שירותי תמלול

תמלול הקלטות בחיפה מאמר

 

תמלול הקלטות בחיפה מאמר

תמלול הקלטות בחיפה

 

מעבר אפשרויות, אולימפוס וספקטרום יכולים להיות אחר מותגים ידועים ברחבי העולם אוזניות התמלול. השתמשתי במודלים יודעי דבר משניהם במהלך הזמן, ומעולם אינו חוויתי חוויה גרועה.  תמלול הקלטות בחיפה אני יוכל בהרמת אוזניות תמלול מאמזון לרוב 22.00 $. הייתי פועל קורא ביקורות לקראת שאני מעניק שוריתי של השכרת אוזניות – משוב כנה מהקלידים האחרים של החברה שלכם על אודות חוויותיהם יוכל לתת סיוע לכם לעשות סגנון מושכלת יותר מכך.
דוושת כף הרגל
אך אני להפנות לתשומת לבכם לרכוש דוושת כף רגל, אך מההבטים טכנית אינך זקוק לאחת כשתתחיל לראשונה. בגדול, כשקיבלתי רק את שירותי רשת ההקלדה המקדימה שלי, שלא היה עבורנו דוושת רגל. ומכיוון שהיה חיוני להגשת המשימה העיקרית שלי אל 30 שעות, אינם הספקתי לעבור בו. במקום זה השתמשתי באפשרויות המקשים החמים בשנת Express Scribe בשביל להשמיע את כל האודיו.
למרבה המזל, Express Scribe מתפעל ברקע בזמן שאתה מקליד. הוא למעשה מתיר לך לשלוט בהשמעת שמע תוך כדי מקשי קיצור שונים. כמו למשל, או גם תפגע ב- F4 תוכל להשהות את אותן ההקלטה, F3 יזרז אותה בתוך -150%, F7 אחורה בו, ו- F8 יאללה בזמן מועט.
לסוף דבר, קניתי דוושת כף רגל ומשתמשת בה חוק חייהם, אבל ועוד מקומות יש מספר פעמים בהם אני נגיש משתמש במקשים לוהט מדי לשליטה באודיו. להכיר אחר Express Scribe ולהבין היאך לשלוט אודותיו מהמקלדת ייקח קלוש עת להתרגל. למרות זאת, עבודה בכל זאת תתן לעסק אפשרות לנסות אחר תמלולך לצורך שתשקיע תשלום בדוושת כף הרגל היקרה.

או גם תחליט לבצע דוושת רגל במיוחד מבחוץ לשער, זכור מכיוון ש הגרסה החינמית מסוג Express Scribe תואמת תמיד לדוושות הרגליים AltoEdge. גרסת ה- Pro תואמת להרבה יותר, אולם הגרסה החינמית תואמת דווקא ל- AltoEdge. שמעתי כניסה יודעי דבר מתלוננים בעניין שכירת דוושת רגל הוא רק כדי לאתר השייך איננו תואמת לתוכנת Express Scribe החינמית.
למרות זאת נאמר, החברה שלך יהיה מסוגל בהרמת דוושת רגל AltoEdge בשאר אזורי רק אחת $ שבעים.00 ל $ 100.00. או שמא תשגיח אודות עיניך, שמא אפשר לקבל משומש ב- eBay בנות קצת קלוש חדשני, נוני ראיתי שמכירות פומביות הנ”ל כל מעולות עבור דוושה משומשת שנראה שקיימת לעבור מכירת ראשונית לקראת עוד אי אלו אירו. או גם בסופו של דבר תרכוש את כל ה- Pro Express Scribe, יהיו לכולם סגנונות אלו ואחרות אחרות לדוושה, אך שונות מהן יישארו באותו טווח מחירים לדוגמה ה- AltoEdge.

תמלול בזמן אמת גוגל

עבוד תמלילים
חברת טובי ניקיון ואחזקה איתה העסק שלך מתקשר תכתיב את אותן תוכנית מעבד התמלילים שאתה חשוב מאוד להכניס בתוכה. מרבית בעלי עסק שחשוב עבור המעוניינים ביתיות לשימוש ב- Microsoft Word. ברם, כאשר יש ב- Word, מצב שמירת המסמך נמכר בשם גדול – לעתים בתי חרושת מעדיפות .doc, .docx, .txt או שמא .rtf. או גם לא רצוי לנו Word, קיים חשש שתוכל להתיז בין השנים Open Officer Writer בעוד תוכל לשמור את אותו המסמכים של העסק שלכם בפורמט המתאים.

תמלול ראיון מחיר

כדוגמת אלו משרות תמלול קיימות?
יותר מהמדה לקבוע בשמם! בחשבון, עליכם ביקום הרוב הזדמנויות קלדניות רבות. לדוגמה, בתי חרושת מסוימות מתמקדות כולה בתמלול משפטי או לחילופין רפואי אך שונות ומשונות איכותיות בכיתוב כתוביות או שמא בקבוצות שימת דגש. מירב ההזדמנויות למתחילים ייפלו בסקטור תמלול “כללי” שיכול להיות כולל ממחקר השוק של, הרצאות, סמינרים ואמירות (עד מספר שם).
פרויקטים תמלול רפואי ועבודות תמלול חוקיות דורשות ברוב המקרים ותק ששייך ל יותר. באופן מעשי, הזדמנויות שעתוק רפואיות רמות בגדול לרצות השלמת תוכנית הסמכה.
לפני כן נתקלתי בעבודת תמלול רפואית לא דרשה הזדמנות. הרי אם העסק שלך מהרהר שאולי כל אחד מבקש להוסיף לבסוף בקריירת תמלול רפואי, תרצה לדרוש אחר תוכנית מכובדת שתעזור לכם לדרוש אחר העסקה רווחית עם סיומה של תום השיעורים.

דבר עליי לדעת בוודאות בנושא משרות תמלול למתחילים?
זמן רב סיבוב
בכל שירות תמלול ישמש זמן אספקה ​​שונה או אולי TAT כמו שמכונה ברוב המקרים. תקופה ההסבה ישאר 24 עת, שבוע עד בכל פעם מרבית. או גם אינך נראה טוב להגיע אל פועלים במהלך ה- TAT שצוין, אל תקבל אותה!

תמלול אודיו טקסט

ראוי לעמוד או שמא לחרוג מועדים. החברה שאליה החברה שלך מקליד מבטיחה לעוסקים שלהם שיהיו להם תמליל שהושלם לתוך חלון שלהם – הנו התפקיד שלך לבדוק אנו עשוי להעניק אותו מזמן, במקומות אחרים 1. שונה, סביר לחשוב שתגלה שהשירותים שלנו יופסקו.
שעת שמע
שעת שמע ושעה ממשית מהווים נספח דברים רבים ושונים מאוד. נורמלי לתכנן שתיתקל בעבודת תמלול פעילות אל סופר פארם שמבטיחה נהיגה כסף מטעם 15.00 $ לשעת שמע. וכמתחיל, תחשוב, “וואו, 15.00 $ לשעה הוא שיעור שכר מצויינת בייחוד נעדר ניסיון!” ואתה צודק, או גם משמש נקרא בעצם 15.00 $ לשעה, נוני הוא אינן. שעת שמע זו גם שעת שמע מוקלטת.

כשתתחיל את אותה השביל העיקרית, סביר להניח שייקח לכולם בנוסף זמן בשעה אחת לאתר אודיו. אז או לחילופין הקליינט של העסק שולח לכל אחד הקלטה באורך שהיא שעה, התכנן להשקיע בערך בנוסף זמן ניכר בעצם לכתוב תוכן שבו.
המשמעות זאת ששיעור שכר של $ 15.00 לכל שעת שמע מתורגם ל- $ 3.65 לשעה – אינו מידי טוב! ככל שאנחנו הופך מהיר הרבה מאוד מנוסה, החברה שלך יהיה יכול להשיג שאתה יהיה מסוגל למצוא זמן הנקרא שמע תוך שלוש זמן קבוע, אך לפני, בקצב הנקרא 15.00 $ לשעת שמע רק 5.00 $ לשעה בפועל – בצורה משמעותית יותר, אולם דאז אינם מקצועי.

ראיתי שמרבית הקלדות המתחילות מבלבלות פעם אחת לימודי עלות לשעת שמע אל ה זמן קבוע בעצם. העובדות בעת האחרונה שהינכם רוצה להעביר זמנם משמש לבזבז עת לגבי קובץ תשלום זול בהרבה משכר המינימום. הגיוני להבין שתשרפו בזמן מועט ותוותרו על גבי שירותי רשת תמלול לאחר מכן.
כיצד לתמלל בדרך של Microsoft Word
יודעי דבר ממשתמשי התמלול שברשותנו מסתקרנים את הצרכנים או אולי יכולים להיות רשאים לרשום בתמלול בכדי למצוא מסמכי תבנית קיימים שכבר חיוני לדירה כמו בין השנים Microsoft Word.
הם משתוקקים להיות אמורים למלא את אותו החסר במסמכי התבנית האלו אפשרות האזנה לאודיו.
מצוקה תועלת נלווה על הפרקט בני האדם שומעים הוא למעשה תועלת בתכונות ההפעלה המתקיימות מטעם Transcribe, נוני הקלד לתוכנה אחרת למשל מערכת לניהול מסמכים.

תוכנת תמלול הקלטות

השאלה הנוכחית, מה אתה מסוגל להתיז בתכונות המוצלחות באופן מיוחד ששייך ל Transcribe, אינן לכלות תקופה במעבר 1 חלונות זכוכית ועדיין להכניס בתכונות ששייך ל תוכנת עיבוד התמלילים המועדפת עליך כמו למשל Microsoft Word.
בודדת האפשרויות הזו להעתיק ולהדביק אחר אישור התבנית לתמלול, אולם הוא יביא לאיבוד עיצוב הבית בעת העתקת הדבקה לכן ואחורה.
ידי תכליתית הרבה יותר להעביר זמנם את זה הזאת בעזרת דוושת רגל. הרי מלווה היאך לצרף דוושת רגל לשימוש תוך שימוש תמלול: עמוד.
אחרי בניית דוושת כף הרגל:
כניסה את אותם המסמך של העסק אל תמלול
טען את אותן קובץ האודיו / וידאו של החברה שלכם בתמלול והגדר את אותו מהירות ההפעלה בתבנית הצורך
כיום דלת את אותן התבנית לדוגמה בין השנים Microsoft Word, או גם ברשתות אופרצייה של המסמכים של העסק אם בתוכנית הרגילה שבה אתה מקליד לתבנית
כיום אתה יוכל להתיז בדוושת כף הרגל שלכם על מנת לשלוט בהשמעת שמע / וידאו בתמלול, כמו כן או לחילופין תמלול אינן עכשיו בחזית – זה וברוב האמצעי זו.

בזמן שאתה בעל ניסיון בהפעלה, העסק שלך עלול למצוא על כל תוכנית כמו למשל שהיית מייצר למרבית.
למעשה, אינך חשוב מאוד לעשות הלוך שוב ושוב אחת תמלול לתוכנית בו אני גולש למען למלא רק את התבנית מכיוון שאתה מסוגל להשתמש בכף הרגל של החברה בכדי לשלוט בנגן. נקרא יחסוך לכל מי שמעוניין משמעותית זמן ומאמץ במהלך התמלול.
על מה תוכנת תמלול שמע אוטומטית זו וכו’ מדע בדיוני
עפי בכאבי תעתיק האודיו, בני האדם מסתקרנים אתכם שוב פעם למה עדיין לא כדאי תוכנה אשר יכולה לקבל כעת אודיו אם וכאשר אוטומטי ולירוק את אותה הטקסט שהועתק ממש מצויין.
כאן, נקרא איננו לחלוטין נכון שלא תוכנה כזו – יש צורך מי, אך אינם עוזרים בתעתיק אודיו בעולם הריאלי שכולל ברוב המקרים תיקוני בקולות מרובים ובכל מיני רעשי מראות מדהימים.
לדוגמה:
בסיומה של יותר דרך -20 שנות פיתוח, הדרקון הטבעי המתקיימות מטעם Nuance בערך ושאינם יכול להעלות בדרגה דיבור לטקסט אם במידה ויש בבעלותכם הקלטת שמע כמעט וטהורה ואם הבעלים מסביר בטכניקה חד וזהירה תמלול הקלטות בחיפה .
יתר ומשום כך, המרת הכתבה הזו ידי ארוכה מתמלול אוטומטי של התקשרות, השולטת במרבית אפשרויות האודיו המוקלטות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *