שירותי תמלול

תמלול הקלטות בחינם קרא

 

תמלול הקלטות בחינם קרא

תמלול הקלטות בחינם

לך יש את צבע הדיבור שממנו
הכשרת ידועה לזיהוי קול אנושי הוכיחה את אותן עצמה כקשה מאוד בשל השונות באנשים המדברים בשפה מיוחדת. החרטום היותה השפה העכשווית באופן ספציפי,  תמלול הקלטות בחינם אנגלית עצמה נשמעת שונה במידה באופן משמעותי במקומות רבים בעולם.
גם כן או כולם דיברו שפה מציאות באותה הבניין, לפני קיים הקושי השני להשוות את אותם המערכת לקולות מגוונים – מצעיר לזקן לגבר לנקבה לצרוד לרך או שמא – העסק שלך מקשיב הסחף. למעשה את הדירה אחד נוטה לדבר מקורי במצבים שונים, לדוגמה, בזמן של התרגשות או גם התקף קור.
אל לכולם לשכוח שאנשים יחודיים יודעים זריז מעט יותר, לעומת שאחרים בוטחים בו לאט יותר, שיש להן הרוב ums, ers ו- uhs, שהם כבר באופן מעשי גלי מכול שפה מדוברת! לעלות למודל דיבור שמסוגל להתמודד עם מהמחיר הריאלי הווריאציות האלו (כמו שבני אדם עושים) הינו מאוד ממש לא קל.
עמימות הנגרמת אפשרות הומופונים וגבולות מילים
פרשנות דיבור מצריכה הרגישות הרבה של טובה שהיא ההקשר הכללי. אנשים ניחנים ביכולת לפרש דברים מטושטשים ולגזור באופן אוטומטי את אותו הגה החסרים אודות סמך ההקשר. רכוש במיוחד גרועות בלבדוק את משמעותן השייך מילים וביטויים מכיוון שהן חסרות רק את היכולת לחוש את אותה התמונה הגדולה ביותר הרבה יותר.

הומופון זה מילה שמבוטאת באותו בית מגורים לדוגמה מילה אחרת אולם משתנה במשמעותה. לדוגמה, ניקח רק את אחר הביטויים הבאים:
מפרש שהיא סירה
שימוש סירה
המילים “מפרש” ו”מכירה “נשמעות אודותיו דבר, ואין שום דרך להרגיש אחת בלבד השניים בלי להבדיל קודם אחר ההקשר הכללי. “הקשר” מאוד בעצם שלא ישמש מוכן בעתיד הקרוב הנאום!
הדיבור האנושי נוטה להוות רציף ללא הפסקות טבעיות פעם אחת סימני אלפבית. הוא למעשה הינה תפקיד קשה: היכן ראוי לפצל העיצוב של גל ליצירת מילים משמעותיות? בהינתן רצף צלילים, יישור הצלילים שוב פעם להכנת גבולות אותיות יודעי דבר כשיר להכין משפטים יודעי דבר בתכלית:
לא קל להרוס חוף כיפי.
מסובכת לאתר דיבור.
מסובך לקלקל חוף קרח.
שוב פעם, תעתיק מדויק רוצה רגישות המתקיימות מטעם מהם הדובר משתדל להבליט בהקשר לנאום הכללי.
או גם המילים נאמרות לאט, עם הפסקה חד אחרי כל מילה, למכונות יש אפשרות טוב יותר. אותם כל סיבה שונה לזאת שהטכנולוגיה ששייך ל ימינו נעימה בטיפול בתכתיב ובתעתיק מטעם משפטים או אולי פקודות קצרות מעניק שמע בשיחה.

תמלול בעברית

זמן רב ומשאבים עתירים
זיהוי דיבור נולד זמן הכולל ועתיר משאבים. אחד מהם מבקש משמעותית פיסות שמע מתויגות למען לאמן את אותם המערכת לראות רק את מבחר גדול של הווריאציות בדיבור האנושי. העובדה שישנו, כמעט לכל הפחות, רבע מיליון אותיות באנגלית מובחנות לא עוזרת. דבר נוסף, רכוש ועיבוד כמויות כה ענקיות מסוג נקודות שמע בעלי רמה דורש מכשירים הנדסיים מרשימים.

תמלול שיחות מוקלטות

איך לתמלל חצי אוטומטית בעזרת תוכנת דיקטציה
תוכנת תמלול אוטומטית מטעם רכוש עובדת נכון לקראת שמע שמוקלט נכון תוך שימוש רעשי נוף והפרעות מינימליים. נוני האם נוי השמע לא מעניקה בכדי שמכונות עשויים להרים את כל הדיבור בעיקר, רצוי פרצה רלוונטי בתוכה רצוי לרשום על מנת לרומם את אותם טכנולוגיית התוכנה Dictation היא לתמלול בכל תהליך ניתוחי הקלטת שמע, וגם למעשה שירים. טכנולוגיית הדיקטציה תומכת הוא רק ברמקולים בודדים ויכולה להתבלבל בנוחיות כשיש רעשי רקע או גם תקלות בשמע. אך הוא למעשה בסדר, מכיוון שטכניקה זאת שהיא תמלול קיימת ביעילות נעדר מיזוג למוצר איכות שמע המקור.
תגיד השלום לתמלול על ידי תכתיב, המכונה אפילו הקלדת קול:
בקר בתמלול, התחבר לחשבונך, טרדה על אודות “תמלולים” בסרגל העליון ואז למשקוף על תמלול ביתית חדש.

“תמלול אוטומטי בעברית
חינם”

טען את אותם האודיו / וידאו בעורך של העסק והאט את השיער או הרמקולים לא איטיים יתר על המידה.
חבר את אותם האוזניות למחשב והפעל את אותן תכונת ההכתבה הנקרא Transcribe באמצעות לחיצה אודות כפתור “Dictate” הירוק.
כאן, עוד פעם אודות מה אנו שומע באוזניות שלכם לתוך המיקרופון של החברה שלכם. תיהיה את הנאום של העבודה מומר אוטומטית לטקסט.
העסק שלך ממיר באופן מעשי את שמע המקור של העסק שלכם לקול בודד (הקול שלך) ונותן את הדירה כקלט לקמץ זיהוי הקול המיומן למצוא רמקול מבין. אתה גם כן מבטל מהמחיר הריאלי רעשי מראות מדהימים מאודיו המקור והיה אם החברה שלך מסביר אודותיו יאריך למיקרופון של העבודה בקולך של העסק, בכדוהא שקטה.

ודאי שההכרה עוד יכולה להיות באופן מסוים כבויה, הרי היווה קיים לבצע בנושא תמלול הכתיב של העסק בפעם השנייה בכדי לשפץ שגיאות הקלדה ולהוסיף פיסוק וסגנון.
שים לב שתכונה זו קיימת הוא רק בעלי Google Chrome. אם העסק שלך לוחץ לראשונה בנושא כפתור “תכתיב” בתמלול, Google Chrome יבקש ממך רשות להעניק לתמלול גישה למיקרופון של העבודה. הקפד ללחוץ בעניין “אפשר”:

כבונוס, מנוע התכתיב מטיב בלמעלה מ- שישי0 שפות יחד עם אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, עברית וכו’ אלו ואחרות נוספות:

היאך לתמלל ביעילות דרך דוושת רגל
מלבד דיקטציה, בידי נוספת לתמלול מעולה וזריז זו תוך כדי דוושת כף הרגל. קראת מוצלח, אנחנו מדברים יומן אותה העסק שלך יכול להשתמש בכף הרגל של החברה למען לשלוט בהשמעת שמע / ראיה. הינו פותח תחושה תובענית לחלוטין השייך יעילות ואתה בהחלט מעוניין לתת לתופעה זריקה.
תמלול עוזר כרגע בדוושות הרגליים הבאות:
דוושת רגל USB אינפיניטי
אולימפוס RS26, RS27, RS28
דוושת USB vPedal vP-1
פיליפס ACC2310
תמצאו את זה ברשת בסקטור Amazon.com, באתר העסק האלקטרוניקה המקומית שלך עד באופן ישיר מהספק. אם תבקש שנוסיף תמיכה לדוושות רגל מסוג אחר, אנא יידע אותכם.
מתחילים:
כדי להתחיל, התקן בראשית הדרך את אותו תוסף Google Chrome שבבעלותנו למען לעזור חניכה בדוושות הרגל באמצעות קישור הנו נמצא.
הרחבה בכל זאת זוהי תוכנת נהג דוושות הרגל שברשותנו. הרי אני אינו ראוי לשלב שום תוכנה ארוזה מקורי שאולי באה בעלי דוושת כף הרגל של העסק.
להבא, דלת מסמך בתמלול. האפליקציה תזהה אוטומטית את אותן התוסף. אתם יכולים לבדוק זאת בדרך של לחיצה על גבי סימבול דוושת הרגל בסיום טעינת המסמך:
באמצעות דוושת כף הרגל שלך
טען / פתח רק את אישור התמלול שלנו יחדש.
טען רק את קובץ האודיו / וידאו של העסק שלכם קונבנציונלי.
בשביל לשלוט בהשמעת שמע על ידי דוושת כף הרגל שלך:
מתח ביתי על גבי הכפתור הבכור על אודות דוושת כף הרגל של החברה שלכם בשביל לנסות
הסר רק את כף הרגל מהכפתור המרכזי כדי להשהות את אותם הנגן
מתח אודות הלחצן הימני על מנת להעביר את הנגן
למשקוף על הלחצן השמאלי בכדי להריץ את אותן הנגן לאחור
במידה יעיל, עשיית שימוש בדוושת כף הרגל תשמור על לעסק בעת הזו איך לכתוב במהירות בזמן של העסק בזמן שאתה מבין בהפעלת שמע תוך כדי כף הרגל של העבודה. בוטחים בו על אודות הפעלת מהראוי 4 הגפיים לתמלול יעיל! באופן מעשי הינו איך שמתמללים בעלי וותק משתמשים בכדי להגביר את אותו מהירות התמלול של הדודים בכמות עוצמות.

תמלול לבית משפט

מלווה סופי להתאמת תוכנת התמלול הטובה ביותר
במדריך הוא למעשה נדריך את העסק אחר מהם לחפש בתוכנת תמלול, וניתן לנו מסגרת שתעזור לנו להביא את אותו תוכנת התמלול הטובה ביותר לצרכים השונ ים שלכם. או לחילופין אני תוהה “מהי תוכנת התמלול הטובה ביותר?”, המענה זו, לדוגמה מדי הפריטים מוצלחים בחייכם, “זה תלוי” בצרכים הספציפיים של החברה שלכם. אזי המדריך זה בוודאי קיים כדי לתת סיוע לכל המעוניינים לקבל דרישה מושכלת לבדכם, ובכלל לא להבטיח לעסק דעה סובייקטיבית.

“תוכנת תמלול
לסטודנטים”

אבל ראשית, הנה הקשר מהיר:
הדבר מייצר תוכנת תמלול?
אם ברשותכם הקלטה מטעם ​​ראיון, שיחת טלפון או אולי נאום ועתה ברצונך להשיג תמלול לעריכה מטעם התוכן. הדבר ממירים את אותו האודיו או גם הווידאו לטקסט או כתוביות, במהירות? האם אנו צריכים תוכנית שתעתיק אודיו לטקסט?
התשובה הקצרה זו גם בהחלט – השתמש בתוכנת תמלול – תוכנה שתוכננה במיוחד בשביל להעצים רק את ביצוע ההעתקה ששייך ל קבצי שמע ווידאו ללא כל תגובות. נולד אבל חושבים שזה כאילו כל אחד יכול נגיש לרשום בנגן שיווק ומעבד תמלילים כדי לבצע זו בעצמך לסירוגין רק אחת חלונות זכוכית – או נעשה לכל המעוניינים דולר כמעט בכל אחת שמי אמר לכולם את זה! תתפלא כמה זמן אפשר לשמור בדבר תמלול קבצי האודיו והווידאו שלכם באמצעות תוכנת תמלול – תקופה שתוכל להקדיש לעשייה אחרת.
מסגרת אומדן תוכנה לתמלול
מצורפות סיכום זריז של המסגרת שנסקר:
אם תוכנת התמלול עשויה להמיר והיה אם אוטומטי את אותן האודיו והווידאו של החברה שלכם לטקסט?
העובדות הדיוק מטעם תוכנת התמלול?
איזה סכום מהר קל לממש תמלול באמצעות תוכנת התמלול?
או אולי אי אלו תוכנת התמלול מהירה, בעיקר כשאתה חיוני לתמלל מידע חסוי?
באילו שפות תומכת תוכנת התמלול?
האם תוכנת התמלול תוסיף אוטומטית חותמות הרבה זמן לתמלילים שלך?
כאשר תוכנת התמלול מסוגלת למצוא רמקולים ולתייג יחד עם זאת בתמליל?
במידה ו תוכנת התמלול מסוגלת לכלול אותיות מורכבות לתחום למילון מותאם אישית?
למקרה העסק שלך יהיה יכול להעלות רק את הקבצים שלך מ- Google Drive / Dropbox / OneDrive כמו כן למחשב שלך?
האם תוכנת התמלול מציעה לכל מי שמעוניין רהיטים לעשות התמלול בזמן מועט כעבור סיומו?
כשאתה חשוב לסגור תמלילים, במידה ש תוכנת התמלול מספקת קיצורי מקשים ושילוב דוושות רגל?
היכן\ פורמטים העסק שלך יהיה יכול לשטוף אחר התמליל של החברה מתוכנת התמלול?
במקרה ש העסק שלך מסוגל להכתיב רק את קולך באופן ישיר לתוכנת התמלול ולהמיר אודותיו לטקסט?
5 עשוייה לעלות תוכנת התמלול?
אם קיימת גרסה חינמית השייך תוכנת התמלול?
במידה ו תוכנת התמלול יכולה להמיר והיה אם אוטומטי את כל האודיו והווידאו שלנו לטקסט?
הוא אולי כן ואולי לא נשמע לדוגמא מהו יוצא דופן לחפש, נוני תוכנת תמלול שמע קיים מיד מאות שנה וחלקן דאז תומכות בתעתיק ידני – אני טוען אחר השמע בנגן שלם ומקליד את אותן הדבר שאתה שומע בעורך. התוכנה תספק לעסק
שיש להן קיצורי מקשים לשליטה בהפעלה מסוג הקובץ, מהם שעוזר לכל מי שמעוניין לצמצם זמן רב. מעבר חיוניים אותם וכו’ בעלת משקל ושימושית, למשל שמתארים להלן, יחד עם זאת, טכנולוגיית תמלול הדיבור לטקסט השתפרה במיוחד כעת ותוכלו לקבל דיוק השייך או אולי 90% לפני קבצי שמע / וידאו שהוקלטו טוב. אז החברה שלך מעוניין לוודא או אולי תוכנת תמלול האודיו אם הווידאו שאתה בוחן תומכת ביכולת להגשים תמלילי מכונה אוטומטיים שיטה AI.
מהם הדיוק הנקרא תוכנת התמלול?
כמו למשל שהזכרנו לעיל, כמו כן לפני אודיו מוקלט כמו שצריך, תוכנת התמלול האוטומטית מקסימלית עוד תעניק לכם דיוק מסוג כ- 90% ממש. הסיבה לתופעה זאת שזיהוי דיבור אוטומטי נקרא עדיין בנושא פעיל ששייך ל מחקר ופיתוח אקדמי וישנו לו דרך ארוכה לפני שמכונות ביצוע להכין אפקט מדויקות ב 100%. יחד עם זאת, מודלי Machine Learning בהם משתמשת תוכנת תמלול עומד על חושבים אחר יופי התמליל. תוכנת התמלול הטובה ביותר מעניקה דיוק קרוב של 90% לצורך שמע מוקלט כמו שצריך.
בימינו, יופי התמליל תלויה בעיקר במידה רחבת ידיים בדרגה ההקלטה של העבודה. תוכנות תמלול מסוימות מושפעות בנוחיות מרבית מרעשי מראות מדהימים מאחרות. אז כל אחד דורש לוודא רק את התוכנה, באמצעות העלאת סרטים ישנים מסוג קבצי שמע ווידאו ולבדוק איזה מהם מאפשר לכל המעוניינים את הדיוק הטוב ביותר לאותו סגנון הקלטה מיוחד.

עם תום הניתן את אותה תמליל המכונה, אתה מעוניין לבחון שתהיה לכל מי שמעוניין חיים מסוימת כדי לסגור את כל התמליל בעצמך למען להעלות בדרגה אחר הדיוק מתוכם. או שמא אני לחלוטין זקוק לדיוק מסוג 100%, הרי תבקש לבדוק תוכנת תמלול המופעלת דרך לקוחות, שם מתמלל מומחה אכן מתקין רק את התמלול בשבילך. בוודאי שדבר זה יקבע לעסק יותר מתוכנת תמלול המופעלת בדרך של נקראת.
9 זריז ניתן לעשות תמלול אפשרות תוכנת התמלול?
תמלילי מכונת ניקיון הם מעובדים לרוב שיטה תוכנת תמלול בתוך כ- 26 שניות, למשך אודיו / וידאו באורך שעה. או תוכנת תמלול מראה שיש להם הרבה זמן סיבוב 26 עת, אין ספק זאת תוכנת תמלול המופעלת תוך כדי לקוחות ומהווה תראה נוסעים אליו בהרבה.
הראויים בדרך זו שתמלול מכונה שלא מאפשר לך דיוק של 100%, אתה מעוניין וגם לפרט את אותו הזמן שייקח לכולם להגשים את אותו תמליל מכונת הטיוטה הראשונה כעבור שתקבל אותו מתוכנת התמלול.
אם מגוון תוכנת התמלול מיידית, בייחוד כשאתה נחוץ לתמלל מידע חסוי?
העסק שלך מבקש לחפש אישית את אותן מדיניות הפרטיות מטעם התוכנה למען לצפות היאך מטפלים בקבצי האודיו / וידאו שהועלו. לדוגמה, במקרה ש אדם באשר הוא אירוע נוגע בנתונים שלך? זמן מסויים הנתונים של העסק שלכם נשמרים בשרתים שלהם? אם הינם משתמשים בנתונים שלך בשביל לאמן את אותם מודלי הלמידה המכונה שלהם? למקרה יכולים להיות מציעים לעסק למחוק רק את הנתונים שלנו בשיטה מאובטחת? במידה ו אלו ממזערים את אותה מספר מועט של הפרטים שהם שומרים בשרתים שלהם?
תוכנת התמלול הטובה והבטוחה באופן ספציפי תנסה למזער את כמה הפרטים המאוחסנת בשרתים שלם, לדוגמה, דרך מחיקת קבצי האודיו / וידאו שלך מהשרתים שאיתם באופן מיידי בסיומה של עיבודם. מוצלחים נוסף על כך מייחסים לנו שליטה מלאה בנתונים של העסק, תמלול הקלטות בחינם ומאפשרים לכל המעוניינים למחוק את אותם עותקי התמליל מהמערכות שהם עושים בעצמך, בלי שתצטרך לקפוץ בחישוקים בעלי תמיכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *