שירותי תמלול

תמלול עבודה מהבית מידע

 

תמלול עבודה מהבית מידע

תמלול עבודה מהבית

או לחילופין החברה שלך גולש בפלטפורמת פגישות (כמו Dialpad UberConference), רוצה ההקלטה כלולה במידה אוטומטי תחילה השיחה ומסומנת בתחתיתו של מסך השיחה בעת ראייה מהרשת תמלול עבודה מהבית.
איך לוח המחוונים עשוי לסייע
במידה ו שמעת? לחיוג יש צורך 5 תכונות מובנות בם אפשר לרשום לטובתכם בנוגע להקלטת מפגש ומידע רגיש.
חריגים אוטומטיים
מעדיף לא להתחיל לפעול עם הודעת ההקלטה / תמלול השיחה? אנחנו יש בכוחם להרוויח בכל זאת גם אוטומטית: התכונה של רשימת החריגים השייך Dialpad עשויה לכולם למצוא קידומת לדלג אם אוטומטי אודות הקלטה ותמלול בעת שיחה (או בעת שיחה). נעדר הקלטה, נעדר הודעה, ללא זיעה.

ביקורת
לוח המקשים הנו בית מגורים ניכר לציות. מכיוון שאנחנו באופן מיידי מריצים תמלול ישיר מטעם השיחה שלנו, כל אדם בוטחים בהם והיה אם אוטומטי כמה זמן הסגל של העבודה מודיע לאנשים אלו בדבר תמלול או שמא הקלטה ויכול לפתח חותמת פרק זמן להוכחה. קַל!

מושהה
פקטורים עשויים לפנות בבקשת סליחה להעביר זמנם שיחה מחודשת או גם לשים שיא. או גם Dialpad מארח את אותם השיחה ולקוח ניצב לשתף ארגון רגיש לדוגמא חשבון בנק או שמא חמש תעודת גלות, הנציג מסוגל לקחת להפסיק את אותה התמלול או שמא ההקלטה ממש. אלו יכולים גם להפעיל מאריך את התמלול או לחילופין ההקלטה או שמא הם ככל הנראה מסיימים לשתף תכנון רגיש.

טיהור
מפעם לפעם צרכן יוכל להזדקק לטהר הקלטה ממש. הנו קורה! בידם עובד ומשתמש אפשרי להוריד תמלילי קבצים בדרך זריזה. יתר ומשום כך, או החברה שלך נעזר בחיוג להקלטת השמע שלנו, כל אחד אמורים לטהר וגם את אותם ההקלטה. פנה לחיוג בכדי לוודא סוגים וצבעים אלה.

תַעֲתוּק
אלמנטים בעלי וותק הנאספים כהקלטות אורקוליות מועתקים אם חדש כקבצי טקסט לארכיון ושיתוף. שקול לתמלל מוסכמות, הנחיות, המלצות ותבנית למען לוודא יופי ועקביות באיסוף נתונים.

תמלול הקלטות חינם

תמלילי איכות
תמלול נולד תרגום בודדת מינים נתונים, המון להמרת הקלטות שמע לטקסט במחקר מובחר. הוא למעשה חשוב מאוד להכשיר למטרות האנליטיות והמתודולוגיות המתקיימות מטעם המחקר. כל עוד שעתוק הינו לפעמים קרובות אתר מתהליך הניתוח, הינו אפילו משפר את כל פוטנציאל השיתוף והשימוש יאריך בנתוני מחקר איכותניים. תמלול מלא מומלץ לשיתוף דברים.
תמלילים מצויינים כוללים:
מכיר נדיר, בטבע אם עשר
פריסה אחידה ועקבית בתקופת מוצר בדיקה או לחילופין איסוף תוספים
כותרת טופס או לחילופין גיליון שער שיש להן ביתית ראיון עד חתונה דוגמת עשויה להאריך, מקום שראוי, בלוח המראיין ופרטי המרואיין
תגי רמקולים בכדי לעשות תוספת של את כל רצף השאלה / הפיתרון אם את אותן התור בשיחה
מעברי קו רק אחת תפנית
דפים ממוספרים
בלוח בדוי לאנונימיזציה ששייך ל תכנון יודע מומחי
מזמן ארגון הפורמט / התבנית לתמלול, הטכניקות המומלצות הן:
שקול תאימות לתכונות הייבוא ​​של תוכנת הוא ניתוח נתונים איכותנית. לדוגמא, כותרות מסמכים ועיצוב טקסטואלי, כמו נטוי או מודגש, רשאים להתקשר לאיבוד

למקרה תמלילים מיובאים לחבילות תוכנה, וטקסט המעוצב בשתי עמודות המציין רמקולים ואמירות יוכל לשהות גם כן מסובך
להגיד הנחיות עד קישורים לתמלול תוך שימוש סגנון תמלול יש צורך, פריסה ועריכה, בעיקר אם מתמללים מרובים יוצרים פעילות
אנונימיזציה מטעם תוספים במסגרת תמלול, או גם סימון מידע רגיש לאנונימיזציה מאוחרת בהרבה
לראיונות לא מומלץ באנגלית, מספק תרגום או מינימום מאמר השייך מהראוי ראיון באנגלית, למעט התמלולים בשפת המקור
השתמש בתוכנת זיהוי דיבור אוטומטית (ASR) שנועדה לתמלל אוטומטית טקסט ממקור שמע ובדיקת התוצאה: כדוגמת אלו צריכים הכשרה וכיול מרשימים על מנת לזהות קול מיוחד, מבטא וניב, נוני הם שימושיים עד ראיונות דומים ולהימנע מאוד ז’רגון משונה
לקראת שליחת הקלטות שמע ותמלילים המכילים בניית אישי עד רגיש למתמל, ערוך הסכם חוסר גילוי בעלי המתמלל והצפן קבצים לקראת העברה
הטכניקות תמלול
הטכניקות תמלול תלויות באופן מיוחד בגישה התיאורטית והמתודולוגית של החברה, ויכולות לשנות אחת בלבד תחומים. משהו בדיקה סוציולוגי נושאית צורך מעשי בדרך כלל גישה מנטרלית, בקיצור הכי אחיד לשפה כתובה (Bucholtz, 2000), מכיוון שהתמקדות זו גם בתוכן הדברים שנאמרו ובנושאים העולים מכך.
אתר המשתמש בניתוח שיחות יידרש בגישה נקייה, במילים אחרות ממש כמו לדיבור, לפיה מתמלל רוצה ללמוד את כל הצלילים שהם שומעים ולהשתמש במבחר תוים למען לייצג מגוונים יחודיים של דיבור כמו כן למילים המדוברות; לדוגמא ייצוגיות שהיא משך ההפסקות, צחוק, דיבור חופף, תפנית אם אינטונציה.
תמליל המתקיימות מטעם על ידי פסיכו-חברתית עשוי לציין הערות מפורטות בנושא תגובות רגשיות, אוריינטציה בריאותית, שפת מוסד, ניצול במרחב, לדוגמא בנוסף בנושא הדינמיקה הפסיכו-מדדית ביחסים פעם אחת המראיין למרואיין.
תמלילים ספציפיים מסוגלים לגלם לגרום לתמליל להיראות הולם בדקדוק ובפיסוק, ומשנה במידה משמעותית מאוד את רגש של הזרימה והדינמיקה שהיא האינטראקציה המצויינת. תמלול חיוני ללמוד את אותן מהות המילה המדוברת, אולם איננו כדאי להגיע עד לגישה המתאזרחת.

חוות דעת תמלול
משתמשים מגיעים לגלול לתחתית דף תמלול בשביל לצפות הנ”ל חוות דעת קבע מי שיש לו שבו אנו עובדים על אודות אופי הפקת התמלול וכיצד לייצג הפסקות, איות שגוי וכו’ מוזרויות פוטנציאליות. אך יתר על המידה דבר נולד מיוחד ויכלול רק את העבודות של הדודים להנחיות מורכבות, כדאי להקפיד על אודות ההנחיות הבאות:

איות: השתמש במידת האיות יוצא דופן במידת האפשר.
שימוש באותיות רישיות: מודרניזציה לקריאות
פיסוק: הוסף תקופות מעוצבות, אך בתוך תוסיף פיסוק למשל פסיקים ואפיפיורים.
הפסקות קו: הכה את הפתרון פעם בסיום תום מהמדה שורה. שתי החזרות מציינות פסקה ראשונית, מסוג למרבית הזחה עקב החוקים הקודם במקור. הזמנים בסוף מהראוי עלות מוצאים לנכון ליטול פסקה משלהם, מכיוון שהתוכנה ממש לא תומכת בבואם בתמלולים.
ספר ממש לא קריא: העלות על הכתב קריאות איננו קריאות בסוגריים מרובעים בודדים: [ד”ר?]
“קישור אוטומטי” יציע קריטריונים שרצוי לקשר למילים מסוימות או אולי להשתמש בסוגריים כפולים בשביל לקשר גורמים. [[ג’יין דו]] יקשר את אותם הטקסט “ג’יין דו” לשטח ג’יין דו, ויש [[ג’יין דו | ג’יין]] יקשר אחר הטקסט “ג’יין” לסקטור ג’יין דו. אנו בפיטר פן מפיקים להעביר לינק לעורך אחרי מיומנות וידע התמלול הבכור.

תמלול הקלטות בחינם

תמלול – מדריך למתחילים
להלן חמש מאפיינים לטיפים וטכניקות שהאיצו השירות. אני רוצה שחשוב דאז הרוב, נוני הרי מה שחשוב בתיבה שלי או לחילופין כה:
שיפור אוטומטי: זו הדרך היחידה מקסימלית לזרז את אותו מהירות התמלול, אם תשאלו אותי. ראה, יותר קל השתמשתי בזה אז. הקלדתי ‘אימו’ והתיקון האוטומטי שינה את החפץ ל’לדעתי ‘. הייתי בעצם מקליד עיתון מסביר מגוון שאני יהיה יכול בעזרת מילים וביטויים. אז ‘cos’ הופך להימצא ‘כי’, ‘tbh’ נעשה להיווצר ‘למען האמת’ וטונות של נוספים. חיוני לכל המעוניין כמו אלה שאני ממציא בעצמי, לדוגמא ש- ‘dy’ נהיה ל’אתה בקיא היטב בשביל מה אני מתכוון? ‘ובכל רק אחת שישנם לכם קובץ בעניין נושא אידיאלי, או שמא מהרה אני תגלה היכן\ ביטויים ממשיכים לצוץ ומקפיץ זה בתיקון אוטומטי. הטכניקה המהירה בעיקר שאני יכול לפתוח את כל פונקציית השיפוץ האוטומטי הזאת alt + f, t, p, alt + a. אזי כל אחד ישמח לעשות זה תוך כדי הקלדה וזה בקושי קוטע אחר הזרימה של העסק שלכם.
הורידו אחר הפרפקציוניזם: אם כן, הניחו את הדבר והרימו את הדירה עם סיומה של הדראפט ההתחלתי, בכל מקום בעיה. ישנם הרבה חוקים שנחוץ לערוך מעקב אחריהם, גם בסיסי האיות והדקדוק הרגילים, כמו בנוסף בסיסי הנכס לצורך סוכנות התמלול או גם האגודה הספציפיים שבבעלותם כל אחד מנקה. הכללים של הבית מסוג זה יפרטו איך אנו מתייחסים לעיצוב לדברים למשל מסבירים, מרכאות, מזהי דובר, חותמות הרבה זמן, איך המצביע בנושא סמלים שלא ברורות ובעוד מקומות. לבדוק שהכל נהדר באמצעות מסוגל להביא לכם להימצא בהחלט תקוע והקובץ יהיה מסוגל להבדיל שהוא אורכו של לאורך זמן ……… ותמיד ………… ותמיד ………… ותמיד ……… ו … העסק שלך מאזין הקטע . צניחת פרפקציוניזם זו גם בידי מרכזית להגדיל. הפסק להשהות ולחזור לתקן שגיאות כתיב ודקדוק. משמש קוטע את אותו הזרימה של העסק. תנו לשיער להימצא וחזרו אליהם את כל זה. Word מקצועי מאוד את כל כולם לעסק שלך, זה שלא קיימים מצריך להילחץ מכך שהתהליך יהיה מקצועי בפעם הראשונית. אני עושה טיפוס גולמי יחד מהראוי שגיאות הכתיב שנותרו, ואז קורא את כל הכל רק את באיזה אופן ומתקן את החסימות ואז, במקביל אני מעתיק את מקום מגוריו אחר הדקדוק, את אותו אורכו של החוקים והאם הנו הגיוני. הטיוטה הסופית הזאת האיזור במדינה אני מרים את אותה הפרפקציוניזם!
דוושות כף הרגל: בהחלט, הינו אחד מאותם עדכונים מקובלים. ממש לא אנחנו משתמשים שבם, אולם מהווים חכמים. קיבלתי רק את דוושות האינפיניטי שלי כבר שנייה בין השנים eBay. צריכים להיות לוקחים רגעים להסתגל לשימוש ושווים את ההשקעה. הינם משחררים את אותם הידיים ומניעים את כל כפות הרגליים העצלות האלה.
קורס הקלדה מקוונת: השתמשתי בשנת TypingTrainer (ולא עברתי את אותם האמצעי, על מנת האמת). זה קורס מקוון בחינם שיעזור לכולם לאשר שאתה נוגע בהקלדה בטכניקה גבוה. ישנם נוספים, נוני בחרתי בזה כי הנו בחינם וישנם לנכס תוכנית מנעימה ומסודרת לבצע מעקב. או לחילופין הגעה של או לפנות זאת, כל אחד אבל בסמוך דייו מועט, אולם עשוי שתפסיק במקומות אחרים רק אחת שתלחץ לגבי מקש שלהם, לדוגמה. זה סיוע עבור המעוניינים לזרז כי גיליתי שתמיד מסתכל בפוטר לפסיק. באופן מעשי אינו אני מודע לזאת או גם שהקורס הנ”ל גרם עבור המעוניינים לדעת בוודאות בזה.
עקוב אחר הזרימה: הינו לקח עבורינו 5 קבצים לדעת, אולם הכי קרוב מתחיל מסוגל להיות בעקבות זרימת הדיבור, בצורה משמעותית יותר. כשאתה לוקח קובץ רצוי, העסק שלך מוצא אחר עצמך קורה שאנחנו מקליד במקביל לדובר. הייתי רוצה שדמבלדורס הוותיקים המתקיימות מטעם תמלול יבצעו את זה כמעט בכל מקרה, אך נקרא נהדר כשאתה מבחין שהאצבעות של העבודה הן כדלקמן אזור מהזרם ונעות במקביל לשיחה. אני בהחלט מאזין משמש אך ורק למשפט או אולי שניים במקומות אחרים אחת בשלב שלי, אולם הייתי משתלם שככל שאוכל לשים הרבה יותר בזרימה זאת, בדרך זו הקובץ עובר להתגורר מהר יותר מכך. ותהליכי פרפקציוניזם הם מקום מתאים משמעותי מכך.

עדכונים תמלול ראיונות

1. קיימת 9 שפחות. ייצג באופן מדויק את אותה דבריו מטעם מהמחיר הריאלי דובר, איכות השיחה ודפוסי הדיבור. הקלד צירים כמדוברים (אני, אינה אני בהחלט כן). קופצים מתוך הכלל: התעלם ממילים מילוי / קביים כמו למשל “אה”, “אממ”, ואז, “” העסק שלך מומחה, “והתחלות שווא טיפשיות רבות. שאר הדברים וגם הערות למשל “כמה מעניין” או אולי “באמת?” אם “וואו!” שהמראיין עשה הוא רק כדי לספר שהוא מקבל את.
2. הקל לגבי קריאה וידיעה. השתמש באיות מוצלח (לא פונטי) השייך סימני אלפבית, נוסף על כך או הן לא הובאו בשיטה כזו (אך לתוך תנסה להפוך את אותה מבנה המשפט ודקדוק). השתמש בסוגריים מרובעים [] בשביל להזין מהמדה ספר המשמעות של שדרוש איננו שימש בנושא הקלטת.
3. שיש שלמים. הקפידו לתמלל אחר המילים והצלילים הניתנים לתמלול (כולל צלילים גרוניים כמו אה, נוני למעט החריגים שצוינו בסעיף 1. לעיל), ובסדר ההשתלשלות שבבעלותם. השתמש בסוגריים () שיש להן שיקול מחשבה למען לעשות תוספת של ביטויים רגשיים נשמעים לדוגמא (צוחק) כאשר האדם הדוברים מקיימת זאת, (צחוק) כאשר שניהם יערכו זו, או לחילופין (אגרוף קילוגרם אודות השולחן), או לחילופין (קלטת מכובה ומופעלת שוב) וכדי לתאר העובדות תמיד (קריאה מעיתון) או אולי (לפעמים) כל מה מכירים סימנים (עם דמעות בעיניים).

“תוכנת תמלול
לסטודנטים”

4. עבדו בשיתוף הקלטת. שימו לב לשינויים בקלטת, למשל: תם קלטת 1, צד בלב ‘; התחל קלטת 2, אספקט A. השתמש במכונת תמלול והוא לא במקליט (השוחק את אותן הקלטת), והגדר את אותו מונה המספרים בשעה 0000 בזמן הפעלת הקלטת וציין את המספרים האלו בתמלול של העסק בהפסקות משמעותיות, למען להקל בנושא לנו להשיג תוספות מהקלטת בעתיד הקרוב.
5. קל למרואיין לעיין בתמליל עבור שהוא מועמד לשימוש האנשים. הודיעו למרואיין שתפקידם לוודא את אותן דיוק התמלול, ושאינם להתעסק שוב פעם בדבר הטקסט לפורמט הנעשה בידי לפרסום. “שיפור” בבחירת המילים או שמא בסדר המילים איננו שיטה כעבור מעשה הראיון. מצידך, תבין שמילים מדוברות ידע להיראות אלו ואחרות בהדפסה וישנו נתונים קצרים טקטיים אנחנו יעשה למען להעצים את אותן התמליל למקובל תוך כדי התאמה של ביטויי ההסבר של העסק שלכם ומחיקת סלקטיבי ששייך ל התחלות שווא וצלילים פרחים נאים נלווים שהוזכרו פה.
6. תחזוקה יומן (שיוצב בעלי רשומות הפעילות בהיסטוריה מי שהוא בעל פה במרכז) שהיא ממחיר השוק שלב בעיבוד התמליל. תכנון הוא למעשה כולל: כל מי תמלל, ביקר, תמחור של, תיקן והגהה אחר העותק הסופי מטעם התמליל. תיעוד האיסוף (הכולל התכתבויות יחד המרואיין) אמור להודיע ​​על כמות השינויים בתמליל מהקלטת המקורית.

עדכונים תמלול
סקירה גדולה
הנה מערך הסגנונות והמוסכמות שכנראה אנחנו רוצים ממך לעקוב בעבודתך לתמלול הרשומות ששייך ל דבר הקהילות ההיסטוריות בפילדלפיה.
מוסכמות מסוג זה יתאימו לשמש איזה סכום צרכים:
לשמירת הנמצא, הסגנון והטעם השייך המסמכים במקום ראשון.
בשביל לסייע חיפושים בטקסט יסודי המתקיימות מטעם הרשומות המקוונות.
למען לסייע סינתזה קולית ממוחשבת מטעם זה תקליטים לידידים לקויי השקפה אם שלא יכולים להתקשר זו בעצמם.
מוסכמות האלו מבוססות בדבר ספר הסגנונות שפותח בדרך של ספריית הקונגרס לקראת תוכנית התמלול לה, המופקת תוך כדי המונים ושמה “מאת העם” מורה הוא, לעומתם, משתנה והוגבר על מנת לכסות פרמטרים ששייך ל עיצוב, שימוש ונסיבות המגוונים לפרויקט פילדלפיה.
אנא עקוב את אותם מוסכמות אלה ככל האפשר.
או שמא במידה ויש בבעלותכם שאלות או לחילופין הערות, אנא הפנה זה לראש דבר הקהילות ההיסטוריות בפילדלפיה:
קרול סמית ‘- csmith@christchurchphila.org
הערה בעניין הסכסוך הגדול:
כדאי נוסף מצרכים עליונים בתמלול רשומות מסוג זה מהמאה אשר -18 וה -19, ולמרבה הצער הינם פעמים רבות קיימים במלחמה הוא תוך שימוש זה:
תמלול הטקסט – הביצוע אנו עומד ליצור – צריך לשכפל איזה סכום שיותר מקרוב אחר התכולה, הסגנון והכתיב מסוג המסמך יוצא דופן.
בנושא תמלול הטקסט להתיז באיות מודרני השייך סמלים נפוצות ובנוסף גם שמות עצם, איך שתוכנת מאוד הביקוש לטקסט וסינתזת קול עובדת בשיטה אמינה ויעילה עם סיומה של שהרשומות מחוברות.
הוא הסכסוך החשוב.
נולד נובע מכך שהיו באופן מסוים מוסכמות בשפה כתובה במאה אשר -18 ובמחצית העיקרית שהיא המאה ה -19. יתר על המידה פקיד השתמש בשיקול דעתו מהם שאנחנו מדברים בדברים כמו למשל איות תמלול עבודה מהבית, פיסוק, קיצורים ותחביר. הפונטיקה הייתה ארגון היום.
לדוגמה, הרקטור שהיא כריסט צ’רץ ‘בפרוץ מלחמת העצמאות נהיה מיהו הנקראת מוצג ברוב המקרים כהר’ יעקב דוכ’ה – אשת ממוצא הוגנוטי צרפתי שאיית בשמו במבטא אקוטי (נוטה ימינה מבטא) אודות הגמר é.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *