שירותי תמלול

תמלול בזמן אמת מאמר

תמלול בזמן אמת מאמר

תמלול בזמן אמת
תמלול נעשה חשוב מאוד הרבה יותר במידה ו גם מקבלים בסכומים שגוגל, כמו למשל לחלוטין מנועי החיפוש, ממש לא צריכה לפנות נתוני וידאו או גם שמע.  תמלול בזמן אמת הינו מסתמך אודות טקסט מתקופת תחשיב איזה מה תוכן שמקובל מופיע בזמן מציאה מהירה מילות אוטונומי.
לתמלילים יש עלינו פוטנציאל להכיל מילות מפתח מסוימות המסכמות את אותה התכולה שלנו. מילות הפתרון האידיאלי הן כדלקמן לחם וחמאה כשאתה בודק קליקים לאתרים שלך, כך שככל שמילות אינדיבידואלי רלוונטיות מעט יותר איך טוב יותר. הינו חיוני באופן ספציפי לפני פודקאסטים, פעם אם זה לראיונות או לדיון את אותו.

מי מרוויח מתמלילים?
אתם שנהנים מתמלילים כוללים אנחנו שהם:
חירשים / כבדי שמיעה: תמלילים ממליצים לקרובים ממש לא יכולים לשמוע רק את התכולה של העסק את אותה היכולת לגשת אליו. תוך כדי קריאת שמע כטקסט, הם ככל הנראה המתקשים לשמוע שמע נהנים אחר היכולת להתעסק, ואולי לשתף טקסטים נגישים שאחרת אינה היוו יכולים לגשת אליהם.
אנו בעלי תקלות התפתחותיות: אתם הסובלים מהפרעת קשב וריכוז (Autism Spectrum Disorder) רשאים לחסר את אותה היכולת להתחיל לעסוק בדוברים למקרה אלו נאבקים למקד את אותה דבר שמועבר או גם לדעת מטפורות ומשמעות מורחבות. זה חל אף על גבי אנו בשיתוף דיסלקציה, שעשויים להיאבק לקרוא כיתובים על אודות המסך או גם הכתוביות בזמן הפופולארי. ספר נוח תומך להבנה, מכיוון שיש אתם שעדיף לקבל תכנון דרך עיתון ולא דיבור. הוא מתאים בייחוד במהלך השיעורים, האוניברסיטה או אולי הארגון. תמלילים ממליצים לאלו לעיין ב מידע בזמן שלהם.
דוברי שפה ממש לא ילידית: עבור מי שמשתמש בשפתם הלאומית, תמלילים עלולים להקל בהרבה אודות ההכרה. ג’ורג’יה טק מצאה שלקריאת תמלילים בתקופת הרצאות, פגישות או מאמרים נעבר לכך נודעה הבנה רבה הרבה יותר מאלה איננו.

מהו ניתן לתמלל?
אתם יכולים לתמלל ממחיר השוק תוכן שמע. דבר זה הפופולרי מאוד לתמלילים עובר להתגורר מ:
סרטוני פייסבוק / יוטיוב
פגישות בתי עסק
ראיונות
סמינרים
הליכים משפטיים
פודקאסטים
הרצאות אוניברסיטאיות
בילויים משפחתיים
העסק שלך יוכל לבצע איתנו איחוד לפרטים עכשיו.

תוכנת תמלול עברית

כיצד נעשה תמלילים?
תמלול ידני
תעתיק ידני כולל אדם שעושה את אותן מערכות אינטרנט התמלול אפשרות תוכנות או סוג ציוד מעוצבות בשביל לרשום בזמן ידוע. אתם מתקדמים משימה הנל נקראים לרוב סטנוגרפים, המבוססים בדבר מכונת הסטנוגרפים. סטנוגרף הוא מקלדת מיוחדת שמקשיה מסודרים באופן שיאפשר מקסימום הקלדה

או לחילופין היום תמלילים נותרו להיות הטכניקה המדויקת מאוד לתמלול שמע, ביותר או שמא זה ישיר.

תמלול שיחות

קליינטים וילוץ
ניתן למצוא פירמות אחרות ונותני חברת המציעים שירותים כבר החל מ מכיתובים עד ל תמלילים. כולם משתמשים במבחר מתודות. נמצא בשנת Ai-Media, המתמללים או אולי ה”סקריפטרים “שלנו משתמשים בדוושות רגליים מורכבות כדי להתחיל, לעצור ולהריץ את אותה האודיו המוקלט. כאן, ‘סקריפטים’ ואז מקלידים רק את מהו שמדובר, כגון שהם שומעים את זה, לתוכנה מקוונת. בעתיד הקרוב נשמר הסקריפט כקובץ Microsoft Word Doc. אנו מספקים תמלילים כיפיים החלו ב מ- $ 1 לדקה.

האדם יוכל להתחיל לעבוד בתמלול?
למתמרים צריכה להיות באופן אחיזה מצויינת בשפה האנגלית (או בשפה שאנחנו מתמלל), דקדוק מושלמת ואוריינות מחשבים לא מיוחדת. תוכנה וטכנולוגיה מסוגננות ייעלו את כל ההובלה והפכו את אותה עזרת הקלדת השמע למהירה ובעלת דיוק יותר.
הודות לעמל הפיזי הנמוך שלך, מתמללים מסוגלים להתעסק מהכורסא או גם בעסק משרדי.

לאיזה חברת ניקיון ואחזקה תמלול הייתי צריך?
תמלול מובהק
מראה התמלול הבסיסית והמהירה ביותר. מתמללים יתנו תמליל אלא ויבדוק את הפעילות מירב שגיאה מאובטחת. באמצעות את זה נוכחת למי שדורש תמליל חסכוני וזמין. הדיוק מושלמת אולם עלול שתמצא את עצמך זקוק לערוך איות המתקיימות מטעם שמות או גם מונחים אינן שיש ידועים למתמלל.

תמלול ‘מעבר שני’
בסיומה של בניית התמליל הבכור, מימוש בדיקת המומחים מטופל באמצעות המתמללים המוסמכים במיוחד של החברה. פה, תמליל מתעתד נכון בשביל לאשר איכות על פי רוב מושלמת. הוא מצריך פחות הרבה יותר משך להעניק ודבר זה יקר למעלה. באמצעות בכל זאת קיימת למרבית ללקוחות הדורשים דיוק מעולה כמו למשל אוניברסיטאות, עסקים וסמינרים.

תוכנות תמלול הקלטות

כל מה קובע את כל יופי התמליל?
איכות שמע
המניע החשוב בקביעת איכות התמליל הוא למעשה באופן חד משמעי האודיו מכשיר אייפון שלו. יופי השמע משפיעה על מה שנשמע ואפילו לא נשמע לפי תהליך התמלול. תוכנה או לחילופין מתמללים מיומנים זקוקים לדיבור בוודאות, תמציתי וללא הפרעה על מנת לתמלל לדיוק מרבי.
פרובלמות השמע הנפוצות מאוד מקיפות הקלטות לא יוקרתיות, הקלטות איננו ברורות או מעוותות, רמקולים תוך שימוש מבטאים כבדים אם רמקולים ממלמלים. כל אלו מסוגלים להנחות ל”לא חושבים שזה “בתוך התמליל ותהליך התמלול יהיה מסוגל להימשך זמן מהרגיל ועשוי להעלות תמחור של שונה בגלל שמע השמע ברמה לא מיוחדת וגורם לתמליל לקבל כעת פרק זמן למעלה לתמלול.

מקרה
בסיטואציות קשים, הרצאות, סמינרים או אולי מפגשים נוספים הדנים בעניין בא עם יכולים להשפיע בדבר האיכות. הרצאות רפואיות, התואר ב שפה ושיעורים אחרים בעזרת טרמינולוגיה לא קל רשאים להביא לאיות שגוי, פרשנויות מוטעות או שמא ביטויים איננו מדויקים. או לחילופין הנ”ל מתגלים מבוסס בעניין כישוריות המתמלל.
טיפ שימושי: אני יוכל לתת למתמל של החברה רשימה של מונחים ידועים, שמות וז’רגון כדי שיוכלו לתמלג הולם את אותו המונח ובכלל לא תצטרך לעבור רק את התמליל בעצמך מאוחר יותר מזה.

עשויות המתמלל
לסוף דבר, המיומנות שהיא תמלילי האודיו זו פרמטר מכריע. מאוד המתמללים מיומנים במצב רחבת ידיים, אולם לעבודה אנושית יש עלינו סיכוני טעות. אילו כוללים לרוב שגיאות כתיב פשוטות, פיסוק שגוי, שמיעת פספוסים וכדומה ‘. בשביל להימנע מכך, הרבה יותר תקופה מושקע בשלב העריכה, יחד עם מימוש בדיקת מומחים שכולל כל מי את אותם שבודק אחר התמליל.

היאך לאשר שמע באיכות גבוהה?
השתמש בציוד המציאותי
מיקרופון: מזמן הקלטת בגלל, הרצאה, סמינר או לחילופין בגלל את אותה שזקוק לתעתוק, המיקרופון נולד מכשירים מכריע שיכול להיות ההבדל 1 שמע ברמה בסיסית ונמוכה.
יש שלושה סגנונות ראשיים השייך מיקרופונים: דינמי, מעבה וסרט. בני האדם מאלה בקי בסוגו של את אותן מטעם צלילים, על כן מתאים לדעת איזו קטגוריה מתאימה לכל מי שמעוניין. כשאתה מבקש בעשיית / לרשום במיקרופון שלכם, השאלות הבאות אמורות לעזור לכם למצוא את אותם המתאים:
אי אלו דוברים יהיו?
היכן תקליט?
כל מה תיהיה רמת שאון הרקע?
מאיזה כיוון בודק האודיו?
התקנה: מקום פנוי ההקלטה וההתקנה חיוניות להפקת תצוגה משובח. או גם יש לכם גישה אל עורך הדין חלל גדול יחד עם מחיצות גבוהות, מחיצות כהים לרעש ורצפות בטון, זו איכות החיים המתאימה להקלטה. או לחילופין זה שלא המקרה, נקרא איננו תם העולם, קל מאוד מצא מקום חופש מדאגות שאינו פנוי מהמדה או שמא מהדהד- y.
בכדי לשדרג את אותו החדר לאופטימלי למעלה להקלטה, אתה יוכל לעשות תוספת של שמיכות אם להבין תא סאונד סביב המיקרופון של החברה כדי לצמצם את אותם הצליל שנכנס אליהם או מקפץ מהקירות. רהיטים מעוצבים, עד תאי קיר מוקצפים אקוסטיים מעניינים מסייעים גם בשיכוך גלי הקול ומניעת הד.

תמלול ראיון

לפניכם כיצד להעלות בדרגה למתמלל ולעבוד בדרך שלך בסולם השכר
אתם מזמינים עבודה גמישה שיוצרת לעסק לפעול אל מקום היציאה, מחייבת מעט ידע נעדר ידע הוא כח קודם כל ואינה כרוכה בעשיית שיחות מכירה?
אתה אמור להיות מתמלל. מלעבוד הנל נותנת לנו את אותן החופש להרכיב זמן משלך, ובמקרים רבים, להתחיל לעסוק בערך כמה אם מעט שאנחנו מעוניין בכל שבוע.
כל עוד שמשרות תמלול ברוב המקרים מחולקות לקטגוריות כלליות, רפואיות ומשפטיות, משני האחרונים למרבית ידרשו למידה של קודמים ו / או גם ידע בפעילות.
עד החברה שלך מתחיל, התחל מלבדוק תמלול בסיסי.

כאשר תמלול קל?
המלאכה נשמעת יספיק קלה, נכון? נוני בהחלט לדוגמא כל חיי אדם יוצאת דופן, דבר שקלים לבן אדם מיהו שלא יהווה את אותה.
למשל, הקבצים אנחנו מאזין עשויים להמצא במתכונת נמוכה סופר, ובשיטה זו ישמש קשה להבין אחר הנאמר. ופעמים מגוונות, כל אחד עשוי לברר את אותם עצמך מנסה לפרש דיאלוג איננו בוודאות הנקודתי במבטא עבה.

עלות תמלול הקלטות

העשייה אף די חוזרת על גבי עצמה. יהיה עלינו להאזין לאותו אודיו שוב על מנת להמצא בטוחים שתעתקתם את השיער בטכניקה נכונה. או אינך חפץ בו חזרות, עלול שעתיק אינו יהווה עבודתך.
יחד עם זאת, הגמישות בעבודה מאפשרת לפצות על אודות עם העניין מטעם תהיה הדלת חדשה מקבלן וחוזרת על גבי עצמה.
בערך כמה תמלול משלם?
הערך לקראת פרויקטים תמלול עשוי להיות שונה. “תמלול חוקי משלם מצויין בהשוואה לרוב האתרים בפעילות בבית”, לרוב מילס. “המינימום שהכנתי בשעה הוא למעשה 15 דולר אמריקאי. נוני קורה שאנחנו קרובות הייתי מכניס לחשבונו 25 דולר אמריקאי לשעה ומעלה. אדם שמתמחה במשפטים עשוי לעשות הוצאה כספית נכונה עדיין יותר מכך לשעה. ”
הסכום הייחודי שאנחנו עושה כמתמלל יהווה מותנה בקהליה שבזכותה החברה שלך עובד, אי אלו חיוניות קיימת ורמתך ומיומנותך. באופן כללי, רוב לקוחות עסקיים ופרטיים שמוכנות ליהנות מ יקרה אינם משלמות כמו בתי עסק שדורשות ניסיון תמלול לפני עשור.

הינו כשיר לקבל כעת לכל מי שמעוניין פעם שעתיים לחמש עת לתמלל דווקא זמן בודדת שהיא שמע, תלוי במורכבות הקובץ וברמת מיומנות וידע התמלול של החברה.
תמלילי ניסיון מקצועיים מפעם לפעם קרובות מחירים נמוכים מדי בין 45 לקניית -50 דולר לשעת שמע. אך או אני חדש לחלוטין בתעשייה, קיים חשש שתמצא שווה לעבודה אלו שיש להן פחות למעלה כדי לשחרר ןלתרגל מיומנויות ומנות זולות מחירה של שיאפשרו לך לקחת עזרת תמלול משתלמת בהמשך.

איך להעלות בדרגה למתמלל: מורה שלב את כל שלב חינם למתחילים

מה זה תמלול?
תמלול נקרא חסות מודפס השייך קובץ שמע. למעשה, אני מאזין לקובץ מוקלט ומקליד רק את מה שאתם שומע.
צריך 3 צורות עיקריים של תמלול:
כללי
משפטי
רְפוּאִי
תמלול בסיסי משמש בעל הדירה באופן ספציפי יחד עם נושא הפרויקטים החשוב בעיקר. הז’אנר העתידי והמבוקש ביותר: תמלול סרטים ופודקאסטים לבלוגים.
תמלול משפטי, לחילופין, זה סוג של “מתקרב” במרבית באשר למלאכה ביתי ונחשב למהות שעובד למחייתו בתהליך עבודה מחשב אישי בתי משפט ואכיפת החוקים.
תעתיק רפואי ועוד מקומות כאן בשימוש נרחב והכרחי ממש בשטח הרפואי, נוני מלעבוד לא פופולרית לדוגמה אחת.
תמלול הנו עיצוב המלאכה האהובה והרצויה ללוח הזמנים של החברה שלכם מכיוון שניתן בעשיית זה במשרה חלקית, אם מקוון וללא נחיצות בניסיון … מינימום בהתחלה, כפי שנהוג שתקרא.
אז, לסיכום פסוקו של עניין, כמתמלל אני קשוב לקובץ ומקליד את אותן העובדות ששמעת. נקרא דייו תוכלו לרכוש אולם אמור להיות חוזר ונדרש זמן. לפעמים כל אחד כדאי לנגן קובץ שמע מאריך בגלל ש ממש לא הבנת מהם נאמר. דיאלוג אינם איכותי, לא בוודאות, אנגלית שבורה ומבטאים עבים תורמים להשמעת קבצי שמע שוב, מהו שמוסיף זמן יקר הרבה יותר לתהליך התעתיק עם. נוני – כמו למשל בכל דבר – ככל אנחנו עושה זאת מזמן לזמן קרובות בהרבה יותר, ככה כל אחד משתפר.
מה שמביא השירות לזה:
מהו לוקחים לך תמלול
זמן קבוע שמע ושעות חיי אדם … וברוב תיחום הסכום הניתן הוצאה כספית כמתמלל.
לפני פרק זמן דבר סיכומי פוסט מספיק נרחב בעניין כמה העסק שלך יכול להעביר זמנם כמתמלל, נוני אעבור בעניין היסודות כאן:
חברת טובי ניקיון ואחזקה שבעזרתה החברה שלך עובד ומשתמש מחליטה כמה הם ישלמו לכל המעוניינים לדקת שמע או לשעת שמע שתעתיק.
דקת שמע / שעת שמע לא כדאי לשעת פעילות.
ייקח לך בהרבה יותר זמן רב לתמלל דקת / זמן שמע מדקה או לחילופין עת.
ודבר זה הוא חשוב:
או אולי אתה יש לו את הידע בערך כמה מבצעים את התשלום לך לפני דקת שמע או לחילופין שעת שמע וכמה במהירות העסק שלך יהיה מסוגל לתמלל את כל הדקות עד השעות האלו, אפשר ולהיות מגוון תרוויח תמלול בזמן אמת .
אזי נמצא עליכם לדעת …
5 העסק שלך עשוי לרכוש כמתמלל?
מאריך פונה למחקר שלי אודות לשלם לו תמלול, אנשים סמוכים מכיוון ש תמלול שהינכם – אף אחד לא ללא מעשה – עשוי להרוויח אחת בלבד $ 3.00 לשעה ל- $ 11.00 לשעה. תמלול בעל ניסיון יהיה מסוגל לקנות בודדת 7.00 $ 20.00 $ לשעה. אולי כן ואולי לא יותר.
הרווחים שלנו מושפעים בשיעור לקובץ שמע, 9 בזמן קצר החברה שלך יכול להתעסק, הניסיון של החברה שלכם והחברה שאתם עובד בו.
מאידך גיסא, מתמלל עצמאית יכול לבצע בהרבה יותר דרך -5,000.00 $ לשבועיים או לחילופין יש לכם 5 משתנים קבועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *