שירותי תמלול

תוכנת תמלול בעברית מידע

 

תוכנת תמלול בעברית מידע

תמלול הרצאות

או לחילופין הצליל מופיע בחזרה, ייצג את המקום פעם בין, אלינו אל תרשום אחר צלילים זהים ללא כל מילת ביניים אחת לא פחות, אינו משנה, למשל:
“המתן … * למשקוף * * למשקוף טרדה * * לחץ * שבו.” = “המתן [לחץ על שעה: מ”מ: ש] שם” תוכנת תמלול בעברית
לתוך תפצל סימבולים למען להשתמש תג צליל שאינו דיבור, בנוסף או הינו קורה ככה באודיו.
“אני אבקש- * מצלצל * – אפתח את הדירה לגמרי!” = “אני אפתח אותו במכשיר הטלפון לחלוטין”

עדכונים לתרגולי תמלול לניתוחים אנתרופולוגיים לשוניים
אי אלו שיקולים על גבי תמלול מתמלול המתקיימות מטעם אלסנדרו דורנטי: מכתיבה לתמונות דיגיטטיות:
עליכם לדעת כי תמלול יצירת קשר איננו את המקום עניין כמו השיחה; לדוגמה שהקלטת שמע או לחילופין וידאו של אינטראקציה אינו זהה לאינטראקציה. אבל הכיתוב השיטתי ששייך ל ממדים מילוליים, תנועתיים ומרחבי-זמניים ששייך ל אינטראקציות יוכל להסביר חלונות זכוכית חדשים בהבנתנו כיצד גולשים משתמשים בדיבור ובכלים נוספים באינטראקציות היומיומיות שאליהם. “(Duranti, 1999, עמ ‘161)
תמליל הוא טכניקה לטיפול (למשל בנושא נייר, לגבי מסך מחשב) מטעם הפעלות חולפים (למשל אמירות, מחוות) לקראת הוא ניתוח מפורט. תמלילים מטבעם אינה סדירים וצריך לשפץ זו במידה רציף על מנת להבין תכונות הנקרא אינטראקציה ש הוארו אפשרות סוג של מיוחד ומאפשרים תובנות נוספות שעשויות להביא לניתוח אידיאלי. (ראה אלסנדרו דוראנטי אנתרופולוגיה לשונית, הוצאת אוניברסיטת קיימברידג ‘, 1997: פרק 5)
ישנם סוגים שונים מטעם תמלילים. תמלילים מורכבים מותאמים לייצג דיבורים לא רק . נוספים מנסים לפעולה רעיון בדבר שיחות ומחוות. אי אלו שאינם דתיים עשויים להתמקד דווקא באינטראקציה ממש לא מילולית. אתנוגרפים לשוניים מציעים הרבה מאוד תמליל מבואר, במילים אחרות ספר במדינה ייצוגיות הדיבור מועשר דרך בניית קונטקסטואלי שרלוונטי לדבר אם נעשה את הדירה למשמעותי.

שירותי תמלול מחירון

הנקודות העיקריות מטעם דורנטי:
(i) תעתיק זה תהליך סלקטיבי, תכליתו לציין היבטים אלו או אחרים מטעם האינטראקציה לצרכים של בדיקה ספציפיות;

(ii) לא כדאי תמליל איכותי ומושלם במובן המתקיימות מטעם תמליל שידע לגלות מבינות יחדש את אותה החוויה במכילה של לשהות כאשר מדובר מקורי, אך קיים תמלילים יקרים בהרבה, במילים אחרות תמלילים המייצגים עיצוב בטכניקות התואמות (יותר) המטרות התיאוריות והתיאורטיות שלנו;

(ג) לא כדאי תמלול סופי, אלא רק גרסאות אחרות ומתוקנות מסוג תמליל למטרה ספציפית, עבור קהל מסוים;

(ד) תמלילים הינם כלים אנליטיים; מוטל עלינו לעדכן אם וכאשר בצורה מסודרת ולהשוות לחומר מהצלם הופקו (לעולם לא מומלץ להתעייף מלחזור לקלטת שמע או גם לקלטת וידיאו ולבדוק האם תמליל הקלטת הקיים תואם את כל הסטנדרטים והיעדים התיאורטיים שלנו) ;
(v) יש צורך להוות מפורשים ככל האפשר לגבי הבחירות שאולי היינו יוצאים אליו בייצוג תכנון בדף (או אודות מסך);

(v1) פורמטי התמלול מותאמים וישנו להעריך זאת אל מול היעדים שעליהם להגשים;

(vii) יש צורך להיות מודעים אם וכאשר ממשי להשלכות התיאורטיות, הפוליטיות והאתיות הנקרא דרך התמלול שנותר לנו והתוצרים הסופיים הנובעים מכך;

(viii) במידה ו אתם רוצים גישה לכלים הכוללים לכם לצעד בניית חזותי ומילולי, יש לקסום רק את התוצאה מטעם פורמטי התעתיק החדשים כדוגמת אלו יחד הקודמים ולהעריך את אותו תכונותיהם;

(ix) תעתיק שונה עם הזמן מכיוון שהיעדים של החברה גורמים והבנתנו משתנה (בתקווה שהופכת ל”עבה למעלה “), כלומר יחד הרבה יותר שכבות הנקרא כוונה. בכדי לשחק את כל העור שלכם בתמלול:
הקפד לכמה את כל השורות של החברה שלכם (באמצעות התכונה שהיא שורות המספרים מסוג מעבד התמלילים של העסק שלכם, או גם בדרך של מספור ידני מטעם הביטויים). על מנת להקל על גבי הקריאה, הקפד לפרק את האינטראקציה על ידי דובר ואמירה. התחל רמקול אידיאלי בשורה מעניינת, ואמירות נוספות שהיא רמקול האדם בשורה תובענית. בחר את אותם סמלי התמלול של העסק שלכם מתרשים הנו המותאם מג’פרסון וגומפרץ וברלנץ:

תמלול הקלטה

סֵמֶל
שֵׁם
להתיז
[טקסט]
סוֹגְרַיִם
מציין אחר פיסות האבן בסיס והסיום של הדיבור החופף.
(1.5)
הפסקה מתוזמנת
10 בסוגריים מציין אחר הזמן, בשניות, מטעם הפסקה בדיבור.
(.)
מיקרופאוזה
הפסקה קצרה, המון לא ממש מתוך 0.2 שניות.
.
משך
מציין גובה נפילה.
?
סימן שאלה
מציין לוקח לעלייה הגדולה.
,
פסיק
מעיד על גבי לזינוק זמנית או גם ירידה באינטונציה.

מַקָף
מעיד אודות עצירה פתאומית או גם הפרעה באמירה.
בזמן מועט יותר מזה מהרגיל לדובר. (G ו- P)
s}
סוֹגְרַיִם
מציין {היות הנאום הסגור נשא באיטיות מהרגיל לדובר. (G ו- P)
טוב מהרגיל לדובר. (G ו- P)
קטן הרבה יותר מהרגיל עבור הדובר. (G ו- P)
* מילה
כּוֹכָבִית
מציין בולטות או שמא נקודת לגבי ההברה (G ו- P)
** מילה
כּוֹכָבִית
מציין בולטות עד עיקרון נלווה על אודות ההברה (G ו- P)
~ מילה

עלות תמלול הקלטות

מציין אינטונציה ישתנה אודות מילה או לחילופין הברה (G ו- P)
מילה °
ביטוי אסמכתת (אפשרות 0)
מציין לחישה או לחילופין דיבור מופחת.
כל דבר באותיות מקיפות
טקסט באותיות רישיות
מציין דיבור צעקני עד מוגבר.
מִלָה
המעי הגס
מציין הארכת הברה.
(חחח)

נשיפה נשמעת
(.ההה)

שאיפה נשמעת
(טקסט)
סוגריים
נאום שהוא לא כמובן או גם מוטל בספק בתמליל.
((טקסט נטוי))
סוגריים כפולים
ביאור לעבודה שלא מילולית.

יישום מלל
מילולית סמיך
בני האדם מתמללים אחר הטקסט של החברה בהחלט כפי שהוא חושבים שזה, יחד עם חזרות ושגיאות דיבור.
נקו מילה במילה
הטקסט של החברה שלכם מתועתק וכל מילות המילוי מוסרות, כגון: הממ, אתה בקיא היטב כמו למשל וכו’ ‘. אתם כמו כן מתכינים גמגומים וסטמפרים, לדוגמה בנוסף מילות מילוי. לדוגמא: “זו נתפסה, כמו למשל שאתם מכיר, חוויה דייו משעממת” שונה לקריאה: “זו נתפסה חוויה מספיק משעממת.”
קיים מילולית
הטקסט של העסק שלכם מועתק בטכניקה מוכנה לפרסום. אנו בפיטר פן דזיינרים את אותן הדקדוק והמתחים לקריאה מוצלחת.

ארגון
זיהוי רמקולים
בעת תמלול קבצי רמקולים מרובים חאפר לדעת בוודאות בין רמקולים או שמא לתמלל אחר הטקסט כאילו האדם אחד בכלל את אותם הפרמטר. זיהוי הרמקולים כלול בעלות ואנחנו לרוב מתחילים S1, S2, S3 וכן הלאה על גבי תוויות צבע, עד שהיינו מומלצים זה ככה שיתאימו לשמות הדובר או אולי החברה שלך מדבר באופן ישיר יחד אחד מנציגי המכירות שבבעלותנו.
חותמות זמן יקר
בדרך כלל בני האדם עובדים עם חותמות זמן יקר מדי 2 רגעים או גם בשאר אזורי בין שהרמקול מגיע יחד אף אחד לא רק את. יחד עם זאת, אנשים עשויים לספק חותמות משך במרווחים אנשים רבים בהתחשב לצרכים שלך.
SRT
פורמט מפואר נולד ספק חותמות זמן במרווחים קשים בייחוד. זהו הפורמט הנפוץ מאוד לכיתוב כתוביות וזה כדאי בשיטה נכונה לתוכנת הכיתוב הסגור שלנו.
NVivo
פורמט נקרא הוא לתמלול ראיונות שיופעלו באמצעות תוכנת תהליך כירורגי המתאימים NVivo. חוקרים אקדמיים משתמשים ברוב המקרים בין השנים NVivo לניתוח מילות מפתח מיוחדות במחקר האיכותי שבבעלותם, נוני פורמט הוא למעשה יכול לשמש החמה גם כן חוקרי תחומי.
בדיקה תחום
ארגון תמליל משמש הנו חוקרי שווקי, נוני הם לא תואם ל- NVivo. הוא לא וגם חותמות תקופה ומבדיל באופן ספציפי אחת מנחה קבוצת המיקוד למשיבים.
ארגון יש
למרות שכל לקוחות עסקיים ופרטיים שבעי רצון ממבחר מתן התוכן של העסק ולסגנון תמליל, כל אדם יש בכוחם נוסף על כך להכיל דרישות עיצוב מותאמות אישית. אילו עשויים לבנות סידור מיוחד או לחילופין שאיפות לעריכת מידע.

עבודות תמלול

תוספות וטיפים לתמלול סרטונים לא איטיים וקלים למעלה
תעתיק שמע – כל תהליך המרת הדיבור המוקלט לטקסט – אינו ענין זה הזוהר בייחוד. אך ישנם גורמים בעלות רמה לתמלול סרטונים. לפניכם תמיד 5 מהם:
תמלילים יש אפשרות לאינדקס בנוחיות מרבית בדרך של מנועי חיפוש, דבר שמגדיל אחר ההזדמנויות שלך לדרג עבור מילות אינדיבידואלי תוך שימוש זנב גדול.
הוספת תמליל מתחת לתוכן הווידאו של החברה שלכם הופכת את השיער לשיתוף יותר מכך, באופן ספציפי בשילוב תוך שימוש דגשים של לחיצה בעניין ציוץ.
שונים צריכים לסרוק כתבה ששייך ל תוכן הווידיאו עבור שהם קובעים או אולי שיש בתוכה.
חוץ מ הפלוסים ממוקדי שגשוג, בודדת המוסדות המוצלחות באופן ספציפי לתמלול סרטים הנוכחית להנגיש את התוכן של העבודה בכל המשפחה שלך, וגם אנחנו אינה שומעים את כל האודיו או אפשר לראות רק את הסרטון.
קידום תמליל ליד סרט ראש מסביר, לדוגמה, מורה למשתמשים עם מוגבלות לפנות את אותן הטקסט או גם להקשיב לשיער בעזרת טכנולוגיית קריאת מסך. יתאפשר לכם להמיר תמלילים לכיתובים אם כתוביות ולסנכרן את כל הסרטון לחוויית משתמש משובחת דאז למעלה.
המגרעת ששייך ל תמלול סרטונים בעצמך נולד שהתהליך יכול שיהיה דרך רוב רובם של ומייגע, לקטום בזמן שאחרת יהיה יכול להיות איכותי ביצירה.
הרי אני אשתף במספר מהכלים והטיפים האהובים עלי לתמלול זריז יותר מכך שקלטתי בעבודתי כמתמלל פרפסיונלי. מה שצריך המכוסים עכשיו נחמד בודדת הרבה פחות מ- $ 100 דולר, והם רשאים להעלות בדרגה במידה דרמטי את אותן מהירות התמלול של החברה שלכם ולחסוך לכם עת זמן יקר.
כלים להגברת פרודוקטיביות תמלול
למעשה בעלי קורס התרסקות בהקלדת נגיעה של והרבה תרגול, אולי כן ואולי לא לכאן אינה אפשר לפנות למהירויות הקלדה מועילות הנקרא 80+ לדקה. אבל יחד הטכנולוגיה תוכלו לזרז “באופן מלאכותי” את אותם מהירות ההקלדה של החברה שלכם – במקרים חמורים מסוימים במסת מיקרים.

תמלול עבודה מהבית

להלן חמש כלים בהם אתה תוכל להשתמש:
1. תוכנת תמלול
או גם העסק שלך מעתיק סרטוני וידאו בעצמך, לכל הפחות תצטרך להתקין תוכנת תמלול לא רעה על מנת לתת סיוע השמעת שמע תוך כדי המקלדת או שמא דוושת הרגל בדיוק. זה מבטל אחר התסכול ששייך ל ניצול מתמיד בעכבר כדי להפעיל ולעצור רק את השמע.
לתוכניות התמלול שלהלן עליכם גרסאות חינמיות מוגבלות בשיתוף שדרוגים אלו שיש להן סביר:
Express Scribe באמצעות תוכנת NCH (Mac או PC)
InqScribe (Mac או שמא PC)
מתמלל ה- FTW (PC)
2. דוושת כף רגל תעתיק
תועלת בדוושת כף הרגל בכדי לשלוט בהשמעה זאת הדרך הבטוחה הקלה והמהירה מאוד להגביר את אותם יעילות התמלול שלנו. שמעתי כמה כל אדם, בהתחלה ספקנים, מחליטים שהם לא בטוחים העובדות זה אחת הצליחו לתמלל נטול כל מי.
דוושות כף הרגל דואגות להשמעת שמע נעדר עשיית שימוש בעכבר, איך שמבטל את אותו שצריך לקנות ריבוי מאמצים עם האצבעות באמצעות תמלול. לא מעטים מדוושות הרגל השייך ימינו, לדוגמא ה- Infinity USB הפופולרי, צריכים להיות plug and play, על ידי זה שתוכל לעשות עשיית שימוש מהגברת המהירות הנוספת תיכף.
עד תחליט אינן להשקיע בדוושת כף הרגל, תוכל להגדיר את תוכנית התמלול של החברה שלכם על ידי זה שתשלוט בהפעלת שמע שיטה לוח המקשים המספרי או גם מקשי הפונקציה, שעדיין אפקטיביים יותר מכך משימוש בעכבר.
3. תוכנת הרחבת תוים
תוכניות להרחבת סימני אלפבית, כמו טקסט מיידי שהיא Textware Solutions ו- Shorthand for Windows על ידי OfficeSoft, גם התכשירים של אחר לסחר לצורך מתמללים ותיקים. בשימוש אופטימלי, יכולים להיות יכולים להאיץ את כל מהירות ההקלדה של החברה בכ -30%.
מרחיבי תווים מציעים לעסק לפתוח קיצור טקסט משלך עבור מילים וביטויים נפוצים, הדבר שמסיר טונות מטעם הקשות. כמו, העסק שלך יכול לומר לתוכנית ולשפר את אותן “tsm” ל”תודה אדירה “.
או אני איננו רוצה לשלם מכיסו לצורך תוכנית להרחבת סימבולים, העסק שלך יהיה יכול גם להתיז בתכונה להחלקה אוטומטי המתקיימות מטעם המחשב שלנו להשגת רק את מהו – הוא למעשה עובד באותה הנכס, בעיקרם יחד קצת תכונות.
4. אוזניות מבטלות המולה
או שמא החברה שלך מתמלל בכדוהא בעלי יכולות גבוהות הנקרא המולה לבן, זוג צעיר אוזניות מבטלות שאון, לדוגמא Bose QuietComfort עד Sony WH-1000XM2, מסוגלים לחולל פלאים לפרודוקטיביות של החברה (ולשפיות שלך).
5. תוכנת זיהוי קולי
או לחילופין העסק שלך מגלה שאצבעותיך מתעייפות בתקופת הנחיות הקלדה ארוכות במיוחד, נסה את כל טכניקת “הד ההכתבה” בדרך של הכתבת השמע יאריך והנחיית תוכנית VR לעבור את שירותי רשת ההקלדה דה פקטו.
אך יש יכולות מובנות לזיהוי דיבור עבור PC ו- Mac, נוני הצלחתי בייחוד דרך Dragon NaturallySpeaking. אתה עשוי לבקש מהתוכנה לסרוק ניירת ספציפיים בכדי להוסיף מדי ז’רגון וכתיב לא שגרתי אנחנו נעזר שבו מזמן לזמן קרובות.
הגרסה האחרונה שהיא דרקון, v15, צץ 300 דולרים גבוהים. השתמשתי במסת גרסאות, וכל דבר מגירסה 11 ואילך פועל טובה. כך, אם ברצונך להרטיב רק את כפות הרגליים בשיתוף תמלול שנר, שקול לקחת גרסה קודמת שהיא התוכנית בעלות קרוב בהרבה יותר לצורך -50 דולרים. (הקפד לוודא תאימות להגדרה היא של העבודה.)
רעיונות לתמלול מועט בהרבה יותר
כלים נהדרים אמורים להקל על גבי עבודתך, נוני טכניקה ברמה גבוהה בעלת חשיבות לא פחות. להלן 5 המלצות מלקוחות זריזים להעלאת יעילות התמלול של העסק שלכם.
שפר אחר נוי השמע.

או שמא אני יש לו את הידע מהם החברה שלך מקיימת, זה יהיה אפשרי עבורך לכוונן את אותה יופי השמע בדרך של תוכנית עשייה שמע לדוגמה Audacity עד WavePad עבור שתייבא שבו לתוכנת התמלול של העסק.
יחד עם זה, אינך יכול שיהיה אשף שמע למען לשדרג רק את איכות השמע מטעם הסרטונים שלך: תוכניות תמלול מסוימות כוללות יכולות שנועדו להרוויח באופן ממשי זה. כמו למשל, בכדי לגשת לתכונות שיפור האודיו ב- Express Scribe, לפני בתוך קובץ> תהליכי שמע יוצאי דופן.
3 אפשרויות הן:
הפחתת שאון ברקע. תכונה יחד עם זאת פועלת באמצעות ביטול צליל מתחת לסף עוצמת זה או אחר. זה יעיל אם רעשי הרקע שקטים יותר מכך מהרמקולים.
תוספת נפח נוספת. הגדרה הנל מגבירה את כל עוצמה הקול לתוך -10%. תכונה בכל זאת שימושית כשמקסמת את אותה בקרות כוח הקול במחשב של העסק ועדיין מתאמצת לשמוע את אותם האודיו.
לעשות סינון נכונה. הגדרה זו יומיומי בפונקציונליות להפחתת רעש נוף, אבל בענף להבדיל צלילים בדרך של סף עוצמה קול, הזאת מבדלת כחלק מ גובה הצליל, ומסננת תדרים מתחת לצורך 450 הרץ. התנסו בתכונה זה בקבצי צליל “בוציים”, במידה ו רעש הרקע מתחרה ברמקולים.
הכנס בקלות חותמות משך.
יתכנו מקרים בם שלכם להשתמש את אותן דירוג חייו העכשווי בסרטון כדי שתוכל לחזור ולסקור את הדבר מאוחר למעלה. לחדר איך אתם יכולים להתיז לתמליל תג מקודד בעת, לדוגמה [?? 00:07:02]. הקלדה גופנית השייך די הרבה חותמות תקופה זאת טרחה, אבל למרבה המזל עליכם ידי קטנה בהרבה יותר.
על ידי תכונת קוד חייו שהיא תוכנית התמלול רצוי להעתיק רק את דירוג האודיו העכשווי ללוח ולהכניסו על ידי חיתוך מקשים. מכיוון שאני נעזר ב- Express Scribe, אשתמש בזה כדוגמה עכשיו, אבל אני יכול לעשות זה בעלי מהראוי תוכנית תמלול משובחת.
לקראת אל סוגים> מקשי חיתוך גדולים למערכת. מתח למשקוף בנושא “הוסף”. בתפריט הנפתח ששייך ל הפקודה בחר באפשרות “העתק זמן”.
מתח ביתי לגבי “שנה” והקצה לתוכנית מקש או אולי מיקס מקשים לבחירתך, דוגמת אחד ממקשי הפונקציה.
בשנים האחרונות, כמעט בכל פעם שתלחץ על המקש שהוקצה, Express Scribe ירשום את אותן מיקום חייו החדש של החברה בקובץ (למשל, 00:07:02) ועתיק אודותיו ללוח.
ואז, כמעט בכל בודדת שתרצה להדביק אחר חותמת חייו שהועתקה למסמך של העסק שלכם, השתמש כלומר המקשים Ctrl + V.
השתמש בתיקון אוטומטי על מנת לתמלל תוויות רמקולים.
הקלדה חוזרת הנקרא תוויות רמקולים יכולה להיות סיוט בקבצי וידיאו בעזרת חמש רמקולים והרבה דיאלוג. באמצעות פונקציית השיפור האוטומטי המובנית בתוכנת עיבוד התמלילים הנקרא המרקע או שמא מסוג מק, תוכלו לשים אוטומטית תוויות רמקולים כלליות, כגון תגיות רמקול 1: ורמקול 2:.
באופן זה תיצור יחד עם זאת בשנת Word 2016:
נווט לתוך קובץ> אפשרויות> הגהה. מתח על אודות “אפשרויות תיקון אוטומטי”.
בכרטיסייה שינוי לטובה אוטומטי,  תוכנת תמלול בעברית חיוני לשכור בתיבת הסימון “החלף עיתון דרך הקלדה”. כאן זה יהיה אפשרי עבורך להזין עיתון זריז, שיוחלף בטקסט שבחרת בכלל רק אחת שתלחץ בנושא ביזנס או אולי על גבי כרטיסייה. טרדה על אודות “הוסף” ואז מתח ביתי בנושא “אישור”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *