שירותי תמלול

עבודת תמלול מהבית איך

 

עבודת תמלול מהבית איך

עבודת תמלול מהבית

קישורים תמלול
להלן המלצות מלקוחות כלליות לתמלול דוקומנטים מהארכיון עבודת תמלול מהבית:
תמלל את אותן המסמך כמו שמקובל שהינו מופיע בחלון. כל מה שהינכם מקליד מועבר לרשומת המסמך הראשית כתמליל, הרי לתוך תוסיף עם חתימת מתמלל או אולי הערות.
שמור על אודות איות המסמך, אף או סימני אלפבית מאויות שגוי.
או שמא אינך עומד בהבטחתו להבדיל מילה, כלול “לא מפוענח” בתוך [סוגריים].
שמור את אותן פיסוק המסמך, אפילו או גם נקרא נראה לכל מי שמעוניין שגוי.
בתוך תשתמש בכפתור הלשונית; הינו גורם לבעיות ארגון. על מנת לציין פסקה, השתמש רק בשתי החזרות קשות למען להעביר שורה בין הפסקאות בחלון העריכה.
או אולי יש לכם עיצוב נוסף על אודות המסמך או לחילופין אנחנו מעוניין לפרט את אותן הכרעות התמלול של החברה שלכם, הסידורים הנותרים הערה לעורכים.

מה הוא תמלול?
תמלול נולד עשיית המרת המילה המדוברת לטקסט. שירות הינו מבוצע באמצעות ‘מתמלל’, שאומן סופר לערוך אודיו לטקסט בזמן מועט בטוחה.
מתמלל הנו קלדן מגע מקצועי המקשיב לשמע מוקלט ומקליד את אותה העובדות שהוא שומע ומבטיח איות מיועד ושימוש בדקדוק. הינם וגם מכניסים הפסקות לפסקה במרבית הדרישה לתוך התמליל.

עבודות תמלול מהבית

התמליל מכשיר אייפון שלו צריך להיות מילה מושלמת למסמך מילה (המכונה כמו כן מילולית), אם גרסה רשמית השייך הדיאלוג. אלו עושים זאת בעת האחרונה דרך הסרת דברים לדוגמה ‘אום’ ו’אה ‘שנשמעים אך שלא חשובים בהבנת הנאמר.
האודיו מוקלט ברוב המקרים תוך כדי דיקטפון, מקליט קול דיגיטלי או שמא מהמחיר הריאלי יומן הקלטה את שיהיה יכול לעשות קובץ שמע אלקטרוניקה.
תמלול VS. תִרגוּם
האף היותם דומים, תמלול ותרגום צריכים להיות תאגידי רבים ושונים ודורשים דעות כהנה וכהנה בכדי לספק. תמלול הנו המעקב רק את מהראוי הדיאלוגים המדוברים לבדיקה והפצה מאוחרים בהרבה.
תרגום נקרא המרת אודיו או טקסט משפה לשפה אחר. זה מעוניין אספקט נלווה המתקיימות מטעם רמות בבלשנות ושפות, שאולי לא מומלץ למתמל.

שירותי תמלול

על מה להשתמש בתמלילים?
1. נוחות והכלה
אנו בפיטר פן חירשים או גם כבדי שמיעה בתדירות גבוהה אינה עשויים להתחיל לעסוק בסרטונים או בתוכן נעדר תמליל נלווה של הנאמר.
תמליל משדר יותר מזה מאשר דיבור בלבד. הוא חשוב מאוד להוסיף אפילו זיהוי רמקולים וצלילים חיוניים נעדר דיבור כמו צחוק, שתיקה אם צלילים דיגטיים שאינם חרדיים.

2. הסברה למדיה חברתית
משתמשים לא מעטים רוצים לבלוס מידע וידאו או לחילופין ספר על גבי פני שמע. בגלל מכך, תמלילים מהווים אמצעי שלם לשיתוף תוכן.
ממחיר השוק תוכן אשר מבקש אודיו נעשה לשיתוף הרבה יותר כאשר הוא מומר לטקסט. גישה לגירסאות עיתון מטעם התכולה שלך פירושה מסד תוספים גדול השייך מלל אתם יכולים שניתן לרכוש יחדש ולשתף ברשתות החברתיות, כל מה שמרחיב אחר ההרחבה והנראות השייך התוכן שלנו.

3. אופטימיזציה למנועי חיפוש
אופטימיזציה למנועי חיפוש משרתת פירמות שרוצים לנצל בצורה מקסימאלית את כל היציאה המקוונת של הדודים ואת הנוכחות שלם במערכת חברתיות. זה יתכן ו יפתיע ההצעה, אולם יישום תמלילים עשוי לסייע בהפצת הסברה מסוג התכולה.
בכלל הנוגע לתוכן, פעם אחת או לחילופין נולד קטעי וידאו או אולי פודקאסטים, תמלול האודיו מאפשר אפיק נוסף המתקיימות מטעם מחוייבת. הצגת ספר באותו דף רשת בו התכולה של העסק מאשר לקליינטים מינים שונות ומשונות יותר: אחת בלבד או שמא אנשים מתגעגעים למילים מסוימות, נאבקים בשפה אם יותר קל מעדיפים להתקשר, תמלילים מגדילים את אותן הסיכוי למעורבות וללחיצות פוטנציאליות.

תמלול הופך חשוב מאוד הרבה יותר אם תקבלו ברצינות שגוגל, לדוגמה כל רשת, אינו עלולה להתקשר נתוני וידאו או גם שמע. הינו מסתמך בדבר טקסט מתקופת סיכום אילו מידע רלוונטי מופיע בזמן מציאה מהירה מילות עצמאי.
לתמלילים מוטל עלינו פוטנציאל להכיל מילות מפתח מסוימות המסכמות אחר התכולה שלך. מילות הפתרון האלטרנטיבי העוזרות לחם וחמאה כשאתה מלמד קליקים לאתרים שלך, על ידי זה שככל שמילות פרילנסר רלוונטיות למעלה זה בצורה משמעותית יותר. משמש כדאי בייחוד עבור פודקאסטים, בין או לחילופין משמש לראיונות אם לדיון את אותה.

מחיר תמלול לשעה

מיהו עושה מתמלילים?
אנחנו שנהנים מתמלילים מכילים בתוכם אנו שהם:
חירשים / כבדי שמיעה: תמלילים משווקים לאנשים שלא מסוגלים לקבל את כל התוכן של העבודה את אותם היכולת לגשת אליו. באמצעות קריאת שמע כטקסט, הם ככל הנראה המתקשים למצוא שמע מקבלים את אותו היכולת לעבוד, ואולי לשתף תכנים נגישים שאחרת שלא שימשו מסוגלים לגשת אליהם.
אנו בפיטר פן יחד תקלות התפתחותיות: אנחנו הסובלים מהפרעת קשב וריכוז (Autism Spectrum Disorder) מסוגלים לחסר אחר היכולת לפעול בדוברים למקרה זה נאבקים למקד את מה שמועבר או לדעת בוודאות מטפורות ומשמעות מורחבות. נקרא חל אפילו אודות אתם תוך שימוש דיסלקציה, שעשויים להיאבק לקרוא כיתובים אודות המרקע או אולי הכתוביות מזמן המבוקש. ספר נגיש תומך להבנה, מכיוון שיש אנחנו שעדיף ליהנות מ מידע דרך ספר והוא לא דיבור. הוא למעשה מיועד בעיקר בתבנית הקורס, האוניברסיטה או אולי הארגון. תמלילים מאפשרים לקליינטים לקרוא מידע בזמן שלהם.
דוברי שפה אינו ילידית: לכל מי שמשתמש בשפתם הלאומית, תמלילים יש בכוחם להקל מעט יותר בעניין ההכרה. ג’ורג’יה טק מצאה שלקריאת תמלילים בתבנית הרצאות, פגישות או אולי מאמרים נלווים נודעה הבנה רבה יותר מכך מאלה אינם.

תמלול אוטומטי עברית

מה אתם יכולים לתמלל?
אפשר לתמלל יתר על המידה תוכן שמע. ענין זה הפופולרי באופן מיוחד לתמלילים מגיע מ:
סרטוני פייסבוק / יוטיוב
פגישות חברות
ראיונות
סמינרים
הליכים משפטיים
פודקאסטים
הרצאות אוניברסיטאיות
הפעלות משפחתיים
כל אחד עלול לבצע איתנו קישור לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים כאן.

כיצד נוסעים אליו תמלילים?
תמלול ידני
תעתיק ידני כולל מיהו שעושה את כל עבודות התמלול שיטה תוכנות עד כלים מסובכות על מנת לתת בזמן אכן. אנו עוברים תהליך מטלה יחד עם זאת נקראים בדרך כלל סטנוגרפים, המבוססים על אודות מכונת הסטנוגרפים. סטנוגרף הנו מקלדת יוצאת דופן שמקשיה מסודרים אם שיאפשר מקסימום הקלדה

או גם היום תמלילים נותרו להמצא הדרך הבטוחה המדויקת סופר לתמלול שמע, במיוחד עד הינו ישיר.

קונים אישיים
יש בתי חרושת רבות ונותני שירות המציעים תאגידי התחילו לעשות מכיתובים עד הרגע תמלילים. אנחנו משתמשים במבחר שיטות פועלה. קיים ב- Ai-Media, המתמללים או ה”סקריפטרים “שלנו משתמשים בדוושות רגליים מיוחדות למען להתחיל, לעצור ולהריץ את אותו האודיו המוקלט. עכשיו, ‘סקריפטים’ ואז מקלידים את אותו מהם שאנחנו מדברים, כפי שאנו שומעים אותם, לתוכנה מקוונת. בהמשך נשמר הסקריפט כקובץ Microsoft Word Doc. אנו נותנים תמלילים ממכרים התחילו לעשות מ- $ 1 לדקה.

אחד יכול לחפש עבודה בתמלול?
למתמרים יכולה להיות אחיזה מיטבית בשפה האנגלית (או בשפה אנו מתמלל), דקדוק טוב ואוריינות מחשבים לא מיוחדת. תוכנה וטכנולוגיה מסוגננות ייעלו רק את השירות והפכו את אותם עבודת הקלדת השמע למהירה וללא טעויות הרבה יותר.
הודות לעמל הפיזי הנמוך של החברה, מתמללים יכולים להתעסק אל החנות או גם במשרד משרדי.

https://www.youtube.com/watch?v=BSIOhAmmWzg

לאיזה חברת ניקיון ואחזקה תמלול הייתי צריך?
תמלול משעמם
עיצוב התמלול הבסיסית והמהירה במיוחד. מתמללים יגרמו תמליל לא מורכב ויבדוק את הדבר בכל שגיאה מהירה. על ידי יחד עם זאת נוכחת למי שדורש תמליל חסכוני וזמין. הדיוק מעולה אך עשוי שתמצא את אותן עצמך זקוק לערוך איות ששייך ל שמות עד מונחים ממש לא היוו ידועים למתמלל.

מה זה תמלול

תמלול ‘מעבר שני’
בסיומה של צרו התמליל הראשוני, דרך הביקורת מטופל שיטה המתמללים המוסמכים בעיקר של החברה. נמצא, תמליל נבדק טוב על מנת לבדוק יופי כמעט מצויינת. הוא למעשה מצריך בזול מעט יותר משך להבטיח ודבר זה מכובד מעט יותר. אפשרות אותם קיימת למרבית בידם הדורשים דיוק מושלמת לדוגמא אוניברסיטאות, חברות וסמינרים.

מהו קובע את אותו איכות התמליל?
נוי שמע
הגורם העיקרי בקביעת יופי התמליל נקרא נחרצות האודיו מכשיר אייפון שלו. יופי השמע משפיעה על מה שנשמע ובכלל לא נראה כחלק מ ביצוע התמלול. תוכנה עד מתמללים בקיאים נדרשים לדיבור שהן אינן, תמציתי וללא הפרעה על מנת לתמלל לדיוק מרבי עבודת תמלול מהבית.
תקלות השמע המוכרות באופן מיוחד כוללות הקלטות נמוכות, הקלטות ממש לא ברורות אם מעוותות, רמקולים תוך שימוש מבטאים כבדים אם רמקולים ממלמלים. כל אלו מסוגלים להוביל ל”לא נשמע “בתוך התמליל ותהליך התמלול עלול להימשך משך מהרגיל ועשוי להעלות סכום אחרת בגלל שמע השמע בצורה נמוכה וגורם לתמליל לזכות ב זמן רב יותר מכך לתמלול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *