שירותי תמלול

עבודות תמלול מהבית מידע

 

עבודות תמלול מהבית מידע

עבודות תמלול מהבית

כשאתה אנחנו כמתמלל, אני מסוגל להיווצר מבולבל על אודות ההנחיות שישנו לערוך מעקב אחריהם, כיצד להכין את אותו התמלילים שלנו ומתי לרשום בביטויים בוטחים בו. המשך להתקשר להקדמה להנחיות תמלול בסיסיות עבודות תמלול מהבית . הערה: מפעלים תמלול שונות ומשונות רמות לכלול כללים קליינטים מסוימים. של העסק שלך לאשר ולהתאים לכללי גלובל מדיק אותה אני רוצה עבודות תמלול. לחלוטין בעלי הבית מציעות תמחור כסף תשתית לקראת עבודותיהן. עליכם גם כן מתרגמי בונוס מבוססי ציון המסוגלים להעביר זמנם בעזרת מסוגלות פעילות גבוהה בקיצור בהתאם ל המלצות עיצוב, הוראות קפדניות של מיוחדות והחזרת חיי אדם קטן. מהמחיר הריאלי הגשה אינן גדלה בדרישות המינימום שיש לנו מחוייבת להידחות. בתי חרושת מסוימות יאפשרו לכל אחד בעשיית מהתחלה את אותו העבודה ואולם מגוונות יקצו בו לתמלילים נלווים. אין אפשרות לשלם עבור פעילות שנדחו. לכן עלינו ללמוד ולשלוט בקפידה במדריך צבע התמלול שיש לנו בו אנו בפיטר פן פועלים. בוא נתחיל בעזרת היסודות.

חוות דעת תמלול בסיסיות
דיוק. הקלד את אותו המילים שנאמרות בקובץ השמע. יש להמנע מ להשמיט ביטויים או סימנים שאינך מי שרוצה. בענף זאת, חיוני לתייג את זה בהתאם להנחיות החברה.

מחיר תמלול לעמוד

אנגלית אמריקאית. השתמש באותיות רישיות אנגליות אמריקאיות, פיסוק ואיות. אל תכתוב פונטיקה אם netpeak כגון “u” לפני “אתה”.
בתוך תנסחו שוב. בתוך תתקן את אותה דקדוק הדובר וארגן יאריך מילים. חוץ מזה, לתוך תקצץ סימני אלפבית שלדעתך איננו בעיה או לחילופין אינה רלוונטיות. אסור לעשות תוספת של סימבולים כלשהן. הקלד רק את המילים שנאמרו במציאות.
אל תוסיף תכנון משני. בתוך תוסיף עיצוב נוסף כמו למשל מספרי עמודים, רישומי משרה, כותרות עד הערותיך בהגשתך. ניתן לציין רעיון מאוד בשדות נפרדים מתחת לתמליל.

פרויקטים “ניקוי” אינו מילוליות. ערוך בעלות קלות מלעבוד שהיא לא מילולית להסרת התחלות שווא, מילוי וגמגום שגוי. ברר את אותו חוות דעת החנות בנושא מהו יש עלינו לנקות.
חיי אדם מילולית יכולה להמצא ביותר מילולית. בעת תמלול מסוג חיוניים מילולית, כלול מהראוי אמירה וצליל באופן ממשי כמו למשל אנו שומע. אך נו אז מכוונים בסעיף “הערות” הנקרא היצירה, מוטל עלינו לכלול את אותם מילות המילוי. יתרה מכך, תמלל מגמגמים בשיטה ואמינה ככל האפשר.
ארגון תמליל
למרבית, הקובץ שתעתיק יהווה אתר מקובץ שמע גדול בהרבה. חברות תמלול דורשות מתמלילים להעניק תוצאות עקביות מקובץ אחד למשנהו. יחד עם זאת השאיפה מחזיקים תמלילי פורמט. הערה: וודא את כללי התמלול מטעם פורמט התמלול שאיתו ברצונך לעבודה. להלן סקירה מסוג הכללים הכלליות לפורמט תמלול.

עלות שעת תמלול

משפט ומבנה פסקאות
השתמש בעטיפת סימנים מזמן כתיבה. תקן את כל מעברי השורה במרכז הפסקאות שלך לצורך הגשת הביצוע.
בתוך תשתמש ברווחים כפולים עם סיומה של משפטים או שמא בכל את כל. העסק שלך כשיר להשתמש בפונקציה מציאה מהירה והחלפה במעבד התמלילים של החברה בשביל לרענן אחר הרווחים הכפולים לחדשים.
עקוב את אותו הדקדוק המעודכן. מאוד המשפטים יודעים לפתוח מגיעות גדולה ובעלת פיסוק מתאים.
במידת האפשר, פרקו משפטים אלו או אחרים לגדולים בהרבה. משפטים ארוכים צריכים להיות מפורקים לשברים.
מוסתר בעניין פסקאות קצרות ל -400 סימנים כמעט לכל היותר.
הכנס שורה ריקה פעם אחת הפסקאות. דבר נוסף, התחל פסקה מאתגרת במקומות אחרים אל מעבר דובר.
בתוך תכניס מוצר.
מילות קישור
צירופים לדוגמא “כך”, “או”, “אבל”, “מכיוון”, “ואחרים” נעשה בהם שימוש לצירוף נספח חלקיו של משפט עם. במידת האפשר, לתוך תתחיל משפט עם צירופים. משמעותית, אפשר לקצר את אותה המילים נטולי לערוך את אותם פירוש החוק. חיוני להתיז בצירופים רק בתחילת משפט או שמא השמטתם תשנה את כל המשמעות.

כמה עולה שעת תמלול

תוויות רמקולים
תוויות רמקולים העוזרות סימני אלפבית המשמשות לזיהוי מיהו המדבר באודיו. התווית הנוכחית בדרך כלל שם הדובר, פעולתו או לחילופין תכונה מזהה מיוחד.

https://www.youtube.com/watch?v=WmRFqvMMJj4

השתמש בתוויות רמקולים כדי לאתר רמקול ביותר ככל האפשר
עיצוב תוויות רמקולים כמו שצריך בהתאם כללי גלובל מדיק
אחרי התווית המתקיימות מטעם הרמקול יוכל להיות נקודתיים ומרחב. וגם, השתמש באותיות רישיות בכל מילת תווית רמקול.

דוגמא
מראיין: השלום, ברוך אחר. אני בהחלט ג’ק. ואתה? אישה 1: אני בהחלט רייצ’ל אישה 2: אני סמנתה למה שלא נסיים את אותן ההנחיה זו יחד דוגמאות תמלול ראיונות בסיסיות וגם מילוליות.

דוגמה לתמלול פשוט
בעלי תמלילים פשוטים, אנו צריכים להסיר מתמליל מילות מילוי, צירופים שנכנסים משפטים והתחלות שגויות, כמו.

אודיו אחרת
ג’ק: הוא למעשה נעשה דייו, הוא למעשה נעשה דייו מאתגר לרכוב אודות סוס בפעם העיקרית. ג ‘ק שמע תמלל: זה הינו די מאתגר לרכוב בדבר סוס בפעם הראשונית.

תוכנת תמלול הקלטות

דוגמא לתמלול מילולי
בתמלילים מילוליים חיוני למצוא את אותה המילים מתחיל שומע. כדוגמת אלו מכילים בתוכם צירופים, מילות מילוי ואירועי צליל אינם פולשניים (למשל צלילי מכוניות) הניתנים לשמיעה. הרי דוגמה:

תמליל שמע
[כלב נובח] פול: או דווקא אני בהחלט מעתיק את מקום מגוריו צעיר למעלה, לא אני בהחלט מפספס שטח. אנני: אה, הוא למעשה עד מאוד עצוב [כלבי נובח] לחברות תמלול רמות לקרות קישורים מסובכות. עברו בנושא הכללים, אף או לחילופין נתקלתם פעם אחת בתעתיק, מכיוון שישנם כלים רבים ושונים שקיימים לבצע מעקב אחריהם. הכללים די הרבה מורכבות. העסק שלך עלול לערוך רמאות

חברת תמלול דרושים

מהם אנשים עושים?
אתם מספקים שירותי רשת תמלול שמע, בקיצור אנחנו ממירים קבצי שמע ווידאו לטקסט.
ברשת של החברה יתאפשר לכם להביא את כל הקבצים על החברות אנו רוצים להתחיל לעבוד. שלך להמצא בעל חשבון PayPal או Payoneer מכיוון שאנו נעשה את המחירים אך שיטה PayPal או גם Payoneer. התשלומים חלים במקומות אחרים תם שבוע, ביממה שישי. בנוסף, אתם מכסים את אותן עמלת PayPal בדרך זו המתבצע על ידי את הסכום המדובר שהרווחת ובלתי יהיה עמלה עד לקבלת הערך. בכדי להעביר מסר באמצעות דרישה לתשלום, לצורך למקטע WORK (דף STATS). בטבע ניתן להעביר בקשה מיוחדת לתשלום.
הוראות:
בכל מקום בין שלקוח מייקר קובץ, תקבל דואר אלקטרוני. להבא, של העסק שלך להעביר זמנם לדף עבודה תמלול ולקחת את אותם הקבצים שברצונך לתמלל.
בו תהיה גם את כל האינפורמציה בנושא הרבה זמן ההחלפה, פורמט הטקסט (נקי אם יסודי מילולי) וסוג חותמת חייהם עד צריך.
בסיומה של העלאת התמלול של העסק שלכם, תהיה את אותה הרווחים הנוכחיים של העסק במאמר הסטטיסטיקה.
התשלומים נלמדים בכלל סיום שבוע, ביממה שישי. יהיה אף דף סטטיסטי במדינה תיהיה מגוון המקובלת בכל קובץ.
מהראוי התמלולים של החברה ייבדקו דרך העורכים. תקבל מקום ותגובות שימליצו לכל מי שמעוניין להעלות בדרגה את אותה עבודתך.
או לחילופין הדירוג הממוצע של החברה טובה מ- 4.5, החברה שלך יוכל לגלם לשהות מצריך.
קורה שאנחנו, נוי קבצי האודיו אם הווידיאו זוהי איומה, הרי אנא יידעו אותכם בעניין כך. מתבצע קשר תוך שימוש הקורא ונספק החזר כספי ניכר לקראת את המקום קובץ.
השתמש באיות אמריקאי (אמריקאי). השתמש באיות ישתנה בעיקרם או אולי קליינט מבקש יחד עם זאת בתגובות (השתמש בדקדוק).

תיאורי פורמט ספר
מילול מוחלט
הטקסט מתועתק מאוד כפי שהינו נראה וכולל את האמירות השייך הרמקולים.
אילו הם:
שגיאות דיבור: “הלכתי לבנק ביום חמישי – אינן, זמן שישי.”
התחלות שווא: הייתי, אממ, רציתי – חלמתי להימצא מוזיקאי.
מילות מילוי: אה, אה, נדמה לנו שהוא, בערך, זו מראה, העסק שלך הוא בעל ידע …
מילות סלנג די, חייבות, גוצ’ה, בטחה, מבקשות, אינן יש לו את הידע …
מגמגם: אני-הלכתי לבנק ביום חמישי שהחו לו בעבר.
חזרות: הלכתי- הלכתי לבנק ביום אחד שישי האחרונות עבודות תמלול מהבית .
השתמש בטפסים אילו רק בחיוב / שלילי:
ממ-הממ, ממ (חיובי) או ממ-מ”מ (שלילי)
אה-הא (חיובי) אם אה-אה (שלילי)
דוגמה: DOCX או גם PDF
אותיות נקיות
הטקסט המתועתק איננו כולל:
שגיאות דיבור
התחלות שווא (אלא לכן אלו מוסיפות מידע)
מגמגם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *