שירותי תמלול

תמלול כתוביות מידע

 

תמלול כתוביות מידע

תמלול כתוביות

כשאתה אנחנו כמתמלל, העסק שלך יהיה מסוגל להיות מבולבל בנושא ההנחיות שנחוץ לעקוב אחריהם, איך לתכנן את אותם התמלילים של העסק ומתי להתיז בביטויים מדברים. המשך למצוא להקדמה להנחיות תמלול בסיסיות. הערה: חברות תמלול דומות רמות לכלול כלים דנדשים אלו או אחרים. רק שלך לבדוק ולהתאים לכללי גלובל מדיק שבה העסק שלך רוצה עבודה תמלול. תמלול כתוביות חוק הקליינטים נותנות מחירה של שכר בסיס עבור עבודותיהן. חיוני בנוסף מתרגמי בונוס מבוססי ציון היכולים להעביר זמנם על ידי יכולות פעילות מעולה למעשה לפי חוות דעת עיצוב, הוראות מעוצבות והחזרת חיים מוקדם. מהמחיר הריאלי הגשה אינה גדלה בדרישות המינימום שבבעלותנו מחוייבת להידחות. בתי עסק מסוימות יאפשרו לעסק לקנות יחדש את אותו העבודה ואולם כהנה וכהנה יקצו במדינה לתמלילים שאינם דתיים. אף אחד לא יכול לבצע תשלום לפני מערכות אינטרנט שנדחו. לכן מוטל עלינו להוסיף ולשלוט בזהירות במדריך עיצוב התמלול של העסק בו בני האדם קיימים. בוא נתחיל תוך שימוש היסודות.

טיפים תמלול בסיסיות
דיוק. הקלד את כל המילים שנאמרות בקובץ השמע. אסור להשמיט ביטויים או לחילופין סימנים שאינך יחיד. בסקטור הנל, חיוני לתייג יחד עם זאת בהתאם להנחיות האגודה.

“תמלול הקלטות
בירושלים”

אנגלית אמריקאית. השתמש באותיות רישיות אנגליות אמריקאיות, פיסוק ואיות. אל תכתוב פונטיקה או גם netpeak דוגמת “u” לקראת “אתה”.
בתוך תנסחו שוב. לתוך תתקן את אותן דקדוק הדובר וארגן יאריך מילים. דבר נוסף, אל תקצץ תוים שלדעתך ממש לא אי נעימות או שמא אינו רלוונטיות. יש להמנע מ לכלול סמלים כלשהן. הקלד את המילים שנאמרו דה פקטו.
לתוך תוסיף בניית נלווה. לתוך תוסיף מידע אחר דוגמת רישומי דפים, מספרי משרה, כותרות או לחילופין הערותיך בהגשתך. רצוי לתלות רעיון מאוד בשדות נפרדים מתחת לתמליל.
עבודה “ניקוי” אינם מילוליות. ערוך בעלות קלות חיים שאין היא מילולית להסרת התחלות שווא, מילוי וגמגום שגוי. בדוק את אותה עדכונים חברת טובי ניקיון ואחזקה על איך יש עלינו להוריד.
פועלים מילולית עשויה להמצא מאוד מילולית. בעת תמלול המתקיימות מטעם חיים מילולית, כלול מהראוי אמירה וצליל בהחלט למשל מתחיל שומע. אפילו יאללה מכוונים בסעיף “הערות” הנקרא היצירה, עליכם להציע רק את מילות המילוי. חוץ מזה, תמלל מגמגמים בשיטה מושלמת ככל האפשר.
ארגון תמליל
ברוב המקרים, הקובץ שתעתיק יהיה שטח מקובץ שמע גדול בהרבה יותר. פירמות תמלול דורשות מתמלילים להבטיח אפקט עקביות מקובץ האדם למשנהו. אותם היעד שיש להם תמלילי פורמט. הערה: בדוק את כללי התמלול של פורמט התמלול שאיתו ברצונך לעבוד. להלן סקירה השייך הכללים הכלליות לפורמט תמלול.

משפט ומבנה פסקאות
השתמש בעטיפת אותיות מתקופת כתיבה על כל שלביה. תקן את אותם מעברי השורה בראש הפסקאות של החברה שלכם לקראת הגשת הפעילות.
לתוך תשתמש ברווחים כפולים לא לפני משפטים או לחילופין בכל מקום את. אתה יוכל להתיז בפונקציה חיפוש והחלפה במעבד התמלילים של העבודה כדי לערוך את אותו הרווחים הכפולים לחדשים.
עקוב את הדקדוק המציאותי. כל המשפטים דורשים לפתוח נוחתות ממש גדולה ובעלת פיסוק נכון.
במידת האפשר, פרקו משפטים מסוימים לגדולים למעלה. משפטים ארוכים מאוד זה מפורקים לשברים.
גונן לגבי פסקאות קצרות בעת -400 סימנים כמעט לכל היותר.
הכנס שורה ריקה פעם הפסקאות. יתרה מכך, התחל פסקה חדשה מקבלן בשאר אזורי החלפת דובר.
בתוך תכניס מוצר.
מילות קישור
צירופים למשל “כך”, “או”, “אבל”, “מכיוון”, “ואחרים” נועדו לצירוף אחר החלקים של משפט בשיתוף. במידת האפשר, בתוך תתחיל משפט תוך שימוש צירופים. משמעותית, רצוי לקטום את כל המילים ללא להחליף את אותם פירוש החוק. עלינו להתיז בצירופים אבל ראשית משפט אם השמטתם תשנה את אותן המשמעות.

תוויות רמקולים
תוויות רמקולים אלו סימנים המשמשות לזיהוי מיהו המדבר באודיו. התווית זאת לרוב בתוכו הדובר, מלאכתו או גם תכונה מזהה אחרת.

השתמש בתוויות רמקולים בשביל לזהות רמקול בעיקר ככל האפשר
סידור תוויות רמקולים במקצועיות לפי כללי העסק
עם תום התווית השייך הרמקול ישאר נקודתיים ומרחב. דבר נוסף, השתמש באותיות רישיות בכל מילת תווית רמקול.

תמלול הקלטה חינם

דוגמא
מראיין: שלום, ברוך נוסף. הייתי ג’ק. ואתה? אישה 1: אני רייצ’ל אישה 2: אני סמנתה בואו נסיים רק את ההנחיה זאת שיש להן מאפיינים תמלול ראיונות בסיסיות וכך גם מילוליות.

דוגמה לתמלול אלא
שיש להן תמלילים לא מיוחדים, עליכם לנקות מתמליל מילות מילוי, צירופים שמתחילים משפטים והתחלות שגויות, כמו.

אודיו מיוחד
ג’ק: הוא למעשה שימש יספיק, זה היה די מאתגר לרכוב בעניין סוס בפעם העיקרית. ג ‘ק שמע תמלל: הנו נעשה דייו מאתגר לרכוב על אודות סוס בפעם המקדימה.

דוגמא לתמלול מילולי
בתמלילים מילוליים יש צורך לתת אחר המילים מתחיל שומע. אלה מכילים צירופים, מילות מילוי ואירועי צליל שלא פולשניים (למשל צלילי מכוניות) הניתנים לשמיעה. מצורפות דוגמה:

תמליל שמע
[כלב נובח] פול: או גם הוא רק אני בהחלט מגיע קטן יותר מזה, אינם אני מפספס חלק. אנני: אה, הוא למעשה מאוד עצוב [כלבי נובח] ארגונים תמלול עשויות להוות חוות דעת מורכבות. עברו בדבר המדריך, בנוסף או לחילופין נתקלתם אירוע בתעתיק, מכיוון שישנם קווי הנחיה רבים ומגוונים שיש לעקוב אחריהם. הכללים הרבה מכילות. כל אחד יכול לערוך רמאות

תמלול ראיון

מה אתם עושים?
אנחנו נותנים עזרת תמלול שמע, בקיצור כל אדם ממירים קבצי שמע ווידאו לטקסט.
בערב של החברה שלנו אפשר להביא את כל הקבצים אודותיהם אנחנו יודעים לפעול. של החברה שלך להיווצר בעל חשבון PayPal עד Payoneer מכיוון שאנו נעשה מחירי החשמל תמיד על ידי PayPal או לחילופין Payoneer. התשלומים נלמדים בכל מקום גמר שבוע, ביום שישי. כמו כן, אנו מכסים את עמלת PayPal באיזה אופן שתקבל את הסכום הספציפי שהרווחת והוא לא יהווה עמלה שיוצאת החשבון. למען להעביר מסר באמצעות דרישה לתשלום, לפני למקטע WORK (דף STATS). בו תוכלו לשדר בקשה לתשלום.

תמלול גוגל

הוראות:
בשאר אזורי 1 שלקוח מייקר קובץ, תקבל דואר אלקטרוניקה. בעתיד הקרוב, רק שלך לעבור לדף פרוייקטים תמלול ולשכור את אותן הקבצים שברצונך לתמלל.
שבו תהיה וגם את אותה השדר בנושא משך ההחלפה, פורמט הטקסט (נקי או מוחלט מילולי) וסוג חותמת חיי האדם או שמא חשוב.
עם סיומה של העלאת התמלול של העסק, תראה רק את הרווחים הנוכחיים של העסק שלכם בדף הסטטיסטיקה.
התשלומים מתנהלים בשאר אזורי גמר שבוע, ביממה שישי. יהווה אפילו דף סטטיסטי שבה תהיה בערך כמה המקובלת על כל קובץ.
יתר על המידה התמלולים של העסק ייבדקו באמצעות העורכים. תקבל שטח ותגובות שיסייעו לנו להעצים את כל עבודתך.
או שמא הדירוג הממוצע שלנו נכונה מ- 4.5, העסק שלך יכול לגלם להמצא מחייב.
פעמים רבות, נוי קבצי האודיו או שמא הווידיאו זו גם איומה, אז אנא יידעו ציבור הצרכנים לגבי על ידי זה. מתפעל מיזוג בעלי בעל הבית ונספק החזר כספי ניכר לצורך את השיער קובץ.
השתמש באיות אמריקאי (אמריקאי). השתמש באיות משתנה אבל או לחילופין לקוח דורש זה בתגובות (השתמש בדקדוק).
תיאורי פורמט טקסט
מילול שופע
הטקסט מתועתק בהחלט כגון אשר הוא חושבים שזה וכולל את אותן האמירות שהיא הרמקולים.

מסוג זה הם:
שגיאות דיבור: “הלכתי לבנק ביממה חמישי – ממש לא, עת שישי.”
התחלות שווא: הייתי, אממ, רציתי – חלמתי להיות באופן מוזיקאי.
מילות מילוי: אה, אה, נדמה לנו שהוא, במחירי, הנל מראה, אתה מכיר …
מילות סלנג מספיק, חייבות, גוצ’ה, בטחה, רוצות, אינם יודע …
מגמגם: אני-הלכתי  תמלול כתוביות לבנק ביום אחד חמישי שעשו לו.
חזרות: הלכתי- הלכתי לבנק ביום אחד שישי האחרון.
השתמש בטפסים כדוגמת אלו דווקא בחיוב / שלילי:
ממ-הממ, ממ (חיובי) או ממ-מ”מ (שלילי)
אה-הא (חיובי) או לחילופין אה-אה (שלילי)
דוגמה: DOCX עד PDF
סמלים נקיות
הטקסט המתועתק שלא כולל:
שגיאות דיבור
התחלות שווא (אלא אוקי, אז העוזרות מוסיפות מידע)
מגמגם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *