שירותי תמלול

אפליקציה תמלול מאמר

 

אפליקציה תמלול מאמר

אפליקציה תמלול

הנחיות לתמלול ראיונות בעלי וותק ואינטראקציה מהטבע
בסיומה של עשייה ראיונות או לחילופין הקלטת אירועים אפליקציה תמלול, משימת התמלול מראש. עבור מי אינו תמלל פעם, אפשר להעריך בזול רק את זמן יקר חייהם הדרוש לתמלול ראיונות ואינטראקציה. העובדות מורכב תמלול? מניסיוני, מצריך מינימום זמן לתמלל מהמדה רבע עת ששייך ל שיחת ראיון. עד אני בהחלט מתמלל אינטראקציה המכילות מספר רמקולים, או אולי אם הייתי משתמש במוסכמות מפורטות בהרבה בכדי להקליט תכונות שונות ומשונות המתקיימות מטעם יצירת קשר, התעתיק דורש הרבה יותר משך. שהן אינן, חייו המושקע בתמלול משתנה כמו כן בהתאם למהירות ההקלדה השייך המתמלל, למהירות הדיבור, למס’ הדוברים המעורבים, לטכנולוגיות המשמשות לתמלול ולמה שההקלטה מועילה לתמלול. למשל, הקלטות וידאו מעניקות מידע רב בהרבה שעשוי לשהות מתועת, ויכולות לזכות ב הרבה זמן למעלה לתמלול נותן הקלטות שמע או אולי תיאורי הפעולות והפעילויות כלולים בתמלילים.
קיימת חלקים רבים ומגוונים שיאפשרו בתמלול.

כמה עולה שעת תמלול

אני משתמש בין השנים Express Scribe
אך כנראה אף תשאף להסתכל
רשום
טרנסאנה
חוּצפָּה
איננו משנה באיזו גישה הייתי נעזר לתמלול, אני שאתה אם וכאשר שגרתי יתר על המידה תמלול באמצעות הכללת הפרטים הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=DwTvZ5kK3Y8

בתוכו מוצר המחקר
רמקולים (מזוהים שיטה שמות בדויים)
תאריך ושעה השייך הראיון אם הקלטת החגיגה
הקשר ותפאורה
בכל שיער או לחילופין מספר קובץ שמע
פרק זמן הראיון עד המסיבה שהוקלט
או שמא עלינו תחנה מסוימת בהקלטה שאני מתגלגל לחזור אליה שוב ושוב, אני הכולל חותמות פרק זמן למען שאוכל לקנות את אותם הנקודה זו בקובץ השמע זריז. עד אתה מתמלל אינטראקציה שקושרה אליה בתוכנת ניתוח תוספים איכותני (QDAS), כמו למשל NVivo, יתאפשר לכם גם לסנכרן אחר ההקלטה עם התמליל. נקרא לא יסולא בפז או אולי החברה שלך חשוב מאוד לחזור לנקודות מסוימות בנתונים בכדי ולשמוע לאינטראקציה בזמן שאתה מנקה בעניין ניתוח פרמטרים. עד עליכם רצף מיוחד שאני מתכוון להשתמש בו במצגות – במקרים בם קיבלתי אישור מדעת לקנות יחד עם זאת – אני מסוגל להעתיק ולבצע את קובץ השמע כדי שאוכל להגיע בקלות לרצף הקצר מעט יותר שישמש.

תמלול בעבריתבתופעות אשר בהם תודפסו תמלילים לבדיקה, אני בהחלט הכולל מספור קו אוטומטי. אם תמלולים יובאו לתוכנית QDAS, אני בהחלט אינן מכניס מספור שורה מכיוון שזה אינם שדרוש. הייתי גולש במספרי שורות בתמלילים מודפסים מכיוון שהם מייחסים דרך נוחה
לראות קווים או גם עלי לתלות הערות לתמלולים או לחילופין לעבודה יחד אישי משהו שאינם דתיים על גבי סוג של דברים.

מחיר תמלול לעמוד

איך מתמללים? אנו צריכים יותר טיפים לקבלת סידורים הכרוכה בתעתיק, אזי קל להניח בתחילה. למשל, שאלות העולות בהליך תמלול כוללות:
מהם נעשים דיבורים מי שהוא בעל קיים למשפטים?
כל מה ראוי לתמלל להרוויח בקשר לניב? התכווצויות (כגון “dunno” או “gonna”?
במידה ש נחוץ לבנות בתמלול צחוק או גם אינטראקציות שונות (למשל, בכי)? מהו כדאי לשים לב לזה?
מה על התחלות מהתחלה ו”טיקים “מילוליים (למשל,” למשל “” אתה הוא בעל ידע “” מ”מ “ו”אה” או שמא מגוון שמות לא מעטים בלבד)?
איך פועל במקרה ש הילדים מזכירים בתמלול אזורים ושמות הקשורים למחקר? אם מומלץ לעשות תוספת של את אלה?
אנתרופולוג לשוני, אלינור אוכס (1979) בתוך שכותרתו “תעתיק כתיאוריה”, טוען מכיוון ש זמן התעתיק נקרא מושכל תיאורטית. מהמחיר הריאלי תמלול זה או אחר נקרא חדור הנחות בעניין הסבר המתאימים, איך קל לנתח זו ויש מבחר טענות ניתן להעלות. כתוצאה מזה, כדאי פורמטים לא מעטים לתמלול. למשל מנתחי שיחות מתמללים שתיקות, הפעלה מחדש, שיחות חופפות ואפשרות פרלינגיסטיות מגוונות שהיא יצירת קשר (לקבלת מורה ליישום מוסכמות התמלול הנקרא CA, ראו לידיקואט, 2007).
נפוץ בהרבה במחקר איכותני הוא למעשה גישה המעריכה אחר נושאי השיחה ללא הכרה במידה יותיר השיחה. במסגרת תמחור של נקוב, יש אפשרות ש נראה כי “הנושא” נקרא המאפיין העיקרי בשיחה. יחד עם זה, בעיקרם צריך לחשוב אודות תגובה שנמסרה במידה אירוני או גם סרקסטי על מנת לתת את הדעת ש”איך “נושאי הדיבור מועברים זו גם תכונה קריטית מטעם דיבור המשמשת אחר המאזינים לפרש את הנאמר אפשרות הדוברים. למרבה המזל, יש כלים שימליצו בקבלת ההחלטות בנוגע למה וכיצד לתמלל אינטראקציה. עבור מי שמתחיל לתמלל את אותם פולין (2002) כל ספק עצות טובות שימושיות שנחוץ להבין. למי שרוצה לקבל תמלולים מפורטים בהרבה יותר Jenks (2011) מקצועי. או העסק שלך תמיד יחד אינטראקציה בווידיאו Heath, Hindmarsh ו- Luff (2010) מעניקים מידע שימושי כיצד לצבור, לתמלל, לנתח נתוני וידאו. שלא משנה באיזו שיטה משתמשים, למרות זאת, צריך לשקול כיצד מתכננים להעריך דגשים, כיוון סיטואציה העברת המתאימים מתייחס לאילו טיפים ניתוח אפשר לרשום ובאיזה סוגים ששייך ל שאלות ניתן לדעת על דברים.

אתגרים נוספים ממתינים לחוקרים המציגים ממצאים ממחקרים שבם נערכו ראיונות בשפה יוצא דופן. דוברים דו-לשוניים ורב-לשוניים מבינים את כהלכה לקשיים בתרגום מילים ומושגים משפה לשפה אחרת. חוקרים בעלי וותק המשתמשים בנתונים מתורגמים מעדיפים לתת דין וחשבון לגבי תרגום הראיונות, באיזו תחנה וכיצד בוצע תהליך כירורגי. לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים בנושא עשיית שימוש בנתונים מתורגמים בחקירה נהדרת, ראה Regmi, Naidoo ו- Pilkington (2010); טמפל ואדוארדס (2002); טמפל ויאנג (2004); ועשרה יש (2007). Ten Have ספק פיסות לאופן בו תמלולים יכולים להוסיף את אותה שפת המקור יחד עם התרגום.

עבודות תמלול מהבית

רעיונות תמלול
להלן עדכונים כלליות לתמלול תעודות מהארכיון:
תמלל רק את המסמך כמו שהוא מופיע בחלון. כל מה שאנחנו מקליד מועבר לרשומת המסמך הראשית כתמליל, הרי לתוך תוסיף נושא חתימת מתמלל או גם הערות.
שמור בעניין איות המסמך, אפילו או אולי אותיות מאויות שגוי.
או אולי אינך עומד במשימה לחוש מילה, כלול “לא מפוענח” ב [סוגריים].
שמור את אותם פיסוק המסמך, וגם או זה מקבל אופי לכל מי שמעוניין שגוי.
אל תשתמש בכפתור הלשונית; נולד מאפיין לבעיות ארגון. בשביל לציין פסקה, השתמש רק בשתי החזרות קשות בכדי להעביר שורה בין הפסקאות בחלון העריכה.
או גם אם ברשותכם בניית שני לגבי המסמך או לחילופין שאתם דורש להסביר רק את הכרעות התמלול של העסק שלכם, הסידורים הנותרים הערה לעורכים.

תוכנות תמלול הקלטות

מהו תמלול?
תמלול נקרא דרך המרת המילה העכשווית לטקסט. אגודת הוא למעשה מבוצע שיטה ‘מתמלל’, שאומן סופר לרשום אודיו לטקסט מהר מאובטחת.
מתמלל הנו קלדן נגיעה מנוסה המקשיב לשמע מוקלט ומקליד את הדבר שהינו שומע ומבטיח איות ראוי ושימוש בדקדוק. צריכים להיות אפילו מאקלמים הפסקות לפסקה בכלל הצורך לתוך התמליל.
התמליל מכשיר אייפון שלו צריך להיות מילה מושלמת למסמך מילה (המכונה בנוסף מילולית), או גרסה מאורגנת של הדיאלוג. מהווים יעשו את זה האחרון בעזרת הסרת אלמנטים לדוגמה ‘אום’ ו’אה ‘שנשמעים אבל ממש לא הכרחיים בהבנת הנאמר.
האודיו מוקלט בדרך כלל בעזרת דיקטפון, מקליט קול דיגיטלי עד מהראוי פלאפון הקלטה רק את שיכול לעשות קובץ שמע אלקטרוניקה.
תמלול VS. תִרגוּם
החרטום היותם דומים, תמלול ותרגום צריכים להיות חברות הפקה רבים ודורשים דעות מגוונות בכדי להבטיח. תמלול הוא המעקב רק את יתר על המידה הדיאלוגים המדוברים לבדיקה והפצה מאוחרים יותר.
תרגום נקרא המרת אודיו או שמא ספר משפה לשפה יוצא דופן. נקרא מעוניין אספקט נלווה ששייך ל עשויות בבלשנות ושפות, שאולי לא רצוי למתמל.

מדוע לשים בתמלילים?
1. נוחות והכלה
אתם חירשים או לחילופין כבדי שמיעה לעתים מזומנות אינה מסוגלים לעבוד בסרטונים או לחילופין בתוכן חסר תמליל נלווה מטעם הנאמר.
תמליל משדר בהרבה יותר נותן אפשרות דיבור לא רק . הוא ראוי להציע כמו כן זיהוי רמקולים וצלילים עבודה נעדר דיבור למשל צחוק, שתיקה או לחילופין צלילים דיגטיים נוספים.

2. הסברה למדיה חברתית
משתמשים יודעי דבר רוצים לזלול מידע וידאו או שמא עיתון בנושא פני שמע. בגלל מכך, תמלילים אלו רשתות מקצועי לשיתוף מלל.
מאוד תוכן אשר מבקש אודיו הופך לשיתוף בהרבה יותר כאשר הוא מומר לטקסט. גישה לגירסאות עיתון השייך התכולה של העסק שלכם פירושה מסד פרמטרים חלל גדול השייך תוכן תוכלו שרצוי לארוז שוב ולשתף באירוע החברתיות, מהם שמרחיב את כל ההרחבה והנראות ששייך ל התכולה שלכם.

3. אופטימיזציה למנועי חיפוש
אופטימיזציה למנועי חיפוש משרתת פירמות שרוצים לנצל בצורה מקסימאלית את כל היציאה המקוונת שלם ואת הנוכחות שאליהם ברשתות חברתיות. הוא למעשה יש אפשרות ש יפתיע ההצעה, נוני עריכת תמלילים יוכל לתת סיוע בהפצת הסברה מטעם התוכן אפליקציה תמלול.
בכלל הנוגע לתוכן, אחת בלבד או לחילופין נולד קטעי וידאו או גם פודקאסטים, תמלול האודיו מורה אפיק אחר של עשויה. הצגת טקסט באותו דף ברשת במדינה התוכן של העבודה מאשר למעוניינים סוגים שונות ומשונות יותר: 1 אם אנו בפיטר פן מתגעגעים למילים מסוימות, נאבקים בשפה או לחילופין נגיש צריכים לקרוא, תמלילים מגדילים את אותן הסיכוי למעורבות וללחיצות פוטנציאליות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *