שירותי תמלול

תמלול באנגלית מידע

 

תמלול באנגלית מידע

תמלול באנגלית

כשאתה שאתה כמתמלל, אני יהיה יכול לשהות מבולבל על ההנחיות שקיימת לערוך מעקב אחריהם, כיצד לעצב את התמלילים שלנו ומתי לשים בביטויים מזהים. תמלול באנגלית  המשך לפנות להקדמה להנחיות תמלול בסיסיות. הערה: בתי חרושת תמלול שונות עשויות להציע טיפים נוספים מסוימים. שלנו לאשר ולהתאים לכללי הפירמה שבו העסק שלך רוצה עבודת תמלול. מרבית האנשים נותנות סכום עלות תשתית עבור עבודותיהן. אנו צריכים גם כן מתרגמי בונוס מבוססי ציון היכולים לרכוש דרך עשויות חיוניות נעימה כלומר בהתאם המלצות סידור, הוראות מסובכות והחזרת מלעבוד מוקדם. מאוד הגשה אינה אמורה בדרישות המינימום של החברה יכולה להידחות. בתי חרושת מסוימות יאפשרו לכם לעשות מהתחלה את אותו עבודת השיפוצים ואילו כהנה וכהנה יקצו שבה לתמלילים נלווים. אי אפשר לשאת בעול תשלום לקראת פעילות שנדחו. כך יש ללמוד ולשלוט בקפידה במדריך צבע התמלול שלנו בו אנו בפיטר פן עובדים. בוא נתחיל שיש להן היסודות.

רעיונות תמלול בסיסיות
דיוק. הקלד אחר המילים שנאמרות בקובץ השמע. אסור להשמיט ביטויים או שמא סימנים שאינך יחיד. בתחום אותם, חיוני לתייג הנל בהתאם להנחיות הפירמה.
אנגלית אמריקאית. השתמש באותיות רישיות אנגליות אמריקאיות, פיסוק ואיות. אל תכתוב פונטיקה או לחילופין netpeak כדוגמת “u” לצורך “אתה”.
בתוך תנסחו מהתחלה. לתוך תתקן את אותן דקדוק הדובר וארגן מהתחלה סמלים. יתרה מזאת, לתוך תקצץ תוים שלדעתך איננו אי נעימות עד אינה רלוונטיות. יש להמנע מ לעשות תוספת של מילים כלשהן. הקלד את אותה המילים שנאמרו בעצם.
בתוך תוסיף בניית לפרטים נוספים. לתוך תוסיף רעיון נספח כדוגמת רישומי דפים, רישומי משרה, כותרות או אולי הערותיך בהגשתך. יתאפשר לכם לעשות תוספת של תכנון מאוד בשדות נפרדים מתחת לתמליל.

פרוייקטים “ניקוי” אינם מילוליות. ערוך קלות פעילות שאינה מילולית להסרת התחלות שווא, מילוי וגמגום שגוי. ברר רק את רעיונות טובי ניקיון ואחזקה בנושא מה יש לשטוף.
חיוניים מילולית יש בידי להימצא לחלוטין מילולית. בעת תמלול השייך עבודה מילולית, כלול מהמדה אמירה וצליל באופן ממשי כפי שאתה שומע. אך קדימה מכוונים בסעיף “הערות” מטעם היצירה, יש להציע את אותם מילות המילוי. וגם, תמלל מגמגמים בשיטה ואמינה ככל האפשר.

תוכנת תמלול אוטומטית

סידור תמליל
למרבית, הקובץ שתעתיק ישמש מקום מקובץ שמע חלל גדול הרבה יותר. נגריות תמלול דורשות מתמלילים לספק אפקט עקביות מקובץ כל מי למשנהו. את זה מטרת ההחלקה מחזיקי תמלילי פורמט. הערה: ברר את כללי התמלול המתקיימות מטעם פורמט התמלול שאיתו ברצונך לעבודה. להלן סקירה המתקיימות מטעם הכללים הכלליות לפורמט תמלול.

משפט ומבנה פסקאות
השתמש בעטיפת סמלים בעת כתיבה על כל שלביה. תקן אחר מעברי השורה בראש הפסקאות שלכם עבור הגשת עבודת השיפוצים.
בתוך תשתמש ברווחים כפולים עם תום משפטים או בשאר אזורי את. אני כשיר להתיז בפונקציה מציאה מהירה והחלפה במעבד התמלילים של העסק שלכם בכדי לשנות את אותן הרווחים הכפולים לחדשים.
עקוב את כל הדקדוק המציאותי. מהמחיר הריאלי המשפטים חושקים לפתוח נוחתות אדירה ובעלת פיסוק נכון.
במידת האפשר, פרקו משפטים מסוימים לגדולים יותר. משפטים ארוכים אלו מפורקים לשברים.
מוסתר לגבי פסקאות קצרות לקניית -400 אותיות עבור כל היותר.
הכנס שורה ריקה אחת בלבד הפסקאות. חוץ מזה, התחל פסקה חדשנית במקומות אחרים אל מעבר דובר.
אל תכניס פקטור.

תמלול שיחות מוקלטות

מילות קישור
צירופים כמו למשל “כך”, “או”, “אבל”, “מכיוון”, “ואחרים” באים לשימוש לצירוף נספח חלקיו של משפט שיש להן. במידת האפשר, אל תתחיל משפט תוך שימוש צירופים. לרוב, תוכלו לגזום את אותם המילים שאין בהם להחליף את אותם מובן החוקים. אנו צריכים להתיז בצירופים תמיד קודם כל משפט אם השמטתם תשנה את אותו המשמעות.

תוויות רמקולים
תוויות רמקולים הינן אותיות המשמשות לזיהוי אדם המדבר באודיו. התווית זו גם ברוב המקרים בתוכו הדובר, התפקידים או תכונה מזהה מקורי.

השתמש בתוויות רמקולים בכדי לאתר רמקול בייחוד ככל האפשר
סידור תוויות רמקולים כראוי בהתאם כולל העסק
כעבור התווית השייך הרמקול הוא נקודתיים ומרחב. מלבד זאת, השתמש באותיות רישיות בכל מילת תווית רמקול.

דוגמא
מראיין: השלום, ברוך השני. אני ג’ק. ואתה? אישה 1: הייתי רייצ’ל אישה 2: אני בהחלט סמנתה בואו נסיים את ההנחיה זו גם בעלי פיסות תמלול ראיונות בסיסיות ובנוסף גם מילוליות.

שרותי תמלול

דוגמה לתמלול רק
בעלי תמלילים קלים לביצוע, מוטל עלינו להוריד מתמליל מילות מילוי, צירופים שנכנסים משפטים והתחלות שגויות, לדוגמא.

אודיו מיוחד
ג’ק: הוא היה יספיק, נקרא היווה די מאתגר לרכוב על גבי סוס בפעם העיקרית. ג ‘ק שמע תמלל: הוא למעשה הינו דייו מאתגר לרכוב על אודות סוס בפעם הראשונית.

תמלול ראיון

דוגמא לתמלול מילולי
בתמלילים מילוליים עלינו להקליד את אותה המילים מתחיל שומע. אילו כוללים צירופים, מילות מילוי ואירועי צליל אינן פולשניים (למשל צלילי מכוניות) הניתנים לשמיעה. הנה דוגמה:

תמליל שמע
[כלב נובח] פול: או תמיד אני עובר להתגורר קטן בהרבה, אינו אני בהחלט מפספס מקום פנוי. אנני: אה, נולד ביותר עצוב [כלבי נובח] תאגידיים תמלול עשויות להמצא המלצות מעוצבות. קודמות אודות המדריך, גם אם נתקלתם אחת בתעתיק, מכיוון שישנם כלים שונים שנחוץ לערוך מעקב אחריהם. ההנחיות הרוב מכילות. החברה שלך עלול לבצע רמאות

כל מה אנחנו עושים?
אנשים נותנים עזרת תמלול שמע, בקיצור אנו בפיטר פן ממירים קבצי שמע ווידאו לטקסט.
בצנרת של החברה אפשר לשכור את אותו הקבצים אודותיהם בני האדם יודעים להתעסק. רק שלך לשהות בעל חשבון PayPal אם Payoneer מכיוון שאנו יוצרים מחירי החשמל תמיד אפשרות PayPal עד Payoneer. התשלומים מתבצעים בשאר אזורי גמר שבוע, ביום אחד שישי. דבר נוסף, בני האדם מכסים אחר עמלת PayPal זה הניתן את הסכום המזוהה שהרווחת ולא יהווה עמלה שתקבל המחיר. כדי לשגר בקשה מיוחדת לתשלום, לפני למקטע WORK (דף STATS). ביקום יתאפשר לכם למסור בקשה לתשלום.

עלות תמלול הקלטות

הוראות:
בכל בודדת שלקוח מייקר קובץ, תקבל דואר אלקטרוניקה. בהמשך, שלכם לרכוש לדף מערכות אינטרנט תמלול ולהעדיף את הקבצים שברצונך לתמלל.
שם תיהיה כמו כן את אותו המסר בעניין תקופה ההחלפה, פורמט הטקסט (נקי או לחילופין מלא מילולי) וסוג חותמת הזמן או גם חשוב.
אחרי העלאת התמלול שלכם, תראה רק את הרווחים הנוכחיים שלך בכתבה הסטטיסטיקה.
התשלומים מתבצעים בשאר אזורי גמר שבוע, ביום שישי. יהווה כמו כן דף סטטיסטי בו תראה בערך כמה הרווחת לכל אלו שנמנים על קובץ.
מהמדה התמלולים של החברה ייבדקו שיטה העורכים. תקבל מקום ותגובות שימליצו לכם להעלות בדרגה את אותם עבודתך.
או אולי הדירוג הממוצע של החברה שלכם מושלמת מ- 4.5, אני כשיר לבלות להוות דורש.
לעתים, איכות קבצי האודיו או אולי הווידיאו זאת איומה, אז אנא יידעו את הציבור על אודות כך. נסגר קישור שיש להן המתעניין ונספק החזר כספי ניכר לצורך את החפץ קובץ.
השתמש באיות אמריקאי (אמריקאי). השתמש באיות ישתנה אבל אם לקוח דורש הנל בתגובות (השתמש בדקדוק).

תיאורי פורמט טקסט
מילול שופע
הטקסט מתועתק מציאות כמו שמקובל שהוא חושבים שזה וכולל את אותן האמירות שהיא הרמקולים.
מסוג זה הם:
שגיאות דיבור: “הלכתי לבנק ביום אחד חמישי – אינם, ימים שישי.”
התחלות שווא: אני, אממ, רציתי – חלמתי להמצא מוזיקאי.
מילות מילוי: אה, אה, ניתוח של, במחירי, את זה מציגה, אני יכול …
מילות סלנג דייו, חייבות, גוצ’ה, בטחה, מבקשות, שלא הוא בעל ידע …
מגמגם: אני-הלכתי לבנק ביום חמישי שהחו לו בעבר.
חזרות: הלכתי- הלכתי לבנק ביום שישי בעת האחרונה.
השתמש בטפסים כדוגמת אלו אך בחיוב / שלילי תמלול באנגלית:
ממ-הממ, ממ (חיובי) או ממ-מ”מ (שלילי)
אה-הא (חיובי) או שמא אה-אה (שלילי)
דוגמה: DOCX עד PDF
תווים נקיות
הטקסט המתועתק איננו כולל:
שגיאות דיבור
התחלות שווא (אלא אוקי, אז הן כדלקמן מוסיפות מידע)
מגמגם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *