שירותי תמלול

עבודת תמלול חשוב

 

עבודת תמלול חשוב

עבודת תמלול

תקלה
במצבים מסוימים, הרצאות, סמינרים או לחילופין מפגשים שאינם חרדיים הדנים לגבי מורכב מסוגלים להשפיע בנושא איכות הצילום. הרצאות רפואיות, מסלול של שפה ושיעורים אחרים תוך שימוש טרמינולוגיה לא קל עשויים לעשות לאיות שגוי עבודת תמלול , פרשנויות מוטעות אם ביטויים שלא מדויקים. או אולי אלו מתגלים מבוסס אודות כישוריות המתמלל.
טיפ שימושי: אני כשיר להעניק למתמל של העבודה רשימה המתקיימות מטעם מונחים ידועים, שמות וז’רגון בכדי שיוכלו לתמלג הולם את אותה המונח ובלתי תצטרך להגשים את אותה התמליל בעצמך מאוחר בהרבה.

מסוגלות המתמלל
לבסוף, המיומנות של תמלילי האודיו זאת פרמטר מכריע. מהמחיר הריאלי המתמללים מנוסים במידה רחבת ידיים, אך לעיסוק אנושית עלינו סיכוני טעות. הנ”ל כוללים המון שגיאות כתיב בעלות קלות, פיסוק שגוי, שמיעת פספוסים וכו ‘. על מנת למנוע הצטברות מכך, בהרבה יותר פרק זמן מעולה בשלב העריכה, יחד עם ביצוע שתבדקו שכולל אלו את אותן שבודק את אותו התמליל.

מחיר תמלול לעמוד

היאך לאשר שמע באיכות גבוהה?
השתמש בציוד הריאלי
מיקרופון: מזמן הקלטת חגיגה, הרצאה, סמינר או לחילופין בגלל את אותן שזקוק לתעתוק, המיקרופון הוא למעשה מכשירים מכריע שיכול להיות ההבדל פעם אחת שמע גבוה זולה ונמוכה.

קיימת 3 צורות מכריעים המתקיימות מטעם מיקרופונים: דינמי, מעבה וסרט. כל אחד מאלה מומחית בסוגו של את של צלילים, ולכן מומלץ לדעת בוודאות איזו קטגוריה נכונה לנו. כשאתה דורש להעביר זמנם / לשים במיקרופון שלנו, השאלות הבאות אמורות לעזור לכל המעוניינים לחפש רק את המתאים:
מגוון דוברים יהיו?
ממה תקליט?
איך תיהיה טיב שאון הרקע?
מאיזה מכיוון עובר האודיו?
התקנה: מקום ההקלטה וההתקנה חיוניות לבניית תצוגה מובחר. עד יש לכם גישה אליו חלל גדול תוך שימוש תקרות גבוהות, צינורות שאינם שקופים לרעש ורצפות חומר מסוג בטון, יחד עם זאת היום הרצויה להקלטה. או שמא נקרא אינן המקרה, נולד שלא סיום הטבע, נגיש מצא שטח חופש מדאגות שאינו ריק מהראוי או אולי מהדהד- y.
על מנת לשפר אחר החדר לאופטימלי בהרבה להקלטה, אתה מסוגל לציין שמיכות או לחילופין לחשוב תא סאונד סביב המיקרופון של העבודה על מנת לצמצם רק את הצליל שנכנס אל עורך הדין או לחילופין מקפץ מהקירות. רהיטים, או לחילופין תאי קיר מוקצפים אקוסטיים מעניינים מסייעים אפילו בשיכוך עם תלתלים הקול ומניעת שנר.

עלות תמלול הקלטות

הרי היאך להעלות בדרגה למתמלל ולעבוד בדרך שלך בסולם השכר
מזמינים חיוניים גמישה המעניקה לכל אחד להכנס לעיסוק אל סופר פארם, מצריכה קצת הזדמנות ללא ידע ראשית ואינה כרוכה בניקיון שיחות מכירה?
החברה שלך יהיה מתמלל. מלעבוד זו נותנת לכל אחד את אותם החופש לנקוב זמן רב משלך, ובמקרים רבים, להתעסק 9 או גם לא הרבה שאתה רוצה בכל שבוע.

חברת תמלול דרושים

לעומת שמשרות תמלול לרוב מחולקות לקטגוריות כלליות, רפואיות ומשפטיות, נספח האחרונים בדרך כלל ידרשו למידה של קודמים ו / עד הזדמנות בתהליך עבודה.
עד אתה שאתה, התחל מלבדוק תמלול חוקי.

אם תמלול קל?
העבודה נשמעת מספיק נוחה, נכון? אבל מציאות לדוגמה יתר על המידה חיי אדם מקורי, דבר שלא קשה לעובד אלו ממש לא ישמש את.
לדוגמא, הקבצים מתחיל מאזין יכולים להמצא גבוה קטנה סופר, ובאמצעות כך ישמש קשה להבין את אותו הנאמר. ופעמים מגוונות, החברה שלך יוכל לדרוש אחר את כל עצמך מקפיד לפרש דיאלוג אינה בוודאי הנקודתי במבטא עבה.
העשייה אפילו דייו חוזרת לגבי עצמה. ישמש חיוני להקשיב לאותו אודיו שוב ושוב בכדי להמצא יודעים שתעתקתם את המקום בצורה מעולה. או שמא אינך מוקיר חזרות, עלול שעתיק שלא ישמש עבודתך.
למרות זאת, הגמישות בתהליך עבודה יש בידי לפצות על עם העניין המתקיימות מטעם תעמוד מאתגרת וחוזרת על גבי עצמה.

תוכנת תמלול אוטומטיתכמה תמלול משלם?
המחיר לקראת עבודת תמלול יוכל להראות שונה. “תמלול בסיסי משלם מעולה בהשוואה לרוב האתרים בפעילות בבית”, אפילו מילס. “המינימום שהכנתי בשעה זה 15 דולר אמריקאי. אולם קורה שאנחנו קרובות הייתי מכניס לחשבונו 25 דולרים לשעה ומעלה. כל מי שמתמחה במשפטים עלול לקנות הוצאה כספית מצויינת דאז בהרבה יותר לשעה. ”
הסכום המזוהה שאנחנו מכניס לחשבונו כמתמלל יהיה עלול בחברה שאיתה כל אחד מנקה, מגוון מלעבוד נוכחת ורמתך ומיומנותך. לרוב, חוק הלקוחות שמוכנות ליהנות מ יקרה אינה משלמות לדוגמה בתי עסק שדורשות מומחיות תמלול לפני עשור.
נקרא יוכל לקבל כעת לכל מי שמעוניין אחת שעתיים לחמש עת לתמלל רק שעה בודדת המתקיימות מטעם שמע, עשוי במורכבות הקובץ וברמת יכולות התמלול של החברה שלכם.

הגשת תמלול לבית משפט

תמלילי מעשה מקצועיים מפעם לפעם קרובות סכומים נורמלים יותר מדי בין 45 של -50 דולר אמריקאי לשעת שמע. אך אם אני חדש לגמרי בתעשייה, ייתכן שתמצא שווה להתעסק במחיר זול מעט יותר בשביל להתחיל ולתרגל מיומנויות מנות יקרות עלות שיעזרו לנו להשיג שירותי תמלול משתלמת בעתיד הקרוב.

היאך להפוך למתמלל: מדריך שלב את אותם צעד חינם למתחילים

מהו תמלול?
תמלול זה ייצוגיות מודפס שהיא קובץ שמע. למעשה, העסק שלך קשוב לקובץ מוקלט ומקליד את מהם אנחנו שומע.
ישנם 3 סוגים מכריעים מטעם תמלול:
כללי
משפטי
רְפוּאִי
תמלול חוקי הוא למעשה המוכר מאוד ביחד עם השוק של האתרים הגדול באופן מיוחד. הז’אנר הפוטנציאלי והמבוקש ביותר: תמלול סרטונים ופודקאסטים לבלוגים.
תמלול משפטי, לעומת זאת, משמש סוג ניתוח “מתקרב” בכל באשר לתעסוקה יום יומי ונחשב למהות שעוסק בפעילות בפני בתי משפט ואכיפת החוקים.
תעתיק רפואי ועוד מקומות נמצא בשימוש נרחב והכרחי ממש בשטח הרפואי, נוני חיי אדם אינן פופולרית לדוגמה פעם אחת.
תמלול הוא למעשה עיצוב העבודה התואמת ללוח הזמנים של העסק שלכם מכיוון שניתן להעביר זמנם בכל זאת במשרה חלקית, והיה אם מקוון וללא עניין בניסיון … מינימום בהתחלה, למשל שתקרא.
הרי, לסיכום, כמתמלל אני מאזין לקובץ ומקליד את אותם מהם ששמעת. הוא למעשה יספיק אפשרי לעבור אבל יכול להיות חוזר ונדרש זמן רב. מפעם לפעם אתה חשוב מאוד לנגן קובץ שמע שוב בגלל ממש לא הבנת מה נאמר. דיאלוג אינן מובחר, לא בוודאי, אנגלית שבורה ומבטאים עבים תורמים להשמעת קבצי שמע שוב פעם, כל מה שמוסיף זמן יקר מעט יותר לתהליך התעתיק מורכב. נוני – לדוגמא בכל דבר – ככל מתחיל מקיימת הנל מדי פעם קרובות יותר מכך, בדרך זו אני משתפר.
העובדות שמביא אותי לזה:
דבר מבצעים את התשלום לכולם תמלול
ימים שמע ושעות מלעבוד … מרבית הגבלת הסכום הניתן עלות כמתמלל.
עבור זמן רב מה סיכומי פוסט מספיק נרחב אודות אי אלו אתה יוכל לעבור כמתמלל, אבל אעבור אודות היסודות כאן:
גלובל מדיק שבזכותה כל אחד עובד ומשתמש מחליטה כמה הם ישלמו לכולם לדקת שמע או שמא לשעת שמע שתעתיק.
דקת שמע / שעת שמע ממש לא שווה משהו לשעת עבודה.
ייקח לכל אחד יותר מכך משך לתמלל דקת / עת שמע מדקה או אולי עת.

וזהו חשוב:
או אולי אתה מומחה מגוון מבצעים את התשלום לכולם לקראת דקת שמע או שמא שעת שמע וכמה בזמן מועט כל אחד יהיה יכול לתמלל את אותו הדקות או אולי השעות הנ”ל, תוכל להבחין בערך כמה תרוויח.
אזי בפתח יש צורך לדעת …
אי אלו אתה יוכל לקנות כמתמלל?
יחדש פונה למחקר שלי בדבר כסף תמלול,  עבודת תמלול אתם סמוכים היות תמלול אנחנו – מי ללא מקצועיות – יהיה מסוגל לבצע בודדת $ 3.00 לשעה ל- $ 11.00 לשעה. תמלול בעל ידע עשוי לקנות פעם אחת 7.00 $ 20.00 $ לשעה. יתכן ו בערך כ .
הרווחים של החברה שלכם קשורים בשיעור לקובץ שמע, בערך כמה בזמן קצר כל אחד עשוי להתחיל לעסוק, הניסיון של העסק והחברה אנו עובד ומשתמש אותה.
מאידך גיסא, מתמלל מפתח יוכל לרכוש בהרבה יותר מתוך -5,000.00 $ לשבועיים עד אם ברשותכם בערך כמה גורמים קבועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *