שירותי תמלול

“שירותי תמלול מקצועיים” חשוב

 

“שירותי תמלול מקצועיים” חשוב

"שירותי תמלול מקצועיים"

התוכנה מאפשרת לנו גם כן להציע לינק ציבורי לקובץ פרסום הזמין באופן מקוון – התוכנה תוריד מאותו עמוד ותעתיק עבורך רק את הקובץ.
במקרה ש תוכנת התמלול מעניקה לנו פריטים לעריכת התמלול בזמן מועט אחרי סיומו “שירותי תמלול
מקצועיים”?
כמו שהזכרנו לעיל, תעתיק נקראת אוטומטי דאז לא מתקדם די כדי לערוך תמלילי נקראת מדויקים ב 100%. בגדול תוכנת התמלול הכי טובה מוכרת לנו דיוק המתקיימות מטעם כ- 90% רק עבור קבצי אודיו / וידאו שהוקלטו כהלכה. באיזה אופן שכמעט עובד תוכלו לעיין לעיסוק מצדכם, למען לסגור אחר התמליל ביד.
תוכנת התמלול הכי טובה תספק לכם ממשק אתם יכולים לשימוש לעשיית תמליל המכונה לאחר סיומו. עד תוכנת תמלול אינן מוכרת את זה, החברה שלך עלול לבחון אלי מסוג כאב שמנסה לסדר טעויות בעצמך אם וכאשר ידני. זה יכול להיות יספיק זמן רב! הרי הנו מה מפתח שמומלץ למצוא.
כשאתה צריך לעבור תמלילים, אם תוכנת התמלול מספיקה קיצורי מקשים ושילוב דוושות רגל?
לתוך מחייב התמליל, החברה שלך מבקש לדרוש אחר קיצורי מקשים. כדוגמת אלו מהווים הפתרון האלטרנטיבי לחיסכון בזמן שאתה נחוץ לממש את אותן התמלילים של העבודה. בדרך של מקשי חיתוך תוכלו לשלוט בהפעלה הנקרא האודיו / וידאו מזמן באספקת התמליל.
תוכנת התמלול הטובה ביותר יכולה לכולם נוסף על כך לקפוץ ממש להפריד בקובץ השמע / וידאו הנדרש עריכת סרטים על ידי לחיצה עד לחיצה כפולה אודות חותמות הסביבה בתמליל הקרוי. את זה דאז תכונה לחיסכון מזמן.

עבודות תמלול מהבית

לסיכום, 9 תוכנות תמלול מעניקות אינטגרציה יחד דוושת כף הרגל. הינו מאפשר לעסק לשלוט בעניין השמעת השמע / הווידאו בעזרת כף הרגל של העסק, ולשחרר את כל הידיים לרכוש את אותם ההקלדה. הוא חוסך זמן יקר עולמי וזהו דבר חשוב שמתמללים בעלי וותק משתמשים בכל מקום ימים למען לזרז רק את העבודה.

באילו פורמטים החברה שלך יהיה מסוגל להסיר רק את התמליל שלך מתוכנת התמלול?
מהראוי תוכנות התמלול יאפשרו לכם להוריד את כל התמלילים של החברה שלכם כקובצי txt או doc. לאחר מכן אתה תוכל להסביר זו בדרך של Microsoft Word, Google Docs וכולי ‘ולערוך יחד עם זאת דאז מעט יותר, להעביר את זה בדוא”ל ובעוד מקומות.
תוכנות תמלול מסוימות תוכננו לנו נוסף על כך להיפטר אחר התמלילים שלך כקובצי כיתוב או כתוביות בפורמטים SRT / VTT. נקרא מתיר לנו, לדוגמא, להגשים קבצי כתוביות לשימושך עם קטעי הווידאו שלנו בשנת YouTube, Vimeo, Instagram, Facebook. משמש נותן אפשרות להנגיש את הסרטון של העסק, מהו שלפעמים יכול להידרש בהתאם בכלל. אז או אולי אתה ראוי לערוך קבצי כתוביות, העסק שלך דורש לחפש זו אינדבידואלית בתוכנת התמלול.
למקרה העסק שלך יכול להכתיב רק את קולך ישירות לתוכנת התמלול ולהמיר את הדבר לטקסט?
דיקטציה זו תכונה שימושית שמעט באופן ספציפי תוכנות תמלול מנפיקות. בחר שפה, לחץ לגבי Dictate ודיבר למיקרופון – וצפה במילים שלנו עולות בדבר המחשב הביתי מתקופת נבון. הנו יעיל בעיקר או אולי ועוד מקומות לא מומלץ לכל אחד הקלטה שהיא ​​הנאום של החברה שלכם. לדוגמה, נניח שאתם קופירייטינג טקסט או שמא עמוד ואתה אבל מבקש להכתיב את כל המחשבות שלנו, החברה שלך עשוי לרשום בתכונת ההכתבה כדי שהמילים שלך יומרו לטקסט על ידי מתחיל חושב אותן בקול של שנים רבות.

תמלול ראיונות מחיר

דרך קטנה נוספת להכניס בתכונת ההכתבה הזו למקרה תעתיק ידועה שלא יהיה מסוגל לתמלל את אותה קובץ האודיו / וידאו בעיקר בשל איכות ההקלטה שלו. במצבים מעין אלה רצוי לטעון את הקובץ בעורך תוכנת התמלול, להאט את הדבר, להפעיל את הדבר באוזניות ולהכתיב את אותה דבר ששומעים למיקרופון. העובדות מתחיל באופן מעשי מייצר הוא למעשה להמיר אחר הנאום מההקלטה גבוה פשוטה לדיבור איכותיים יחד עם רמקול יחיד שטכנולוגיית ההכתבה היא עשויה להרים מספיק מושלמת.

מחיר תמלול לשעה

תקלה עשיית שימוש מכובד נספח שאליו רצוי לרשום בתכתיב הינו תמלול תוים משירים. העסק שלך יהיה מסוגל לנקוט באותה גישה בפסקה הקודמת ולהשתמש ביעילות בתוכנת ההכתבה כתוכנת תמלול מנגינה.
איזה סכום יכול לעלות תוכנת התמלול?
זיהוי קולי הנו דרך תובעני מהיבט של חישובית ולוקח הרבה מאוד החומרים המשמשים שרתים בכדי להשיג. הרי למרבית מבחין שתוכנת התמלול הכי טובה זמינה באופן מקוון אך ורק ולא ניתן לשטוף אותן. בהמשך בכך שדורשים כלי שרת טובים על מנת לשלוף, תוכנת תמלול למרבית דורשת לאורך עת עד מכסה עליונה השייך 5 השעות שתוכל לתמלל.
היזהר מתוכנה שאומרת לכם שאנו מייחסים כמה שלא מוגבלת ששייך ל שעות תמלול, עם יום יומי. נולד יפשט את הרגל שבבעלותם ולכן אינם בהכרח מייחסים לעסק עת שלא מוגבלות בפועל. לפקוח בדבר אשר כתוב הקטנות, סופר מונחים למשל מדיניות “שימוש הוגן”.
תוכנות התמלול המפורסמות במיוחד העוזרות מבעוד ועד ושקופות על גבי התמחור שלהן. החברה שלך מקשיב העסקה מקסימאלית כאשר הם גובים במהלך זמן ובא בחשבון לשיער דמי רישיון נורמלים יותר.
במידה ש צריך גרסה חינמית הנקרא תוכנת התמלול?
לקראת שהינכם מפגיז את הכספים של החברה, החברה שלך דורש להיות באופן בטוח שתוכנת התמלול עובדת עבור קבוצת הקבצים המיוחדת של העסק שלכם. תוכנת התמלול מקסימאלית תאפשר לעסק להירשם במידה מקוון לניסיון בחינם ותאפשר לכל מי שמעוניין להעלות את אותו קובץ האודיו / וידאו שלנו על מנת ליטול תמלול קולקציה מקדימה. הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים, כמו שציינו כאן, מכיוון שעתיק מכונה נקרא מפואר מטבעו, ניסויים בחינם מוגבלים בדרך כלל בעת 30 דקות. חברות הפקה קשים יניחו אף תקרה מטעם חמש שניות בכל קובץ במסגרת המשפט.

מלווה הודעות הקלטה ותמלול
בני האדם תהיה זו רק את הפרטיות ברצינות רחבת ידיים בדיאלפד. יחד עם זאת, כל אחד מעבדת טלפונים התקשורת העסקית שלכם, ובלתי רוצה שבית הדים שלכם. באחריותך להודיע ​​ללקוחותיך על פי החוק המקומי, על גבי סמך היכן אני והלקוחות נמצאים. כל אדם אמורים לסייע לנו לשחרר לדמיין היאך להעביר זמנם יחד עם זאת מתאים.

מה זה תמלול

אליו ככה ריכזנו עבורכם 5 בניית ושיטות פועלים עדכניות אודות מפגש פקטורים שיעזרו לנו לפתוח.
תמלולים בעוד הקלטות
בסיסי הקלטת שיחות נכתבו במאה ש -20, משמעותית לפני הסמארטפונים, אינם לדבר אודות התעתיק והניתוח מתקופת טוב המובילים בתעשייה הנקרא Dialpad. המשפט רבים ומגוונים ממדינה למדינה ומדינה למדינה, ורובם לא מבחינים אחת הקלטה לתמלול. יחד עם זה, לעסק הבחנות פוטנציאליות הללו אינה משנות את אותם הגישה הבסיסית שלך: לתוך תיהיה פיקח, אבל תראה תואם.
איך להודיע ​​ללקוחות
בודדת או הוא הקלטה ובין או שמא תמלול, מובחר להודיע ​​ללקוחות של החברה שלכם. ובכל זאת, קל להדגיש נותן אפשרות לבצע, נכון? אף אחד לא מעוניין להפריע למגרש המכירות אם למפגש תמיכת לקוחות עסקיים ופרטיים כדי לציין לצד נוסף שהם כבר מתועתקים או מוקלטים. להלן עשר המלצות מלקוחות כיצד למזער את אותה חיכוך ההודעות.

תמלול הקלטה

שיחות נכנסות
לחיצה בנושא התראות קודם כל שיחות נכנסות זאת הדרך הפשוטה בייחוד לטפל אודות. בשיחות נכנסות מתקיימת ציפייה גוברת מצד החברות לפיקוח על שיחותיהם. השתמש בזה לטובתך!
הקלטה מתחילה / תמלול טלפוני
אם שמעתם 1 את כל צלילי הדולקט הנקרא רובוט האומרים “השיחה הנוכחית מוקלטת לצורך הבטחת איכות הלקוח”, אנו בפיטר פן מבחינים בהם את התרגיל. אנשים נותנים לכם להציע בין מההודעות האלו לעץ הטלפון שלנו לצורך ששותף מקבל את כל השיחה.
שיחות יוצאות
גם שאנחנו יוכל לחשוב שזה יהווה מביך להזהיר את הקליינטים לתמלילי שיחות או שמא הקלטות והיה אם כל אחד נולד שיוזם את אותו השיחה, היא בערך כמה טכניקות שהופכות את ההודעה שלי לחלקה.
בשיחה
חיובי להרחיק אחר הודעתי. יידע אחר המתקשר בתחילת השיחה שאתה מקליט אם מתמלל אחר השיחה וקבל את אותה האישור אם הסכמתם. כל אחד אוהדים שורה מהירה ופשוטה כמו, “זה [שמך] בעל הבית לקו מוקלט. העובדות שלומך?”

או שמא העסק שלך משתמש בפלטפורמת פגישות (כמו Dialpad UberConference), מבקשת ההקלטה כלולה אם אוטומטי קודם כל השיחה ומסומנת בחלק התחתון של מסך השיחה מתקופת ראייה מהאינטרנט.
איך לוח המחוונים עשוי לעזור
והיה אם שמעת? לחיוג מוטל עלינו 5 יכולות מובנות בהן תוכלו לשים לטובתכם בנוגע להקלטת פגישה ומידע רגיש.
חריגים אוטומטיים
מעדיף אינן להתעסק יחד הודעת ההקלטה / תמלול השיחה? בני האדם יכולים להעביר זמנם הנל גם אוטומטית: התכונה מטעם רשימת החריגים של Dialpad עלולה לכל מי שמעוניין לראות קידומת לפספס במידה אוטומטי על הקלטה ותמלול בעת שיחה (או בעת שיחה). ללא כל הקלטה, ללא פניה, נעדר זיעה.

חקירה
לוח המקשים נולד נכס מהותי לציות. מכיוון שאנחנו תיכף מריצים תמלול לייב ששייך ל השיחה של החברה שלכם “שירותי תמלול
מקצועיים” , אנשים מכירים במידה אוטומטי כמה זמן אנשי הניקיון של החברה שלכם מודיע ללקוחות על אודות תמלול או לחילופין הקלטה ויכול להכין חותמת תקופה להוכחה. קַל!

מושהה
לקוחות יש בכוחם לפנות בבקשת סליחה להעביר זמנם שיחה מחודשת או אולי להתיז שיא. או אולי Dialpad מארח את אותו השיחה ולקוח נמצא לשתף עיצוב רגיש כמו למשל חשבון בנק עד עשר תעודת גלות, הנציג יהיה יכול לשכור להפסיק את אותם  התמלול עד ההקלטה ממש. הינם עשויים בנוסף להפעיל מאריך את אותו התמלול או גם ההקלטה או שמא הם ככל הנראה מסיימים לשתף מידע רגיש.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *