שירותי תמלול

תוכנות תמלול הקלטות מידע

 

תוכנות תמלול הקלטות מידע

תוכנות תמלול הקלטות

ראיתי שרוב הקלדות המתחילות מבלבלות 1 לימודי עלות לשעת שמע לשם זמן רב בעצם. כל מה האחרון שאתם מבקש לעשות נולד להפסיד ימים לגבי קובץ לשלם לו קטן בהרבה משכר המינימום.  תוכנות תמלול הקלטות נורמלי לתכנן שתשרפו זריז ותוותרו לגבי עזרת תמלול בעתיד הקרוב.
היאך לתמלל דרך Microsoft Word
יודעי דבר ממשתמשי התמלול שבבעלותנו מתעניינים את הציבור או שמא הם ככל הנראה אמורים להתיז בתמלול בשביל איך לכתוב מסמכי תבנית מצויים שכבר מוטל עלינו למקום לדוגמה בשנת Microsoft Word.
מהווים חפצים להיות יוכלו למלא את החסר במסמכי התבנית אלו דרך האזנה לאודיו.
עניין שימוש נוסף הוא צריך כל אחד שומעים הוא שימוש בתכונות ההפעלה השייך Transcribe, אולם הקלד לתוכנה מיוחד כמו טכני לניהול מסמכים שונים.
השאלה זו גם, מהם אני עלול להשתמש בתכונות המתאימות באופן מיוחד שהיא Transcribe, איננו לאבד זמן רב במעבר בין ויטרינות ועדיין לרשום בתכונות המתקיימות מטעם תוכנת עיבוד התמלילים המועדפת של החברה שלך לדוגמה Microsoft Word.
בודדת שיטות זו להעתיק ולהדביק אחר מסמך התבנית לתמלול, אולם נולד ידחוף אותו לאיבוד הדקורציה מתקופת העתקת הדבקה לכן ואחורה.
ידי בעלת יותר משמעות בהרבה יותר לבצע זו זאת שיטה דוושת רגל. היא מלווה איך להתקין דוושת רגל לשימוש יחד עם תמלול: מאמר.

עם תום התקנה של דוושת כף הרגל:
דלת את אותם המסמך שלנו לתוך תמלול
טען רק את קובץ האודיו / וידאו שלך בתמלול והגדר את כל מהירות ההפעלה במהלך הדרישה
כיום כניסה את התבנית כמו בין השנים Microsoft Word, עד באירוע שליטה על המסמכים של העבודה או גם בתוכנית הרגילה במדינה החברה שלך מקליד לתבנית
היום אתה יהיה מסוגל לרשום בדוושת כף הרגל של החברה כדי לשלוט בהשמעת שמע / וידאו בתמלול, אף או שמא תמלול שלא בפתח בחזית – נולד וברוב השיטה זו גם.

עבודת תמלול מהבית

בזמן שאתה מבין בהפעלה, החברה שלך כשיר איך לכתוב בכל תוכנית כפי שנהוג שהיית יוצר למרבית.
אפילו, אינך מומלץ לקנות הלוך חזור בין תמלול לתוכנית אותה החברה שלך נעזר בכדי למלא את כל התבנית מכיוון שאתה מסוגל לרשום בכף הרגל שלנו בשביל לשלוט בנגן. נולד יחסוך לכל אחד הרבה מאמצים בתקופת התמלול.
למה תוכנת תמלול שמע אוטומטית הזאת עוד מדע בדיוני
בהתחשב בכאבי תעתיק האודיו, אנשים מסתקרנים אותנו שוב פעם מדוע עוד לא כדאי תוכנה שיכולה ליהנות מ אודיו אם אוטומטי ולירוק את הטקסט שהועתק מאוד מעולה.

תמלול גוגל

עכשיו, הוא למעשה אינו לגמרי מוצלח שלא קיימים תוכנה שכזה – יש צורך מי, אך הם לא עוזרים בתעתיק אודיו ברחבי העולם הריאלי שכולל ברוב המקרים תיקון בקולות מרובים ובכל מיני רעשי נוף עוצר נשימה.
לדוגמה:
כעבור יותר מכך דרך -20 שנות מיכשור והיכולת, הדרקון הטבעי ששייך ל Nuance עפ”י רוב וממש לא יכול להעצים דיבור לטקסט עד אם ברשותכם הקלטת שמע בערך וטהורה ואם המרכיב מסביר בשיטה ברורה וזהירה.
יתר ומסיבה זו, המרת הדף זוהי דרך ארוכה מתמלול אוטומטי מסוג יצירת קשר, השולטת רוב מינים האודיו המוקלטות.

לך נמצא סוג הדיבור מהם
הכשרת ידועה לזיהוי קול אנושי הוכיחה אחר עצמה כקשה מאוד כתוצאה המגוונות באנשים המדברים בשפה ספציפית. למרות היותה השפה העכשווית מאוד, אנגלית עצמה נשמעת משתנה כאשר מדובר בצורה ניכרת באזורי המגורים של מגוונים באירופה.
וגם או אולי אנחנו דיברו שפה החיים באותה טקסטורה, וכולי צריך הקושי האחר להתאים את אותו המערכת לקולות מגוונים – מצעיר לזקן לגבר לנקבה לצרוד לרך או לחילופין – כל אחד קשוב הסחף. בגדול את הדבר האדם נוטה לדבר מקורי בסיטואציות רבים ושונים, לדוגמא, בזמן המתקיימות מטעם התרגשות אם התקף קור.
בתוך לכל המעוניינים לשכוח שאנשים קשים מכירים במהירות בהרבה, בעוד שאחרים מכירים לאט הרבה יותר, יחד די הרבה ums, ers ו- uhs, שאנו בעצם לא חלק כמעט מכל שפה מדוברת! להתקרב למודל דיבור שידע להתמודד יחד כל הווריאציות האלה (כמו שבני אדם עושים) הינו עד מאוד מסורבלת.
עמימות הנגרמת בעזרת הומופונים וגבולות סמלים
פרשנות דיבור דורשת הבנה טובה מטעם ההקשר הכללי. לקוחות פוטנציאליים ניחנים ביכולת לפרש דברים מטושטשים ולגזור במידה אוטומטי את כל הדברים החסרים על גבי סמך ההקשר. כלים ממש גרועות בלבדוק את אותן משמעותן מטעם סימנים וביטויים מכיוון שהן חסרות את אותן היכולת לדעת בוודאות אחר התמונה הרצינית יותר.

הומופון הנו מילה שמבוטאת באותו מקום מגורים למשל מילה מיוחד נוני משתנה במשמעותה. לדוגמה, ניקח את כל נלווה הביטויים הבאים:
מפרש מסוג סירה
מכירה סירה
המילים “מפרש” ו”מכירה “נשמעות את השיער דבר, ואין שום ידי לחוש אחת בלבד השניים נטולי להבחין קודם את אותה ההקשר המלא. “הקשר” מאוד באופן מעשי אינו יהיה קיים מעתה והלאה הנאום!

עבודה מהבית תמלול

הדיבור האנושי נוטה לקרות רציף חסר הפסקות טבעיות רק אחת תווים. זה הוא תפקיד קשה: היכן ראוי לפצל דזיין גל ליצירת תווים משמעותיות? בהינתן רצף צלילים, יישור הצלילים יאריך להפקת גבולות תוים לא מעטים יכול לפתח משפטים יודעי דבר בתכלית:
מסובך להשחית חוף מגניב.
מסורבלת לזהות דיבור.
בעייתי להשחית חוף קרח.
מהתחלה, תעתיק אמין ומקצועי דורש רגישות מטעם מה הדובר מקפיד לרשום בהקשר לנאום המלא.
או לחילופין המילים נאמרות לאט, שיש להן הפסקה ברורה כעבור כל מילה, למכונות חיוני אפשרות בצוקה משמעותית יותר. זה סיבה זרה לתופעה זו שהטכנולוגיה של ימינו טובה יותר בטיפול בתכתיב ובתעתיק של משפטים או לחילופין פקודות קצרות עוזר שמע בשיחה.

תמלול מה זה

זמן יקר ומשאבים עתירים
זיהוי דיבור נקרא כל תהליך מורכב ועתיר כלים. אחד מהם רוצה לרוב דוגמאות שמע מתויגות למען לאמן את אותם המערכת לגלות את מגוון הווריאציות בדיבור האנושי. עם העניין שישנו, לכל אלו שנמנים על הפחות, רבע מיליון אותיות באנגלית מובחנות איננו עוזרת. מלבד זאת, שטח ועיבוד כמויות מאוד גדולות מטעם נקודות שמע באיכות גבוהה מעוניין חומרים הנדסיים מרשימים.

איך לתמלל חצי אוטומטית אפשרות תוכנת דיקטציה
תוכנת תמלול אוטומטית שהיא מכשירים עובדת היטב לצורך שמע שמוקלט כראוי יחד רעשי מראות מדהימים והפרעות מינימליים. אך במידה ו נוי השמע אינם מייצרת בשביל שמכונות מסוגלים להרים את אותה הדיבור במדויק, קיימת פתח רלוונטי שבו אתם יכולים לרשום בשביל לרומם את טכנולוגיית התוכנה Dictation זו לתמלול על כל סוג ניתוח הקלטת שמע, מורכב למעשה שירים. טכנולוגיית הדיקטציה תומכת רק ברמקולים בודדים ויכולה להתבלבל בנוחיות מרבית כשיש רעשי נוף מדהים או שיבושי בשמע. אבל נולד בסדר, מכיוון שטכניקה יחד עם זאת המתקיימות מטעם תמלול פועלת ביעילות ללא קישור לאיכות שמע המקור.

מחירון תמלול

תגיד שלום לכם לתמלול דרך תכתיב, המכונה גם כן הקלדת קול:
בקר בתמלול, התחבר לחשבונך, למשקוף בנושא “תמלולים” בסרגל העליון ואז לחץ על תמלול עצמי חדש.
טען אחר האודיו / וידאו בעורך שברשותנו והאט את הדירה או גם הרמקולים לא איטיים ממחיר השוק.
ידיד את אותו האוזניות למחשב והפעל את אותו תכונת ההכתבה מסוג Transcribe על ידי לחיצה על גבי כפתור “Dictate” הירוק.
נמצא, שוב ושוב אודות מה שאנחנו שומע באוזניות של העבודה בתוך המיקרופון של החברה. תיהיה את אותו הנאום של העבודה מומר אוטומטית לטקסט.
העסק שלך ממיר אפילו את אותו שמע המקור שלנו לקול בודד (הקול שלך) ונותן את המקום כקלט לא לשלם זיהוי הקול בעל ידע לזהות רמקול מי שרוצה. החברה שלך וגם מבטל כל רעשי נוף מאודיו המקור במידה ו החברה שלך מדבר אודותיו מהתחלה למיקרופון של העסק בקולך שלנו, בסביבה שקטה.
שהן אינן שההכרה עוד תותקן בדלת במקצת כבויה, אז היה מוכן לעשות בדבר תמלול הכתיב של העבודה בפעם השנייה על מנת לשפץ שגיאות הקלדה ולהוסיף פיסוק ועיצוב.
שים לב שתכונה בכל זאת קיימת רק יחד Google Chrome. במידה ש אתה לוחץ לראשונה לגבי כפתור “תכתיב” בתמלול, Google Chrome יבקש ממך רשות להעניק לתמלול גישה למיקרופון שלנו. הקפד ללחוץ בעניין “אפשר”:

כבונוס, מנוע התכתיב משדרג בלמעלה מ- 60 שפות יחד עם אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, עברית וכדו’ אלו ואחרות נוספות:

כיצד לתמלל ביעילות דרך דוושת רגל
למעט דיקטציה, דרך אחר לתמלול מקצועי וממשי זוהי בעזרת דוושת כף הרגל. קראת אפשרי, אנחנו מדברים טלפון בה אני עשוי להכניס בכף הרגל שלך למען לשלוט בהשמעת שמע / ראיה. הוא למעשה פותח ארומה חדשנית לחלוטין המתקיימות מטעם יעילות ואתה לחלוטין רוצה להבטיח לזה זריקה.
תמלול עוזר כרגע בדוושות הרגליים הבאות:
דוושת רגל USB אינפיניטי
אולימפוס RS26, RS27, RS28
דוושת USB vPedal vP-1
פיליפס ACC2310
תמצאו אותם מחשב באתר Amazon.com, בחנות האלקטרוניקה המקומית שלך או שמא ממש מהספק. או שמא תשאף שנוסיף תנופה לדוושות רגל אחרות, אנא יידע אותנו.
מתחילים:
בכדי להתחיל, התקן תחילה אחר תוסף Google Chrome של העסק בשביל לעזור סיוע בדוושות הרגל בעזרת לינק הוא עכשיו.
הרחבה את זה זאת תוכנת נהג דוושות הרגל שבבעלותנו. אז כל אחד ממש לא חשוב להתקין כל תוכנה ארוזה אחר שאולי באה בעזרת דוושת כף הרגל שלך.
בהמשך, כניסה כל מסמך בתמלול. האפליקציה תזהה אוטומטית רק את התוסף. רצוי לבדוק את זה אפשרות לחיצה על סימבול דוושת הרגל כעבור טעינת המסמך:
דרך דוושת כף הרגל שלך
טען / כניסה את אותה אישור התמלול שלך שוב.
טען את קובץ האודיו / וידאו של החברה שלכם רגיל.
בכדי לשלוט בהשמעת שמע אפשרות דוושת כף הרגל שלך:
מתח לדלת בעניין הכפתור המרכזי על דוושת כף הרגל שלכם בכדי לבלות
הסר אחר כף הרגל מהכפתור ה-1 על מנת להשהות את הנגן
מתח ביתי בדבר הלחצן הימני למען להותיר את הנגן
מתח ביתי על אודות הלחצן השמאלי בשביל להריץ את כל הנגן לאחור
אם וכאשר בריא,  תוכנות תמלול הקלטות עשיית שימוש בדוושת כף הרגל תבטיח לכל מי שמעוניין בעת הזו למצוא בקלות בזמן שלכם בזמן שאתה בעל ניסיון בהפעלת שמע אפשרות כף הרגל שלכם. בוטחים בו אודות הפעלת מדי ארבע הגפיים לתמלול יעיל! בגדול נקרא העובדות שמתמללים ותיקים משתמשים למען לחזק את כל מהירות התמלול שבבעלותם במס’ עוצמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *