביצירה.
אז הייתי אשתף בכמות מהכלים והטיפים האהובים עלי לתמלול זריז בהרבה שקלטתי בעבודתי כמתמלל מומחה. הכלים המכוסים כאן כיף אחת קצת מ- $ 100 דולר, והם יש בכוחם להעלות בדרגה והיה אם דרמטי רק את מהירות התמלול שלנו ולחסוך לנו שעות פרק זמן.

תמלול לבית משפט

פריטים להגברת פרודוקטיביות תמלול
בעצם יחד עם קורס התרסקות בהקלדת נגיעה והרבה תרגול, כנראה לכאן ממש לא תוכל לבוא למהירויות הקלדה חשובות מאוד מטעם 80+ לדקה. נוני שיש להן השיטה אתם יכולים לזרז “באופן מלאכותי” את אותו מהירות ההקלדה של החברה – בסיטואציות ספציפיים בכמה פעמים.
להלן 8 רהיטים שבהם זה יהיה אפשרי עבורך להשתמש:
1. תוכנת תמלול
או גם החברה שלך מעתיק סרטונים בעצמך, לכל הפחות תצטרך לפעולה תוכנת תמלול מרשימה בכדי לתת סיוע השמעת שמע בעזרת המקלדת או לחילופין דוושת הרגל בלבד. הוא למעשה מבטל את אותה התסכול של ניצול מתמיד בעכבר על מנת להפעיל ולעצור את כל השמע.
לתוכניות התמלול שלהלן מוטל עלינו גרסאות חינמיות מוגבלות יחד שדרוגים בנות סביר:
Express Scribe דרך תוכנת NCH (Mac אם PC)
InqScribe (Mac אם PC)
מתמלל ה- FTW (PC)
2. דוושת כף רגל תעתיק
שימוש בדוושת כף הרגל בשביל לשלוט בהשמעה הזאת הדרך הבטוחה הקלה והמהירה ביותר להאיץ רק את יעילות התמלול של החברה שלכם. שמעתי 9 אתם, בהתחלה ספקנים, אומרים שהם לא בטוחים מהם הינם פעם הצליחו לתמלל נטול אחד.
דוושות כף הרגל דואגות להשמעת שמע נעדר שימוש בעכבר, איך שמבטל את שצריך בעשיית ריבוי מאמצים עם האצבעות תוך כדי תמלול. לא מעטים מדוושות הרגל שהיא ימינו, לדוגמא ה- Infinity USB הפופולרי, צריכים להיות plug and play, על ידי זה שתוכל לעשות ניצול מהגברת המהירות הנוספת כבר.

או תחליט אינה להשקיע בדוושת כף הרגל, תוכל לפרט את אותו תוכנית התמלול של העסק כך שתשלוט בהפעלת שמע בדרך של לוח המקשים המספרי או שמא מקשי הפונקציה, שעדיין נחושים מעט יותר משימוש בעכבר.
3. תוכנת הרחבת תווים
תוכניות להרחבת סמלים, לדוגמה עיתון מיידי השייך Textware Solutions ו- Shorthand for Windows שיטה OfficeSoft, הן כדלקמן התכשירים של לפרטים נוספים לסחר עבור מתמללים מקצועיים. בשימוש ראוי, הם ככל הנראה עשויים להאיץ את אותה מהירות ההקלדה של החברה בכ -30%.
מרחיבי תוים מאפשרים לעסק לפרט חיתוך ספר משלך עבור מילים וביטויים פופולאריים, מהם שמסיר טונות מטעם הקשות. לדוגמא, אני יוכל לשים דגש לתוכנית ולהגדיל את אותו “tsm” ל”תודה ממש גדולה “.
אם כל אחד שלא דורש לשלם לפני תוכנית להרחבת סימני אלפבית, החברה שלך עשוי גם להתיז בתכונה להחלקה אוטומטי המתקיימות מטעם מצג שלך כדי להשיג את אותם מה – משמש קורה באותה המבנה, אך ורק יחד עם קלוש תכונות.
4. אוזניות מבטלות רעש
או העסק שלך מתמלל באוירה תוך שימוש עשויות מוצלחות שהיא המולה לבן, מי אוזניות מבטלות שאון, כמו למשל Bose QuietComfort או שמא Sony WH-1000XM2, מסוגלים לחולל פלאים לפרודוקטיביות של החברה שלכם (ולשפיות שלך).
5. תוכנת זיהוי קולי
או לחילופין אתה מגלה שאצבעותיך מתעייפות כחלק מ רעיונות הקלדה רבות, נסה את כל טכניקת “הד ההכתבה” על ידי הכתבת השמע שוב פעם והנחיית תוכנית VR לרכוש את אותן פעולת ההקלדה למעשה.

אבל קיימות יכולות מובנות לזיהוי דיבור לקראת PC ו- Mac, אך הצלחתי בעיקר דרך Dragon NaturallySpeaking. אתה יהיה מסוגל לבדוק מהתוכנה לסרוק תיעודים מורכבים בשביל להוסיף יתר על המידה ז’רגון וכתיב ספציפי אנו משתמש בתוכה לפעמים קרובות.
הגרסה האחרונה מסוג דרקון, v15, יכולה לעלות 300 דולר נכבדים. השתמשתי במס’ גרסאות, וכל דבר מגירסה 11 ואילך פועל מושלמת. אכן, או ברצונך להרטיב אחר כפות הרגליים בעזרת תמלול הד, שקול לרכוש גרסה קודמת ששייך ל התוכנית בנות קרוב למעלה בשביל -50 דולרים. (הקפד לבדוק תאימות להגדרה היא שלנו.)
עדכונים לתמלול מועט יותר מזה
פריטים נהדרים יוכלו להקל בעניין עבודתך, אך טכניקה בעלת איכות בעלת משקל לא פחות. להלן עשר המלצות מלקוחות מהירים לשיפור יעילות התמלול של העסק שלכם.
שפר את כל נוי השמע.
או שמא אני יש לו את הידע מה אני יוצר, זה יהיה אפשרי עבורך לכוונן את אותו איכות השמע באמצעות תוכנית עריכת שמע כמו Audacity או שמא WavePad עבור שתייבא במדינה לתוכנת התמלול שלך.
יחד עם זה, אינך יוכל להיות אשף שמע בכדי להעצים אחר נוי השמע מסוג הסרטונים שלך: תוכניות תמלול מסוימות מורכבות תכונות שנועדו לרכוש ממש זה. לדוגמא, על מנת לגלוש לתכונות תיקון האודיו ב- Express Scribe, עבור לתוך קובץ> תהליכי שמע “שובים”.
שלושה סגנונות הן:
הפחתת המולה ברקע. תכונה הנל קיימת בעזרת ביטול צליל מתחת לסף עוצמה מסוים. הוא שימושי למקרה רעשי הרקע שקטים יותר מהרמקולים.
תוספת נפח אחרת. הגדרה בכל זאת מגבירה את אותן עוצמת הקול בתוך -10%. תכונה זו שימושית כשמקסמת את אותם בקרות עוצמה הקול במחשב של העבודה ועדיין מתאמצת למצוא את האודיו.

תמלול הקלטות מהבית

לרכוש סינון טובה. הגדרה זו אחיד בפונקציונליות להפחתת שאון מראה, אבל בתחום לדעת צלילים אפשרות סף כוח קול, הזו מבדלת בתבנית לוקח הצליל, ומסננת תדרים מתחת לקניית 450 הרץ. התנסו בתכונה זאת בקבצי צליל “בוציים”, האם רעש הרקע מתחרה ברמקולים.
הכנס בנוחיות מרבית חותמות הרבה זמן.
יתכנו עיתים שבם רק שלך לרשום אחר שטח חייו הנוכחי בסרטון למען שתוכל לחזור ולסקור אותו מאוחר יותר. אל עורך הדין באופן זה קל להשתמש לתמליל תג מקודד מזמן, כמו [?? 00:07:02]. הקלדה ידנית המתקיימות מטעם בעיקר חותמות זמן זוהי טרחה, נוני למרבה המזל יש ידי נוחה מעט יותר.
תוך כדי תכונת קוד החיים המתקיימות מטעם תוכנית התמלול אתם יכולים להעתיק את אותם דירוג האודיו האינטרנטי ללוח ולהכניסו על ידי חיתוך מקשים. מכיוון שאני נעזר בשנת Express Scribe, אשתמש בזה כדוגמה פה, אבל החברה שלך ישמח לעשות הנל יחד עם מהמדה תוכנית תמלול טובה.
לפני אל סגנונות> מקשי קיצור מעניינים למערכת. טרדה על “הוסף”. בתפריט הנפתח של הפקודה בחר באפשרות “העתק זמן”.
מתח לדלת בנושא “שנה” והקצה לתוכנית מקש עד תמהיל מקשים לבחירתך, כגון אחד ממקשי הפונקציה.
בימינו, בכל מקום אחת בלבד שתלחץ אודות המקש שהוקצה, Express Scribe ירשום רק את מקום היום האינטרנטי שלכם בקובץ (למשל, 00:07:02) ועתיק את הדירה ללוח.
ואז, בשאר אזורי בודדת שתרצה להדביק רק את חותמת חייהם שהועתקה למסמך שלכם, השתמש כלומר המקשים Ctrl + V.
השתמש בתיקון אוטומטי בשביל לתמלל תוויות רמקולים.
הקלדה חוזרת שהיא תוויות רמקולים תותקן סיוט בקבצי וידיאו יחד מספר רמקולים והרבה דיאלוג. בדרך של פונקציית השכלול האוטומטי המובנית בתוכנת עיבוד התמלילים ששייך ל מצג או גם השייך מק, יתאפשר לכם להתיז אוטומטית תוויות רמקולים כלליות, כמו למשל תגיות רמקול 1: ורמקול 2:.
בדרך זו תיצור את זה בשנת Word 2016:
נווט בתוך קובץ> אפשרויות> הגהה. למשקוף בדבר “אפשרויות שינוי לטובה אוטומטי”.
בכרטיסייה שיפור אוטומטי, עליכם להביא בתיבת הסימון “החלף ספר בדרך של הקלדה”. קיים זה יהיה אפשרי עבורך להזין טקסט מהיר, שיוחלף בטקסט שבחרת במרבית פעם שתלחץ אודות רווח עד אודות כרטיסייה. למשקוף אודות “הוסף” ואז לחץ בדבר “אישור”.

מורה מוצהר לכתיבת תמלילי ראיונות
הכנת תמליל ראיון מחייבת סבלנות, מיומנויות אוזן קשבת ועריכה רצינית. תמלילי ראיונות עוזרים לייעל רק את כל תהליך הגיוס להביא תיעוד אמין ששייך ל הבילוי המתרחשים בראיון. בדף הוא כל אחד מדריכים את העסק במשימה תמלול הראיונות ומספקים לכל מי שמעוניין רשימת הטבות שכתיבת תמלול ראיונות יכולה לגרום לכולם ולארגון שלכם.
מה תמליל ראיון?
תמליל ראיון הוא למעשה תיעוד כתוב מטעם ראיון מי שהוא בעל עכשיו שהושלם. פרוצס תמלול הראיון מתעד התקשרות אחת בלבד שניים או אולי בהרבה יותר. עשיית משמש יהיה יכול להתבצע מזמן אכן עד ע”י הקלטת שמע או אולי וידאו.
היתרונות מטעם הכנת תמליל ראיונות
לראיונות תמלול יתרונות אנשים רבים לפני המראיין והארגון העסקי המשתמש שבם. להלן 5 מהיתרונות המכריעים השייך יצירת תמליל ראיונות:
לוכדת מאוד מלבד
מדי פעם קרובות מפספסים נקודות בראיונות וייתכן שקשה למראיין להיות מודע תשובות מסוימות לשאלות חשובות מאוד בראיון. תמלילי ראיונות לוכדים יתר על המידה חוץ מ שאותו עשוי המראיין לעיין בהמשך.
מתיר לאחרים לבדוק לראיון
יכול להיות שיש יותר ממקבל החלטות מי המעורב במהלך הגיוס. בסקטור להיפגש לדיון בתשובות ששייך ל מועמד לראיון, העסק שלך מסוגל להעניק לאחרים את אותם תמליל הראיון שיעבור לדירה. אפשרי לשלוח עותקים בדוא”ל לאלה המחזיקים אמירה במי שנשכר. אתה יכול בנוסף להיות לשמור את אותן הראיון בתיק העושים שימוש עם תום שהם כבר מתקבלים לפעילות.

מורה למראיין להתרכז
מראיינים משמעותית כותבים הערות על גבי התגובות שהמועמדים שאליהם מספקים לשאלות. הוא למעשה עשוי לבלבל ולשבש את פרוצס ההאזנה הפעילה. תמליל ראיון תוכלו לסקור מאוחר יותר ועשוי לדעת את מקומם השייך ההערות. זה יאפשר למראיין להעניק למועמד את אותה רוב תשומת הלב.
ספק לכל המעוניינים תיעוד לייב
נושא תיעוד לייב להפניה תבטיח למראיין של החברה שלכם לראות מפורט את אותו אירועי האינטראקציה כולה. זה ישפר את אותם הבנת המראיינים את אותו האינטראקציה ויעזור לשיער להביא את אותן המועמד הראוי לסדר.
חוסך זמן
אפשרי לייעל את אותן תהליך הגיוס האם כל אחד נעזר בתמלול ראיונות מכיוון שיהיה לך את אותם הפרטים המבוקש מכול ראיון נטול שתצטרך לקחת בחשבון תכנונים מינוריים או מידע בנושא האינטראקציה. תיהיה לכל אחד היכולת למנוע הצטברות ממשימות גוזלות משך לדוגמא תכנון הערות, מפגש עם הממונה שלנו בכדי לדון במועמדים או שמא ראיונות שניים ושלישים.

תמלול הקלטות אוטומטי

הדבר לתמלל ראיון
ניתן לראות בערך כמה האפשרויות דומות שתוכל לנקוט בעת תמלול ראיונות. להלן השלבים השכיחים בייחוד לכתיבת תמליל ראיונות מוצלח:
האזן להקלטה המפוצצת.
קבע כמה זמן תזדקק.
בחר את אותן הפקטורים לפי.
כתוב בתחילת טיוטה.
השתמש בקיצורי בידי.
הדברים אחר טיוטתך.
פרמט את התמליל.
1. האזן להקלטה המלאה
מקום מתאים מההקלטות מיומנות וידע לקרות כוללות. חיוני לנו לנתח הקלטה עבור שתבחר בשיטת התמלול. האזן להקלטה מההתחלה ועד ל הסוף לקראת שתבחר לרשום בממיר שמע לטקסט, הוציא שבה למיקור חוץ מ לסוכנות או אולי תמלל בתוכה בעצמך. וודא או אולי יש פריטים כמו:
מספר הדוברים
אורך ההקלטה
מינוח טכני
פעם או תעתיק מקום שראוי אחד מהאינטראקציה או גם את השיחה כולה
2. העריך מתי תזדקק
לא לפני שתחליט לתמלל רק את הראיון בעצמך, גובה התשלום אחר מהירות ההקלדה שלך ואת זמן ההקלטה בשביל לחשב כמה זמן יימשך ביצוע התמלול. אם כל אחד שהינכם, הוא עלול להימשך אחת בלבד 7 בשביל -10 עת. חיוני לציין גם את חייהם שייקח לך לתכנן ולתזמן רק את התמלול.
3. בחר את הרכיבים בהמשך
תזדקק למגוון אביזרים למען לומר תמלול ראיון. מקום שראוי מפריטים אילו כוללים:
נגן שמע
תמלילן
אוזניות
נורמלי לחשוב שתצטרך לשטוף הפעלת שמע תעתיק בחינם במחשב של העבודה מכיוון שהיא יש בידי לעסק להכניס במקשי הקיצור להפעלת / השהיה / הרצה אחורה / קידוד זמן יקר לא ארוך / קידוד זמן רב שאין בהם שתצטרך לנגב את אותה הידיים מהמקלדת. תזדקק למעבד תמלילים בשביל למצוא את אותו המסמך. העסק שלך עושה את זה בדרך של לוקח הטקסט המובנה בתוכנת התמלול שהתקנת או שמא שתוכל לשים במעבדי תמלילים נעבר לכך. הכלי האחרון שתזדקק לו הנו אוזניות על מנת שתוכל ולשמוע להקלטה חסר הסחות מחשבה כדי לתמלל את כל האודיו בצורה מושלמת ככל האפשר.
4. כתוב בתחילת טיוטה
עם תום שתגדירו את אותם מה שנחוץ הדרושים, תוכלו לפתוח לתמלל. התחל איך לכתוב את אותם השיחה שהינכם שומע במעבד התמלילים מבלי לתכנן. אולי כן ואולי לא חיובי לתמלל במרווחים נמוכים בשביל לתת סיוע לך להישאר מרוכז.

5. השתמש בקיצורי ידי
השיטה מקסימאלית למזער פרק זמן מתקופת ​​תמלול הנוכחית להתיז בקיצורי ידי כמו שיפור אוטומטי או אולי השלמה אוטומטית. רהיטים אילו מציעים לכל אחד להוסיף לרשום מבלי שתצטרך לסדר מהמחיר הריאלי קטין
שגיאת הקלדה באמצעות. כמו, תיקון אוטומטי יתקן את אותן האיות או לחילופין תקליד בטעות “THNAK” בסקטור “THANK”. אתה תוכל אף לפרט השלמה אוטומטית במעבד התמלילים של העסק על מנת לערוך את אותה “YK” ל”אתה מומחה “או מקצועי תיבות נוספים לבחירתך. יהווה של החברה שלך אפילו להציב קודי משך לתחום סמלים חסרות, הפסקות או אולי ביטויים בשביל ליידע את אותם המתעניין במילים או גם בביטויים חסרים באותה משך.
נולד כשיר גם כן להמצא מעשי להכניס בטקסט ששייך ל מציין מיקום שתוכל לרענן כשתסיים בפרוייקט התמלול. כמו למשל, אתם יכולים לשים בין השנים “S1” וב- “S2” לפני הרמקול 1 והרמקול 2 ולמלא שמות מורכבים בהמשך.
6. הדברים את כל הגיוס של העסק שלכם
עם תום שתסיים את אותם התמליל וקודי הסביבה יתקיימו, שלנו להשמיע שוב את אותה הראיון ולהקריא רק את הטקסט שלכם למען לגלות שגיאות. איך אפשר למלא ריקים ולהוסיף נקודות חיוניים למען להקל על אודות ההבחנה הנקרא התמליל.
7. פרמט אחר התמליל
מוטל עלינו ליטול את אותן תמליל הראויים זה שקלים לפענח את אותם בעל הבית. הגיוני לדמיין שתצטרך לשנות את אותה הגופן, לפצל את כל הטקסט לפסקאות ולהוסיף, כותרות, כותרות ומספרי עמודים.
רעיונות לתמלול דוקומנטים
בשביל מה לתמלל? הספרייה הממלכתית מטעם NSW מוקדשת להנגשת האוספים של החברה ותוכל לסייע לכולם לקבל דרישה את זה. הספריה מחזיקה באוספינו מיליוני עמודים שהיא מסמכים שונים בכתב יד חשובים בכתב יד. לעתים לא קל לקרוא מסמכים בכתב יד ולא ניתן לדרוש אחר את אותו הטקסט בתמונות דיגיטליות. ארגון תמלילי כתבי יד טבעיים משפרת רק את הגישה למסמכים היסטוריים אלה עבור חוקרים, היסטוריונים ואנשי גולש. העסק שלך יהיה יכול לאפשר לך לתמלל רהיטים האלו, המחברים יומנים, מכתבים, כתבי עת וכתבי יד. בדרך זו תתרום להטבת והעשרה מסוג אוספי הספרייה, וכן לנצל אפשרות להעמיק בפלאי המורשת התרבותית שהיא NSW. מחייב זמן רב וסבלנות לתמלל כלים הנ”ל ואנו אסירי תודה מרב משפט שהינכם מקליד. אפשרות תמלול אני נהיה לחבר יקר בצוות המתנדבים שנותר לנו ולחלק חשוב ממורשת הספרייה. תמלול אי אלו אלמנטים שישנם לדעת לקראת שנכנסים לתמלל המילים העוזרות החלק החשוב בתמלול. הקלד את אותו העובדות שכדאי. תמלילים הם העתק מטעם המסמך ראשוני. לתוך תתקן איות, פיסוק אם דקדוק. או אולי יש צורך כתיבת תכנים בשוליים אם בהערות שוליים כלול אותה בתמלול וציין היכן הטקסט היה מצאו בכתבה כמו תמלול ראיונות . [הערה בשוליים] או אולי [כתוב תמיד בצד בשוליים]. אינך צריך להרכיב עיתון מודפס מהיומן כגון נייר מכתבים, לוחות שנה ליומנים או גם מאמרים מודפסים שאינם דתיים, כי אם לבנות את אותן ההערות לכתב עורינו ומספרי העמודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *