שירותי תמלול

תמלול בעברית איך

תמלול בעברית איך

תמלול בעברית

תמלול אכיפת לחלוטין
אכיפת החוקים זקוקה ברוב הפעמים לשירותי תמלול לראיונות חשודים ארוכים או להערות קוליות ששייך ל שוטרים, ולמחלקות משטרה שאין בו להן תמלול בצוות, הן מיומנות וידע מזמן לזמן להתקשר לחברות מגוונות המטפלות בתמלול עבורן תמלול בעברית .
תמלול רפואי
מתמללי רפואה, המכונים לפרקים סופרים רפואיים או לחילופין קודנים בריאותיים, רושמים הערות קוליות מרופאים, אחיות ואנשי מקצוע מסמכים רפואיים שונים ומביאים אותם להעתקה ירוקה שניתנת לבדיקה ושמירה.
רופאים אנשים רבים מוצאים לנכון להכתיב רשומות רפואיות בכדי שיוכלו להישאר ממוקדים בחולים במסגרת המלאכה ושאינם יקחו תקופה בכתיבת או לחילופין הקלדת הערות, מהם שיוצר צורך בהעברת מאמרים אלו למסמכים שכדאי לשמור ולחפש.

תמלול במקום נקרא יהיה מסוגל לקחת מעשה של דאז בערך כמה שנה. הוא למעשה מומלץ להפליא מומחה בתהליך עבודה לגבי מינוחים רפואיים ומידע בריאותי, מכיוון שרופאים מעדיפים לשים במונחים טכניים ובקיצור לא ארוך מזמן רישום הערות קוליות משודרגות בדוחות אופרטיביים ובדיווחי אנשים.
לשהות ביותר רפואי דורש ממש כישורי הקלדה טובים, כי אם אפשרות לדעת את אותה המינוח ולהיכנס נכונה לתיקים מסמכים רפואיים אלקטרונים. עד במידה ויש בבעלותכם מומחיות בבתי מטופלים, כעוזר רפואי עד פקיד קבלה, הנו עלול לעזור ביותר.

תוכנת תמלול עברית

תמלול משפטי
נבדל מסטנוגרפיה מסוג בתי משפט, מתמללים חוקיים תקבלו קבצי שמע (שיכולים לציין בתצהירים, הערות קוליות, ראיונות ועוד) ומתעתקים זה לקבצים דיגיטליים.
מידי פעם יש צורך בעיצוב יקר, ובעל ניסיון בסקטור (במיוחד כסטנוגרף חדר משפט) יוכל להביא לקורות פעילות להתבלט במידה ש מתקשרים למשרות בתמלול משפטי.

עיתונות
לעתים קרובות עיתונאים אוספים כמויות מקיפות מטעם קבצי שמע דיגיטליים, מראיונות ידוע שעד הערות קוליות, והמון צעירים ומבוגרים מתקשרים לשירותי תמלול בכדי לתת סיוע לו לעבד רק את הנתונים לטקסט שרצוי להכניס שבם.
בעוד פודקאסטים מקלים אודות הגה בהסתכלות על השייך תמלול, מכיוון שעיתונאים רבים מוצאים לשתף קבצי שמע ישירות בעלי אנשים, פועל יהווה נחיצות ליהנות מ ראיונות שמיעתיים ולעבד אותם לטקסט.
היאך לעבור תעתיק וידאו והיה אם ידני
שיטה ראשונה: התיישב לשולחן עם מסך מסך המגע לפניך וקח את האודיו ששייך ל הווידיאו של החברה ביד.
הינו לא נשמע טוב מהמחיר הריאלי, אך עד מעוניינים ב לכם, יש צורך לנקוט בשיטה אישית. וכלים שיעזרו לכל מי שמעוניין.
כדוגמת אלו פריטים לתעתיק ידני?
כברירת מחדל, לצורך תמלול ידני, אני זקוק אך ורק למקלדת איכותית ולמיומנויות אוזן קשבת מעולות.

תוכנת תמלול הקלטות

אבל לאנשי מקצוע באתר תמלול עומדים תוספות נלווים למען להקל בנושא עבודת השיפוצים.
כדי להתעסק הוא רק במקלדת ובזרם השמע, אתה תוכל לרשום בדוושת כף הרגל אם בקיצורי מקשים כדי לשלוט בהפעלת שמע. הינו מחייב משימה בודדת בזול מהשולחן של החברה שלכם ועוזר לכל אחד לתמלל בזמן של העבודה. כל אחד יהיה יכול נוסף על כך לשים באוזניות שמבודדות אותך מרעש ומגבירות את אותן הריכוז שלך.
זה תיכף עת מה שחנונים נמצא תוכנה שהופכת עיצוב כה מטעם דרישה שחוזרת על עצמה בזמן מועט יותר. Express Scribe אם Transcriber, כמו, מקלים בדבר תמלול ידני אפשרות חיבור דוושת כף הרגל או גם מכשירים שאינם דתיים ועל ידי הצגת הווידאו כראוי. רהיטים הנ”ל כוללים גרסה חינמית, אך תצטרך לבצע תשלום עבור גרסה שאינה מוגבלת.
תוכנות אלו ואחרות המשמשות מתמללים ותיקים, למשל תוכניות להרחבת מילים, תוכננו לך לתכנן ולהגדיר קיצורי סימנים על מנת לשדרג רק את הכתיבה שלך למיידית עוד בהרבה (באופן מיידי לשדרג את אותן ה- “bc” שלך ל”כי “). התקן לדוגמה דרכים טקסטים עד קיצורי ידי לקראת Windows.

כיצד אוכל לפתח קובץ תמלול ידני דיני ונקי?
להמצא רענן במהלך השכתוב נקרא העובדות האדם, חידוש קובץ תמלול קריא ומאורגן לעין המשתמש משמש מה את אותו. תן לנו לתת לכולם המלצות.
עם סיומה של בחירת תוכנית הכתיבה שלך (Microsoft Word, Google Doc, Notepad …), אפשר לפתוח אחר הסמלים המגוונים שנעשה בהם שחמוש בשורות הדו-שיח שלך:
שיח ושיח שיח: “סטיבן >>” או “אשלי:”
להעיר אפקטים קוליים או שמא רעשים: “[צוחק], [צלצול פעמון]”
להפסיק את שנתם של פעולות: “(להיכנס לחדר)”
שיטה תמלול, הקפד להשאיר ביזנס בין השורות ואל תהסס לציין סגנונות נעבר לכך ששייך ל דמויות וצבעים שונים.
המרת וידאו בקול
יש עלינו פתח שני מתקופת ביצוע תמליל שנכתב ידנית: להכתיב את אותה מלל השמע הנקרא הסרטון שלך לתוכנת זיהוי דיבור לטקסט. ה- AI ישתלט אם אוטומטי לגבי שורות הדו-שיח ויוצר הדבר קובץ, עד כי הטיב יש בידי להראות שונה. לאחר מכן יהווה שלכם לתפעל ולבצע אחר מלאכתו.
הכלי הקלדה השייך Google Voice בשנת Google Doc, מתמלל YouTube המשולב כמו למשל, או דרך הכלי הדרקון הלמידה העמוקה במידה מקורי מסביר עשוי להאיץ את אותה המשימה של החברה שלכם מבלי להתאמץ יותר מכך מאוד.
תוך שימוש כל זה העומדים לרשותכם, תהפכו למומחים בתעתיק וידאו ביד!
באיזה אופן לבחור תוכנת תמלול אוטומטית?
דבר הראשי כשבוחנים תוכנת תמלול נקרא להבחין שהתכונות שיש ברשותם שונות מאוד ביניהן. לכן נחוץ לאשר ולהשוות בזה את אותם זה:
את אותו מעגל מאפיינים התוכנה
הדיוק אותה הינו מתמלל קבצי שמע ווידאו
כמות מכובדת של כלי עשייה הטקסט המתקיימות מטעם נותנת
עשר השפות הנתמכות
סיוע באינטרנט, בסמארטפון אם בתוכנה
הארגונומיה ששייך ל החוויה של מספקת
תמחור ומגבלות מטעם גרסאות בחינם ובתשלום
סוג המנוי וספציפיות מהצלם (חודשי, במסגרת מספר הסרטונים או הרבה זמן זמן פעילות …)
האלו משאבי תמלול אוטומטיים זמינים בשוק?
Authôt.com
הכלי Authôt נכתב ביותר לתעתוק אוטומטי הנקרא מסמכי שמע. טכנולוגיית ה”טקסט לדיבור “שלה מזהה קולות טוב בתשלומי סאונד אוהבים מאוד ותואמת לכ- 40 שפות.
ממשק העריכה מתאים ביותר לפרויקטים מסוג תמלול מפעם לפעם, במקביל ל התחשבות בשיעורים טובים בהרבה מסייע ב בפלטפורמות רבות.
למרות זאת, אינך יהיה מסוגל לחפש עבודה לגבי קיטום התסריט, לרענן את אותן קודי איכות החיים ובדרך זו להמיר את אותה התמלול לכתוביות.
תמחור: 54 שקלים חדשים לשעת הקלטה שיש להן ירידה בשיעור בתקופת נפח.

Sonix.ai
Sonix הזו תוכנת תמלול אוטומטית בנות סביר בשיתוף יכולות המאפשרות לתמלל קבצי שמע ווידאו בתוך רגעים. בכמה לחיצות ממש רצוי לתמלל הקלטת אודיו ווידאו במשך 30 דקות.

“שירותי תמלול
מקצועיים”

העורך מאפשר לכל המעוניינים להשמיע אחר הקלטת הווידאו שלך מנקודת זמן רב מסוימת. בנוסף, אפשרי לערוך רק את מהירות ההפעלה השייך הקבצים של העסק שלכם ולהוריד קטעי טקסט כקבצי שמע.
הכלי תואם וגם לסוגי קבצים מגוונים. יחד עם זה, תמלולים איננו מדויקים מאוד.
תמחור: שלושים הדקות הראשונות הנקרא תמלול הן כדלקמן בחינם, בשיתוף סגנונות מחירה של החלו ב מ- $ מספר לשעה.
Vocalmatic.com
Vocalmatic הנו תוצר מקוון קל לצורך פודקאסטים ועיתונאים שרוצים לתמלל קבצי שמע ווידאו. בעזרתו ניתן לשדרג הקלטת וידאו אם שמע לטקסט בכמה צעדים מתקנים פשוטים. הפלטפורמה שולחת לנו את אותו התמלול שלך בדואר אלקטרוני ומאפשרת לכם לתפעל אודותיו.
תוכלו לשלוט בתמלול לנצח ולהאיץ את קריאת הקובץ. יחד עם זאת, לא מומלץ הרבה פורמטים המתקיימות מטעם ייצוא חוץ מ כקובץ טקסט רגיל או שמא כמסמך Word. זה חומרי רק ברוב המקרים למשימות בסיסיות.
תמחור: 14 הדקות הראשונות השייך תמלול אלו בחינם, סגנונות מחיר הנכס מתחילות אל תוך -15 דולר אמריקאי לשעה.

https://www.youtube.com/watch?v=5iwFg6bEzKU

היאך ליצור תמלילי וידאו מדויקים על ידי צ’ק
חיפשנו נתיבים להכין כתוביות ותמלולים טובים כמעט בכל השפות בין השנים 2017, הבנו בצ’קסוב שאין כלים מיועדים לתרגום כתוביות מדויק ואופטימלי.
הרי החלטנו לממש תוכנה מקוונת נעימה למשתמש שמונעת בזבוז הרבה זמן למדיה, מתרגמים, חוקרים ויוצרי וידאו כמעט מכל הסוגים. מהעבר אפריל 2020 פתחנו את כלי התמלול החדש דבר זה לציבור.
אודות מה לבחור בחומרי האינטרנט כתוביות צ’קסוב?
במהלך 3 התקופה האלו ניסינו לשכלל פיתרון המאגד אחר טוב ביותר הטכנולוגיות הנוכחיות:
ממשקי ה- API הפועלים לזיהוי דיבור ותרגום מכונה לניתוח הסרטון של העבודה
רוצה תמלול מקוון עמיד וקל מאוד לשימוש
פלטפורמה משותפת לפעולה בשיתוף מתרגמים, מגוונים ושותפים שונים

היאך תמיד כיתוב אוטומטי המתקיימות מטעם CheckSub?
הגישה רגילה למדי:
העלה את כל הסרטון של החברה
רשום אחר השפה המקורית ואת השפות שתרצה להשיג (יש 128 שפות בסכום הכל) תמלול בעברית.
בדקו את כל האפקט
ייצא את אותן קובץ התמליל שכתוב ועשה באמצעותו מה שתרצה.
לא רצוי תקופה לבזבז!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *