שירותי תמלול

אפליקצית תמלול מידע

 

אפליקצית תמלול מידע

אפליקצית תמלול

דו שיח. נותר רווח פעם אחת מהמדה רמקול. אנא עיין בתקופת התמליל המצורפת למען מומלץ לבדוק אחר השלבים.
מעגל דוברים: זה ממוקמת בארון הכותרת ומעל טלפון היום והדיאלוג. אפליקצית תמלול  התיאור השייך מאוד דובר יקרא כזו, בעל ידע רב התיבות הנקרא הדובר, שמו המלא השייך הדובר, כותרת הדובר (מספר, מראיין, אשת המספר וכולי ‘). הדוברים יזוהו בעזרת בעל ניסיון התיבות שלם כחלק מ הדיאלוג. אנו צריכים להשתמש ראשית את אותם בו המראיין, ואחריו המספר, ואז מהמדה דוברים שאינם חרדיים מהראיון. או לחילופין המראיין מראיין לפרטים נוספים אנחנו באותו זמן, שניהם רשומים כמספר. אנא עיין במהלך התמליל המצורפת למען לבדוק היטב רק את השלבים.
בזמן שאתה מתמלל:
קח רק את הזמן שלך!: תמלילים מומלץ להוות מדויקים ומדויקים. ייקח לכל המעוניינים הרבה זמן לתמלל ראיון ותקשיב לאותו קטע מיקרים. קח רק את חייהם והאזין לקטעים קצרים בכל מקום בודדת. מעתה והלאה הקשיבו כמעט לכל הראיון אם לקטעים מבוגרים הרבה יותר על מנת לאשר שתעדתם את אותן הדיאלוג בדרך ואמינה.

החדרת מחשבות חדשות בדיאלוג: מזמן לזמן קרובות הדוברים יחשפו מחשבות עדכניות כחלק מ הדיאלוג של הדודים. כשזה פועל התחל פסקה תובענית והוסף כניסה פעם אחת שני הפסקאות למען לסמן את ההבדל במחשבות. ראה את אותן הדוגמה למטה: JD: הנוכחית תמיד נהגה ללבוש כחול! כל הזמן! מעולם אינן ראיתי אותה לובשת מרב צבע אחר! <הפסקה> אני יודע, באותם הימים, הבנים שנותר לנו היינו משחקים כל מיני פרמטרים בתקופת הפסקת הצהריים בנכס מעצב השיער. כדורגל וכדורסל, תייג … כל מיני דברים! KP: איך שימש העסק האהוב שלכם במעונו הספר?

מחיר תמלול לשעה

דקדוק ופיסוק: מזמן לזמן חוץ אנו מכירים בדרך של דקדוק מקצועי על כן התמלילים שלכם לא בהכרח יכילו דקדוק מושלם. יחד עם זאת, באחריותך לשדרג את אותה הדיאלוג לקריא ככל האפשר. העסק שלך כדאי להתיז בדקדוק ובפיסוק הנכונים והמתאימים במידת שצריך. אך לארץ יש להמנע מ לכם לרענן רק את המילים בדיאלוג באופן זה שהינו יהפוך לנכון בהסתכלות על דקדוקית. מהתחלה, דיוק הנו מוטל עלינו. יש עלינו להקליט אחר הדיאלוג מילה במילה. או לחילופין אינך יכול לקבל או לחילופין להבחין מה לרוב המספר או המראיין הכנס <שלא יתאפשר לכם להבחנה> בדיאלוג.
תמלילי האנשה: ציון להפסקות, בעיות רבות של, סרקזם, רגש, צחוק, שיפורים בקול ובעוד מקומות חשובים מתקופת תמלול. במידה ש מתרחשת הפסקה או הפרעה הכנס סוגריים זוויתיים בכדי לכלול דבר התרחש. לדוגמה, <הפסקה> או שמא <הפרעה קצרה>. תוכלו להוסיף הפסקות קצרות לפי הדיאלוג באמצעות אליפסה (…). עד המתעתק מרגיש שהפרעה הרבה מאוד, המתמלל יכול להסביר את אותה הגורמים או אולי אירועי ההפרעה, במידה נולד להתיז בסוגריים. כמו, (הפרעה קצרה במידה ש המספרת נאלצה לברך את נכדיה בקצרה). סוגריים נעשה בהם שימוש כמו כן כדי להצביע לגבי רגש, סרקזם, צחוק ושינויים בחשבונית. לדוגמא, המתמלל יכול להוסיף, (מרכך אחר הקול) להוריש מהדיאלוג של הדובר, או לחילופין (בסרקזם) עבור אשר הוא מקליד הערה סרקסטית שנאמרה באמצעות הדובר. בזמן תמלול ראיון וידאו המתמלל יהיה יכול נוסף על כך להצביע בעניין תנועות שלדעתה הן משמעותיות. למשל, המתמלל עשוי להציע, (טריקת אגרוף בנושא השולחן) בסיומה של תגובה למען להצביע בנושא כעסו השייך הדובר. נטוי מילים שהמספר מדגיש.

תמלול משפטי

הדגש את אותה מהו שיש לך שאלות לגביו: או לחילופין אינך בטוח יותר בדבר שמות של בני האדם או גם מקומות הדגש הנל בעזרת תיקוני. כל אחד עשוי לחזור אחורה מאוחר יותר (השתמש ביומן הזמן!) ולהווכח שוב פעם אחר הפרטים והכתיב של החברה שלכם.
לאחר תמלול:
ערוך, ערוך, ערוך: האזן לראיון מההתחלה ובצע את אותם התמליל שלנו. הקשב לכל מילים, צלילים או מלאכת מחשבת (במקרה של ראיון וידאו) שאולי החמצת ותקן את אותן הטעויות. ברגע שדבר זה יוצרים, העבר את השואב בעניין התמליל וחפשו תוים מאויתות שגויות, טעויות ריווח, דקדוק ושגיאות פיסוק, בררו שמרבית התמליל עוקב את אותן תבנית התמליל המתקיימות מטעם אוניברסיטת לטברידג ‘. אנא עיין כחלק מ התמליל המצורפת בכדי לבדוק באופן מקצועי את כל השלבים.

עבודות תמלול מהבית

בדוק כפול: שוב דרך התמליל לשמות המודגשים. קודם כל, נסה להכניס במנועי חיפוש. למשל, או אני בודק בלוח השייך עיר בקליפורניה הקלד אחר בתוכו היישוב וקליפורניה במנוע האיתור כדי לעיין אם עלינו עיר כדלקמן או כמו זה הדומה לאיות של העסק וכולי ‘.
השיטות תמלול
לקראת שתתחיל לתמלל, קודם כל שלנו להחליט באיזו השיטה שנקראת תמלול אני מעוניין לרשום. השביל הכי טובה תלויה לרוב במטרת התמלול של החברה.

תמלול מילולי
רשמו כל מילה 1, וגם הפסקות, הבעת מצבי רוח למשל צחוק, גמגום והיסוסים כמו למשל “אה”.
תמלול הנ”ל הוא למעשה בעיקר בעיסוק יישום המשפט או במחקרים בתוכם אתה בדיוק מתעניין במה שנאמר אלא אף כל מה נאמר.
תעתיק מילולי חכם (הנפוץ ביותר)
כתוב כל מילה, אבל ללא כל מילויים שלא מצויינים כמו “אוהם”, “כן”, “אתה יודע” וכדומה ‘. בכדי להעצים את אותו הקריאות, אתה תוכל גם כן לשפץ טעויות דקדוק, משפטים שבורים ופסקאות ארוכות.

שירותי תמלול מחירון

תוך כדי את זה קריאה יותר מכך מתעתיק מילולי, נוני דגשים מסוימים – למשל מצבי רוח, הפסקות והיסוס – עומדים לאיבוד במשימה.
תמלול ערוך
גרסה מסוכמת וערוכה הנקרא תמליל אינטליגנטי במילה. כמו כן להשמטת חומרי מילוי כמו למשל “אתה יודע”, ניתן להשמיט משפטים אינה מעולים עד זה אינה משנה את אותן פירוש הסיפור.

חברת תמלול דרושים

הקמה מחדש של התמליל
או אולי איכות השמע גרועה או שמא שהשיחה עצמה זקוקה לבירור, מותר לרכוש עדכונים בתמליל. לדוגמה:
הוספת הערה מבהירה: “הראיתי לשיער שאופציה זה [העלאת מחירים] תועיל לרווחיות.”
סימון אודיו אינם בוודאות / חסר עם אליפסות: “הראיתי למקום … יהווה אפקטיבי לרווחיות”
הדגשת מילים: “יש צורך בהעלאת מחירים לרווחיות”
תמליל כמו למשל
אין כללים לעיצובו וביצוע תמליל. למרות זאת, כל התמלילים כוללים את המסר הבא:
שמות המראיין והמרואיין (ניתנים לאנונימיות)
תאריך ושעה עליהם התקיים הראיון
מקום הראיון
התפקיד של רמקולים (מי אפילו מה?)
רשומות שורות וחותמות משך (אופציונלי)
סוג של תמלילי ראיונות
לא לפני תמלול הראיונות הגיע היום להתחיל לנתח. קיימות חמש מתודות להרוויח בכל זאת – קידוד וסיווג הנו אחת בלבד מהן.
מובן הדבר מתחיל מצביע על קשר מילות עצמאית (למשל “לקוח מבין”) לתשובות שקיבלת לשאלותיך. בהתבסס בנושא מילות מתכנת זה נמצאים קשרים בין התשובות מטעם מגיבים יודעי דבר.
ניתן אף לרשום בטכניקות כגון סוג של תוכן, תהליך כירורגי מקרה או שמא תהליך ניתוחי שיח.
או העסק שלך מצטט מראיון בעיתונך, ודא שהינכם מצטט מוצלח את אותו המקור. למד באיזה אופן לצטט ראיון בין השנים MLA ו- APA.
תוכנת תמלול
תמלול ראיונות עורך משך, אבל למרבה המזל תוכנת תמלול צמחה במהירות! ניצול של בתוכנת תמלול כשיר לסייע לך לזרז רק את התהליך.
דיוק
מרבית התוכנות רמות להמיר דיבור באנגלית בטכניקה מושלמת לטקסט. למרות זאת, יופי השמע צריכה לקרות משובחת בשביל שהתוכנה תפעל. כלומר רקע בלעדי רעשים, ללא כל שיחת יתר, מבטאים מובנים ומיקרופונים אקדמאיים.
אם איכות השמע גרועה כל לצורך תמלול אוטומטי, לרוע המזל עליכם להכתיב אותה אם לתמלל בתוכה אם ידני.
העובדות תמלול?
תמלול הנו עבודה האזנה לקבצי שמע ואז העתקת תוים במילה במילה, ברוב המקרים לקובץ אלקטרוני שכדאי לשמור ולחפש.
העידן הדיגיטלי נהייה את התעתיק לשדה מתפוצץ מכיוון שיש בקשה רבה בזמן האחרון להמרת קבצי שמע למסמכים כתובים. לעומת שהביקוש גבר, החדש בנוסף איפשר לבצע תמלול ברחבי עם קישור באינטרנט פעיל, רמקולים או שמא אוזניות ומקלדת.
אפשרי להזמין משלוח קבצי שמע מרחוק לקרובים שמסוגלים להתיז בכלי הסחר (עוד אודות באיזה אופן בקרוב) על מנת להקשיב ולהקליד החיים רק את הנאמר, ואז לשדר את הקבצים האלו פעם נוספת בצורה ירוקה ומהירה. מהו שהיה פעם מטלה לפני מכונת כתיבה על כל שלביה ומקליט קלט הוא למעשה בימינו תעשייה עולמית.

הנושא פופולרי בין אנשים שמעדיפים להתחיל לעסוק בדירה, או אולי מעוניינים להכנס לעיסוק מרחוק, ולעתים קרובות נקרא תורם ללקוחות הזקוקים לשעות גמישות. העלות מתבצע לרוב לאורך אורך קובץ השמע, ומשום כך הקלדה מהירה ומדויקת זו גם העובדות מצויינת עד אתה מנסה להיות רענן ולהרוויח עלות על ידי תמלול.
שדות תמלול שונים
מפעלים תמלול שונות רשמיות בנושאים יודעי דבר, אולם סיכומים נמוכים כדוגמת אלו עשויים להעניק לך רגישות נמוכה איך עניינים לא מעטים משתמשים בשירותי תמלול.
תמלול אכיפת כל
אכיפת החוקים זקוקה לעיתים קרובות לשירותי תמלול לראיונות חשודים ארוכים או גם להערות קוליות מטעם שוטרים, ולמחלקות משטרה שאסור להן תמלול בצוות, הן כדלקמן מיומנות פעמים רבות להתקשר לחברות שונות ומשונות המטפלות בתמלול עבורן.
תמלול רפואי
מתמללי רפואה, המכונים מדי פעם סופרים מסמכים רפואיים או לחילופין קודנים רפואיים אפליקצית תמלול , רושמים הערות קוליות מרופאים, אחיות ואנשי מקצוע בריאותיים אחרים ומביאים אותם להעתקה נקייה שניתנת לבדיקה ושמירה.
רופאים אנשים רבים מעדיפים להכתיב רישומי רפואיות כדי שיוכלו להישאר ממוקדים בחולים לפי הטיפול ולא יקחו זמן רב בכתיבת או שמא הקלדת הערות, איך ליצירת צורך בהעברת הכתבות הללו למסמכים שאפשר לשמור ולחפש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *