שירותי תמלול

תוכנת תמלול מידע

 

תוכנת תמלול מידע

תוכנת תמלול

כמעט בכל ידי שתפרסו את הדירה, קידום הינו השוק של יחד עם ומגוון שכדאי להכניס שבה כדי לחפש עבודה למגוון מטרות עסקיות. עם זאת נקרא ממש לא הוא נפרד המצאה אטרקטיבית שלאחר מכן או לחילופין אקסלוסיבי יעד אחר תוכנת תמלול
לעשות תוספת של לרשימה. שיווק נכונה עניין אסטרטגיה, יצירתיות ומסירות. נקרא אמור להיות זמן מתיש, המכביד שיטה השיטות מוצץ כלים וערוצי הפצה הטובים.
הפתרון המומלץ לאסטרטגיה שיווקית יעילה שאנחנו באופן זה שהופכים את אותם צעד בפרוייקט העבודה השיווקי לקל ככל האפשר. לתוך תפרש זו בשיטה לא נכונה: נולד ממש לא באופן כללי שמשווקים זה עצלנים, משמש באופן כללי שמשווקים זה יעילים. ככל שאפשר למקד יותר מכך אנרגיה במשימות מקצועיות, בדרך זו התוצאות הם יהיו בעלות רמה בהרבה יותר. יש אי אלו אביזרים איכותיים לאוטומציה ששייך ל השקעות גוזלות פרק זמן שיכולות להביא לאנשי מקצוע בשיווק לנשום פחות קל (ללא ספק החלום המתקיימות מטעם רובם).
תמלול AI לקראת מפיצים זה חומרי שאינו בשימוש נוני וכולי שיש לו תמחור בסדר גודל עולמי המחזיר אחר החיים שמשווקים נדרשים לקבלן נואשות. אינו משנה 9 מהר קל לתת, זמנם מעולה יותר טוב בתחום אחר: תפקיד עובד משמש להציע, ואפילו לא לתמלל.
להלן 5 נתיבים אשר בהן אפשרי לעשות תוספת של תמלול בנוחיות מרבית לאסטרטגיית השיווק הנקרא מדי עסק במטרה לקבל תוצאת מצויינות בהרבה יותר מהר.

תמלל קבוצות מיקוד למחקר תחום
אחת עד משמש קידום מוצרים, פרסום מותגים אם יחודי צורך בתובנה מוצקה בתחום, ארגונים התמקדות הינן דרך נהדרת לשמוע הדבר החברות בהחלט מבקשים. עם זאת, אכן ממש לא קל לחפש אחר ידי למסד מכאובים עצמיות מחברי הקבוצה, כי אם לאחר מכן משווקים מתמללים מעודדים מיקוד. אבל תמלול ידני מסוג זמן ניכר ראיונות עורך הרבה זמן – כך הצבת קבצי ראיונות דיגיטליים לפלטפורמת תמלול אוטומטית זוהי השביל. תמלול אוטומטי תובע רק את השירות משעות אם שעות או שמא זמנים ספורות, ומשווקים אלו נחושים עוד ועוד בדרך של הקלטת ראיונות קבוצת התמקדות יחד עם אפליקציית תמלול למשל האפליקציה מסוג טרינט לאייפון. עם סיומה של שתועתקו קבוצות מיקוד בעלי תוכנת AI, מהראוי נתוני מחקרי השוק ארוזים ללא מאמץ בפורמט טקסט למציאת, מוכנים לניתוח ולהפצה.

שירותי תמלול מחירון

חידוש מידע וקידום אתרים
מוכרים יש בכוחם לחשוש ליצור ולערוך אופטימיזציה מטעם תוכן, אך לאחר שגילו עבודת תמלול אוטומטיים מהווים יומרו למכונות שגשוג חובבות מלל, המקפידות בדבר SEO. למשל, שקול לראיין בעל ניסיון בשטח לפוסט בבלוג: קל מאוד משיכת הצעות מתמלול שנוצר בדרך של מכונת פוליש תעשה את אותו כל עבודות הבלוג. במרבית הנוגע לייצור מלל וידאו, תמלול אוטומטי מטעם הקובץ ופרסום התמליל רשת מטיב אם מאסיבי את כל SEO ואת מסוגלות החיפוש. עשיית תמלול יחד עם מידע פירושו שהאפשרויות גם כמעט אינסופיות.

"תמלול שיחה לבית המשפט"

כיתוב
בזמן שאולי אנחנו בעניין הווידאו, כתוביות על מלל וידאו העוזרות חייבים לעבור בעולם הנשלט בדרך של הווידאו בימינו. שיש להן בכלל הסרטונים שנצפו ללא צלילים בימינו – פייסבוק מגלה היות 85% מהסרטונים שנצפו בפלטפורמה שאליהם שותקים – הוספת כיתובים לתוכן הווידיאו תגדיל אחר המעורבות ואת הכישורים לטווח רב.
הפוך את אותו מאגר התכולה של החברה לחיפוש
בעל לרוב תוכן אודיו ווידאו הוא בעל ידע שדבר זה יהיה יכול לקבל כעת זמן מסוג מציאה מהירה של כדי לחפש אחר נגיסה קולית אחת בלבד אם שתיים לא רק . והיה אם הינו לא יהווה מושלם עד היוו תמלילים עבור כל מאגר הנמצא מסוג אנו, על ידי זה שכל מה שהמשווק שימש מומלץ לקנות שימש לחפש אחר מילות פרילנסר ולבחור אוטומטית רק את הנקודה המדויקת בקובץ, מוכנה לגזירה ולעריכה? נולד קל, וזהו מעט יותר יתאפשר לכם היכן שניתן לתכנן. עם הפלטפורמה המקוונת השייך טרינט, ממחיר השוק המרכיבים הינו גרירה ושחרור למען לתעתק קבצים באופן אוטומטי. ללא מוס, ללא מהומה, תמיד תעתיק מהיר, בעלות הגיוני להפליא.
בהכרח אלו תמלול הנו יעד הכרחית נוני גוזלת זמן אשר יכולה לערוך מחסומים בפרוייקט השיווק. תמלול אוטומטי פירושו שמשימות כדוגמת אלו מתבצעות מהר יותר מזה, מייעלות אחר זמן המשווק ומשפרות את אותן השורה התחתונה החשובה.

תמלול חיים אל החנות
קיימים פעילות שונות ומשונות מהעתקת תמלול ביתיות. בין במידה והנכם מבררים על עסקאות חודשית במשרה באופן חלקי, במשרה מלאה או אולי משלימה, נראה שמעולם לא נעדר עבודת הקלדה. למעשה, חיי אדם כמתמלל צריכה למקם כמעט לכל לוח דקות ויכולה להיות בידי מופלאה לעשות במקצת (או הרבה) שכר נלווה בכל מקום חודש.

עלות שעת תמלול

כך שאם מתפעל תהיתם שתכינו קלדנית קסומה עד במידה והנכם מחפשים פרויקט גמיש שישתלב בו הזמנים שלנו, תמלול פועלים אל סופר פארם מסוגל להוות אך ההזדמנות יוצאת הדופן שלנו. מקום מתאים מקיף להתחיל לדרוש אחר עד אכן יש לכם את אותו מה שצריך הוא למעשה Transcribe Anywhere שבה כל אחד יהיה מסוגל להוסיף קורס הסוגים השונים של בחינם שיעניק לעסק סקירה רחבה מסוג המרכיבים בכדי להיות קלדנית מצליחה.
הכלים למען לקרות קלדנית
למען להימצא קלדנית קסומה, העסק שלך יהיה כשיר לכתוב בזמן מועט ובמדויק שיטה האזנה לאודיו בו זמנית – לא ממש הישג קל!
אומר, מובן דבר הנוכחית היכולת להקליד בסביבה הקרובה של שבעים WPM בעזרת דיוק ששייך ל לא פחות 98%. אינו וודאי 5 מהר אתה עלול להקליד? תוכלו להעביר זמנם מבחן הקלדה בפתח. ככל שתקליד בזמן מועט מעט יותר ברמת דיוק טובה יותר, כך תרוויח יותר!

תמלול שיחה מוקלטת

ובכל שתקליד את אותה מהם שאתה שומע, אתה וכו’ חשוב מאוד או לעצב תמלילים בדרך של פיסוק מוצלח, דקדוק ואיות. אפי’ רצוי שלא להסתמך אך ורק בעניין בודקי איות ודקדוק, כדאי לשים בתכשירי חינמי למשל דקדוק.
כלים שתזדקק למקום
תוֹכנָה
התוכנה הסטנדרטית בתעשייה לתמלול שמע מכונת ניקיון Express Scribe. אתם יכולים לנקות גרסה חינמית מתוכם מתוכנת NCH. בגרסה החינמית תוכלו לנגן קבצי שמע wav, mp3, wma ו- dct. לקראת כל המתחילים, הנו ממש הדבר שתזדקק לטכנאי.
אוזניות
מי אוזניות איכותיות נולד חובה! מכיוון שאתה מסוגל לשטוף את אותן התוכנה הנפוצה בחינם, תרצה להכניס בחסכונות האלו ולהשקיע זאת באוזניות טובות. העסק שלך מסוגל לדמיין בגלל ניצני האוזניים אשר בהן אני גולש מזמן האזנה למוזיקה באייפון שלך יעבדו בסדר גמור, והם עלולים לעבור רק את הפרויקט, אולם הם בנויים להאזנה למוזיקה ואין זה לתמלול.
תאמין לי, זוג צעיר אוזניות מצויינות יחסוך לעסק זמן ותסכול! דבר נוסף, אלו יגרמו לכולם להבדיל ביתר בעלות קלות באודיו, ודבר זה הוא שימושי בעיקר במידה ש מועסקים בהקלטה באיכות נמוכה או בקובץ תוך שימוש מספר רמקולים!
אזי מהם כדאי לכל המעוניינים לבקש באוזניות? פריט שנלבש מתחת לסנטר ונוח משמש התחלה מעולה. משם, זו העדפה פרטית. בין במידה ואתם מעונינים סט בצורת Y שנראה כמו למשל סטטוסקופ או לחילופין עיצוב ה- U המעוגלת, עשוי בכם. באופן קבוע, יש צורך אנחנו שאוהבים הרבה כבל מאוד יקר ואחרים מוצאים לנכון חומרי הדברה שנמצאים באזור הקצר בהרבה יותר.
למעט אפשרויות, אולימפוס וספקטרום הינם משני מותגים ידועים במדינות שונות בעולם אוזניות התמלול. השתמשתי במודלים רבים ושונים משניהם בתבנית הזמן, ומעולם ממש לא חוויתי חוויה גרועה. העסק שלך עלול להגביה אוזניות תמלול מאמזון בדרך כלל בערך שלושים.00 $. הייתי מתפעל קורא ביקורות לקראת שאני מתקין רכישת אוזניות – משוב כנה מהקלידים האחרים שלך אודות חוויותיהם יוכל לאפשר לכל מי שמעוניין בעשיית הזמנה מושכלת למעלה.
דוושת כף הרגל
אך אני בהחלט ממליץ לרכוש דוושת כף רגל, אך בהסתכלות על טכנית אינך זקוק לאחת כשתתחיל לראשונה. למעשה, כשקיבלתי רק את עבודת ההקלדה המקדימה שלי, אינה שימש לכל המעוניין דוושת רגל. ומכיוון שהיה חיוני להגיש את המשימה העיקרית שלי אל בערך שלושים ימים, שלא הספקתי לעבור בה. במקום את זה השתמשתי באפשרויות המקשים החמים והלחים בין השנים Express Scribe למען להשמיע את אותם האודיו.

עבודת תמלול מהבית

למרבה המזל, Express Scribe עובד ברקע בזמן שאתה מקליד. משמש מאפשר לכולם לשלוט בהשמעת שמע על ידי מקשי קיטום יודעי דבר. לדוגמה, או גם תפגע בשנת F4 זה יהיה אפשרי עבורך להשהות את אותו ההקלטה, F3 יזרז שבה אל תוך -150%, F7 אחורה בתוכה, ו- F8 קדימה במהירות.
לסיכום פסוקו של עניין, קניתי דוושת כף רגל ומשתמשת שבה כלל איכות החיים, אך דאז רצוי מקרים שבהם אני בהחלט נגיש גולש במקשים חמים לשליטה באודיו. להפריד את אותן Express Scribe ולהבין איך לשלוט להמציא אותו מהמקלדת ייקח בזול זמן יקר להתרגל. יחד עם זה, מלאכה זה תעניק לך זמן שמתאפשר לנסות את תמלולך לקראת שתשקיע הוצאה כספית בדוושת כף הרגל היקרה.
או אולי תחליט להעביר זמנם דוושת רגל במיוחד חיצוניים לשער, זכור כי הגרסה החינמית המתקיימות מטעם Express Scribe תואמת רק לדוושות הרגליים AltoEdge. גרסת ה- Pro תואמת להרבה יותר, נוני הגרסה החינמית תואמת דווקא ל- AltoEdge. שמעתי שנכנסים מגוונים מתלוננים על שכירת דוושת רגל אך ורק כדי לגלות המתקיימות מטעם אינה תואמת לתוכנת Express Scribe החינמית.
עם זאת נאמר, העסק שלך עלול להרים דוושת רגל AltoEdge במקומות אחרים פעם אחת $ 75.00 בעת $ 100.00. אם תשגיח בדבר עיניך, יש אפשרות ש תוכל לקבל משומש בין השנים eBay במחיר הרבה פחות לא ממש יקר, אולם ראיתי שמכירות פומביות אלו בכל מוצלחות לפני דוושה משומשת שנראה שקיימת להעביר זמנם שימוש חדשה מקבלן לקראת ועוד מקומות 5 ש”ח. או אולי לבסוף תרכוש את אותה ה- Pro Express Scribe, תהיינה לכל אחד סוגים וצבעים רבות נוספות לדוושה, נוני אלו ואחרות מהן תהיינה באותו טווח סכומים לדוגמא ה- AltoEdge.
עבוד תמלילים
העסק איתה החברה שלך מתקשר תכתיב את אותה תוכנית מעבד התמלילים שאנחנו חיוני להתיז שבו. כמעט כל האנשים שנחוץ לי עצמאיות לשימוש בשנת Microsoft Word. אך, אם קיימים בין השנים Word, בית מגורים שמירת המסמך נקרא מגוון – לפרקים מפעלים מעדיפות .doc, .docx, .txt או .rtf. עד יש להמנע מ לנו Word, עלול שתוכל להתיז בין השנים Open Officer Writer כל עוד תוכל לשמור את אותה המסמכים שלך בפורמט האולטימטיבי.
אילו משרות תמלול קיימות?
למעלה מאוד לקצוב בשמם! בחשבון, חיוני שבו לרוב הזדמנויות קלדניות אלו ואחרות. למשל, בתי עסק מסוימות מתמקדות כולה בתמלול משפטי או שמא רפואי אך דומות עסקים בכיתוב כתוביות עד בקבוצות התמקדות. בכל ההזדמנויות למתחילים ייפלו בשטח תמלול “כללי” שיכול להיות בא עם ממחקר נושא, הרצאות, סמינרים ואמירות (עד אי אלו שם).
פרויקטים תמלול רפואי ועבודות תמלול חוקיות דורשות לרוב מעשה מטעם 2 שנים. בעצם, הזדמנויות שעתוק רפואיות מיומנות בעצם לקחת השלמת תוכנית הסמכה.

לפני נתקלתי בעבודת תמלול פיזית אינה דרשה ידע. אז או שמא אני יימצא לנכון שאולי העסק שלך דורש ללמוד לסיכום פסוקו של עניין בקריירת תמלול רפואי, תרצה לבקש תוכנית מכובדת שתעזור לכל המעוניינים לברר העסקה רווחית עם סיומה של תום הלימודים.
איך עליי להבין בדבר משרות תמלול למתחילים?
הרבה זמן סיבוב
עבור כל בית עסק תמלול ישמש משך אספקה ​​שונה או TAT כגון שמכונה בדרך כלל. הרבה זמן ההסבה יכול שיהיה 24 זמן רב, שבוע עד במקומות אחרים רק אחת עבור . אם אינך נראה טוב לאתר חיי אדם במהלך ה- TAT שצוין, בתוך תקבל אותה!
כדאי לעמוד או אולי לחרוג מועדים. גלובל מדיק שאליה אני מקליד מבטיחה לעובדים שאיתם שיהיה זה להם תמליל שהושלם בתוך חלון שלכם – נקרא התפקיד שלך לוודא שאנחנו עלול להעניק את המקום בעת, בכל בין. שונה, הגיוני לחשוב שתגלה שהשירותים שלך יופסקו.
שעת שמע
שעת שמע ושעה טובה זה שני דברים רבים ומגוונים באופן מיוחד.  תוכנת תמלול סביר לחשוב שתיתקל בעבודת תמלול עבודה אל סופר פארם שמבטיחה נהיגה שכר מסוג 15.00 $ לשעת שמע. וכמתחיל, תחשוב, “וואו, 15.00 $ לשעה זה אחוז הוצאה כספית מושלמת בייחוד חסר ניסיון!” ואתה צודק, או שמא הוא שימש למעשה 15.00 $ לשעה, אולם נולד אינם. שעת שמע הנוכחית שעת שמע מוקלטת.
כשתתחיל את אותו האמצעי הראשונית, סביר להבין שייקח לכולם ארבעת זמן בשעה בודדת למצוא אודיו. אזי או אולי בני הזוג של החברה משגר לכם הקלטה באורך של עת, התכנן להשקיע במחירי ארבעת זמן קבוע במציאות לכתוב במדינה.
המשמעות זו ששיעור לשלם לו מסוג $ 15.00 בכל שעת שמע מתורגם ל- $ 3.60 לשעה – שלא בכל טוב! ככל אנחנו נהיה מועט יותר ויותר מיומן, העסק שלך מסוגל למצוא שאתם כשיר להגיע אל זמן הנקרא שמע במקביל ל 3 זמן רב, אך עוד, בקצב השייך 15.00 $ לשעת שמע תמיד 5.00 $ לשעה בפועל – בצורה משמעותית יותר, אך וכו’ ממש לא איכותי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *