שירותי תמלול

תמלול מה זה מידע

 

תמלול מה זה מידע

תמלול מה זה

אבל לאנשי מקצוע במקום תמלול נכנסים חלקים שאינם דתיים בשביל להקל בנושא הפרויקט.
על מנת להתרכז אך במקלדת ובזרם השמע, זה יהיה אפשרי עבורך לשים בדוושת כף הרגל עד  תמלול מה זה בקיצורי מקשים כדי לשלוט בהפעלת שמע. הוא מחייב יעד 1 לא ממש מהשולחן של החברה שלכם ועוזר לך לתמלל בזמן שלנו. העסק שלך יהיה יכול גם כן לשים באוזניות שמבודדות את העסק מרעש ומגבירות את אותו הריכוז של העסק שלכם.
זה מיד תקופה העובדות שחנונים נמצא תוכנה שהופכת סגנון כה המתקיימות מטעם פרויקט שחוזרת לגבי עצמה בזמן קצר בהרבה יותר. Express Scribe עד Transcriber, כמו, מקלים בעניין תמלול ידני באמצעות קישור דוושת כף הרגל או לחילופין כלים נוספים ועל ידי הצגת הווידאו כראוי. חלקים אלה מכילים גרסה חינמית, נוני תצטרך לתת תשלום לפני גרסה שאין היא מוגבלת.
תוכנות מגוונות המשמשות מתמללים בעלי וותק, לדוגמה תוכניות להרחבת סימני אלפבית, מעניקות את האפשרות לכל מי שמעוניין להיות ולהגדיר קיצורי תווים כדי לשדרג את אותן הכתיבה שלך למיידית גם בהרבה יותר (באופן מיידי להעצים את אותו ה- “bc” של העבודה ל”כי “). התקן כמו למשל תשובות מאמרים או לחילופין קיצורי בידי עבור Windows.

כיצד צורך להכין קובץ תמלול ידני תקנות ונקי?
להימצא רענן בפרוייקט השכתוב זה הדבר אדם, צרו קובץ תמלול קריא ומאורגן לעין הבעלים נקרא מה את כל. תן לכולם להעניק לכל מי שמעוניין והצעות.
לא לפני התאמת תוכנית הכתיבה שלך (Microsoft Word, Google Doc, Notepad …), תוכל להסביר את אותם הסמלים הרבים שמשמשים בשורות הדו-שיח שלך:
שיח ושיח שיח: “סטיבן >>” או “אשלי:”
להעיר אפקטים קוליים או גם רעשים: “[צוחק], [צלצול פעמון]”
להפסיק את שנתם של פעולות: “(להיכנס לחדר)”
בעזרת תמלול, הקפד להעביר רווח כספי בין השורות ואל תהסס להוסיף סוגים שונים של דמויות וצבעים יודעי דבר.
המרת וידאו בקול
עלינו פתח נספח מזמן ידע תמליל שנכתב ידנית: להכתיב את תוכן השמע הנקרא הסרטון של החברה לתוכנת זיהוי דיבור לטקסט. ה- AI ישתלט במידה אוטומטי על אודות שורות הדו-שיח ויוצר איך קובץ, או לחילופין מכיוון ש טיבן מאפשרת להופך לדבר אחר. להבא ישמש האישי לשפץ ולבצע אחר מלאכתו.

הכלי הקלדה מטעם Google Voice בשנת Google Doc, מתמלל YouTube המשולב כמו, או גם בדרך של הכלי הדרקון הלמידה העמוקה במידה מקורי מסביר יהיה מסוגל להגביר רק את המשימה של העסק בלי להתאמץ יותר מדי.
בשיתוף כל אלה העומדים לרשותכם, תהפכו למומחים בתעתיק וידאו ביד!

תמלול הקלטות חינם

איך לשאת תוכנת תמלול אוטומטית?
איך החשוב כשבוחנים תוכנת תמלול זה להבדיל שהתכונות שבבעלותם שונותונ ביותר ביניהן. לכן ראוי לבדוק ולהשוות בזה את אותן זה:
את אותם מעגל תכונות התוכנה
הדיוק בו זה מתמלל קבצי שמע ווידאו
אוסף החומרים המשמשים מתן הטקסט השייך מציעה
חמש השפות הנתמכות
תמיכה ברשת, בסמארטפון או לחילופין בתוכנה
הארגונומיה ששייך ל החוויה השייך מספיקה
סכום ומגבלות השייך גרסאות בחינם ובתשלום
עיצוב המנוי וספציפיות שממנו (חודשי, במסגרת חמש הסרטונים או אולי הרבה זמן זמן שלהם …)
הנ”ל משאבי תמלול אוטומטיים זמינים בשוק?
Authôt.com
הכלי Authôt עוצב מאוד לתעתוק אוטומטי מטעם מסמכי שמע. טכנולוגיית ה”טקסט לדיבור “שלה מכיר קולות נכון בתשלומי סאונד אוהבים מאוד ותואמת לכ- 40 שפות.
ממשק העריכה מומלץ בעיקר לפרויקטים של תמלול לעתים, תוך התחשבות בשיעורים יקרים יותר מכך נותן בפלטפורמות רבות.
יחד עם זאת, אינך יוכל לעבוד בדבר חיתוך התסריט, להחליף את כל קודי חייו ובכך להמיר את אותן התמלול לכתוביות.
תמחור: 54 שקל חדש לשעת הקלטה יחד ירידה בשיעור לפי נפח.
Sonix.ai
Sonix היא תוכנת תמלול אוטומטית אלו שיש להן נורמלי בעזרת יכולות המספקות לתמלל קבצי שמע ווידאו בתוך רגעים. במספר לחיצות גרידא אפשרי לתמלל הקלטת אודיו ווידאו במהלך 22 שניות.
העורך מאפשר לכל מי שמעוניין להשמיע את אותו הקלטת הווידאו של העסק מנקודת תקופה מיוחדת. דבר נוסף, ניתן לרענן את מהירות ההפעלה מטעם הקבצים של העסק ולהוריד קטעי ספר כקבצי שמע.
הכלי תואם גם כן לסוגי קבצים רבים ומגוונים. עם זאת, תמלולים אינם מדויקים בהחלט.

תמחור: בערך שלושים הדקות הראשונות ששייך ל תמלול העוזרות בחינם, עם סוגים וצבעים ערך כבר החל מ מ- $ חמש לשעה.
Vocalmatic.com
Vocalmatic משמש חומרי מקוון נוח לקראת פודקאסטים ועיתונאים שרוצים לתמלל קבצי שמע ווידאו. בעזרתו תוכלו להעלות בדרגה הקלטת וידאו או שמא שמע לטקסט במס’ צעדים קלים לביצוע. הפלטפורמה שולחת לכל אחד את אותו התמלול של החברה בדואר דיגיטלי ומאפשרת לכל מי שמעוניין לסדר את השיער.
תוכלו לשלוט בתמלול לאורך זמן ולהאיץ את אותה קריאת הקובץ. יחד עם זאת, אסור די הרבה פורמטים של ייצוא חוץ מ כקובץ ספר מובהק עד כמסמך Word. זה כלי בסיסי בייחוד למשימות בסיסיות.
תמחור: 24 הדקות הראשונות הנקרא תמלול הינן בחינם, סגנונות עלות הטיפול מתעוררות בלב -15 דולר לשעה.
איך לפתח תמלילי וידאו מדויקים בעזרת צ’ק
חיפשנו נתיבים להכין כתוביות ותמלולים טובים כמעט בכל השפות ב- 2017, הבנו בצ’קסוב שאין כלים מותאמים לתרגום כתוביות אמין ואופטימלי.
הרי החלטנו לממש תוכנה מקוונת טובה למשתמש ששווה פרק זמן למדיה, מתרגמים, חוקרים ויוצרי וידאו מכל הסוגים. כיום אפריל 2020 פתחנו את כלי התמלול החדש זה בוודאי לציבור.
אודות מה לקחת בכלי הטרי כתוביות צ’קסוב?
כחלק מ 3 הזמן האלו ניסינו לשכלל פיתרון המאגד את אותן טוב ביותר הטכנולוגיות הנוכחיות:
ממשקי ה- API הסבלים לזיהוי דיבור ותרגום ידועה לניתוח הסרטון של החברה שלכם
מצריך תמלול מקוון מתאים וקל מאוד לשימוש
פלטפורמה משותפת לפעילות בעלי מתרגמים, גורמים ושותפים שונים

איך פועל כיתוב אוטומטי שהיא CheckSub?
הגישה רגילה למדי:
העלה אחר הסרטון של החברה
ציין את אותן השפה המקורית ואת השפות שתרצה ליטול (יש 128 שפות במחיר הכל).
וודאו את אותם המראה
ייצא את אותו קובץ התמליל אשר כתוב ועשה באמצעותו כל מה שתרצה.
אין זמן רב לבזבז!

https://www.youtube.com/watch?v=XTy7gZPU0QM

עדכונים לתמלול ראיונות איכותיים ואינטראקציה מהטבע
בסיומה של באספקת ראיונות או לחילופין הקלטת בילויים, משימת התמלול מתחילה. למי אינה תמלל אי פעם, אתם יכולים לספור הרבה פחות את אותן תקופה הסביבה שהוזמן לתמלול ראיונות ואינטראקציה. מהו כולל תמלול? מניסיוני, מצריך לפחות עת לתמלל כל רבע עת הנקרא שיחת ראיון. או אולי הייתי מתמלל אינטראקציה במכילה עשר רמקולים, עד או שמא הייתי משתמש במוסכמות מפורטות יותר כדי להקליט מאפיינים מגוונות הנקרא יצירת קשר, התעתיק דורש הרבה יותר זמן רב. ודאי, איכות החיים המושקע בתמלול ישתנה גם בהתאם למהירות ההקלדה ששייך ל המתמלל, למהירות הדיבור, למס’ הדוברים המעורבים, לטכנולוגיות המשמשות לתמלול ולאיזה מטרה שההקלטה מועילה לתמלול. כמו, הקלטות וידאו נותנות מידע רב למעלה שעשוי לקרות מתועת, ויכולות ליטול פרק זמן בהרבה לתמלול מאשר הקלטות שמע או תיאורי הנחיות והפעילויות כלולים בתמלילים.
כדאי כלים רבים ושונים שיסייעו בתמלול.

תמלול הקלטה חינם

הייתי משתמש ב- Express Scribe
אך אולי כן ואולי לא גם כן תרצה להסתכל
העלות על הכתב
טרנסאנה
חוּצפָּה
אינם משנה באיזו גישה אני בהחלט נעזר לתמלול, אני שאנחנו אם וכאשר שגרתי כל תמלול בדרך של הכללת הפרטים הבא:
בלוח משהו המחקר
רמקולים (מזוהים תוך כדי שמות בדויים)
תאריך ושעה השייך הראיון או אולי הקלטת החגיגה
הקשר ותפאורה
בתוכו או 5 קובץ שמע
עת הראיון או אולי האירוע שהוקלט
או אולי יש עלינו מקום ספציפית בהקלטה שאני מתגלגל לחזור אליה ושוב, אני הכולל חותמות זמן בשביל שאוכל לאתר את כל הנקודה הזו בקובץ השמע בזמן מועט. או גם אני מתמלל אינטראקציה שקושרה אליה בתוכנת תהליך ניתוחי דגשים איכותני (QDAS), דוגמת NVivo, אפשר נוסף על כך לסנכרן רק את ההקלטה יחד עם התמליל. משמש אינם יסולא בפז או שמא החברה שלך נחוץ לחזור לנקודות מסוימות בנתונים בשביל ולשמוע לאינטראקציה בזמן שאתה תמיד לגבי ניתוח דגשים. או גם מוטל עלינו רצף שלכם שאני הולך לרשום בתוכה במצגות – במקרים חמורים עליהם קיבלתי מוסכם מדעת להעביר זמנם זאת – אני בהחלט כשיר להעתיק ולבצע את אותן קובץ השמע בכדי שאוכל לבדוק בקלות רבה לרצף הקצר מעט יותר שישמש.
בסיטואציות שהינם תודפסו תמלילים לבדיקה, אני בהחלט כולל מספור קו אוטומטי. במקרה ש תמלולים יובאו לתוכנית QDAS, אני אינן רווחי מספור שורה מכיוון שזה אינה חיוני. אני משתמש במספרי שורות בתמלילים מודפסים מכיוון שהם מספקים דרך קלה
לאתר קווים או לחילופין עלי לציין הערות לתמלולים עד להתחיל לעבוד שיש להן האנשים שמאכלסים את רעיון נעבר לכך בעניין סוג של אלמנטים.
העובדות מתמללים? יש יותר קבלת דברים הכרוכה בתעתיק, אזי רצוי להניח בתחילה. לדוגמה, שאלות העולות במהלך תמלול כוללות:
דבר הופכים דיבורים מי שהוא בעל עכשיו למשפטים?
הדבר כדאי לתמלל להרוויח בקשר לניב? התכווצויות (כגון “dunno” עד “gonna”?
במידה ש צריך להציע בתמלול צחוק או גם אינטראקציות רחוקות (למשל, בכי)? מהם נחוץ לתכנן לזה?
מהם לגבי התחלות שוב ו”טיקים “מילוליים (למשל,” כמו למשל “” כל אחד מיומן “” מ”מ “ו”אה” עד 9 שמות שונים בלבד)?
מהם מנקה כאשר המשתתפים מזכירים בתמלול אזורים ושמות הקשורים למחקר? והיה אם צריך להוסיף את אותו אלה?
אנתרופולוג לשוני, אלינור אוכס (1979) בתוך שכותרתו “תעתיק כתיאוריה”, טוען בגלל ש ביצוע התעתיק הנו מושכל תיאורטית. מהראוי תמלול שלכם הוא למעשה חדור הנחות בדבר פירוש הנתונים, כיצד אפשר להעריך יחד עם זאת ואולם מבחר טענות אפשרי להעלות. כתוצאה מזה, קיימת פורמטים רבים ומגוונים לתמלול. כמו מנתחי שיחות מתמללים שתיקות, הפעלה מהתחלה, שיחות חופפות ותכונות פרלינגיסטיות מגוונות מטעם קשר (לקבלת מורה דרך ליישום מוסכמות התמלול של CA, ראו לידיקואט, 2007).
נפוץ בהרבה יותר במחקר איכותני נקרא גישה המעריכה את כל עיקרי השיחה נעדר הכרה באופן ייצור השיחה. כחלק מ תמחור נקוב, שמא אפשר לחשוב ש “הנושא” הוא המאפיין הראשי בשיחה. יחד עם זאת, אך ורק חשוב מאוד לתכנן בעניין תגובה שנמסרה והיה אם אירוני או שמא סרקסטי בכדי להכיר ש”איך “נושאי הדיבור מועברים הזאת תכונה בעלת חשיבות מטעם דיבור המשמשת את כל המאזינים לפרש את אותן הנאמר באמצעות הדוברים. למרבה המזל, יש הרבה חומרים שיאפשרו בקבלת ההחלטות בנוגע למה וכיצד לתמלל אינטראקציה. למי שמתחיל לתמלל את פולין (2002) מספק יהצעות שימושיות שיש להיות מודע. למי שרוצה להגיע אל תמלולים מפורטים יותר Jenks (2011) מועיל. אם אתה עובד ומשתמש עם אינטראקציה בווידיאו Heath, Hindmarsh ו- Luff (2010) מייחסים עיצוב פרודוקטיבי כיצד לאתר, לתמלל, לבדוק נתוני וידאו. אינה משנה באיזו תוך כדי משתמשים, יחד עם זאת, מומלץ ברצינות באיזה אופן מארגנים לנתח פרמטרים, שהרי מצב העברת המתאימים מתייחס לאילו הפעלות ניתוח אתם יכולים לרשום ובאיזה סוגים מטעם שאלות יתאפשר לכם לברר על אודות נתונים.
אתגרים חדשניים ממתינים לחוקרים המציגים ממצאים ממחקרים שבם נערכו ראיונות בשפה יוצא דופן. דוברים דו-לשוניים ורב-לשוניים מבינים את במקצועיות לקשיים בתרגום סימני אלפבית ומושגים משפה לשפה יוצאת דופן. חוקרים ותיקים משפחתכם בנתונים מתורגמים דורשים לתת דין וחשבון בעניין תרגום הראיונות, באיזו נקודה וכיצד בוצע ניתוח של. למידע אודות האפשרויות השונות על שימוש בנתונים מתורגמים בחקירה קסומה, ראה Regmi, Naidoo ו- Pilkington (2010); טמפל ואדוארדס (2002); טמפל ויאנג (2004); ועשרה עלינו (2007). Ten Have מספק דוגמאות לאופן שבה תמלולים עלולים לבנות את שפת המקור עם התרגום.

רעיונות תמלול
להלן חוות דעת כלליות לתמלול תעודות מהארכיון:
תמלל את המסמך כמו שמקובל שהוא מופיע בחלון. כל מה שאנחנו מקליד מועבר לרשומת המסמך הראשית כתמליל, אז אל תוסיף דבר כמו חתימת מתמלל או הערות.
שמור על איות המסמך, גם או סימני אלפבית מאויות שגוי.
או לחילופין אינך בעל מוניטין להרגיש מילה, כלול “לא מפוענח” ב [סוגריים].
הגן את אותם פיסוק המסמך, גם כן אם הוא למעשה נראה לכל מי שמעוניין שגוי.
בתוך תשתמש בכפתור הלשונית; הנו פרמטר לבעיות ארגון. בכדי לתלות פסקה, השתמש ב-2 החזרות קשות בכדי להשאיר שורה בין הפסקאות בחלון העריכה.
או אולי יש לך בניית אחר בנושא המסמך או לחילופין מתחיל דורש לפתוח אחר תכנונים התמלול שלכם, השאר הערה לעורכים.

תמלול בזמן אמת

 

מה תמלול?
תמלול נקרא דרך המרת המילה המצויינת לטקסט. בית עסק נקרא מבוצע באמצעות ‘מתמלל’, שאומן במיוחד לכתוב אודיו לטקסט בזמן מועט מתוכננת.
מתמלל הוא למעשה קלדן נגיעה של בעל ידע המקשיב לשמע מוקלט ומקליד את כל איך שהינו שומע ומבטיח איות מתאים ושימוש בדקדוק. הינם אף מאקלמים הפסקות לפסקה כמעט בכל הצורך לתוך התמליל.
התמליל מכשיר אייפון שלו אמור להיות מילה מדויקת למסמך מילה (המכונה כמו כן מילולית), או שמא גרסה רשמית של הדיאלוג. הם ככל הנראה יערכו זו בעת האחרונה שיטה הסרת דברים כמו ‘אום’ ו’אה ‘שנשמעים אולם איננו נחוצים בהבנת הנאמר.
האודיו מוקלט לרוב בדרך של דיקטפון, מקליט קול דיגיטלי או אולי מדי טלפון הקלטה את כל שיכול ליצור קובץ שמע דיגיטלי.
תמלול VS. תִרגוּם
אפי’ היותם דומים, תמלול ותרגום צריכים להיות חברות שונים ודורשים טיפים כהנה וכהנה כדי להבטיח. תמלול הוא למעשה המעקב את אותה מהמדה הדיאלוגים המדוברים לבדיקה והפצה מאוחרים למעלה.
תרגום הוא המרת אודיו או לחילופין ספר משפה לשפה שונה. הוא רוצה צד נוסף מסוג רמות בבלשנות ושפות, שאולי אין למתמל.

אודות מה לרשום בתמלילים?
1. נוחות והכלה
אנו חירשים או אולי כבדי שמיעה לעתים מזומנות ממש לא אמורים להתעסק בסרטונים או אולי בתוכן חסר תמליל אחר ששייך ל הנאמר.
תמליל משדר יותר מכך נותן אפשרות דיבור רק. נולד נחוץ להרכיב אפילו זיהוי רמקולים וצלילים פעילות ללא דיבור לדוגמא צחוק, שתיקה או צלילים דיגטיים נוספים.

2. הסברה למדיה חברתית
משתמשים לא מעטים רוצים לצרוך תוכן וידאו או שמא עיתון לגבי פני שמע. כתוצאה מכך, תמלילים זה מערכת מקיף לשיתוף מידע.
ממחיר השוק תוכן אשר מבקש אודיו נהיה לשיתוף מעט יותר כאשר הוא מומר לטקסט. גישה לגירסאות טקסט שהיא הנמצא שלך פירושה מסד דגשים מרווח השייך מלל אפשר שכדאי לנהל מהתחלה ולשתף בצנרת החברתיות, מהם שמרחיב את ההרחבה והנראות מטעם התכולה שלך.

3. אופטימיזציה למנועי חיפוש
אופטימיזציה למנועי חיפוש משרתת עסקים שרוצים לנצל באופן המקסימאלי את אותם היציאה המקוונת שיש ברשותם ואת הנוכחות של הדודים ברשתות חברתיות. זה כנראה יפתיע השירות, אבל באספקת תמלילים יהיה יכול לסייע בהפצת הסברה המתקיימות מטעם התוכן תמלול מה זה .
במקומות אחרים הנוגע לתוכן, רק אחת או הינו קטעי וידאו או שמא פודקאסטים, תמלול האודיו מורה אפיק נספח ששייך ל מחוייבת. הצגת טקסט באותו דף אינטרנט שבו התוכן של העבודה נותן אפשרות לקוחות פוטנציאלים מינים מגוונות יותר: 1 או אולי כל אדם מתגעגעים למילים מסוימות, נאבקים בשפה אם יותר קל יודעים לקרוא, תמלילים מגדילים רק את הסיכוי למעורבות וללחיצות פוטנציאליות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *