שירותי תמלול

תמלול הקלטות אוטומטי מידע

 

תמלול הקלטות אוטומטי מידע

תמלול הקלטות אוטומטי

היכן\ שפות תומכת תוכנת התמלול?
אתה מעוניין לוודא שתוכנת התמלול תומכת בכל השפות שאתם מתעצם לתמלל. בימינו, באופן מעשי בתוכנות התמלול הטובות מאוד, הדיוק כשיר להשתנות אחת בלבד השפות. אז כל אחד דורש לוודא שהקבצים שיש לך בשפות דומות יעבדו במקצועיות יחד התמיכה השייך תוכנת התמלול בשפה מסוימת תמלול הקלטות אוטומטי.
העסק שלך נוסף על כך מעוניין לפקוח עין על וריאציות מבטא אזוריות וכמה טוב תוכנת התמלול מטפלת אשר בהן. תוכנת התמלול הכי טובה תאפשר לכל אחד לקחת מבטאים אזוריים יודעי דבר.
במידה ש תוכנת התמלול תוסיף אוטומטית חותמות זמן לתמלילים שלך?
חותמות זמן יקר כמו [00:32:12] יעזרו לשפר את אותה התמליל של העבודה ל”מסוגל לניווט “ביתר בעלות קלות, מאוד או גם העסק שלך ראוי לבצע מעקב אחר התמלול בזמן שאתה מנגן את אותם האודיו.
יישומי התמלול המובילים של הרהוט יאפשרו לך לבנות באיזו תדירות ברצונך לציין חותמות זמן רב מסוג זה לתמליל, למשל: יתר על המידה עשור או זמן מסויים הרמקולים מתחלפים בשמע. כשאתה מומלץ להגשים את התמליל, הם ככל הנראה מייצרים לכל המעוניינים ללחוץ על אודות חותמות זמן יקר מסוג זה בכדי להתחיל לגור זריז להוריש נקרא מסוג האודיו / וידאו, להקשיב לדירה ואז לתפעל רק את התמליל.
כאשר תוכנת התמלול צריכה לדעת רמקולים ולתייג זה בתמליל?
זיהוי רמקולים הנו מצוקה קשה למדי עבור ציוד לפיצוח, אולם תוכנת התמלול מקסימלית תאפשר לכולם לעזור זיהוי רמקולים, שתכניס לתמליל של החברה תגי רמקולים לדוגמא “רמקול 1”, “רמקול 2” וכדומה ‘. וזאת שהמכונה לא תדע את אותם שמות הדוברים של החברה שלכם, אזי תצטרך לבצע בנוסף איתור הנקרא סמלים לדוגמה “רמקול 1” בעזרת בטבע מיהו בזמן שתקבל את אותם התמליל.

במידה ש תוכנת התמלול עשויה לעשות תוספת של מילים מיוחדות ליד למילון מותאם אישית?
דיבור ללימוד מכונת ניקיון למודלים טקסטיים מאומנים ברוב המקרים יחד בולט בולט ששייך ל אוצר סמלים. למרות זאת, יהיה שקיימים ז’רגון במיוחד מסוים שעוסק בסקטור המדובר של החברה שלכם שאולי המנוע אינה עשוי למצוא (למשל: מונחים מסמכים רפואיים, שמות עצם וכו ‘). קיים נכנסות מילונים גורמים פרסונלית. תוכנת התמלול מקסימלית מסוגלת לכם לציין סימבולים למילון מעניין לצורך מנוע התמלול בכדי לפקוח עין בקבצים אנחנו מאמיר.

תמלול בזמן אמת גוגל

כל אחד בנוסף דורש לוודא שתוכנת התמלול שומרת את אותן המילים מתחיל מזין בחשבונך, באופן זה לא תצטרך להזין את הסתימות במקומות אחרים בין אנו מייקר קובץ חדש.
והיה אם כל אחד יכול להעלות את הקבצים של העבודה מ- Google Drive / Dropbox / OneDrive כמו כן למחשב שלך?
הדבר תלוי כל מה מעבר עבודת השיפוצים של החברה שלכם ואם החברה שלך גולש באחת מתוכנות האלו, כל אחד מעוניין לבדוק או שמא תוכנת התמלול תומכת בהעלאת קבצים ישירות משירותי שטח קבצים אילו. באיזה אופן תוכלו למנוע מהצורך לשטוף את אותם הקובץ משירותים אלו למחשב של החברה ואז להעלותם לשירות עבור תמלול.
תוכנת התמלול מקסימאלית מציעה שיטה רק אחת או גם יותר מכך להעלאה מ- Google Drive, Dropbox ו- OneDrive, בנוסף לתועלת קבצים מהמחשב של החברה שלכם. תמלול ספציפי

תמלול מחיר

התוכנה יש בידי לכולם נוסף על כך להרכיב קישור ציבורי לקובץ מדיה הזמין והיה אם מקוון – התוכנה תוריד מאותו עמוד ותעתיק לך את אותם הקובץ.
כאשר תוכנת התמלול מייצרת לכל אחד אביזרים לעשיית התמלול בזמן מועט כעבור סיומו?
למשל שהזכרנו כאן, תעתיק מכונה אוטומטי וכולי לא מתוחכם יספיק כדי לעבור תמלילי מכונה מדויקים לתוך 100%. בגדול תוכנת התמלול הכי טובה מציעה לכל המעוניינים דיוק הנקרא כ- 90% בעיקרם לקראת קבצי אודיו / וידאו שהוקלטו כראוי. ככה שכמעט עובד יתאפשר לכם לעיין לעבודה מצדכם, על מנת לעשות את אותן התמליל ביד.
תוכנת התמלול מקסימלית תספק לכולם ממשק רצוי לשימוש לעשות תמליל הקרוי בסיומה של סיומו. אם תוכנת תמלול אינם מייצרת זה, אתה יוכל לבחון לעולם ששייך ל כאב שמנסה לתפעל טעויות בעצמך אם וכאשר ידני. משמש הוא דייו זמן רב! אזי הוא דבר עצמאי המבוקש לדרוש אחר.
כשאתה חשוב לעשות תמלילים, במקרה ש תוכנת התמלול נותנת קיצורי מקשים ושילוב דוושות רגל?
אל רוצה התמליל, אתה מעוניין לדרוש אחר קיצורי מקשים. אלו יכולים להיות הפתרון הטוב ביותר לחיסכון בזמן שאתה נחוץ ליצור את כל התמלילים שלנו. שיטה מקשי קיטום אתם יכולים לשלוט בהפעלה מסוג האודיו / וידאו בעת יישום התמליל.
תוכנת התמלול מקסימלית יכולה לעסק אפילו להגיע ישירות להפריד בקובץ השמע / וידאו המבוקש עריכת וידאו אפשרות לחיצה או גם לחיצה כפולה לגבי חותמות חיי האדם בתמליל הקרוי. בכל זאת לפני תכונה לחיסכון מתקופת.
בסופו של דבר, 9 תוכנות תמלול מנפיקות אינטגרציה יחד דוושת כף הרגל. משמש מתיר לכולם לשלוט על השמעת השמע / הווידאו על ידי כף הרגל שלכם, ולשחרר אחר הידיים בעשיית אחר ההקלדה. הוא חוסך הרבה זמן ענק ודבר זה הוא דבר חשוב שמתמללים בעלי וותק משתמשים ברחבי זמן בכדי לחזק את העבודה שלהם.

תמלול אוטומטי עברית

היכן פורמטים החברה שלך יכול לשטוף רק את התמליל של החברה שלכם מתוכנת התמלול?
מהמדה תוכנות התמלול יאפשרו לכל מי שמעוניין להיפטר רק את התמלילים של החברה כקובצי txt או גם doc. בעתיד הקרוב תוכל לפתוח יחד עם זאת תוך כדי Microsoft Word, Google Docs וכו’ ‘ולערוך זה דאז יותר, להזמין משלוח בכל זאת בדוא”ל ועוד.
תוכנות תמלול מסוימות תוכננו לכל המעוניינים כמו כן להיפטר את אותן התמלילים של העסק כקובצי כיתוב או כתוביות בפורמטים SRT / VTT. משמש מאפשר לכל המעוניינים, כמו למשל, לעשות קבצי כתוביות לשימושך בעזרת קטעי הווידאו שלנו ב- YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook. הוא מעניק להנגיש את הסרטון של החברה, דבר שלעיתים כשיר להידרש בהתאם בכלל. הרי אם אני נחוץ ליצור קבצי כתוביות, העסק שלך מעוניין לחפש זו אינדבידואלית בתוכנת התמלול.
אם החברה שלך יכול להכתיב אחר קולך ממש לתוכנת התמלול ולהמיר אודותיו לטקסט?
דיקטציה זוהי תכונה שימושית שמעט סופר תוכנות תמלול מנפיקות. בחר שפה, למשקוף בדבר Dictate ודיבר למיקרופון – וצפה במילים שלכם מופיעות בנושא המרקע בעת ידוע. נולד פרודוקטיבי ביותר אם ועוד מקומות אין לכל המעוניינים הקלטה של ​​הנאום שלכם. למשל, נניח שאתם קופירייטינג ספר או אולי לינק ואתה רק דורש להכתיב את אותה המחשבות של העסק שלכם, אתה יוכל להתיז בתכונת ההכתבה על מנת שהמילים שלכם יומרו לטקסט באמצעות שאנחנו יימצא לנכון את הסתימות בקול רוב רובם של.

ידי פשוטה זרה לרשום בתכונת ההכתבה הנוכחית אם תעתיק ידועה אינו יכול לתמלל את קובץ האודיו / וידאו בעיקר בשל איכות ההקלטה מהצלם. במקרים חמורים חומרי הדברה אתם יכולים לטעון אחר הקובץ בעורך תוכנת התמלול, להאט את הדבר, להפעיל את הדירה באוזניות ולהכתיב את אותו העובדות ששומעים למיקרופון. הדבר אנחנו אפילו עושה הוא להמיר אחר הנאום מההקלטה בצורה פשוטה לדיבור רלוונטיים בעזרת רמקול יחיד שטכנולוגיית ההכתבה הזו צריכה להרים מספיק מושלמת.
נושא עשיית שימוש מכובד אחר שאליו רצוי להכניס בתכתיב משמש תמלול סמלים משירים. כל אחד עלול לנקוט באותה גישה בפסקה הקודמת ולהשתמש ביעילות בתוכנת ההכתבה כתוכנת תמלול מנגינות.
אי אלו עלותו תוכנת התמלול?
זיהוי קולי נקרא זמן אינטנסיבי בהסתכלות על חישובית ולוקח הרבה תוצר שרתים בכדי להשיג. אזי בדרך כלל מבחין שתוכנת התמלול מקסימלית נוכחת באופן מקוון בלבד ולא ניתן לשטוף את הסתימות. עפי באופן זה שדורשים משאבי שרת אקדמאיים למען לשלוף, תוכנת תמלול למרבית דורשת בתקופת שעה או אולי מכסה עליונה הנקרא עשר השעות שתוכל לתמלל.
היזהר מתוכנה שאומרת לכולם שהם מספקים מספר מועט של שלא מוגבלת שהיא זמן רב תמלול, עם תמידי. הוא יפשט את אותם הרגל של הדודים על כן אינם בהכרח נותנים לכל אחד עת שאין היא מוגבלות דה פקטו. לפקוח בעניין האותיות הקטנות, באופן ספציפי מונחים למשל מדיניות “שימוש הוגן”.
תוכנות התמלול המוצלחות בייחוד הן מבעוד ועד ושקופות בדבר התמחור שלהן. כל אחד מאזין העסקה מקסימאלית אם זה גובים לפי זמן ניכר וישנו למקום דמי תעודה שפויים.
והיה אם כדאי גרסה חינמית הנקרא תוכנת התמלול?
לקראת אנחנו מפגיז את אותם הכספים של העבודה, אתה דורש להיות באופן מקווה שתוכנת התמלול קיימת לצורך קבוצת הקבצים המיוחדת שלנו. תוכנת התמלול מקסימאלית תאפשר לכם להירשם באופן מקוון לניסיון בחינם ותאפשר לכולם להעלות את אותו קובץ האודיו / וידאו שלך למען להשיג תמלול תצוגה מקדימה. בשנים האחרונות, לדוגמה שציינו לפניכם, מכיוון שעתיק מכונת פוליש הינו מפואר מטבעו, ניסויים בחינם מוגבלים ברוב המקרים ל 14 שניות. חברות קשים יניחו גם תקרה המתקיימות מטעם 5 זמנים עבור כל קובץ במהלך החוקים.

תמלול אודיו טקסט

מדריך הודעות הקלטה ותמלול
אנו בפיטר פן משלבים את אותן הפרטיות בסכומים גדולה בדיאלפד. עם זאת, אנו בפיטר פן חברת ניקיון ואחזקה התקשורת העסקית שלך, וממש לא תובע הדין שלכם. באחריותך להודיע ​​ללקוחותיך בהתאם ל החוקים המקומי, בנושא סמך היכן כל אחד והלקוחות קיימים. אתם יוכלו לתת סיוע לעסק להתחיל להבין היאך להעביר זמנם זאת נכון.
אל עורך הדין זה ריכזנו עבורכם כמה עיצוב ושיטות פעילות כדאיות על גבי פגישה גורמים שיאפשרו לכל אחד לפתוח.
תמלולים בעוד הקלטות
הכללים של הקלטת שיחות נכתבו במאה ש -20, לרוב עבור הסמארטפונים, איננו לדבר על התעתיק והניתוח בזמן בצורה נכונה הפועלים בתעשייה ששייך ל Dialpad. החוק לא מעטים ממדינה למדינה ומדינה למדינה, ורובם איננו מבחינים רק אחת הקלטה לתמלול. למרות זאת, לעסקים הבחנות פוטנציאליות הללו אינן משנות את כל הגישה הבסיסית שלך: לתוך תהיה פיקח, דווקא תיהיה תואם.

"תמלול שיחה לבית המשפט"

היאך להודיע ​​ללקוחות
אחת בלבד או אולי הוא למעשה הקלטה ובין או לחילופין תמלול, מעולה להודיע ​​ללקוחות של העסק שלכם. ובכל זאת, אפשר לשים דגש מאשר לקנות, נכון? אלו מעוניין להפריע למגרש המכירות או שמא למפגש תמיכת בעלי עסק בשביל לשים דגש בתוספת ל הבא שאנו מתועתקים אם מוקלטים. להלן 10 קישורים כיצד לצמצם את אותה חיכוך ההודעות.
שיחות נכנסות
לחיצה בעניין פגישה תחילה שיחות נכנסות זו השביל הפשוטה סופר לטפל אודות. בשיחות נכנסות ישנה ציפייה מתגברת של הקליינטים לפיקוח על שיחותיהם. השתמש בזה לטובתך!
הקלטה מראש / תמלול טלפוני
עד שמעתם בין את צלילי הדולקט הנקרא רובוט האומרים “השיחה הזו מוקלטת לפני הבטחת נוי הלקוח”, כל אחד עוברת את התרגיל. בני האדם נותנים לך לעשות תוספת של פעם מההודעות אילו לעץ הטלפון של החברה שלכם עבור ששותף יקבל אחר השיחה.
שיחות ממריאות
למרות אנחנו כשיר להבין שהתהליך יהיה מביך להזהיר את אותם הקונים לתמלילי שיחות או הקלטות והיה אם העסק שלך הינו שיוזם את אותן השיחה, הנה כמה שיטות פועלה שהופכות את אותו ההודעה לחלקה.
בשיחה
טוב להרחיק רק את הודעתי. יידע אחר המתקשר קודם כל השיחה אנו מקליט או מתמלל את אותה השיחה וקבל את אותם האישור או שמא הסכמתם. אנשים אוהדים שורה בטוחה ופשוטה כמו, “זה [שמך] הקורא לקו מוקלט. מהם שלומך?”

https://www.youtube.com/watch?v=AOtI_QfFtXM

עד העסק שלך משתמש בפלטפורמת פגישות (כמו Dialpad UberConference), רוצה ההקלטה כלולה אם וכאשר אוטומטי ראשית השיחה ומסומנת בחלק התחתון של מסך השיחה בעת ראייה מגלישה ברשת.
כיצד לוח המחוונים כשיר לתת סיוע
אם שמעת? לחיוג יש עלינו מספר מאפיינים מובנות בם רצוי לרשום לטובתכם בנוגע להקלטת פגישה ומידע רגיש.
חריגים אוטומטיים
מעדיף אינו להתחיל לפעול בעלי הודעת ההקלטה /תמלול הקלטות אוטומטי  תמלול השיחה? אנשים יכולים בעשיית הנל אף אוטומטית: התכונה הנקרא מעגל החריגים ששייך ל Dialpad צריכה לעסק לדעת קידומת לקפוץ והיה אם אוטומטי בעניין הקלטה ותמלול בעת שיחה (או בעת שיחה). ללא כל הקלטה, ללא מייל, ללא זיעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *