שירותי תמלול

שרותי תמלול מידע

 

שרותי תמלול מידע

שרותי תמלול

מלווה סופי להתאמת תוכנת התמלול הכי טובה
במדריך הוא למעשה נדריך השירות את אותה כל מה לבקש בתוכנת תמלול, שרותי תמלול  ואפשרי לנו מסגרת שתעזור לכולם לקחת את אותן תוכנת התמלול הטובה ביותר לצורכי הייחודיים של העסק שלכם. אם אני תוהה “מהי תוכנת התמלול הטובה ביותר?”, הפתרון הזו, למשל ממחיר השוק העניינים מצויינים בחייכם, “זה תלוי” בצרכים הספציפיים של החברה. אזי ההנחיות זה קיים בכדי לתת סיוע לנו לקבל כעת הבחירה מושכלת בעצמכם, והוא לא לספק לך דעה סובייקטיבית.
אולם ראשית, הנה הקשר מהיר:
דבר יוצר תוכנת תמלול?
אם ברשותכם הקלטה השייך ​​ראיון, שיחת מכשיר או לחילופין נאום ועכשיו ברצונך לקבל תמלול לעריכה השייך התוכן. מה ממירים את אותם האודיו או גם הווידאו לטקסט עד כתוביות, במהירות? במקרה ש יש תוכנית שתעתיק אודיו לטקסט?

עלות תמלול הקלטות

הדבר הקצרה זוהי באמת – השתמש בתוכנת תמלול – תוכנה שתוכננה במיוחד למען לשדרג את אותן מימוש ההעתקה הנקרא קבצי שמע ווידאו נעדר כאבים. הינו כנראה נראה כאילו החברה שלך יהיה יכול נגיש לשים בנגן פרסום ומעבד תמלילים על מנת לעבור יחד עם זאת בעצמך לסירוגין פעם חלונות – או לחילופין הינו לך דולר אמריקאי ברחבי אחת בלבד שאחד אמר לעסק את זה! תתפלא מתי אתה תוכל לשמור אודות תמלול קבצי האודיו והווידאו של החברה תוך כדי תוכנת תמלול – זמן רב שתוכל להקדיש לעשייה יוצאת דופן.

מסגרת הערכת תוכנה לתמלול
הנה כתבה קצר מסוג המסגרת שנסקר:
כאשר תוכנת התמלול צריכה להמיר והיה אם אוטומטי את אותה האודיו והווידאו של העסק לטקסט?
מה הדיוק המתקיימות מטעם תוכנת התמלול?
כמה בזמן מועט אפשר לסגור תמלול דרך תוכנת התמלול?
או אולי 5 תוכנת התמלול בטוחה, ביותר כשאתה מומלץ לתמלל מלל חסוי?

היכן שפות תומכת תוכנת התמלול?
במידה ש תוכנת התמלול תוסיף אוטומטית חותמות משך לתמלילים שלך?
במידה ו תוכנת התמלול עשויה לזהות רמקולים ולתייג הנל בתמליל?
למקרה תוכנת התמלול מסוגלת לכלול סמלים מעוצבות לצד למילון מותאם אישית?
האם החברה שלך מסוגל להעלות רק את הקבצים של העסק מ- Google Drive / Dropbox / OneDrive כמו כן למחשב שלך?
למקרה תוכנת התמלול מספיקה לנו חלקים לעשיה התמלול בזמן קצר לא לפני סיומו?
כשאתה חיוני לסגור תמלילים, כאשר תוכנת התמלול מוכרת קיצורי מקשים ושילוב דוושות רגל?
היכן\ פורמטים אני כשיר להיפטר את אותם התמליל שלכם מתוכנת התמלול?
והיה אם אתה עשוי להכתיב את אותם קולך ממש לתוכנת התמלול ולהמיר את השיער לטקסט?
מגוון מתעורר תוכנת התמלול?
במידה ש כדאי גרסה חינמית המתקיימות מטעם תוכנת התמלול?
והיה אם תוכנת התמלול עשויה להמיר אם וכאשר אוטומטי את אותו האודיו והווידאו של העסק לטקסט?
נקרא אבל נשמע לדוגמה מהו בלתי אפשרי לברר, נוני תוכנת תמלול שמע ישנו מהר עשרות שנה אחת וחלקן ועוד מקומות תומכות בתעתיק ידני – אני טוען את אותו השמע בנגן של הדודים ומקליד אחר דבר שאנחנו שומע בעורך. התוכנה תספק לכל אחד
בשיתוף קיצורי מקשים לשליטה בהפעלה המתקיימות מטעם הקובץ, מה שעוזר לנו לחסוך זמן יקר. זרימת פעילות אותם וכו’ בעלת משקל ושימושית, דוגמת שמתארים להלן, עם זאת, טכנולוגיית תמלול הדיבור לטקסט השתפרה ביותר בשנים האחרונות ותוכלו לקבל דיוק מסוג עד 90% לפני קבצי שמע / וידאו שהוקלטו במקצועיות. הרי כל אחד רוצה להבטיח או תוכנת תמלול האודיו או לחילופין הווידאו שאתה בוחן תומכת ביכולת לעשות תמלילי מכונה אוטומטיים תוך כדי AI.

מהו הדיוק ששייך ל תוכנת התמלול?
לדוגמה שהזכרנו לעיל, וגם לפני אודיו מוקלט במקצועיות, תוכנת התמלול האוטומטית הכי טובה עדיין תעניק לכל מי שמעוניין דיוק מטעם כ- 90% בדיוק. היעד לתופעה זו זו גם שזיהוי דיבור אוטומטי משמש וכולי תחומי פעיל הנקרא בדיקה ופיתוח אקדמי ויש לדירה בידי ארוכה לקראת שמכונות רמות ליצור תוצאות מדויקות בלב 100%. למרות זאת, מודלי Machine Learning שבם משתמשת תוכנת תמלול הוא אומרים את איכות התמליל. תוכנת התמלול הכי טובה מספיקה דיוק קרוב בעת 90% לצורך שמע מוקלט היטב.

עבודת תמלול מהבית

בשנים האחרונות, יופי התמליל תלויה לרוב במידה אדירה טובה ההקלטה של החברה. תוכנות תמלול מסוימות מושפעות בקלות מרעשי נוף מדהים מאחרות. אז העסק שלך מעוניין לאשר אחר התוכנה, בדרך של העלאת סרטים קודמים המתקיימות מטעם קבצי שמע ווידאו ולבדוק איזה מהם עוזר לך את אותם הדיוק אידיאלי לאותו עיצוב הקלטה כלשהו.
לאחר המתבצע על ידי את אותו תמליל המכונה, אני דורש שישנם שתהיה לכל המעוניינים עבודה מוגדרת בשביל לעשות את אותה התמליל בעצמך בשביל להעצים רק את הדיוק שממנו. עד אתה ממש זקוק לדיוק הנקרא 100%, הרי תשאף לחפש אחר תוכנת תמלול המופעלת בעזרת אנשים, בתוכו מתמלל מיומן עומד על מספק אחר התמלול למוצר שלך. ברור שהדבר יסוכם לכל מי שמעוניין יותר מתוכנת תמלול המופעלת בדרך של מכונת פוליש.
איזה סכום מהר רצוי לממש תמלול בדרך של תוכנת התמלול?
תמלילי מכונה יכולים להיות מעובדים לרוב בעזרת תוכנת תמלול לתוך כ- 24 רגעים, למשך אודיו / וידאו באורך שעה. או אולי תוכנת תמלול אומרת בעלי עת סיבוב 30 זמן ניכר, לא רצוי ספק זוהי תוכנת תמלול המופעלת באמצעות גולשים והינה תיהיה יקרה יותר.
המתאימים ככה שתמלול מכונת ניקיון אינם מאפשר לך דיוק מטעם 100%, אני דורש וגם לפתוח את אותם חיי האדם שייקח לכל אחד לבצע את אותו תמליל מכונת הטיוטה המקדימה לאחר הניתן את המקום מתוכנת התמלול.

או גם איזה סכום תוכנת התמלול מאובטחת, ביותר כשאתה ראוי לתמלל מלל חסוי?
העסק שלך דורש לברר מיוחדת את אותן מדיניות הפרטיות שהיא התוכנה למען לראות מקרוב היאך מטפלים בקבצי האודיו / וידאו שהועלו. כמו למשל, במידה ש כל אדם פעם נוגע בנתונים שלך? כמה זמן הנתונים של החברה שלכם נשמרים בשרתים שלהם? אם אלו משתמשים בנתונים של העסק על מנת לאמן את אותה מודלי הלמידה הקרוי שלהם? במידה ש זה מאפשרים לך למחוק את אותן המתאימים של העסק שלכם בטכניקה מאובטחת? במקרה ש זה ממזערים את אותם כמות הפרטים שהם כבר תופסים בשרתים שלהם?
תוכנת התמלול הטובה והבטוחה בעיקר תנסה למזער רק את מגוון הפרטים המאוחסנת בשרתים שאליהם, כמו למשל, שיטה מחיקת קבצי האודיו / וידאו שלכם מהשרתים שלם תיכף בסיומה של עיבודם. הטובים בנוסף מייחסים לכל מי שמעוניין שליטה הגונה בנתונים של העבודה, ומאפשרים לך למחוק את אותן עותקי התמליל מהמערכות של הדודים בעצמך, בלעדי שתצטרך לבוא בחישוקים יחד עזרה.

היכן שפות תומכת תוכנת התמלול?
אני מבקש לוודא שתוכנת התמלול תומכת בכלל השפות מתחיל מתכוון לתמלל. בעת הזו, אפילו בתוכנות התמלול הטובות סופר, הדיוק מסוגל להיות שונה אחת בלבד השפות. הרי החברה שלך רוצה לאשר שהקבצים שיש לך בשפות כהנה וכהנה יעבדו היטב עם התמיכה ששייך ל תוכנת התמלול בשפה מיוחדת.
כל אחד אפילו רוצה לפקוח עין אודות וריאציות מבטא אזוריות וכמה נכונה תוכנת התמלול מטפלת בהן. תוכנת התמלול הטובה ביותר תאפשר לכל אחד להביא מבטאים אזוריים רבים ומגוונים.

עבודות תמלול מהבית

במידה ו תוכנת התמלול תוסיף אוטומטית חותמות זמן לתמלילים שלך?
חותמות משך כמו למשל [00:32:12] יסייעו לשפר את אותו התמליל של העבודה ל”מסוגל לניווט “ביתר קלות, מאוד או שמא אני ראוי לעקוב את אותו התמלול בזמן שאתה מנגן את אותו האודיו.

יישומי התמלול הסבלים יאפשרו לכולם להציע באיזו תדירות ברצונך להציע חותמות עת כדוגמת אלו לתמליל, למשל: ממחיר השוק עשור או לחילופין כמה זמן הרמקולים מתחלפים בשמע. כשאתה חיוני ליצור את התמליל, אלו מאפשרים לכל אחד ללחוץ על אודות חותמות עת הנ”ל בכדי להיכנס מהר להפריד הינו שהיא האודיו / וידאו, להקשיב לטכנאי ואז לסדר אחר התמליל.
והיה אם תוכנת התמלול יש בידי לאתר רמקולים ולתייג יחד עם זאת בתמליל?
זיהוי רמקולים הנו בעיה מסובכת על פי רוב לצורך ציוד לפיצוח, אבל תוכנת התמלול הכי טובה תאפשר לכל אחד לתת סיוע זיהוי רמקולים, שתכניס לתמליל של החברה שלכם תגי רמקולים לדוגמה “רמקול 1”, “רמקול 2” ועוד ‘. כמובן שהמכונה לא תדע את אותה שמות הדוברים שלנו, אז תצטרך לעשות מעבר מציאה מהירה המתקיימות מטעם אותיות לדוגמה “רמקול 1” עם שם אדם בזמן הניתן את אותה התמליל.
במידה ש תוכנת התמלול עלולה לציין סימנים ספציפיות במקביל ל למילון מותאם אישית?
דיבור ללימוד מכונה למודלים טקסטיים יודעים ברוב המקרים בשיתוף בעל מימדים גדול מאוד של אוצר סימנים. למרות זאת, יכול שיהיה שקיימים ז’רגון בעיקר שלהם המשמש באתר הספציפי של העסק שאולי המנוע אינן כשיר לאתר (למשל: מונחים בריאותיים, שמות עצם וכדומה ‘). קיים נכנסות מילונים הם שונים פרסונלית. תוכנת התמלול הכי טובה מסוגלת לכל אחד לבנות סימני אלפבית למילון ייחודי לקראת מנוע התמלול על מנת לפקוח עין בקבצים שאתם מאמיר.
אני גם מעוניין לאשר שתוכנת התמלול שומרת את אותה המילים שאתה מזין בחשבונך, איך אינה תצטרך להזין את הסתימות ברחבי בודדת שאנחנו מעלה קובץ חדש.
האם אתה עלול להעלות את אותה הקבצים של העסק מ- Google Drive / Dropbox / OneDrive כמו כן למחשב שלך?
עשוי מהו כניסת הפעילות של החברה ואם העסק שלך נעזר באחת מתוכנות כדוגמת אלו, החברה שלך מעוניין להבטיח או גם תוכנת התמלול תומכת בהעלאת קבצים ממש משירותי אחסון קבצים אלה. באופן זה אתם יכולים להימנע  שרותי תמלול מהצורך לנקות את אותם הקובץ משירותים אלו למחשב של העסק שלכם ואז להעלותם לשירות לפני תמלול.
תוכנת התמלול הטובה ביותר מייצרת תוך כדי פעם אחת אם יותר מכך להעלאה מ- Google Drive, Dropbox ו- OneDrive, חוץ מזה לתועלת קבצים מהמחשב שלכם. תמלול כלשהו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *