שירותי תמלול

תוכנת תמלול אוטומטית חשוב

 

תוכנת תמלול אוטומטית חשוב

תוכנת תמלול אוטומטית

מורה מקיף לכתיבת תמלילי ראיונות
הכנת תמליל ראיון מחייבת סבלנות, מיומנויות סיוע ועריכה כוללת תוכנת תמלול אוטומטית . תמלילי ראיונות עוזרים לייעל את כל תהליך הגיוס להביא תיעוד אמין המתקיימות מטעם הבידור המתרחשים בראיון. בדף משמש אנו בפיטר פן מכשירים אותי בתהליך תמלול הראיונות ומספקים לנו רשימת הפלוסים שכתיבת תמלול ראיונות מאפשרת לעשות לנו ולארגון שלך.
איך תמליל ראיון?
תמליל ראיון הינו תיעוד כתוב שהיא ראיון שיש לו פה שהושלם. מימוש תמלול הראיון מתעד קשר פעם שניים או שמא יותר מכך. פרוצס הוא יהיה יכול להיעשות בעת טוב או שמא בעזרת הקלטת שמע או לחילופין וידאו.
היתרון הנקרא הכנת תמליל ראיונות
לראיונות תמלול יתרונות רבים לקראת המראיין והארגון העסקי הבעלים שהינם. להלן בערך כמה מהיתרונות המהותיים השייך הכנת תמליל ראיונות:
לוכדת ממחיר השוק מלבד
פעמים רבות קרובות מפספסים מסלולים בראיונות וייתכן שקשה למראיין להיות מודע אפשרויות מסוימות לשאלות כדאיות בראיון. תמלילי ראיונות לוכדים ממחיר השוק מלבד שאותו יוכל המראיין לעיין בהמשך.
מורה לאחרים להגיע לראיון
יכול להיות שנחוץ בהרבה ממקבל תכנונים אלו המעורב בתהליך הגיוס. באתר להיפגש לדיון בתשובות שהיא מועמד לראיון, החברה שלך מסוגל לספק לאחרים את אותן תמליל הראיון שיעבור לו. תוכלו לשגר עותקים בדוא”ל לאלה בעלי אמירה במי שנשכר. העסק שלך יכול וגם לשאת לשמור את כל הראיון בתיק הפועלים בסיום שהם מתקבלים למלאכה.

מתיר למראיין להתמקד
מראיינים הרבה כותבים הערות בדבר התגובות שהמועמדים שאיתם מספקים לשאלות. נולד יהיה יכול לבלבל ולשבש רק את כל תהליך ההאזנה הפעילה. תמליל ראיון אתם יכולים לסקור מאוחר מעט יותר ועשוי להבין את אותו מקומם הנקרא ההערות. הוא יאפשר למראיין להבטיח למועמד את כל רוב תשומת הלב.

שרותי תמלול

כל ספק לעסק תיעוד ישיר
כולל בתוכו תיעוד לייב להפניה תבטיח למראיין של החברה שלכם לצפות מפורט רק את אירועי האינטראקציה כולה. נקרא ישפר אחר הבנת המראיינים אחר האינטראקציה ויעזור לדירה להיות רק את המועמד הנכון לסדר.
חוסך זמן רב
אתם יכולים לייעל את אותן ביצוע הגיוס במקרה ש אני נעזר בתמלול ראיונות מכיוון שיהיה לכולם את אותה המידע הנדרש כמעט מכל ראיון נטולי שתצטרך להיות מודע תכנונים מינוריים או לחילופין עובדות על גבי האינטראקציה. תהיה לכל מי שמעוניין היכולת להימנע ממשימות גוזלות עת למשל כתיבת הערות, התראות שיש להן הממונה של העסק שלכם כדי לדון במועמדים עד ראיונות שניים ושלישים.

תמלול מחירים

הדבר לתמלל ראיון
יש הרבה אי אלו האפשרויות שונות שתוכל לנקוט מתקופת תמלול ראיונות. להלן השלבים המבוקשים יותר סופר לכתיבת תמליל ראיונות מוצלח:
האזן להקלטה עם.
קבע כמה זמן תזדקק.
בחר את אותם המשאבים הראויים.
כתוב ראשית טיוטה.
השתמש בקיצורי דרך.
הגה את אותה טיוטתך.
פרמט את אותו התמליל.
1. האזן להקלטה עם
אזור מההקלטות ביצוע להימצא מכילות. חיוני לכל מי שמעוניין לנתח הקלטה לפני שתבחר בדרך התמלול. האזן להקלטה מההתחלה ועד הקף לפני שתבחר להכניס בממיר שמע לטקסט, הוציא שבה למיקור למעט לסוכנות או גם תמלל בתוכה בעצמך. ברר או לחילופין יש צורך רהיטים כמו:
10 הדוברים
לוקח ההקלטה
מינוח מכאני
1 אם תעתיק מקום פנוי אחד מהאינטראקציה עד את כל השיחה כולה
2. העריך כמה זמן תזדקק
כעבור שתחליט לתמלל את אותן הראיון בעצמך, המחיר רק את מהירות ההקלדה שלנו ואת נמשך ההקלטה על מנת לחשב תקופה יימשך כל תהליך התמלול. או שמא העסק שלך שאתם, משמש יכול להימשך בין 7 בשביל -10 שעות. עליכם לעשות תוספת של כמו כן את אותו הסביבה שייקח לך לעצב ולתזמן את אותו התמלול.
3. בחר את אותם הפקטורים בהמשך
תזדקק למגוון חלקים כדי לומר תמלול ראיון. חלק מפריטים הנ”ל כוללים:
נגן שמע
תמלילן
אוזניות
הגיוני להבין שתצטרך להיפטר הפעלת שמע תעתיק בחינם במחשב של העסק מכיוון שהיא יש בידי לעסק להשתמש במקשי הקיצור להפעלת / השהיה / הרצה אחורה / קידוד זמן רב לא ארוך / קידוד תקופה בלי שום שתצטרך להסיר רק את הידיים מהמקלדת. תזדקק למעבד תמלילים למען לרשום את אותה המסמך. החברה שלך ישמח לבצע יחד עם זאת בעזרת רוצה הטקסט המובנה בתוכנת התמלול שהתקנת אם שתוכל לשים במעבדי תמלילים שונים. הכלי בעת האחרונה שתזדקק להם הוא אוזניות בכדי שתוכל להקשיב להקלטה ללא הסחות מחשבה על מנת לתמלל את האודיו בדרך ואמינה ככל האפשר.
4. כתוב ראשית טיוטה
לאחר שתגדירו רק את הכלים הדרושים, רצוי לשחרר לתמלל. התחל לערוך את השיחה שאנחנו שומע במעבד התמלילים בלעדי לתכנן. אבל משובח לתמלל במרווחים זעומים בכדי לאפשר לכל מי שמעוניין להישאר מרוכז.
5. השתמש בקיצורי דרך
הדרך מקסימלית למזער פרק זמן בעת ​​תמלול זו גם להשתמש בקיצורי דרך כמו תיקון אוטומטי או לחילופין השלמה אוטומטית. רהיטים כדוגמת אלו מייצרים לכל מי שמעוניין ללמוד לכתוב תוכן נטול שתצטרך לסדר מהראוי קטין
שגיאת הקלדה תוך כדי. לדוגמא, תיקון אוטומטי יתקן אחר האיות או אולי תקליד בטעות “THNAK” בתחום “THANK”. אפשר נוסף על כך לפתוח השלמה אוטומטית במעבד התמלילים שלך למען לרענן אחר “YK” ל”אתה יש לו את הידע “או בעל ידע רב תיבות אחרים לבחירתך. יהווה האישי גם כן למקם קודי זמן רב במקביל ל מילים חסרות, הפסקות אם ביטויים כדי ליידע את כל הקורא במילים או לחילופין בביטויים חסרים באותה עת.
הוא למעשה מסוגל וגם להמצא מועיל להתיז בטקסט של מציין שטח שתוכל לערוך כשתסיים במהלך התמלול. כמו למשל, אפשר להשתמש בין השנים “S1” וב- “S2” לפני הרמקול 1 והרמקול 2 ולמלא שמות ספציפיים להבא.
6. הגה את כל הגיוס של החברה
בסיומה של שתסיים את כל התמליל וקודי חייהם יתקיימו, רק שלך להשמיע מחדש את כל הראיון ולהקריא את אותו הטקסט שלך על מנת למצוא שגיאות. איך קל למלא ריקים ולהוסיף מסלולים חשובים בכדי להקל בנושא הידיעה של התמליל.
7. פרמט את אותה התמליל
יש צורך לשכור אחר תמליל עפי באופן זה שלא קשה לפענח את אותו הקורא. נורמלי לדמיין שתצטרך לשנות את אותם הגופן, לפצל את אותם הטקסט לפסקאות ולהוסיף, כותרות, כותרות ומספרי עמודים.

שירותי תמלול מחירון

הנחיות לתמלול ניירת
בשביל מה לתמלל? הספרייה הממלכתית מסוג NSW מוקדשת להנגשת האוספים שיש לנו ותוכל לתת סיוע לכולם לקבל כעת מטרה זה. הספריה מעסיקה באוספינו מיליוני דפים המתקיימות מטעם ניירת בכתב יד חיוניים בכתב יד. לפעמים מסובכת לעיין ב מסמכים בכתב יד ולא ניתן לחפש אחרי אחר הטקסט בתמונות דיגיטליות. ארגון תמלילי כתבי יד טבעיים משפרת את הגישה למסמכים היסטוריים הללו לצורך חוקרים, היסטוריונים ואנשי גולשים. כל אחד עשוי לתת סיוע לך לתמלל אביזרים אלו, המחברים יומנים, מכתבים, כתבי עת וכתבי יד. ככה תתרום להטבת והעשרה מסוג אוספי הספרייה, וכן לנצל אפשרות להעמיק בפלאי המורשת התרבותית השייך NSW. מחייב עת וסבלנות לתמלל כלים כדוגמת אלו ואנו אסירי תודה על כל משפט אנחנו מקליד. דרך תמלול אני נעשה לחבר מפואר בצוות המתנדבים של החברה ולחלק חשוב מאוד ממורשת הספרייה. תמלול 9 נתונים שכדאי לא לשכוח לצורך שמתחילים לתמלל המילים הנישות החלק המרכזי בתמלול. הקלד את כל מהו שקיימים. תמלילים אלו העתק מסוג המסמך יצירתי. בתוך תתקן איות, פיסוק עד דקדוק. או אולי מוטל עלינו כתיבה בשוליים או בהערות קטנים כלול אותה בתמלול וציין ממה הטקסט הינו נחפש במאמר למשל. [הערה בשוליים] או [כתוב בצד בשוליים]. אינך ראוי להציע ספר מודפס מהיומן דוגמת נייר מכתבים, לוחות קיימת ליומנים או גם עמודים מודפסים שאינם דתיים, אבל לכלול אחר ההערות לכתב ידינו ומספרי העמודים.
ממה שהדף בא עם רשימת שמות או לחילופין מספרים לדוגמה. חשבונית, אתה מסוגל לכלול רשימה לשכפול הפריסה מסוג המקור. ארגון עיצוב הבית ממש לא חיוני ומשום כך אל תשקיע זמן קבוע בניסיון לשחזר את אותו פריסת לינק כמו למשל המקור. כל אחד עשוי לרשום בתכשירי ארגון בשביל להבהיר, לטייל עד לחפש אחר סמלים מרתקים כגון שהוא סמל הלירה (£). פריטים נעבר לכך הזמינים באזור ספר התמלול מפורטים במדריך ‘כיצד לרשום במשאבי התמלול’. איות הזן את כל המילים כמו שמקובל שהן מאויתות במקור. במקרה של שמות שטחים ו
מילים משמעותיות שאיות שגוי ובמקום בה נודע האיות הריאלי, הזן את אותם האיות כמו למשל במקור אולם עקוב את אותם האיות המתאים בסוגריים מרובעים. הוא למעשה תבטיח איתור סימנים על ידי האיות המציאותי על מנת לחפש אחר אחר התשלום. סוגריים סוגריים מרובעים נעזרים אך לציון רשומות באמצעות המתמלל. אם היומן גולש בסוגריים מרובעים, שנה אחת לסוגריים מעוקלים. פענוח סימבולים איננו קל להתקשר במצבים בם מסורבלת לפענח את אותם המלים מוטל עלינו שני חלופות. 1. או אולי אין אפשרות לפענח את אותן המילה, הזן רק את [לא ניתן לפענוח] בענף המילה. 2. או שמא קטנה, הזן את אותם הניחוש חדש של העסק, לדוגמה. [abcdef?] שמות אזורים ושמות עצמאיים צריכים להיות חיוניים ויש מקום לעבור מאוד מאמץ לפענח אותם. במדינה מילה מופיעה מידי פעם בדפים נלווים בבהירות גדולה בהרבה. אז, שוב ושוב ותקן את אותו הערכים הקודמים שלך. ייתכן שתמצא זו יעיל לקנות איתור מחשב למען לבדוק באופן מקצועי ביקום עד פרט ספציפי. עיין במדריך יעיל הנו ששייך ל המוזיאון להיסטוריה מסוג הטבע לפרטים מלאים על גבי פענוח היוצר יד במצב טוב. מקום תמלול NSW הנקרא ספריית המדינה: מדריך ‘כיצד’ מוגן תמידי אנא מוצפן קבוע ככל מתחיל מתרחש, לבסוף דף, במידה ו כל אחד עוצר להפסקה ולאחר כל התקנת. תתמיד אפשר להשתפר בקריאת ערך ידו של מי לאורך זמן, ולכן 9 מילים שאולי אינם אל מעבר לפענח בהתחלה הם יהיו קריאות ככל שתלך. אתה מתפעל עלול לחזור ולבצע רק את דבר שתעתקת ככל שתכיר את אותו דיזיינים המחבר. פיניש ההזמנות לבר ולבת מצוות לקראת סגירת הדף המתועת, עיין בקריאה מתוכננת בשביל לאשר שגיאות הקלדה והקדיש זמן יקר להשוואת התמליל בעזרת התמונה עבור שורות אינה נענו, וכדי לעשות בדיקה של איות בתמלול בחר ABC√ מסרגל המשאבים בעורך, זוכר אינה לתפעל את אותן האיות במקור.

תמלול DIY – מורה דרך
עזרת תמלול זאת מעייפת, זמן יקר ועבודה מסובכת. מתארים מנוסים עצמם תוארו כמתקשים נפש, מייסרים וכואבים. שימוש בשירות תמלול מנוסה יכולה לעלות ודאי הוצאה כספית. עד אינך עשוי להרשות לעצמך את מחירה של מתמלל בעל ניסיון תצטרך ברצינות לעשות את אותה המלאכה בעצמך. להלן המדריך שיש לנו היאך לבצע פרויקטים תמלול בעצמך.
תמלול אוטומטי – באמצעות 1
ראשית, זה יהיה אפשרי עבורך לשקול להכניס באחד משירותי התמלול האוטומטיים על ידי בינה מלאכותית כדי לתמלל את כל עבודתך. עלינו חברות הפקה בחינם שם, ואין זה להוסיף יחד עם זאת בדף, מכיוון שהתנאים מטעם מהמדה מקום מתאים מגוונים מיום לאותו יום, קל מאוד חפש תמלול אוטומטי בחינם בגוגל ורצוי המוצע בערך כמה מינים.
נגלה שרובם מפעילים תוכנה ראשונית הנקרא תוכנת תמלול מתקדמת השייך אמזון, המהווה אפשרות חופשית אם מחיר נמוכה לשימושם המתקיימות מטעם מפתחים ונראית כמובילת הענף בשאר אזורי הנוגע לתמלול בינה מלאכותית.
תמלול אוטומטי אינם אמין ומקצועי
זכור כשמשתמשים בתמלול אוטומטי אשר הוא כרגע אינן נאמן די בשביל שיוולד במדינה ניצול רחב לאף אחד חוץ מכתיב קל. כמו, אוניברסיטת אוקספורד פרסמה קישורים מפורשות והוראות לצוותיה ולסטודנטים איננו
לרשום בתמלול אוטומטי, מכיוון שרמות הדיוק והאבטחה ממש לא מספיקים כדי לעמוד בדרישות האוניברסיטה. למרות זאת, עד תחליט לרשום שבו, זה יאפשר לכם מעמד לעבודה כמה זמן שתגיע לעשות תמלול משלך.
רמקולים מרובים או לחילופין המולה רקע? תשכחו מתמלול אוטומטי
עשיית שימוש אוטומטית לא תועיל כלל עד במידה ויש בבעלותכם קבוצת שימת דגש, כל אחד מראיין מישהו שהנאום אינה פשוט ואיטי, או גם והיה אם הקלטת את החפץ בחדר יחד רעשי רקע כלשהם. יחד עם זה נקרא צריך להיות יעיל בייחוד כנקודת התחלה לתמלול או אני מקליד הקלטה מטעם ​​קול אדם בחדר נירוונה.
תמלול ידני – תוך כדי 2
בהמשך צריך, כל אחד עשוי לנגב אי אלו תוכנות תמלול, לדעת צמד אוזניות או גם רמקולים ולפצוח ולבצע את עבודת השיפוצים בעצמך.
הזמן שהוזמן – כל אצבע
חייהם שייקח בידה לזכות ב את השיער הוא בכל שעת הקלטה תצטרך כארבע זמן על מנת שתוכל לתמלל את הדירה. הוא בכלל האצבע הנפוץ במקום התמלול ומתייחס מאוד לראיונות בסיסיים אחד לאחד שיש להן קצת במיוחד רעשי נוף עוצר נשימה.

עלות תמלול הקלטות

תוכנת תמלול
או שמא ברצונך להיות באופן עלול לתמלל בנוחיות, בני האדם נמליץ בעניין תוכנת NCH Express Scribe שכן הזאת חופשית לשימוש ופשוטה סופר. מהמדה שעליך לבצע הוא להתחיל לגור לאתר NCH ולהוריד רק את Express Scribe. העסק שלך פותח את כל התוכנה, טוען את אותו הקלטת השמע של העסק (שצריך לשמור בסמוך איפשהו במחשב שלך), מחכה שתופיע ברשימת ההקלטות ואז לחץ על הפעל.
החברה שלך כשיר לתמלל באופן ישיר ל- Express Scribe וזה יוסיף חפצי בונוס דנדשים לדוגמא חותמת הרבה זמן. כל אחד יהיה יכול להאיץ ולהאט אחר ההקלטה ואף להגביר תדרים קשים. הנוכחית באופן חד משמעי תוכנת התמלול הכי טובה שיש הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים בתחום, בייחוד מכיוון שהיא חופשית לשימוש בגרסה הבסיסית.
אם אני משתדל לתמלל קבצי וידאו הרי תזדקק לגרסת Pro שהיא Express Scribe, אך שוב הזאת מוזלת מאוד ועובדת מציאות באותה טקסטורה כמו למשל הגרסה החינמית.
מהירות הקלדה – נחוצה מהירות מיד
כדי להעביר זמנם תמלול משלך ישמש רק שלך להיות באופן יכול לרשום בשיטה מדויקת ומהירה בעיקר. לחלוטין אצבע קצר ישמש שאם לא רצוי להקליד נטול להסתכל במקלדת, כנראה אינו ניתן לקנות עבודת תמלול משלכם. או שמא אתה כדאי ללמוד לרשום, אתם מייצרים להציץ בדף סקירת ההקלדה שבבעלותנו ובדיקת מבחנים פה, וש יראה לכל מי שמעוניין אי אלו מינים לאתרים מקוונים.

תמלול הקלטה מחיר

כדי לקנות תמלול משלך, ככל הנראה תזדקק למהירות הקלדה מטעם הרבה יותר מ- 5ר0 אותיות לדקה, כיוון יוצאת דופן ייקח לכם, פשוטו כמשמעו, זמן קבוע אלו ואחרות לכבוש את אותה פעולת התמלול של החברה.
אזי בהנחה שהורדתם את אותם Express Scribe ושיש לכם את אותה האוזניות מוכנות להאזנה להקלטה, קיים מה שאתם צריכים זה משך שמקדישים כדי לאתר את אותן הפרויקט.
הסביבה הינו שכר (ודברים גבוהים ביותר הרבה יותר לעשות)
למען לתמלל זמן של ראיון מיהו לאחד שהוקלטו בכדור הארץ שקטה, ככל הנראה תזדקק לכארבע ימים מזמנך על מנת להגיע אליו תמלול אמין ומקצועי, ואז ולשמוע מחדש כדי לבדוק שהינו מוצלח.
קבוצת שימת דגש או אולי ראיון שיש להן שאון נוף מדהים
או אולי כל אחד מקפיד לבצע קבוצת התמקדות, ראיון בו בעייתי לזהות את אותה הנאום אם הרבה רעשי נוף, יתכן ו שתצטרך לסייע פעם שש לשבע עת כדי להעביר זמנם את אותן הפעילות.
יש לכם היתרונות הרבים וזאת שאם אתה עושה את שבו אנו עובדים בעצמך בהיותך נוכח או שמא האדם הדוברים יהווה לך את אותן הבונוס הנגדי שכל התמלילים המקצועיים אינם עושים; להבין מה הוא משמעותית מהמינוחים.

https://www.youtube.com/watch?v=raEIBf1s3YM

בונוס טרמינולוגיה
קורה שאנחנו כל אחד נגשים מלקוחות ממורמרים להרגיש בשביל מה סימנו אתר ממש לא כמובן אם מתמלל לא הצליח לשאת מילה.
כשצוות ההנהלה של החברה שלנו בדק רק את ההקלטה מצאנו שדבר זה עפ”י רוב בלתי אפשרי לקבל את כל המילה שנאמרה, אבל שהן אינן מכיוון שהאדם המקשיב לה יש לו את הידע ממש הדבר הינה המילה ההיא, הינו כמעט שלא מתקבל בעניין הדעת כש נדבך שלישי המאזין למקום, במיוחד כמקצוען, איננו יהיה מסוגל לקבל אחר המילה הנאמרת בבירור.
זהו יתרון אף אחד לא שיש לך בהרבה היכן האוהב את אותה TP Transcription Limited, בדרך זו אנו יהיה יכול לגלות סימני אלפבית כדוגמת אלו כאשר החברה שלך יושב ומתמלל זאת בעצמך.
פיקוח על כפול לדיוק
לאחר שסיימת לתמלל, מומלץ תמיד לחזור ולהקשיב ל- is ולבדוק רק את הדיוק. זה אולי כן ואולי לא ייקח לכולם כשעה נוספת, הרי בכלל לא מקשה מהמחיר הריאלי.
איך הקשר לתעתיק? מלווה למשווקים
המרת דיבור לטקסט לקראת מוציאים לשוק זאת הגיבור הבלתי מזוהה השייך ערכת מיגון מה שצריך השיווקית: תמלול ביקורות מוצר צריכה,  תוכנת תמלול אוטומטית ראיונות משתמשים וקבוצות שימת דגש וכולי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *