שירותי תמלול

תמלול הקלטות בנתניה מאמר

 

תמלול הקלטות בנתניה מאמר

תמלול הקלטות בנתניה

תוספות להגברת פרודוקטיביות תמלול
בעצם עם קורס התרסקות בהקלדת נגיעה והרבה תרגול, שמא לעולם ממש לא זה יהיה אפשרי עבורך לפנות למהירויות הקלדה מקצועיות מסוג 80+ לדקה. אולם תוך שימוש הטכנולוגיה רצוי להגדיל “באופן מלאכותי” את אותו מהירות ההקלדה של העסק – בסיטואציות אלו או אחרים בכמות פעמים תמלול הקלטות בנתניה.
להלן 8 חלקים אשר בהם זה יהיה אפשרי עבורך להשתמש:
1. תוכנת תמלול
או החברה שלך מעתיק סרטים בעצמך, על כל הפחות תצטרך לפעולה תוכנת תמלול לא רעה כדי לעזור השמעת שמע אפשרות המקלדת או לחילופין דוושת הרגל בלבד. הנו מבטל את אותם התסכול המתקיימות מטעם ניצול מתמיד בעכבר כדי להפעיל ולעצור אחר השמע.
לתוכניות התמלול שלהלן עלינו גרסאות חינמיות מוגבלות יחד עם שדרוגים שיש להן סביר:
Express Scribe באמצעות תוכנת NCH (Mac עד PC)
InqScribe (Mac או שמא PC)
מתמלל ה- FTW (PC)
2. דוושת כף רגל תעתיק
עשיית שימוש בדוושת כף הרגל כדי לשלוט בהשמעה היא הטכניקה הקלה והמהירה באופן ספציפי לזרז רק את יעילות התמלול שלכם. שמעתי מספר כל אחד, בהתחלה ספקנים, קובעים שהם לא ביטחון מהם צריכים להיות אירוע הצליחו לתמלל שאין בהם כל מי.
דוושות כף הרגל דואגות להשמעת שמע ללא כל תועלת בעכבר, מהו שמבטל את כל הנחיצות להעביר זמנם ריבוי השקעות בשיתוף האצבעות שיטה תמלול. אנשים רבים מדוושות הרגל מסוג ימינו, למשל ה- Infinity USB הפופולרי, צריכים להיות plug and play, באופן זה שתוכל לערוך ניצול מהגברת המהירות הנוספת באופן מיידי.
או תחליט אינן להשקיע בדוושת כף הרגל, אתה תוכל להגדיר את אותו תוכנית התמלול שלנו כך שתשלוט בהפעלת שמע על ידי לוח המקשים המספרי או שמא מקשי הפונקציה, שעדיין חזקים יותר משימוש בעכבר.

3. תוכנת הרחבת תוים
תוכניות להרחבת תווים, לדוגמה ספר מיידי של Textware Solutions ו- Shorthand for Windows שיטה OfficeSoft, אלו תכשירי לפרטים נוספים לסחר עבור מתמללים איכותיים. בשימוש נכון, מהווים יוכלו להגדיל את אותם מהירות ההקלדה של העבודה בכ -30%.
מרחיבי תווים יוצרים לך להסביר חיתוך טקסט משלך עבור מילים וביטויים נפוצים, מהם שמסיר טונות ששייך ל הקשות. כמו למשל, אתה כשיר להבליט לתוכנית ולשכלל את אותו “tsm” ל”תודה אדירה “.
או אולי העסק שלך ממש לא מבקש לשלם לצורך תוכנית להרחבת סימבולים, אני יוכל כמו כן להתיז בתכונה לטיפול אוטומטי השייך המחשב הביתי שלך כדי להשיג את אותו כל מה – הוא תמיד באותה צורה, בעיקרם בעזרת לא ממש יכולות.
4. אוזניות מבטלות רעש
עד העסק שלך מתמלל בכדוהא שיש להן מסוגלות גבוהות השייך רעש לבן, זוג צעיר אוזניות מבטלות המולה, לדוגמה Bose QuietComfort או שמא Sony WH-1000XM2, יכולים לחולל פלאים לפרודוקטיביות של העסק שלכם (ולשפיות שלך).
5. תוכנת זיהוי קולי
או אני מגלה שאצבעותיך מתעייפות במהלך דעות הקלדה ארוכות במיוחד, נסה את אותם טכניקת “הד ההכתבה” דרך הכתבת השמע יאריך והנחיית תוכנית VR לקנות אחר עבודת ההקלדה בעצם.

תמלול הקלטה חינם

אמנם קיימות מאפיינים מובנות לזיהוי דיבור לקראת PC ו- Mac, אך הצלחתי בעיקר דרך Dragon NaturallySpeaking. החברה שלך עשוי לחפש אחר מהתוכנה לסרוק תעודות אלו או אחרים על מנת ללמוד מהמחיר הריאלי ז’רגון וכתיב ספציפי מתחיל נעזר במדינה פעמים רבות קרובות.
הגרסה האחרונה של דרקון, v15, עלותו 300 דולר אמריקאי גבוהים. השתמשתי במס’ גרסאות, וכל דבר מגירסה 11 ואילך עובד ומשתמש טובה. ולכן, עד ברצונך להרטיב אחר כפות הרגליים יחד תמלול שירותם, שקול להשיג גרסה קודמת של התוכנית בנות קרוב בהרבה יותר בעבור -50 דולרים. (הקפד לוודא תאימות להגדרה הזאת של העבודה.)
המלצות מלקוחות לתמלול מהיר בהרבה יותר
פריטים נהדרים אמורים להקל לגבי עבודתך, אולם טכניקה בעלת רמה חשובה לא פחות מ. להלן 5 המלצות זריזים להטבת יעילות התמלול של החברה שלכם.

שפר רק את איכות השמע.
עד אני מכיר דבר החברה שלך עוסקת, אתה תוכל לכוונן אחר איכות השמע באמצעות תוכנית עריכת שמע לדוגמא Audacity או גם WavePad לפני שתייבא בה לתוכנת התמלול שלנו.
למרות זאת, אינך צריך להיות אשף שמע על מנת להעלות בדרגה את אותם יופי השמע מסוג הסרטונים שלך: תוכניות תמלול מסוימות מורכבות תכונות שנועדו לבצע בדיוק יחד עם זאת. כמו למשל, למען להכנס לתכונות שינוי לטובה האודיו בין השנים Express Scribe, לפני לתוך קובץ> תהליכי שמע מצמידים.
שלוש סגנונות הן:
הפחתת המולה ברקע. תכונה זו קיימת אפשרות ביטול צליל מתחת לסף עוצמת כלשהו. הינו יעיל האם רעשי הרקע שקטים הרבה יותר מהרמקולים.
תוספת נפח אחר. הגדרה זאת מגבירה את כוח הקול בתוך -10%. תכונה זאת שימושית כשמקסמת את אותו בקרות עוצמה הקול במחשב שלך ועדיין מתאמצת למצוא את אותה האודיו.
לעבור סינון נכונה. הגדרה זאת מוגדר בפונקציונליות להפחתת המולה נוף מדהים, נוני במקום לדעת בוודאות צלילים על ידי סף עוצמת קול, זו מבדלת בתקופת דורש הצליל, ומסננת תדרים מתחת בעבור 450 הרץ. התנסו בתכונה זאת בקבצי צליל “בוציים”, כאשר המולה הרקע מתחרה ברמקולים.
הכנס בקלות חותמות פרק זמן.
יתכנו מקרים שבם עליך לרשום אחר דירוג החיים העכשווי בסרטון למען שתוכל לחזור ולסקור את המקום מאוחר יותר מכך. אליו כך אתם יכולים להכניס לתמליל תג מקודד בזמן, כמו למשל [?? 00:07:02]. הקלדה פיזית הנקרא די הרבה חותמות עת היא טרחה, אולם למרבה המזל עלינו בידי קלה יותר מזה.
אפשרות תכונת קוד חייו מטעם תוכנית התמלול רצוי להעתיק את אותם דירוג האודיו העכשווינ ללוח ולהכניסו אפשרות גיזום מקשים. מכיוון שאני משתמש בין השנים Express Scribe, אשתמש בזה כדוגמה בפתח, נוני העסק שלך עושה יחד עם זאת בעלי מדי תוכנית תמלול בעלת איכות.
עבור אל מינים> מקשי קיטום מעניינים למערכת. מתח לדלת בנושא “הוסף”. בתפריט הנפתח מטעם הפקודה בחר באפשרות “העתק זמן”.
מתח לדלת על “שנה” והקצה לתוכנית מקש או אולי תערובת מקשים לבחירתך, כמו אחד ממקשי הפונקציה.
בשנים האחרונות, ברחבי אחת בלבד שתלחץ על גבי המקש שהוקצה, Express Scribe ירשום את אותה מיקום חייהם המודרני של העסק בקובץ (למשל, 00:07:02) ועתיק את החפץ ללוח.
ואז, בכל מקום אחת שתרצה להדביק את אותה חותמת החיים שהועתקה למסמך שלנו, השתמש בקיצור המקשים Ctrl + V.
השתמש בתיקון אוטומטי בכדי לתמלל תוויות רמקולים.
הקלדה חוזרת השייך תוויות רמקולים תהיה סיוט בקבצי וידיאו יחד עם מספר רמקולים והרבה דיאלוג. באמצעות פונקציית התיקון האוטומטי המובנית בתוכנת עיבוד התמלילים השייך המרקע או לחילופין הנקרא מק, אפשרי להשתמש אוטומטית תוויות רמקולים כלליות, כמו למשל תגיות רמקול 1: ורמקול 2:.
באופן זה תייצר זאת בשנת Word 2016:
נווט לתוך קובץ> סוגים וצבעים> הגהה. למשקוף אודות “אפשרויות תיקון אוטומטי”.
בכרטיסייה תיקון אוטומטי, מוטל עלינו לשכור בתיבת הסימון “החלף טקסט על ידי הקלדה”. נמצא אפשר להזין ספר קצר, שיוחלף בטקסט שבחרת כמעט בכל רק אחת שתלחץ על גבי ביזנס או גם על אודות כרטיסייה. מתח למשקוף על אודות “הוסף” ואז מתח בדבר “אישור”.

מדריך סמיך לכתיבת תמלילי ראיונות
תכנון תמליל ראיון מצריכה סבלנות, מיומנויות מענה ועריכה רצינית. תמלילי ראיונות עוזרים לייעל אחר דרך הגיוס להביא תיעוד מדויק מטעם האופנה המתרחשים בראיון. במאמר הינו כל אחד מכינים אותך במשימה תמלול הראיונות ומספקים לנו מעגל התעלות שכתיבת תמלול ראיונות עשויה לגרום לכם ולארגון של העסק.
איך תמליל ראיון?
תמליל ראיון משמש תיעוד כתוב המתקיימות מטעם ראיון שיש לו נמצא שהושלם. עשיית תמלול הראיון מתעד שיחה רק אחת שניים או שמא למעלה. עשיית נקרא יכול להיות מבוצע בזמן ידוע אם בעזרת הקלטת שמע או שמא וידאו.

תמלול אוטומטי עברית

היתרון הנקרא עבודות תמליל ראיונות
לראיונות תמלול התעלות אנשים רבים לפני המראיין והארגון העסקי המרכיב בהם. להלן 5 מהיתרונות המכריעים מטעם הכנת תמליל ראיונות:
לוכדת מהראוי חוץ מ
לפרקים קרובות מפספסים תכנונים בראיונות וייתכן שקשה למראיין לדעת אופציות מסוימות לשאלות כדאיות בראיון. תמלילי ראיונות לוכדים מהראוי מלבד שאותו יהיה יכול המראיין לעיין בהמשך.
מאפשר לאחרים לבדוק לראיון
הוא שישנם יותר מכך ממקבל הכרעות האדם המעורב בהליך הגיוס. בסקטור לפגישה לדיון בתשובות שהיא מועמד לראיון, אתה יוכל להעניק לאחרים את כל תמליל הראיון שיעבור לו. רצוי לשגר עותקים בדוא”ל לאלה שיש להם אמירה במי שנשכר. העסק שלך כשיר נוסף על כך לבחור לשמור את אותם הראיון בתיק העובדים לא לפני שהם כבר מתקבלים לעיסוק.
מורה למראיין להתרכז
מראיינים לרוב כותבים הערות בדבר התגובות שהמועמדים שאליהם מספקים לשאלות. נקרא יוכל לבלבל ולשבש את עשיית ההאזנה הפעילה. תמליל ראיון אפשרי לסקור מאוחר בהרבה יותר ועשוי להבין אחר מקומם ששייך ל ההערות. זה יאפשר למראיין להבטיח למועמד את אותו רוב תשומת הלב.
כל ספק לכל מי שמעוניין תיעוד כלילי
כולל בתוכו תיעוד כלילי להפניה תשמור על למראיין שלך שיש מפורט את כל אירועי האינטראקציה כולה. זה ישפר את הבנת המראיינים את אותה האינטראקציה ויעזור לשיער לקחת אחר המועמד המעודכן לארגן.

חוסך הרבה זמן
אתם יכולים לייעל את תהליך הגיוס במידה ו אני גולש בתמלול ראיונות מכיוון שיהיה לכם את הפרטים המבוקש מכל ראיון בלי שתצטרך לדעת דברים מינוריים או גם עובדות על גבי האינטראקציה. תהיה לכל המעוניינים היכולת למנוע הצטברות ממשימות גוזלות זמן רב כמו כתיבת הערות, התראות יחד עם הממונה שלנו כדי לדון במועמדים או לחילופין ראיונות שניים ושלישים.
איך לתמלל ראיון
יש מספר שיטות אלו ואחרות שתוכל לנקוט בזמן תמלול ראיונות. להלן השלבים השכיחים בעיקר לכתיבת תמליל ראיונות מוצלח:
האזן להקלטה המלאה.
קבע תקופה תזדקק.
בחר את אותה הכלים הראויים.
כתוב ראשית טיוטה.
השתמש בקיצורי בידי.
הפריטים את כל טיוטתך.
פרמט את כל התמליל.
1. האזן להקלטה המלאה
חלק מההקלטות מיומנות להוות מורכבות. צריך לך להעריך הקלטה לקראת שתבחר בשיטת התמלול. האזן להקלטה מההתחלה ואפילו הקף לצורך שתבחר לרשום בממיר שמע לטקסט, הוציא שבו למיקור למעט לסוכנות או תמלל במדינה בעצמך. בדוק או אולי עלינו תוספות כמו:
חמש הדוברים
לוקח ההקלטה
מינוח מערכת
רק אחת או תעתיק חלק אחד מהאינטראקציה או שמא רק את השיחה כולה
2. העריך תקופה תזדקק
בסיום שתחליט לתמלל את אותה הראיון בעצמך, העלות את אותן מהירות ההקלדה של החברה ואת אורכו של ההקלטה בכדי לחשב זמן מסויים יימשך ביצוע התמלול. אם אתה אנו, משמש יהיה מסוגל להימשך בין 7 ל -10 שעות. חיוני להציע כמו כן את חייהם שייקח לכולם ליצור ולתזמן את אותן התמלול.
3. בחר אחר המשאבים עפי
תזדקק למגוון אביזרים למען לכתוב תמלול ראיון. שטח מפריטים הנ”ל כוללים:
נגן שמע
תמלילן
אוזניות
נורמלי לחשוב שתצטרך לשטוף הפעלת שמע תעתיק בחינם במחשב של העסק שלכם מכיוון שהיא מסוגלת לך לרשום במקשי הקיצור להפעלת / השהיה / הרצה אחורה / קידוד משך לא ארוך / קידוד עת נטול שתצטרך להיפטר את הידיים מהמקלדת. תזדקק למעבד תמלילים בכדי לכתוב תוכן רק את המסמך. אתה יבצע את זה תוך כדי מחייב הטקסט המובנה בתוכנת התמלול שהתקנת או לחילופין שתוכל לשים במעבדי תמלילים אחרים. הכלי האחרון שתזדקק לשיער משמש אוזניות כדי שתוכל להקשיב להקלטה חסר הסחות הכירא בשביל לתמלל את כל האודיו בשיטה מושלמת ככל האפשר.
4. כתוב בראשית הדרך טיוטה
בסיומה של שתגדירו את אותן מה שצריך הדרושים, אפשר לשחרר לתמלל. התחל לכתוב תוכן את השיחה אנו שומע במעבד התמלילים נטולי ליצור. שמא איכותי לתמלל במרווחים לא גבוהים כדי לאפשר לכם להישאר מרוכז.
5. השתמש בקיצורי בידי
האמצעי מקסימאלית למזער זמן רב בזמן ​​תמלול הנוכחית להכניס בקיצורי בידי לדוגמה שינוי לטובה אוטומטי עד השלמה אוטומטית. כלים האלו מציעים לכם להמשיך לערוך מבלי שתצטרך לתפעל ממחיר השוק קטין
שגיאת הקלדה על ידי. כמו למשל, שיפור אוטומטי יתקן את אותן האיות עד תקליד בטעות “THNAK” בשטח “THANK”. אפשר אף לפתוח השלמה אוטומטית במעבד התמלילים של העבודה למען לרענן את אותם “YK” ל”אתה יודע “או מיומן תיבות נעבר לכך לבחירתך. ישמש רק שלך גם כן למקם קודי תקופה לתחום אותיות חסרות, הפסקות או גם ביטויים כדי ליידע את כל בעל הבית במילים או שמא בביטויים חסרים באותה הרבה זמן.
הוא למעשה מסוגל אפילו לקרות מועיל לשים בטקסט שהיא מציין מיקום שתוכל לרענן כשתסיים בפרוייקט התמלול. למשל, אפשר לשים בין השנים “S1” וב- “S2” לקראת הרמקול 1 והרמקול 2 ולמלא שמות ספציפיים מעתה ואילך.
6. הגה רק את הגיוס של החברה
בסיומה של שתסיים את התמליל וקודי היום יתקיימו, שלכם להשמיע מהתחלה את אותם הראיון ולהקריא את אותן הטקסט של העסק שלכם בשביל לראות שגיאות. באופן זה תוכלו למלא ריקים ולהוסיף מידע חיוניים בכדי להקל בנושא ההבחנה ששייך ל התמליל.

7. פרמט את אותו התמליל
מוטל עלינו לשאת את אותו תמליל כראוי באופן זה שנוח לפענח רק את הקורא. נורמלי להניח שתצטרך לרענן את כל הגופן, לפצל רק את הטקסט לפסקאות ולהוסיף, כותרות, כותרות ומספרי עמודים.
טיפים לתמלול דוקומנטים
אודות מה לתמלל? הספרייה הממלכתית מסוג NSW מוקדשת להנגשת האוספים של החברה ותוכל לאפשר לך ליהנות מ פרויקט יחד עם זאת. הספריה מעסיקה באוספינו מיליוני עמודים שהיא תעודות בכתב יד חיוניים בכתב יד. מזמן לזמן ממש לא קל לקרוא תיעודים בכתב יד ולא ניתן לבדוק את אותן הטקסט בתמונות דיגיטליות. הפקת תמלילי כתבי יד מקוריים משפרת את הגישה למסמכים היסטוריים כדוגמת אלו לפני חוקרים, היסטוריונים ואנשי אנשים. אני כשיר לסייע לכולם לתמלל חלקים אלו, הכוללים יומנים, מכתבים, כתבי זמן וכתבי יד. בדרך זו תתרום להעלאת והעשרה מטעם אוספי הספרייה, וגם לנצל עיתוי להעמיק בפלאי המורשת התרבותית ששייך ל NSW. תובע הרבה זמן וסבלנות לתמלל חלקים כדוגמת אלו ואנו אסירי תודה כל משפט שהינכם מקליד. דרך תמלול אני הופך לחבר יוקרתי בצוות המתנדבים של העסק ולחלק נחוץ ממורשת הספרייה. תמלול בערך כמה תוספים שנחוץ לדעת עבור שנכנסים לתמלל המילים הנישות החלק החשוב ביותר בתמלול. הקלד את אותן מה שקיימים. תמלילים זה העתק ששייך ל המסמך ראשוני. לתוך תתקן איות, פיסוק אם דקדוק. או אולי יש צורך כתיבה בשוליים או אולי בהערות מצומצמים כלול בתוכה בתמלול וציין ממה הטקסט נהיה נחפש בכתבה לדוגמה. [הערה בשוליים] עד [כתוב באזור בשוליים]. אינך מומלץ לציין טקסט מודפס מהיומן כמו נייר מכתבים, לוחות קיימת ליומנים או לחילופין מאמרים מודפסים שאינם חרדיים, אפילו לתלות את אותו ההערות לכתב היד ומספרי העמודים.

“תוכנת תמלול
לסטודנטים”

היכן שהדף מורכב מאגר שמות או אולי מסבירים לדוגמה. חשבונית, כל אחד יהיה יכול לבנות טבלה לשכפול הפריסה מסוג המקור. עיצוב המראה איננו נחוץ ומסיבה זו אל תשקיע זמן בניסיון לשחזר את אותם פריסת לינק למשל המקור. העסק שלך כשיר לשים בתכשירי סידור למען להגיד, להסחב או לחילופין לבדוק מילים מעניינים כגון סמל הלירה (£). חלקים אחרים הזמינים בחדר עיתון התמלול מפורטים במדריך ‘כיצד להתיז בתכשירי התמלול’. איות הזן אחר המילים כמו שהן מאויתות במקור. במקרה של שמות שטחים ו
אותיות משמעותיות שאיות שגוי ובמקום שבה ידוע האיות המעודכן, הזן את אותן האיות לדוגמא במקור אולם עקוב את כל האיות העדכני בסוגריים מרובעים. נולד יאפשר מציאה מהירה של סימני אלפבית בדרך של האיות העדכני על מנת למצוא את אותם גובה התשלום. סוגריים סוגריים מרובעים נעזרים בעיקרם לציון רישומי דרך המתמלל. אם היומן גולש בסוגריים מרובעים, שנים לסוגריים מעוקלים. פענוח סימבולים איננו אפשר לעיין במקרים חמורים שבהם לא קל לפענח את אותן המלים יש 2 חלופות. 1. או אולי אין אפשרות לפענח רק את המילה, הזן את אותו [לא ניתן לפענוח] בסקטור המילה. 2. או לחילופין באופן חלקי, הזן אחר הניחוש אידיאלי שלנו, לדוגמה. [abcdef?] שמות שטחים ושמות קוטג’ים הם ככל הנראה הכרחיים ויש מקום לבצע מאוד קושי לפענח אותם. אותה מילה מופיעה לפעמים בדפים נוספים בבהירות רבה בהרבה. לכן, בחזרה ותקן אחר הערכים הקודמים שלך. עשוי שתמצא זאת שימושי בעשיית מציאה מהירה באינטרנט למען לאמת בכל שיער או גם חוץ מ זה או אחר. עיין במדריך טוב הוא למעשה ששייך ל המוזיאון להיסטוריה מסוג האתר בטבע לפרטים מלאים על פענוח נכתב ע”י יד במצב טוב. מקום שראוי תמלול NSW של ספריית המדינה: מלווה ‘כיצד’ מוגן יום יומי אנא הגן תמידי ככל שהינכם הולך, בסוף דף, כאשר העסק שלך עוצר להפסקה ולאחר יתר על המידה בניה מחדש של.  תמלול הקלטות בנתניה תתמיד תוכל להשתפר בקריאת חיבר ידו המתקיימות מטעם מיהו לנצח אותם, אכן 5 סמלים שאולי איננו בנוסף לפענח בהתחלה הם יהיו קריאות ככל שתלך. אני עובד ומשתמש יכול לחזור ולבצע את איך שתעתקת ככל שתכיר את אותו סגנונות המחבר. שכלול הנייר לקראת סגירת המאמר המתועת, עיין בקריאה זריזה למען לוודא שגיאות הקלדה והקדיש הרבה זמן להשוואת התמליל בעזרת התמונה לקראת שורות אינו נענו, וכדי לרכוש פיקוח על איות בתמלול בחר ABC√ מסרגל המשאבים בעורך, זוכר ממש לא לשפץ רק את האיות במקור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *