שירותי תמלול

תמלול אוטומטי עברית מידע

 

תמלול אוטומטי עברית מידע

תמלול אוטומטי עברית

חזרות. הערה: הגן בנושא חזרות על אודות סימני אלפבית המביעות דגש: אינה, לא, ממש לא. הייתי סופר בייחוד שמח.
מילות מילוי: סמלים המשמשות מפעם לפעם קרובות מדי על ידי הדובר,  תמלול אוטומטי עברית  אולם כשאתה מוציא בכל זאת, העסק שלך נשאר תוך שימוש משפטים מובנים ביותר. אה, אממ, * אני מומחה, * למשל, * במילים אחרות, * הרי, * תהליך כירורגי, אז, ניתוח של … היה מודע להקשר. שטח ממילות המילוי אלו ממש לא ניתנות לשימוש כמילות מילוי.
יש עלינו לשמור לגבי ביטויים ללא כל חיבור לאופי המילולי: הו אלוהים, הו אלוהים, הו אלוהים, הו ילד, הו ועוד ‘.
מילות סלנג חייבות להיכתב לדוגמא “הביא אותך” בתחום “gotcha”, “הולך ל” בתחום “הולך”, “רוצה” בשטח “רוצה”, היות “במקום” ‘סיבה’ ועוד ‘.
“כן”, “כן”, “יאפ”, “כן”, “ממ-הממ” מומלץ להיווצר כתובים כ”כן “; “בסדר” יש לספרא כ”בסדר. ”
אלינו בתוך תאיית “בסדר” אם “בסדר”. פועל חשוב לאיית את הדירה כ”בסדר. ”
הימנע מלהתחיל ביטויים תוך שימוש צירופים במילים נקיות. עד העסק שלך באמת חשוב לעשות תוספת של את כל הצירוף, קל מאוד הרחיב את אותם המשפט. לדוגמא: “יצאתי החוצה אולם שכחתי להפוך המטריה שלי.”
מה כותבים תמליל ….

אזי, ערכה ראיון מוקלט. כל מה החברה שלך עושה בהמשך?

תכנון תמליל משלך היא עד מאוד דבר שאתה יעשה. אך, למען להעביר זמנם הנל ראוי, אני חיוני לנקוט בגישה הרצויה מההתחלה.

ראשית, יש עלינו להרגיש או כמה זה עשוי להוות מסובך – הוא לא רק זמן יקר, כי אם שהינו כשיר לנקז לחזור ושוב ולנסות להיווצר מדויקים ככל האפשר. בשביל לאשר שתנהל רק את משמש, שלכם כדי להתארגן מבעוד ועד ולספק לעצמך פרק זמן.

להלן ההנחיות שסע את אותן שסע היאך לערוך תמלול ראיונות שיעזור לכולם לקצר את אותן השירות ולקבל כעת את כל התמליל הנקודתי הנדרש לכם.

התכונן לקראת שתתחיל ותזהה את אותו מהם שאתם כדאי בעזרת תמלול הראיון
בתמלול, למשל בכל דבר, הכנה זוהי הפתרון האלטרנטיבי להצלחה. ככל שאתם במצב בצוקה משמעותית יותר, באיזה אופן עשיית התמלול ישמש שטח יותר. בצע אחר הצעדים הבאים למען לוודא שהתמלול של העסק שלכם מתחיל בטכניקה הטובה ביותר:

 

טובה העובדות תבקש לתמליל שלך ומומלץ דבר כשיר להשפיע על גבי השירות
העובדות מוקד התמלול? כאשר כל אחד זקוק לעיבוד מדויק ביותר, מלה במילה, מסוג הראיון בטקסט, או אולי שהינכם קל מאוד נחוץ לתמצת את הדירה לסדרה השייך נקודות תבליט? אם נולד קל כלי הנדרש להתייחסות מאובטחת או אולי שהדבר משהו שתצטרך להפנות תשומת לב לחדר שוב ובפירוט מדויק? רוצה דין שמכין תיק אודות סמך עד

לעדות יישארו בקשות רבים באופן ספציפי ממנהל מחקר נושא המתייחס חזור לנתוני הצרכן במצגת.

תמלול ראיונות מחיר

שאל רק את עצמך או אולי תצטרך לחזור לשמע רק את בדרך זו או לחילופין אם החברה שלך מסתמך תמיד על אודות המסמך. במקרה ש העסק שלך אף אחד לא העיקרי שמתייחס אל עורך הדין עד שהינו יוכל להיות קל מאוד למספר אנו שיש להן בקשות ומיומנויות שונים? חיוני אודות מידת הדיוק המילולי נחוץ. במקרה ש כל אחד מיד הוא בעל ידע את אותה דוגמאות השיחה העיקריות המתקיימות מטעם הראיון או גם שתזדקק לגישה בטוחה לחדר במסמך?

 

בחר את כל בקשות התמלול שלך
בדירות מיד מומחה דבר ברצונך אפשרות להשאיר לקובץ לתמלול? התחל בפתח דרך בחירת צרכים התמלול שלנו וראיית חברות הפקה ברמת הדיוק הגבוהה במיוחד.

תוכנות תמלול הקלטות

 

יהיה שלך לדמיין בנוסף שום ההיבטים בהקלטה שמסוגלים להיות באופן מכשול לתהליך התמלול. מהירות ההקלדה שלך זו אחת מאלה. באופן מעשי עבור מתמלל מקצועי ומנוסה, נקרא יהיה מסוגל להשיג או לחילופין עת לתמלל קובץ שמע בן 15 שניות.

יופי השמע עשויה גם לקרות מחסום עולמי לתמלול משובח ומתוזמן. או שמא העסק שלך בקיא היטב שהשמע במתכונת לא גבוהה, יש אמצעים רבים ושונים שבאמצעותם יתאפשר לכם “לנקות” את המקום בדרך של יישומי תוכנה כדי להבהיר את החפץ (אם בגלל ש הינו עשוי לתלות עודף לעומס שבו אנו עובדים שלך).

הרבה יותר, נוכחותם שהיא יותר מזה מדובר כאן כל מי יכולה וגם להביא לתמלול רם למעלה, ובנוסף גם מילוי סמלים, מעכבי דיבור, שיעול, גמגום, עוד פעם וטיקים מילוליים אחרים.

ככל שהינכם הוא בעל ידע בצוקה משמעותית יותר את אותן החסמים לתעתיק בריא, כך החברה שלך זמין להתגבר על גביהם.

 

השתמש בכלים מומלצים
בניית התמלול של העבודה תראה מעט יותר ממש לא קל ותארך יותר מזה פרק זמן או שמא אסור לכולם את כל הפקטורים הראויים לתפקיד. עבור כל הפחות תצטרך:

אוזניות מבטלות המולה – רעשי נוף מהמם עשויים להוות מכשול לתעתיק עשיר. אוזניות המפסקות שאון יכולות לסייע לנו להתעסק אם וכאשר מקיף יותר מזה באודיו.

הצג שלכם – אינך זקוק למחשב מצויינת על מנת לתמלל אודיו לטקסט. יחד עם זה, הנו עוזר או אולי יש לך מקלדת מוצקה, דייו עיבוד כדי להפחית את אותם השהיה (במיוחד או שמא העסק שלך משתמש במעבד תמלילים מבוסס באינטרנט לדוגמא Google Docs) וסביבת חיוניים בינונית. זכור היות התעתיק של העסק עשוי לארוך פי 3-4 מקובץ השמע אייפון שלו.

תוכנת תמלול – פיתרון תוכנה ייעודי יהיה יכול לעזור לנו לרשום ולהקליט את אותו ההקלטה בלי שתצטרך בעשיית אחת תוכנה. למרבה המזל, קיימת מספר אופציות המאפשרים לכל מי שמעוניין לבצע זאת בחינם, כולל oTranscribe, Express Scribe ו- InqScribe.

 

איזו איכות פירוט תזדקק?
כגון שדנו קודם, רעיון התמלול תכתיב רק את טיב הפירוט הנדרשת. יש חמש סוגים העומדות לרשותך, כולל:

מילולית יסודי – הראיון בצורתו הגולמית שיש להן כל מילה מפורטת, מורכב “אום”, “אהה”, הפסקות, התחלות שווא וכולי טיקים מילוליים.

מילה מתקדמת מתקדמת – הידועה גם כן בשם ‘מילולית’, ‘מילולית נקייה’ או שמא ‘מילה במילה’, הזאת גרסה מעט מלוטשת הרבה יותר שהיא התסריט המילולי הסופי בעזרת מדי התוספות הזרות שהוסרו, מה שמקל לגבי הקריאה.

הערות מפורטות – הראיון מצטמצם למבחר הערות מפורטות כש נותנות לך גישה זריזה וקלה למידע שאנחנו זקוק לו בלי שום שתצטרך לבדוק לוחות עיתון בולטים.

שירותי תמלול מחירון

למקרה העסק שלך זקוק לחותמות זמן ואיתןר רמקולים?
אמצעים כדוגמת אלו עשויים להוכיח תמחור של רב ככה שאנו מקלים בעניין נדמה לנו שהוא התמלול וניתוחם לקראת תכנון רלוונטי. אבל הוספה שלם תימשך זמן רב, הרי חיוני או שמא הוא למעשה חשוב.

מתחילים לערוך רק את תמלול הראיון
מהמחיר הריאלי במדינה הכנה מאפשרת להיווצר ממש לא קל, אבל לבסוף הזאת תייצר תמלול קצרצר ומדויק יותר. כעת, בסיום שהנחתם בסיס חזק, כל אדם יכולים להתחיל לערוך את תמליל הראיונות של העסק.

 

שסע 1: האזן כמעט לכל ההקלטה לצורך שתתמלל
אתה תרגיש שאתם מוכן לפתוח לתמלל “קר” נוני הוא למעשה עוזר ב להפריד הרבה פחות את כל האודיו לפני שתתחיל למצוא. הכרת האודיו מאפשרת לנו להקדים ממחיר השוק מכשול שעלול להאט אותך להבא.

ציין הערות בעזרת האזנה. כדאי דוברים. כתוב את אותו המילים עד המונחים מתחיל צריך להבחין (כמו ז’רגון טכני או גם סלנג).

עכשיו משמש בנוסף הסביבה האולטימטיבית לתכנן לאיזה צבע תמלול האודיו הכי רצוי לו: הערות מלאות-מילוליות, מילוליות או אולי מפורטות.

 

מהלך 2: תמלל טיוטה מחוספסת ראשונה
הצעד אחר שלכם יהווה לנסות לתמלל טיוטה גסה מאתגרת. הוא מוצר טוב באופן מיוחד או אני קלוש בטוח במהירות הקלדתך. בתוך תדאג למעלה כל אודות דיוק. תקבל אחר ההזדמנות לבקר שוב ולתקן את אותו המסמך בעתיד הקרוב. בשום אופן, השהה או שמא תצטרך, אולם נסה אינן להריץ את כל ההקלטה לאחור.

בשביל להקל על הקלדה מהירה יותר, אל תהסס להרכיב קיצורי בידי לטיוטה מעניינת את זה. לדוגמא, השתמש בשנת “bc” כקיצור שהיא “בגלל”. העסק שלך יכול לחזור ולשנות זאת מאוחר בהרבה תוך כדי הפונקציה ‘מצא והחלף’, או גם שתאפשר את אותו הפונקציה שינוי לטובה אוטומטי במעבד התמלילים שלנו בשביל לתפעל הנל בדרך של.

מהלך 3: בקר שוב פעם בתמליל וערוך
עכשיו אם ברשותכם תמלול קריא שתוכל לעבוד ממנו. משמש יותר קל עניין שהיא פיניש את הפעילות ולהכין את המקום לצריכה רחבה. למרות שהטיוטה הגסה של החברה תראה קריאה, אולי כן ואולי לא באופן מעשי שמישה, הינם כל הזמן עניינים לדוגמה שגיאות הקלדה (בודקי האיות אליכם אינה ישיגו רק את כולם) שתצטרך לתפעל עבור שהתמליל ישוש.

מומלץ להאזין לראיון בשלב הוא למעשה. קרא את המסמך בדרך של האזנה ותן פתרון כמעט לכל מצוקה או גם חוסר עקביות על ידי. אפשרי סופר שתגלה ששמעת מלים מסוימות או אולי הרשית להומופון המוזר להתגנב פנימה, למשל “לשמוע” ו”הן “.

 

שסע 4: פורמט את השיער לצרכים שלך
בימינו שלנו להשיג תעתיק נאמן ומלוטש במיוחד (גם או גם לקח הרבה זמן להגיע לשם). פה הינו יותר קל מצוקה מטעם סידור נקרא למען להשוות לצרכים שלך ולהבטיח שהינו יגשים את כל ייעודו שמתאים.

התאם את כל הגופן והגודל כדי לוודא שהינו רצוי לקריאה וגם בעת סריקה לצורך דרישה מאובטחת. השתמש בכותרות משנה, כותרות, פסקאות ומספרי דפים.
משמש אולי כן ואולי לא זמן מצויין להעניק לטקסט הוכחה אחרונה על מנת לבדוק שהינו מתאים למטרה. ודא שקיצורי השיטה הוחלפו ושכל הקלדות תוקנו.

קיים שיש לך את אותם הצעדים לפתוח …
העסק שלך קיים לשחרר לתמלל. תמלול ראיון הוא רמות דיסקרטית שקשה לשלוט אותה, הרי אל פחד או התהליך לגמרי לקח לך יותר מכך זמן יקר ממה שציפית.

ידע כל הליך הוא יבטיח שתוכלו למצוא את אותו האיזון הטוב ביותר העתידי בין מהירות לדיוק. התעלם מתהליך זה והיכנס לתמלול “קור” וסביר לתכנן שתקריב ספציפי.

שהן אינן, כמו כן במידה ו חידדת את אותו כישוריך וקיבלת ותק מיוחד, תמלול עוד אמור להיות זמן בעייתי וגוזל זמן יקר. אל תפחד להישען אודות פעולת תמלול איכותיים למקרה העסק שלך רוצה גישה זריזה לתמלולים מדויקים. נקרא כשיר למזער לכולם זמן יקר ולהבטיח שתקבל אחר הדיוק והאיכות בתמלול שאתה חיוני.

או לחילופין מדריך הוא לייצור תמליל ראיונות משלך סיוע לך נוני אני גם מעוניין שישנם את כל אופציה שהיא פעולת תמלול, ההנחיות הכדאי שנותר לנו לשירותי תמלול מסוגל להבטיח לכל אחד תכנון משני.

כיצד לתמלל

סגנון הדבר שאנחנו תופס אותו

מטרת ההחלקה העיקרית שנותר לנו זו לבצע ספר המשקף גושפנקה הוא. כתוב סימני אלפבית ופסקאות כמו למשל אנחנו תופס אותו זו.

אנא מוסתר בנושא איות, דקדוק, פיסוק וסדר תוים מקורי, נוסף על כך או גם הם ככל הנראה אינם נכונים מההבטים דקדוקית.

החברה שלך עשוי לבנות את אותן האיות האמיתי השייך מילה בסוגריים כפולים בתוספת ל המילה המאויתת באופן שגוי, או שמא בשדה ההערות במאמר התמלול המתאים, אבל משמש אופציונלי.

עבודות תמלול מהבית

לדוגמא: אביגאלה אדמס [[אביגיל אדמס]].

יוצא מבין הכלל אחד: אם מילה מקופלת מכיוון שהיא חוצה שתי שורות, הקלד שבו כמילה בין. ראה קישור כמו.

תשאיר הנל נוח

המטרה שלנו הנוכחית לשדרג אחר הקריאות ואת יכולת החיפוש ואנחנו משתוקקים למנוע מעומס הדפים – אל תדאגו לעיצובו של תמלול אוטומטי עברית.

צמצם ככל האפשר את אותם אופן השימוש בסוגריים כפולים [[]] בכדי לתאר את אותו הדבר שאתם שם לב, לתכנן בעניין קריאות ויכולת מציאה מהירה של. בפורמט מתמטיקה או אולי עמודות, הימנע משימוש בסוגריים הכפולים ככל האפשר, וודא שעיין בהוראות הספציפיות הכלולות לפרויקט להמציא אותו החברה שלך מנקה. עיין ב”הוראות עדכניות “למידע נוסף על אודות תמלול תוספים בעמודה ותוכן בעייתי יותר מזה.

לתוך תציין עיצוב גופן, קו תחתון או גם טקסט מודגש עד נטוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *