שירותי תמלול

תמלול הקלטה קרא

 

תמלול הקלטה קרא

תמלול הקלטה
מילולית פירושו, אה, אממ, התחלות שווא, פעם נוספת על אודות סימבולים.
כחלק ממתן תמליל מילולי, תווים למשל “רוצה צריך”, תמלול הקלטה יועתקו כמשומעות אלא אף קדימה הורה הזוג אחרת.
אינן מילולי פירושו חיסול שלמעלה.
גושפנקה ממראיין / מנחה

להלן דגימת הכרה.

הממ, הממ
הממ
אה הא
באמת
כֵּן
כֵּן
ימין
בסדר
בְּסֵדֶר
בטוח יותר
מוטל עלינו לציין: כחלק מדיאלוגים, אמיתי להפריד בתגובות. ההתערבות השייך ‘הממ, הממ’ או לחילופין ‘הממ’ וכדומה ‘מפרקת את מעבר השיחה.

המלצה: כלול רק את הערות המראיין / מנחה בתגובת המשתתף / המשיב שיש להן הסימון [].

לדוגמא: באמת. בני האדם, היינו, אה, סוג ניתוח, מעלים … בני האדם, לרוב היינו מודיעים לטכנאי [כן] אודות האחריות הרפואית, האחריות החוקית [הממ, הממ] ולא אסמכתת המומחה [נכון].

תוצאה: זרימה רציפה הנקרא קשר, בעיות צוינות, והתמליל זריז יותר מזה.

הַשׁמָטָה

… תחילה האודיו פירושו שהשיחה החלה בלב החוקים. הוא תמיד ברוב המקרים אם המקליט שלא מופעל לצורך תחילת השיחה.
אנו משתמשים … אם אף אחד לא שינה רק את זמן החשיבה מהם במסגרת החוק אשר ממנו.
או לחילופין מיהו קוטע את כל מחשבתו מסוג האדם הנגדי, כל אחד משתמשים … בנקודה שבה מיהו הופרע. שימו לב: לא כדאי תשואות עבור או אחרי האליפסה.

תמלול באנגלית

קודי עת

שימו לב: 00 ההתחלתי משקף את אותם השעות. 00 השלישי משקף את אותו הדקות. 00 השני משקף אחר השניות.

ההשתמשות בקודי זמן מכוון את הקורא לחלק בתמליל שייבדק.

_____ [00:00:00] נקרא או לחילופין שטח או אולי חלקים מהאודיו איננו מקובלים.
מילה (ים) מודגשים כדי להצביע בדבר אי בטחון. xxxx [00:00:00]
קודי עת ממוקמים ליד ימין ששייך ל מהראוי לינק כדי לתת סיוע בבדיקת אזור (ים) מסוימים בתמליל.
לסיום התמליל מדווחים על אודות תקופה השמע כמו [23.24 דקות].
רשומות שורות

כמו כן לקודי משך כמעט בכל לינק, מספרי שורות יכולים להיות תוצר אדיר עלות שיסייע בזיהוי מקומות בתמליל. הנו נחפש תמיד בצד שמאל שהיא ההזמנות לבר ולבת מצוות.
שימו לב: רישומי השורות זה רצופים או שמא להפעיל שוב פעם במקומות אחרים דף.

תמלול ראיונות מחיר

זיהוי תמליל

כותרת הקלטת השמע זו גם היאך מתויג התמליל.
כותרת האודיו שרויה בלב ליבו של המאמר הבכור, מרוכז, גופן 30 מודגש. סגנון: ייקבע בעזרת הלקוח.
כותרת תחתונה תראה כותרת השמע, היום טוב או אולי כל מידע את כל הנוגע לעניין בתמליל.
שימו לב: כותרת תחתונה היא גופן חמש.

[אינטרקום / הפרעה אישית]; כל זה מוכנסים לגזר הדין המתקיימות מטעם אלו המדבר.
ניתן למצוא כבישים אחרות לאיית שמות. יקרה שימוש בסימן מאת [ph]. כמו, Smyth [ph]; את זה השיטה המקוצרת המתקיימות מטעם ‘פונטית’.
עד מוטל עלינו למצוא חוסר זיהוי מטעם האדם, מתחילים תועלת בשנת [שם].
מחקר

Google מתפקדת לאימות איות וטרמינולוגיה.
החומרים של נוף עוצר נשימה המסופקים שיטה הלקוחות

יש צורך לראיונות / קבוצות מיקוד / פגישות / סמינרים / סדנאות:

מקצועי תיבות

עדכונים תמלול
תמליל את אותם מהו שאתה רואה: ככל האפשר, תמלל את אותו הטקסט למשל שהינו מופיע במאמר, עם איותים מקוריים, קיצורים, אותיות ועוד ‘.
עקוב את כל שורות שורות: מאוחר יותר מזה, במקרה ש התמלול יתווסף לתמונה, כל מה תשמור על לחיפושי מילות עצמאי בעשיית לשורת הטקסט הספציפית.

סוגריים לשימוש: סוגריים נעשה בהם שימוש לדברים הבאים:

אחר: השתמש בסוגריים לכל אלו שנמנים על אי נעימות את שבה אתה מוסיף המשמעות של אם הערה לתמלול שאינם חלק מהטקסט יצירתי.
שקול את אותו ההקשר: מתקופת תמלול מילה או גם קטע מסורבלת, שקול את אותם נושא נכתב ע”י הזרוע, כמו נוסף על כך רק את המילים והקטעים הקודמים למען לרכוש מסרים על גבי התעתיק האפשרי. השווה סמלים ואותיות כהנה וכהנה בכדי לאפשר בפענוח הביא לפרסום יד מסובכת. שימש מודע לקיצורים וכתיב עכשוויים. איזה סכום קיצורים וכתיב מקובלים מהמאה התשע עשרה מכילים בתוכם

מורה דרך למתחילים לתמלול
שירותי תמלול נחוצים לבתי עסק הדברים לארגן רישומים מדויקים השייך הפעילות היומיומית בלי שום להקדיש תקופה ומאמץ פיסי אחד גדול. שירותים הללו יכולים להיות ידי מאובטחת ויעילה לארגן רישומים מדויקים שהיא פגישות ושיחות בלעדי שתצטרך להשקיע החומרים המשמשים חברה טובים אליו איך. בפוסט בבלוג מסוג החיים, אקורבי יסתכל מקרוב בעניין שירותי תמלול ויספק מורה דרך איכותי למתחילים.

תוכנת תמלול לסטודנטים

מהו תמלול?
במילים הפשוטות בייחוד, תמלול זה צילום הקלטות שמע אם וידאו והמרתם לתמלילים כתובים. פרוצס הינו יוכל לארוך שעות או לחילופין למעשה עת, הדבר תלוי איזה סכום משאב המקור מרווח. מהירות ודיוק הינם בעייתיים במקרה ש תמלול מטופל בעזרת פרמטר שלא מקצועי, מהו שמסכן תיעוד ביזנס כדאי. עזרת תמלול מייצרים עסקים לעשות מיקור למעט במשימה הוא, יחד עם חיסכון בזמן, הרבה חשמל ומאמץ פיזי אף אחד לא עם עשייה דיוק ואמינות.
איך נולד עובד?
מכיוון שהעסק שלך עוסק שיחות ופגישות, חשוב מאוד שההערות וההקלטות מהפגישות כדוגמת אלו יועתקו בזמן קצר וביעילות. בשירותי תמלול, ההובלה כולל ברוב המקרים העלאת קובץ שמע עד וידאו לפורטל תוכנת התמלול ואז יותר קל ממתינים שתקבל המסמך שהושלם. נעדר פעולת תמלול, חברות צריכים לתמלל קבצים כדוגמת אלו ביד, ולהקצות את אותם המשימה המייגעת לעובד.
בסיומה של תעתיק הקובץ, קל להכין משלוח בדוא”ל אם לשלוח את כל התמליל בקלות רבה לכל מי שזקוק לו. העסק שלך עשוי גם לבדוק חמש אפשרויות תמלילים, מורכב תמלילים שהם “כמעט מילוליים” ולהסיר ביטויי מילוי.

למה זה חשוב?
תקשורת זוהי הפתרון האלטרנטיבי לכל אלו שנמנים על בית, ושירותי תמלול עוזרים לעסק לתקשר באופן חד, מיידית ויעילה יחד הצוות והלקוחות. הערות ותזכירים אינה מדויקים מובילים לתקשורת לא נכונה ולחוסר עיצוב, אך תמלילים מדויקים יש בכוחם למזער לכל מי שמעוניין זמן וכסף בטווח הארוך.
לקראת שתתמלל:
צור תבנית. צריך דיזיינים גופן יודעי דבר, גדלי גופנים, פריסות וכדומה ‘יש לקחת בחשבון על כל תמליל. מדי ארכיון, מוזיאון או מוצר מסוג אחד יבקש תבנית פרטית לתמלוליהם. בארכיון אוניברסיטת לטברידג ‘וב- COHT משתמשים בגופן Times New Roman ובא בחשבון לשיער מתאר שלהם על גבי מצב הגבלה של מאמר השער, הכותרת, הכותרת העליונה והכותרת התחתונה, מכשיר הסביבה והדיאלוג. אנא מצא את אותה ארכיון U ו- L ותמליל COHT תבנית המצורפת לעיונך ולשימושך.

תוכנות תמלול הקלטות

גופן: הכותרת מחוייבת להיעשות בגופן 14 דוגמאות בעמוד הראשוני ובגופן 16 פיסות בעמוד השער. שאר הטקסט (שיח, יומן פרק זמן, כותרת עליונה ותחתונה) יהיה בגופן 12 דוגמאות. אנא עיין טמפלייט המצורפות לאימות גופנים.
לינק שער: בעניין קישור השער הוא בטבע בית העסק עד הארגון בלב ליבו של הנייר (במקרה שלנו אוניברסיטת לטברידג ‘קרסט). הכותרת תהיה יותר באזור התחתון ועליה לעיין ב ‘ראיון תוך שימוש [שם המספר]’ בגופן מודגש, בגופן 16 דוגמאות. מתחת לכותרת הכניסו את כל ביקום הפרויקט (למשל מוצר היסטוריה אוראלית ששייך ל אוניברסיטת לטברידג ‘מהדור הראשון), אפילו הינו בגופן מודגש בשיתוף 16 מאפיינים. בחלק התחתון של עמוד השער הכניסו אחר ביקום המראיין ואת המועד שבו קיים הראיון בגופן 12 מאפיינים. מאוד הטקסט מרוכז בעמוד השער. אנא עיין לפי מטעם דף השער המצורף בשביל לאמת את אותה השלבים.

כותרת: הכותרת יש בידי להיות שוכנת בליבם הדף ה-1 הנקרא התמליל. בשורה הראשונה ייכתב, ‘תמליל הנקרא [שם המספר]’. בשורה השנייה ייקרא, ‘רואיין בתאריך [הראיון]’. השורה השלישית תכיל את כל בו העבודה והשורה האחרונה תפרט את אותם בכל שיער המראיין: ‘מתראיין בעזרת [שם המראיין]’. כל זה צריך להיות מבוצע בגופן 30 מאפיינים. מהראוי הטקסט מרוכז בכותרת. אנא עיין בתקופת התמליל המצורפת על מנת מומלץ לבדוק את כל השלבים.
כותרות עליונות ותחתונות: באיזור שמאל המתקיימות מטעם הכותרת מוטל עלינו להתיז אחר ביקום המספר באותיות שלמות. באזור ימין של הכותרת יהיה כתוב, TRANSCRIPT, INTERVIEW [תאריך הראיון]. על גבי הצד השמאלי של הכותרת התחתונה לשים את אותה בו המתמלל: ‘תועתק שיטה [שם המתעתק]’. תמיד בצד ימין המתקיימות מטעם כותרת התחתונה חיוני לרשום רק את המועד שבה הועתק הראיון (השתמש בתאריך האחרון או לחילופין מצריך לך הרבה יותר מיום אחד). חמש הדף יהיה נאתר בראשם הכותרת התחתונה. תמלול הקלטה  אנא עיין כחלק מ התמליל המצורפת כדי לבדוק את אותן השלבים.
מכשיר זמן: טלפון הסביבה יהיה נחפש באיזור שמאל המתקיימות מטעם המסמך באותו זמן לטקסט הדיאלוג. עליכם לציין את אותן הכותרת, ‘יומן זמן’ בנוסף לזמנים הרשומים. השתמש בגופן 12 נקודות עבור מספר טלפון היום. אנא עיין בתקופת התמליל המצורפת בשביל לבדוק היטב רק את השלבים.
דיאלוג: הדיאלוג ימוקם מימין ליומן החיים. הוא מוקלד בגופן 12 מאפיינים. מוסמך התיבות המתקיימות מטעם הרמקול יוכנסו קודם כל מדי קטע, ואחריו רווח כספי (השתמש במקש tab עד כ 6-7 רווחים) ואז במקש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *