שירותי תמלול

תמלול גוגל חשוב

 

תמלול גוגל חשוב

תמלול גוגל

דו שיח. נותר רווח כספי אחת יתר על המידה רמקול. אנא עיין לפי התמליל המצורפת למען לאמת את אותן השלבים.
מאגר דוברים: אותם מצויה בשטח הכותרת ומעל פלאפון הסביבה והדיאלוג.  תמלול גוגל התיאור שהיא מאוד דובר יקרא כזו, בעל ניסיון התיבות הנקרא הדובר, שמו הסופי של הדובר, כותרת הדובר (מספר, מראיין, אף אחד המספר וכולי ‘). הדוברים יזוהו אפשרות מיומן התיבות של הדודים לפי הדיאלוג. יש צורך לשים קודם כל את אותם בלוח המראיין, ואחריו המספר, ואז מאוד דוברים שאינם חרדיים מהראיון. או לחילופין המראיין מראיין נספח אנשים בצמוד, שניהם קיימים כמספר. אנא עיין במסגרת התמליל המצורפת למען לבדוק היטב את אותה השלבים.
בזמן שאתה מתמלל:
קח רק את הזמן שלך!: תמלילים כדאי להמצא מדויקים ומדויקים. ייקח לך זמן רב לתמלל ראיון ותקשיב לאותו קטע פעמים. קח רק את חייהם והאזין לקטעים זעומים כמעט בכל פעם אחת. להבא הקשיבו לכל אלו שנמנים על הראיון או לחילופין לקטעים ענקיים למעלה בשביל להבטיח שתעדתם את אותם הדיאלוג בטכניקה מדויקת.

תמלול אודיו טקסט

החליטה לחוקק מחשבות נוספות בדיאלוג: קורה שאנחנו קרובות הדוברים יציגו מחשבות נוספות לפי הדיאלוג שהם עושים. כשזה פועל התחל פסקה חדשה מקבלן והוסף פתח אחת שני הפסקאות על מנת לסמן את ההבדל במחשבות. ראה את אותם הדוגמה למטה: JD: הזו קורה נהגה ללבוש כחול! כל הזמן! מעולם אינה ראיתי שבה לובשת מרב סגנון אחר! <הפסקה> אני בקיא היטב, באותם הימים, הבנים שיש לנו היינו משחקים כל מיני נתונים בתקופת הפסקת הצהריים במעונו הספר. כדורגל וכדורסל, תייג … כל מיני דברים! KP: כל מה נעשה הקידום האהוב שלך בביתכם הספר?

דקדוק ופיסוק: מפעם לפעם אחרות אנשים מבינים על ידי דקדוק מקצועי ולכן התמלילים של העבודה ממש לא יכילו דקדוק מקיף. עם זאת, באחריותך להעלות בדרגה את אותו הדיאלוג לקריא ככל האפשר. אתה יש צורך לשים בדקדוק ובפיסוק הפוטנציאליים והמתאימים במידת הנחיצות. נוני לעולם יש להמנע מ לכל מי שמעוניין לשנות רק את המילים בדיאלוג באופן זה אשר הוא יהפוך לנכון מההבטים דקדוקית. מהתחלה, דיוק הוא למעשה יש. מוטל עלינו להקליט אחר הדיאלוג מילה במילה. או גם אינך מסוגל לשמוע אם לחוש כל מה אפילו המספר אם המראיין הכנס <שלא רצוי להבחנה> בדיאלוג.
תמלילי האנשה: ציון להפסקות, תקלות, סרקזם, רגש, צחוק, תיקונים בקול ועוד נחוצים בזמן תמלול. והיה אם מתקיימת הפסקה או לחילופין הפרעה הכנס סוגריים זוויתיים על מנת להרכיב כל מה התרחש. כמו למשל, <הפסקה> או <הפרעה קצרה>. קל להוסיף הפסקות קצרות בתבנית הדיאלוג על ידי אליפסה (…). או שמא המתעתק נושם שהפרעה די הרבה, המתמלל יהיה זכאי לפרט את אותה הגורמים או אירועי ההפרעה, במצב משמש לרשום בסוגריים. כמו, (הפרעה קצרה במידה ש המספרת נאלצה לברך את נכדיה בקצרה). סוגריים באים לשימוש בנוסף על מנת להצביע בעניין רגש, סרקזם, צחוק ושינויים בחשבונית. לדוגמא, המתמלל יהיה יכול להציע, (מרכך רק את הקול) לחלק מהדיאלוג המתקיימות מטעם הדובר, או לחילופין (בסרקזם) לצורך אשר הוא מקליד הערה סרקסטית שנאמרה בדרך של הדובר. בעת תמלול ראיון וידאו המתמלל יהיה יכול גם להצביע על גבי תנועות שלדעתה הינן משמעותיות. כמו, המתמלל עלול לציין, (טריקת אגרוף בדבר השולחן) לא לפני תגובה בשביל להצביע בדבר כעסו של הדובר. נטוי תוים שהמספר מדגיש.

תמלול שיחה מוקלטת

הדגש את אותם מהו שיש לך שאלות לגביו: או גם אינך רוצה בעניין שמות המתקיימות מטעם אנו או גם שטחים הדגש יחד עם זאת דרך פעילות. אתה יוכל לחזור אחורה מאוחר יותר מכך (השתמש ביומן הזמן!) ולהווכח מחדש את כל המידע והכתיב שלך.

תוכנות תמלול הקלטות

בסיומה של תמלול:
ערוך, ערוך, ערוך: האזן לראיון מההתחלה ובצע את אותו התמליל של החברה. הקשב לכל מילים, צלילים עד פעולה (במקרה של ראיון וידאו) שאולי החמצת ותקן את כל הטעויות. ברגע שהתהליך נוסעים אליו, עבור בדבר התמליל וחפשו אותיות מאויתות שגויות, טעויות ריווח, דקדוק ושגיאות פיסוק, וודאו שמרבית התמליל עוקב אחר תבנית התמליל של אוניברסיטת לטברידג ‘. אנא עיין בתקופת התמליל המצורפת בשביל לאמת אחר השלבים.
בדוק כפול: חזור ידי התמליל לשמות המודגשים. קודם כל, נסה להתיז במנועי חיפוש. כמו, או לחילופין אני בודק ביקום המתקיימות מטעם עיר בקליפורניה הקלד את כל שם תל אביב וקליפורניה במנוע החיפוש על מנת שיש או אולי יש צורך עיר כזו עד כמו זה הדומה לאיות שלנו וכו ‘.

שיטות תמלול
לצורך שתתחיל לתמלל, בתחילת רק שלך לתת אומדן באיזו שיטת תמלול העסק שלך מבקש להכניס. האמצעי מקסימלית תלויה בעיקר במטרת התמלול של העסק.
תמלול מילולי
רשמו כל מילה אחת, הכולל הפסקות, הבעת תחושות לדוגמא צחוק, גמגום והיסוסים לדוגמא “אה”.
תמלול כדוגמת אלו נקרא במיוחד בעיסוקו של עשיית המשפט או שמא במחקרים שהינם העסק שלך בדיוק מתעניין במה שנאמר אלא גם מהם נאמר.
תעתיק מילולי מוצדק (הנפוץ ביותר)
כתוב כל מילה, אולם נעדר מילויים איננו רלוונטיים לדוגמא “אוהם”, “כן”, “אתה יודע” וכולי ‘. על מנת להעלות בדרגה את כל הקריאות, אתה תוכל אף לשפץ טעויות דקדוק, משפטים שבורים ופסקאות ארוכות.

"תמלול ראיונות לסטודנטים"

בעזרת יחד עם זאת קריאה מעט יותר מתעתיק מילולי, אך תוספים קשים – כמו למשל תחושות, הפסקות והיסוס – פוסעים לאיבוד במהלך.
תמלול ערוך
גרסה מסוכמת וערוכה ששייך ל תמליל אינטליגנטי במילה. בנוסף להשמטת החומרים של מילוי למשל “אתה יודע”, יתאפשר לכם להשמיט משפטים אינם באיכות גבוהה או נקרא איננו משנה את אותו כוונה הסיפור.

“שירותי תמלול –
מחירון”

הקמה מחדש של התמליל
אם נוי השמע גרועה או לחילופין שהשיחה עצמה זקוקה לבירור, מותר לקנות שיפורים בתמליל. לדוגמה:
הוספת הערה מבהירה: “הראיתי לשיער שאופציה הנל [העלאת מחירים] תועיל לרווחיות.”
סימון אודיו אינה בוודאות / נעדר בעלי אליפסות: “הראיתי לשיער … יהווה מקצועי לרווחיות”
הדגשת מילים: “יש צורך בהעלאת עלויות ומחירים לרווחיות”
תמליל למשל
אין כללים לעיצובו ובנוי תמליל. למרות זאת, כל התמלילים כוללים רק את המידע הבא:
שמות המראיין והמרואיין (ניתנים לאנונימיות)
מבצע ושעה אשר בהם התקיים הראיון
מקום הראיון
מעמד רמקולים (מי אפילו מה?)
רשומות שורות וחותמות זמן (אופציונלי)
ניתוח של תמלילי ראיונות
בסיומה של תמלול הראיונות הגיע היום להתחיל לבדוק. ניתן לראות מספר דרכי ניקוי לבצע זאת – קידוד וסיווג משמש אחת בלבד מהן.
פירוש כל מה אנחנו מצביע על קשר מילות מתכנת (למשל “לקוח מבין”) לתשובות שקיבלת לשאלותיך. בהתבסס לגבי מילות משלו הם ככל הנראה מצויות קשרים פעם אחת התשובות השייך מגיבים יודעי דבר.
יתאפשר לכם אפילו לרשום בשיטות כגון הוא ניתוח מידע, תהליך כירורגי מקרה עד תהליך כירורגי שיח.
אם העסק שלך מצטט מראיון בעיתונך, ודא מתחיל מצטט מוצלח את אותו המקור. למד כיצד לצטט ראיון בשנת MLA ו- APA.
תוכנת תמלול
תמלול ראיונות מחייב זמן יקר, אבל למרבה המזל תוכנת תמלול מתפתחת במהירות! עשיית שימוש בתוכנת תמלול יהיה יכול לעזור לכולם להאיץ את אותה ההעברה.
דיוק
בכלל התוכנות מסוגלות להמיר דיבור באנגלית באופן ואמינה לטקסט. עם זאת, נוי השמע רוצה לקרות בעלת רמה על מנת שהתוכנה תפעל. במילים אחרות רקע בלי רעשים, ללא כל שיחת יתר, מבטאים מקובלים ומיקרופונים מוצלחים.
אם יופי השמע גרועה מדי לקראת תמלול אוטומטי, לרוע המזל אנו צריכים להכתיב בו או שמא לתמלל אותה אם ידני.

מהו תמלול?
תמלול הנו פעולה האזנה לקבצי שמע ואז העתקת מילים במילה במילה, ברוב המקרים לקובץ אלקטרוניקה שניתן לשמור ולחפש.
העידן הדיגיטלי הפך את אותו התעתיק לשדה מתפוצץ מכיוון שיש דרישה ממש גדולה יותר ויותר להמרת קבצי שמע למסמכים כתובים. בעוד שהביקוש גבר, העכשווי אף איפשר להרוויח תמלול בכל בשיתוף איחוד ברשת פעיל, רמקולים או שמא אוזניות ומקלדת.
אתם יכולים למסור קבצי שמע מרחוק לאנשים המסוגלים להשתמש בכלי הסחר (עוד בדבר איך בקרוב) על מנת להקשיב ולהקליד בדיוק את אותה הנאמר, ואז להזמין משלוח את אותם הקבצים האלה ושוב בדרך מהטבע ומהירה. כל מה שהיה פעם משימה לפני מכונת כתיבה על כל שלביה ומקליט קלט זה בעת הזו תעשייה עולמית.
התחום פופולרי ממצב כל אחד שמעדיפים לעבוד בנכס, או מעונינים לחפש עבודה מרחוק, ולעתים קרובות נקרא תורם לצרכנים הזקוקים לשעות גמישות. העלות שנעשה בדרך כלל בתקופת אורכו של קובץ השמע, תמלול גוגל ולכן הקלדה מיידית וללא טעויות זו כל מה טובה או לחילופין אתה מקפיד לקרות יעיל ולהרוויח לשלם לו בעזרת תמלול.
שדות תמלול רבים ושונים
בתי עסק תמלול אחרות עסקים בתחומים אנשים רבים, אבל סיכומים קטנים כדוגמת אלו עשויים להבטיח לך הרגישות הרבה של מוזלת איך נושאים לא מעטים משתמשים בשירותי תמלול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *