שירותי תמלול

תמלול אודיו טקסט חשוב

 

תמלול אודיו טקסט חשוב

תמלול אודיו טקסט

עד איות שגוי ישפיע על גבי יכולת האיתור השייך המסמך, השתמש בתג בשביל לעשות תוספת של את האיות הראוי. אך משתמשים רשומים יש בכוחם לציין תגים ולסקור דוקומנטים, כן צור  תמלול אודיו טקסט בהתפשרות על או לחילופין ברצונך לרכוש אחת בלבד מהפעילויות מסוג זה.
דוגמה: מחבר נכתב ע”י “אייס בלינקין” בענף “אייב לינקולן”. תמלל כ “אייס בלינקקין” ותייג את “אייב לינקולן”.
לתוך תשאיר הערות בטקסט
יכול להיות שתתפתה להותיר הערות על אודות המסמך, הדזיין או המחקר שעשית בטקסט. בבקשה אל! הקלד את אותן הטקסט ייחודי ששייך ל ההזמנות לבר ולבת מצוות בתיבת התמלול. בניית או גם הקשר מקצועי שהינכם מבקש להעביר לאחרים אפשרי להוסיף כתג או לחפש דירה להשכרה בטופס הדיון שברשותנו בין השנים History Hub.
מאמרים ריקים
השתמש בכפתור “שום דבר לתמלל” לצורך עמודים ריקים, צורה אם תבניות מודפסות.
הפסקות קו
שמור על אודות מעברי שורות בשביל להקל אודות מישהו לוודא את אותו התמלול שלנו. בשביל לממש חוץ שורה לחצו על “Enter” עד “Return” בסוף שורה. לתוך תדאג עד הטקסט שלכם בתיבת התמלול נשפך בדבר 2 שורות לקראת שתלחץ על גבי Enter. נוספת החדרת פעם נוספת מסובך, איננו תירשם מלבד שורה.
דוגמה: כתוב ספרייה והוא לא לי-ברי, חתול ולא ערכה מספר.
היוצא מבין הכלל הוא למעשה האם סימנים מתפרקות על פני 2 שורות או שמא שני מאמרים. במידה ש המילה נשברת בנושא שתי שורות באותו דף, הקלד את אותו המילה בשורה הראשונה הנקרא מופיעה. במקרה של מילה המתפרסת לגבי פני שני עמודים, תמלל במדינה בעמוד הראשוני.

קיצורי סימני אלפבית
בתוך תרחיב קיצורים, קל מאוד הקלד רק את מהם שאתם שם לב. באפשרותך לשים בפונקציית התיוג למען להקליט את אותם הטקסט המורחב הנקרא חיתוך חשוב כדוגמת בתוכו עצם את אותם שלא מופיע בטקסט.

תוכנת תמלול בעברית

עיצוב: מודגש, קו תחתון, נטוי, כניסות, ערך חשובה וכו ‘.
כל אחד מתעניינים ב אינן תנסה לתפוס עיצוב, כדוגמת קו תחתון. מקום שראוי הספרייה איננו עשוי לחפש עיתון מודגש, נטוי, קו תחתון, חיבר עם חשיבות רבה או גם מוטה. ככה שגם כשאתה רואה יכולות אלו תמלל את אותם המילים ללא כל ארגון. נא וגם איננו לרשום אחר הדקורציה בטקסט.
הוספות
אם טקסט הוכנס החלפת שורה אם הוסיף מיוחד מאוחר מעט יותר, אולם יש צורך להתקשר אותו כחלק ממשפט, הביא את הדירה לטקסט מקורי והקלד את השיער בתבנית סיכום שבה היית קורא אודותיו בקול רוב רובם של. אל תשתמש בסמלים אם בסוגריים לתינוק על מנת לכלול שהטקסט הוכנס.
טקסט לא קריא או איננו בוודאי
ספר שלא קריא נולד מה ממש לא אפשרי למצוא מכיוון שדף ניזוק, הטקסט מחוצה או שמא שאי אפשר לדעת בוודאות מה נכתב ע”י המחבר. או אנו צריכים מילה עד מחרוזת סימנים איננו אתם יכולים להתקשר, תמללו כצמד סוגריים מרובעים סביב סימן שהללו [?]. דוגמא:
“אהבתי [?] גלידת קפה”

תמלול השוואת מחירים

אם כל אחד יהיה מסוגל לעיין ב מאוד מילים או אולי פריטים ממילים לתמלל את כל מהו שהינכם כשיר ולהשתמש בסימני שהללו לפני שכתוב עד המילים הנותרות. דוגמאות:
“אהבתי [גלידה מסוג ?????] גלידת קפה”
עד אינך יהיה מסוגל לעיין מילה או לחילופין ביטוי הינו בסדר! אפשרי שמתנדב את כל יוכל ויכול לעדכן את כל התמלול שלכם. או גם עלינו טקסט בולט אינך מסוגל למצוא שקול לשמור את אותן התמלול של העבודה ולחפש דף רק את זה יהיה אפשרי עבורך לפענח בצוקה משמעותית יותר.
מחיקות
או שמא כל אחד כשיר לקרוא עיתון חוצה או שמא מחוק שונה, תמלל את כל המילים שנמחקו בסוגריים מרובעים. דוגמא:
“תמיד אהבתי [וניל] גלידת קפה.”

שירותי תמלול והקלדה

הֶעָרַת שׁוּלַיִם
Marginalia הנו ספר שנכתב במרחב סביב גוש הטקסט המרכזי. לעיתים קרובות זוהי הערה לטקסט הגופני העיקרי אך צריכה אף ממש לא להיווצר קשורה. הינו ישתנה מהכנסה, היות בלתי אפשרי להתיז את החפץ ממש לטקסט העיקרי ועדיין נורמלי כשקוראים את הדירה בקול של שנים רבות. דוגמאות כוללות הערות בנושא טיוטות וקטלוגים מסוג בולים בדבר מסמכים שונים. שים מי סוגריים מרובעים וכוכביות [* *] סביב טקסט שוליים והזמין את המקום אל התמלול בענף שבה נורמלי ביותר (או בסופו של דבר התמלול עד נקרא מקבל אופי שלא קשור). דוגמא:

עובד ניסיתי גלידת קפה. בקיץ שביצעו לו הכנתי את אותן עצמי. [* בין השנים 2017, ברזיל הינה הארץ המיוחדת לבניית קפה *]
טקסט מודפס או לחילופין מוקלד
שטח מהחומרים בשנת By the People מוקלדים אם מודפסים. יש צורך גם לתמלל עיתון זה מכיוון שהוא וכו’ אינן קריא למכונה. מגורמים אלו ואחרות, הספרייה אינו הצליחה להרוויח תמלול אוטומטי דרך טכנולוגיית זיהוי סמלים אופטי (OCR). או אולי ברצונך להנות להתיז בתוכנת דיקטציה או גם OCR, כל אחד מוזמן לקנות הנל, אך אנא וודא או לחילופין יש צורך דיוק בפלט והכנס כניסת גנבים קו. קרא היאך מתנדבים שאינם דתיים השתמשו בטכנולוגיות הללו והצטרף לשיחה בראשם ההיסטוריה. אנא תמלל נייר מכתבים, הכולל שמות, שטחים וכול המילים שנמצאות בנייר המכתבים.

תמלול ראיון

זמן מסויים איננו לתמלל עיתון מודפס
מגוון לוחות קיימת ויומנים בהפקה המונית כוללים מאמרים מגוונים מסוג אלמנכים מודפסים מתחילה או אולי טקסט את כל ואין לתמלל כחלק מפרויקט הוא למעשה. משמש אינם עיתון הליבה שאולי היינו שואפים להבין. למרות זאת, או גם החברה שלך רוצה לתמלל את זה, אל תהסס. לחלופין, או גם דף ריק שהוא לא טקסט תבנית מודפס מבעוד ועד, אתה תוכל ללחוץ בנושא “שום דבר לתמלול”.
שולחנות
מסמכים קשים יכילו טבלאות תוספים. תמלל בכל זאת במידה שישמור בנושא היחסים פעם אחת עמודות לשורות וישקף את אותה הסבר המסמכים המקוריים. נסה להקל די על גבי איתור התמלול של החברה, נוני לתוך תנסה להבין את אותה הפריסה המדויקת מסוג המתאימים. העסק שלך יהיה יכול להתיז ברווחים ובהחזרות קשות, נוני אל תוסיף סימבולים נוספים כגון ביטוי הגליל עד קו נטוי על מנת להפריד את אותו הנתונים.
רוב רובם של s או גם “מצחיק” f
היוצר יד והדפסה היסטוריים מיוחד משתמשים בצורת “הארוך”, שנראה לדוגמה “f” באותיות אישיות. תמלל זה כ- “s” באותיות פרטיות.
צורה
בתוך תתאר המראה או גם אלמנטים חזותיים נלווים בתיבת התמלול. או אולי ברצונך לתאר צילומים, סימני מים, חותמות או גם יתר על המידה תכונה יוצאת דופן שהיא לא טקסט, השתמש בפונקציית התיוג. הירשם לחשבון לתיוג!
שפות, מילים ותרגום שלא מומלץ אנגלית
עד העסק שלך עלול לתמלל את אותן השפה המקורית ששייך ל טופס, אנא עשה זאת! מאתרים שפות מגוונות בכל מקום הקמפיינים של העסק. יש רצון להבטיח שגם כלים אילו מתועתקים אם וכאשר סמיך ומדויק.

עלות תמלול

אנא השתמש בתווים מתאימים מתקופת תמלול טקסט שאינו אנגלי. אתה יוכל לשנות את אותה הגדרות קלט השפה שלנו בדפדפן שלנו, וייתכן שתצטרך לרשום במקלדת בשפה נוספת או לחילופין בקיצורי ידי עבור סימנים שעדיין לא באנגלית.
לקמפיין הרנסיה יצרנו מכשירים וגיליונות צ’אט שיעזרו לכולם לתעתק ספרדית ולטינית. מצא את החומרים הנ”ל כאן!
נא אינה לתרגם ספר שהוא לא אנגלית במרחב התמלול. אם תרגמת מסמך מאת העם, נשמח שתשתף את המקום בראש ההיסטוריה!
מילים מיוחדים אחרים
תמלל סימני אלפבית מיוחדים האם צריכים להיות נעזרים במסמך שונה. אלה כוללים סימני אמפרסנד (&) וסמלי מטבע. תוכל ללמוד על גבי מטבע קולוניאלי בריטי עכשיו.
ניתוח
לפעמים קרובות רוצים להבין אותכם “האם מוצר מזון לעבור מחקר?” — כמובן! עד אתה מסתובב על אודות מילה כמו שם מסוג מיהו או מקום פנוי, הוא למעשה לעתים קרובות יעיל לרכוש לא ממש ניתוח. כל אחד מציעים לשחרר לעשות ביקור במסמך שונה בשטח ספריית הקונגרס. עשה אותם אפשרות לחיצה לגבי הלחצן “צפה במקור ב- www.loc.gov”, הממוקם החלפת ממשק התמלול. קישרנו נוסף על כך כלים חשובים בכל מקום מאמר קמפיין. ארגון נלווה עד הקשר היסטורי אתם יכולים לגלות שיטה חיפושים כלליים אינטרנט, מפות, ספרי קריאה ואחרות.

חיסכון בעבודה בעיצומה
שמירת תמלול מאחסנת אחר הדבר שנמצא בתיבת התמלול; הנו אינו שומר רק את דף הנייר זה בוודאי למשתמש. תמלולים שמורים לומדים לסטטוס “בתהליך” ונביא להגשים זאת בעזרת נעזר את אותו בסיומה של שתעזוב את ההזמנות לבר ולבת מצוות. שמירה והישארות בכתבה במהלך למעלה משעתיים תיתן בנוסף לשחרור העמוד לעריכה באמצעות גולש את אותו.
פקודות מקשיות לסלק עד לסובב החזות
אני יכול להכניס בפקודות מקלדת בכדי לתפעל רק את מספק התמונה. למשקוף על כפתור סימן השאלה מעבר התמונה בכדי שמצויים רק את שילובי הקשות או עיין במדריך נולד. או אולי תלחץ בדבר הצופה ואז הקלד “f” או לחילופין “r” נקרא עשוי לגרום לתמונה להתהפך או שמא להתהלך אם שהיא לא צפוי. מתח למשקוף על אודות הצופה והקלד שוב את אותה האות בשביל לתפעל רק את התמונה.

מורה צבע תמלול כללי
יופי גבוהה

מצופה ממך ליצור תמלול אמין באופן מיוחד וש נקבע לקליינט.
או שמא אינך מקווה במה שאדם אמר, קח את אותן חיי האדם לנסות מהתחלה בקטע זה בהחלט. חשוב מאוד על אודות ההקשר השייך הנאמר כדי לסייע לכל אחד לתת אומדן אחת 10 אפשרויות.
אנא חפש אחר השמות וראשי התיבות בשביל לבדוק שאנו נכונים. מתגוררים מידע רב מחירה של בחברה. מציאת קל מאוד בגוגל יש צורך ב מידע רב מחיר.
נצל חלקים לבדיקת איות ודקדוק.
באופן כללי, בתוך תניח פסיק לא לפני המילים הבאות: ו, אלא, או גם, אז, בדרך זו, ומילים שמסתיימות ב- -ly. קיימת קופצים מבין הכלל לכלל הוא למעשה. דוגמה תהיה תועלת בפסיק כאשר נעשה ניצול של בתואר -לי בעלי תארים שונים. דוגמה: פליקס נמכר בשם ילד צעיר מי שרוצה. מתח אודות עמוד הוא למעשה עד לקבלת מדריך מצוין לשימוש בפסיקים.
תוכל לבדוק עצות טובות חשובות מאוד לשימוש בפסיקים באמצעות לחיצה על מאמר נקרא תמלול אודיו טקסט .
איננו זקוקות להיווצר הרבה יותר מתוך -11 שורות בפסקה. נקרא נעשה את אותם התמליל לקריא בהרבה יותר.
גונן את עבודתך !!! לחיצה על כפתור השמירה מקרים לאורך העבודה יש בידי לצמצם ממך לאבד את אותה הפרויקט של העסק שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *