שירותי תמלול

שירותי תמלול והקלדה איך

 

שירותי תמלול והקלדה איך

שירותי תמלול והקלדה

טיהור
לעתים רוכש יוכל להזדקק לטהר הקלטה יותר. משמש קורה! בידם מתפעל אפשרי לנקות תמלילי קבצים בשיטה מהירה. יתר ולכן, או כל אחד משתמש בחיוג להקלטת השמע שלנו, שירותי תמלול והקלדה  אתם מסוגלים לטהר בנוסף רק את ההקלטה. פנה לחיוג בכדי להבטיח סוגים וצבעים כדוגמת אלו.

תַעֲתוּק
נתונים מקצועיים הנאספים כהקלטות אורקוליות מועתקים אם וכאשר הטוב ביותר כקבצי ספר לארכיון ושיתוף. שקול לתמלל מוסכמות, הוראות, עדכונים ותבנית בכדי לוודא איכות ועקביות באיסוף נתונים.
תמלילי איכות
תמלול הוא תרגום פעם צורות נתונים, בעיקר להמרת הקלטות שמע לטקסט במחקר חיובי. נקרא צריך להשוות למטרות האנליטיות והמתודולוגיות מטעם המחקר. בעוד שעתוק נולד לפרקים קרובות מקום מתהליך הניתוח, משמש וגם תומך את אותן פוטנציאל השיתוף והשימוש מחדש בנתוני ניתוח איכותניים. תמלול מלא מומלץ לשיתוף פרמטרים.

עלות תמלול הקלטות

תמלילים הטובים כוללים:
מזהה מיוחד, בלוח או לחילופין 5
פריסה אחידה ועקבית לפי פריט בדיקה או לחילופין איסוף תוספים
כותרת טופס או גיליון שער בעלי ביתי ראיון או לחילופין בגלל כמו יכולה להאריך, אזור, בתוכו המראיין ופרטי המרואיין
תגי רמקולים על מנת להוסיף את אותה רצף השאלה / הפתרון או את כל התור בשיחה
מעברי קו פעם תפנית
דפים ממוספרים
שבו בדוי לאנונימיזציה מטעם רעיון מזהה תושבי
מתקופת בניית הפורמט / התבנית לתמלול, שיטות המומלצות הן:
שקול תאימות לתכונות הייבוא ​​של תוכנת ניתוח של פרמטרים איכותנית. לדוגמא, כותרות תיעודים ועיצוב טקסטואלי, דוגמת נטוי עד מודגש, מסוגלים לגשת לאיבוד

במידה ו תמלילים מיובאים לחבילות תוכנה, וטקסט המעוצב בכמה עמודות המציין רמקולים ואמירות מסוגל להיות באופן בנוסף ממש לא קל
לכתוב הוראות קפדניות של או אולי קישורים לתמלול בעלי סגנון תמלול יש צורך, פריסה ועריכה, במיוחד עד מתמללים מרובים יוצרים חיוניים
אנונימיזציה ששייך ל פרמטרים לאורך תמלול, או סימון ארגון רגיש לאנונימיזציה מאוחרת למעלה
לראיונות שלא באנגלית, כל ספק תרגום או שמא לא פחות כתבה מסוג יתר על המידה ראיון באנגלית, למעט התמלולים בשפת המקור
השתמש בתוכנת זיהוי דיבור אוטומטית (ASR) שנועדה לתמלל אוטומטית ספר ממקור שמע ובדיקת התוצאה: מסוג זה צריכים הכשרה וכיול מדהימים בשביל לאתר קול סביר, מבטא וניב, אבל הם שימושיים עד ראיונות דומים ולהימנע מהראוי ז’רגון יוצא דופן
לצורך שליחת הקלטות שמע ותמלילים המכילים ארגון אישי או רגיש למתמל, ערוך הסכם חוסר גילךוי תוך שימוש המתמלל והצפן קבצים לקראת העברה
האפשרויות תמלול
הטכניקות תמלול תלויות באופן ספציפי בגישה התיאורטית והמתודולוגית שלכם, ויכולות להראות שונה רק אחת מקצועות לימוד. משהו מחקר סוציאלי נושאית עניין לרוב גישה מנטרלית, במילים אחרות הכי קבוע לשפה כתובה (Bucholtz, 2000), מכיוון שהתמקדות היא בתוכן הגה שנאמרו ובנושאים העולים מכך.

רעיון הבעלים בניתוח שיחות ישתמש בגישה ביולוגית, בקיצור ממש כמו לדיבור, לפיה מתמלל מעוניין לקלוט את אותו הצלילים שהם שומעים ולהשתמש בנגוון גדול מילים כדי לייצג מיוחדים ספציפיים המתקיימות מטעם דיבור בנוסף למילים המדוברות; כמו למשל ייצוג השייך הרבה זמן ההפסקות, צחוק, דיבור חופף, תפנית אם אינטונציה.
תמליל מסוג תוך כדי פסיכו-חברתית עלול לתלות הערות מפורטות על אודות כאבים רגשיות, אוריינטציה פיזית, שפת מוסד, ניצול במרחב, כמו גם כן בעניין הדינמיקה הפסיכו-מדדית ביחסים 1 המראיין למרואיין.
תמלילים מורכבים מסוגלים לבלות לגרום לתמליל להיראות מוצלח בדקדוק ובפיסוק, ומשנה במידה תיק עבודות את רגש של הזרימה והדינמיקה שהיא האינטראקציה המצויינת. תמלול נחוץ לגלות מבינות את אותם סוג המילה המצויינת, אבל שלא כדאי לעלות עד לגישה המתאזרחת.

המלצות מלקוחות תמלול
משתמשים יכולים לגלול לתחתית דף תמלול בשביל שישנם הללו טיפים קבע כולל בתוכו הפעילות בעניין אופן ארגון התמלול וכיצד לייצג הפסקות, איות שגוי ואחרות מוזרויות פוטנציאליות. אבל מאוד דבר זה ייחודי ויכלול את אותן העבודות שהם עושים להנחיות ייחודיות, רצוי להקפיד על אודות הכללים הבאות:

איות: השתמש במידת האיות ראשוני במידת האפשר.
עשיית שימוש באותיות רישיות: מודרניזציה לקריאות
פיסוק: הוסף דורות מעוצבות, נוני בתוך תוסיף פיסוק לדוגמא פסיקים ואפיפיורים.
הפסקות קו: הכה את אותם הדבר רק אחת עם סיומה של בתום ממחיר השוק שורה. שני החזרות מציינות פסקה של השנה האחרונה, שהיא ברוב המקרים הזחה עקב החוקים הקודם במקור. הזמנים בסוף מהראוי ערך מוצאים לנכון ליהנות מ פסקה משלהם, מכיוון שהתוכנה אינה תומכת בכניסה בתמלולים.
ספר שלא קריא: ציין קריאות לא קריאות בסוגריים מרובעים בודדים: [ד”ר?]
“קישור אוטומטי” יציע מוצרים שכדאי לקשר למילים מסוימות או שמא לשים בסוגריים כפולים כדי לקשר גורמים. [[ג’יין דו]] יקשר את כל הטקסט “ג’יין דו” לענף ג’יין דו, אך [[ג’יין דו | ג’יין]] יקשר רק את הטקסט “ג’יין” לשטח ג’יין דו. אנשים משווקים להעביר עמוד לעורך לא לפני מסוגלות התמלול ה-1.

עבודת תמלול מהבית

תמלול – מורה למתחילים
להלן 5 נקודות לטיפים וטכניקות שהאיצו אותי. הייתי מקווה שכדאי לפני די הרבה, אולם לפניכם כל מה שיש בתיבה שלי או גם כה:
שינוי לטובה אוטומטי: שיטה היחידה הטובה ביותר לחזק את אותן מהירות התמלול, אם תשאלו אותי. ראה, יותר קל השתמשתי בזה הרי. הקלדתי ‘אימו’ והתיקון האוטומטי שינה את המקום ל’לדעתי ‘. אני אפילו מקליד ספר מדבר כמה שאני יכול עם סימני אלפבית וביטויים. אזי ‘cos’ הופך להמצא ‘כי’, ‘tbh’ הופך לקרות ‘למען האמת’ וטונות מטעם נלווים. יש עבורנו כמו אלה שאני ממציא בעצמי, לדוגמה ש- ‘dy’ נהיה ל’אתה יודע בשביל מה אני בהחלט מתכוון? ‘ובכל 1 שחשוב לי קובץ על אודות נושא הטוב ביותר, או לחילופין מהרה אני מגלה היכן\ ביטויים ממשיכים לצוץ ומקפיץ את זה בתיקון אוטומטי. השיטה המהירה ביותר שאני יש לו את הידע להגדיר רק את פונקציית השיפור האוטומטי זאת alt + f, t, p, alt + a. אז העסק שלך יבצע זה דרך הקלדה וזהו בקושי קוטע רק את הזרימה שלנו.

הורידו את אותה הפרפקציוניזם: ובכן, הניחו את הדירה והרימו את הפעילות בסיומה של הדראפט המרכזי, במרבית נושא. ישנם הרבה כללים שקיימים לערוך מעקב אחריהם, הן חוקי האיות והדקדוק הרגילים, כמו למשל אפילו הכללים של הדירה לפני סוכנות התמלול עד חברת טובי ניקיון ואחזקה הספציפיים שלהם אתה מתפעל. כללי בית המגורים כדוגמת אלו יפרטו היאך אנו מתייחסים לעיצובו של לדברים למשל מסבירים, מרכאות, מזהי דובר, חותמות עת, דבר המצביע בדבר תוים שלא ברורות וכולי. לאשר שהכל נהדר באמצעות מסוגל להביא לנו להיות ממש ננעל והקובץ יוכל להבדיל שהינו נמשך לאורך זמן ……… ותמיד ………… ותמיד ………… ותמיד ……… ו … אתה מקשיב העניין . צניחת פרפקציוניזם זוהי דרך מרכזית לזרז. הפסק להשהות ולחזור לסדר שגיאות כתיב ודקדוק. הוא קוטע את כל הזרימה של החברה שלכם. תנו להם להמצא וחזרו לשם את זה. Word מועיל במיוחד את אנחנו לי, זה שלא קיימים צורך מעשי להילחץ מכך שדבר זה יהווה שלם בפעם הראשונה. הייתי יוצר טיפוס גולמי בשיתוף מאוד שגיאות הכתיב שנותרו, ואז קורא את אותם כל את באופן זה ומתקן את הסתימות ואז, באותו זמן אני בודק את כל הדקדוק, את אורכו של החוק והאם נקרא הגיוני. הטיוטה הסופית היא השטח שבה כל אחד מרים את אותו הפרפקציוניזם!
דוושות כף הרגל: באמת, הוא למעשה אחד מאותם חוות דעת ברורים. אינם כולם משתמשים בהם, אולם הינם חכמות. קיבלתי את כל דוושות האינפיניטי שלי כבר שנייה בשנת eBay. הינם זכאים ל שניות להסתגל לשימוש ושווים רק את ההשקעה. מהווים משחררים אחר הידיים ומניעים אחר כפות הרגליים העצלות האלה.

עבודה מהבית תמלול

קורס הקלדה מקוונת: השתמשתי בין השנים TypingTrainer (ולא עברתי את הדרך הבטוחה, בשביל האמת). זהו קורס מקוון בחינם שיעזור לכם לוודא אנחנו נוגע בהקלדה בטכניקה מושלמת. ישנם שאינם חרדיים, אך בחרתי בזה בגלל ש נולד בחינם וישנם להם תוכנית חמה ומסודרת לערוך מעקב. או לחילופין הזמנת או לעיין את זה, אתה אבל באופן מיידי די מועט, נוני קיים חשש שתפסיק ברחבי אחת שתלחץ על מקש מסוים, כמו. הוא עזר לכם לחזק היות גיליתי שתמיד מסתכל בפוטר לפסיק. בגדול שלא הייתי מודע לתופעה זו עד שהקורס זה בוודאי גרם עבור המעוניינים להבין בזה.
עקוב את אותן הזרימה: הינו לקח לי מספר קבצים לשים לב, אולם הכי קרוב שהינכם מסוגל להתקרב בעקבות זרימת הדיבור, בצוקה משמעותית יותר. כשאתה לוקח קובץ רצוי, אתה מוצא אחר עצמך קורה שאנחנו מקליד במקביל לדובר. אני בטוח יותר שדמבלדורס הוותיקים הנקרא תמלול יבצעו בכל זאת כמעט בכל מקרה, אולם הנו יפה כשאתה מגלה שהאצבעות שלנו הן כדלקמן אתר מהזרם ונעות במקביל לשיחה. הייתי מאזין הינו הוא רק למשפט או שניים במרבית פעם בשלב שלי, אבל אני לומד שככל שאוכל לשים מעט יותר בזרימה הזאת, בדרך זו הקובץ בודק במהירות למעלה. ותהליכי פרפקציוניזם יכולים להיות מקום בעל משמעות מכך.

חוות דעת תמלול ראיונות

1. שנה איזה סכום שפחות. ייצג באופן מדויק את אותה דבריו השייך מהמחיר הריאלי דובר, איכות השיחה ודפוסי הדיבור. הקלד צירים כמדוברים (אני, לא הייתי כן). באים מתוך הכלל: התעלם ממילים מילוי / קביים לדוגמה “אה”, “אממ”, ואז, “” כל אחד הוא בעל ידע, “והתחלות שווא טיפשיות אחרות. היתר גם הערות לדוגמה “כמה מעניין” או “באמת?” או אולי “וואו!” שהמראיין עשה רק כדי לספר שהוא קשוב.
2. הקל בדבר קריאה ובקיאות. השתמש באיות מוצלח (לא פונטי) שהיא סמלים, אפילו או הן לא הובאו בצורה שכזה (אך אל תנסה להפוך את אותן מבנה המשפט ודקדוק). השתמש בסוגריים מרובעים [] על מנת להזין מהראוי ספר משמעות שדרוש אינו נקרא על אודות הקלטת.
3. היוו מושלמים. נהגו להקפיד לתמלל את אותן המילים והצלילים הניתנים לתמלול (כולל צלילים גרוניים למשל אה, נוני מלבד החריגים שצוינו בסעיף 1. לעיל), ובסדר ההשתלשלות שבבעלותם. השתמש בסוגריים () עם שיקול דעת למען להרכיב ביטויים רגשיים נשמעים לדוגמא (צוחק) כאשר מיהו הדוברים עוסקת זאת, (צחוק) במידה ש שניהם יערכו זה, עד (אגרוף קילוגרם על אודות השולחן), או (קלטת מכובה ומופעלת שוב) וכדי לתאר כל מה מנקה (קריאה מעיתון) עד (לפעמים) הדבר מבינים סימבולים (עם דמעות בעיניים).
4. עבדו שיש להן הקלטת. מומלץ להבין לשינויים בקלטת, למשל: סיום קלטת 1, נדבך לתוך ‘; התחל קלטת 2, נדבך A. השתמש במכונת תמלול והוא לא במקליט (השוחק את אותן הקלטת), והגדר את מונה המספרים בשעה 0000 בעת הפעלת הקלטת וציין את אותו המספרים אלו בתמלול שלנו בהפסקות משמעותיות, למען להקל על גבי לכולם לגלות כלים מהקלטת בעתיד הקרוב.
5. ניתן למרואיין לעיין בתמליל לקראת שהוא מועמד לשימוש הציבור. הודיעו למרואיין שתפקידם לאשר את דיוק התמלול, ולא להתחיל לעבוד יאריך בדבר הטקסט לפורמט המתבצע על ידי לפרסום. “שיפור” בבחירת המילים עד בסדר המילים איננו באמצעות בסיומה של מעשה הראיון. מצידך, תבין שמילים מדוברות מסוגלות להיראות דומות בהדפסה ובא בחשבון פרמטרים זעומים טקטיים אנחנו יכול לעשות בשביל להפוך אחר התמליל למקובל דרך בחירת ביטויי ההסבר של החברה שלכם ומחיקת סלקטיבי מטעם התחלות שווא וצלילים סידורי אחרים שהוזכרו לפניכם.
6. ניהול מכשיר (שיוצב שיש להן רישומי עבודת השיפוצים בהיסטוריה שיש לו כאן במרכז) ששייך ל מהראוי שלב בעיבוד התמליל. ארגון משמש כולל: האדם תמלל, ביקר, תמחור, תיקן והגהה את אותן העותק האחרון השייך התמליל. תיעוד האיסוף (הכולל התכתבויות תוך שימוש המרואיין) אמור להודיע ​​על טיב השינויים בתמליל מהקלטת המקורית.
חוות דעת תמלול
סקירה משמעותית
היא ערכה הסגנונות והמוסכמות שאולי אנו מעונינים ממך לבצע מעקב בעבודתך לתמלול הרשומות מטעם דבר חשוב הקהילות ההיסטוריות בפילדלפיה.
מוסכמות אלו יתאימו לקרני מספר צרכים:
לשמירת הנמצא, הסגנון והטעם המתקיימות מטעם המסמכים המקוריים.

על מנת לסייע חיפושים בטקסט סמיך הנקרא הרשומות המקוונות.
כדי לתת סיוע סינתזה קולית ממוחשבת השייך את זה תקליטים ללקוחות לקויי ראייה עד שאיננו יוכלו להתקשר זה בעצמם.
מוסכמות הנ”ל מבוססות על אודות ספר הסגנונות שפותח בדרך של ספריית הקונגרס לפני תוכנית התמלול בשבילה, המופקת שיטה המונים ושמה “מאת העם” מורה דרך הינו, לעומת זאת, מתחלף והוגבר כדי לכסות דברים הנקרא סוג, תועלת ונסיבות הייחודיים לפרויקט פילדלפיה.
אנא עקוב אחר מוסכמות אלה ככל האפשר.
או יש לך שאלות או הערות, אנא הפנה בכל זאת לראש דבר חשוב הקהילות ההיסטוריות בפילדלפיה:
קרול סמית ‘- csmith@christchurchphila.org
הערה לגבי הסכסוך הגדול:
קיים נספח מצרכים עליונים בתמלול מספרי הנ”ל מהמאה ה -18 וה -19, ולמרבה הצער אלו ברוב הפעמים נמצאים במלחמה הינו יחד זה:
תמלול הטקסט – הפרויקט שאתה נבחן ליצור – ראוי לשכפל בערך כמה שיותר מקרוב את הנמצא, הסגנון והכתיב מסוג המסמך מיוחד.
לגבי תמלול הטקסט להתיז באיות מודרני שהיא סימנים מרכזיות ואף שמות עצם, בדרך זו שתוכנת מאוד האיתור לטקסט וסינתזת קול פועלת בצורה בעלת אמינות ויעילה לא לפני שהרשומות מחוברות.
זה הסכסוך הממשי.
הנו נובע מכך שהיו מעט מוסכמות בשפה כתובה במאה של -18 ובמחצית העיקרית ששייך ל המאה אשר -19. מדי פקיד השתמש בשיקול דעתו מהם כשמדובר בדברים כמו למשל איות, פיסוק, קיצורים ותחביר. הפונטיקה נודעה ארגון הסביבה שירותי תמלול והקלדה.
לדוגמה, הרקטור שהיא כריסט צ’רץ ‘בפרוץ מלחמת העצמאות שימש אלו בכינוי מוצג למרבית כהר’ יעקב דוכ’ה – אף אחד ממוצא הוגנוטי צרפתי שאיית בשמו במבטא אקוטי (נוטה ימינה מבטא) בנושא הגמר é.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *