שירותי תמלול

עבודות תמלול איך

 

עבודות תמלול איך

עבודות תמלול

חזרות. הערה: מוצפן לגבי חזרות על גבי סימני אלפבית המביעות דגש: ממש לא, איננו, אינה. הייתי בייחוד ביותר שמח.
מילות מילוי: אותיות המשמשות מפעם לפעם קרובות מדי בדרך של הדובר עבודות תמלול, אבל כשאתה מוציא יחד עם זאת, העסק שלך נשאר בעזרת משפטים ברורים ביותר. אה, אממ, * החברה שלך יש לו את הידע, * למשל, * בקיצור, * הרי, * תהליך ניתוחי, ובכן, הוא ניתוח … נקרא מודע להקשר. שטח ממילות המילוי הללו לא בהכרח מתפקדות כמילות מילוי.
עליכם לשמור בנושא ביטויים נעדר קישור לאופי המילולי: הו אלוהים, הו אלוהים, הו אלוהים, הו ילד, הו וכולי ‘.
מילות סלנג חייבות להיכתב כמו למשל “הביא אותך” בתחום “gotcha”, “הולך ל” באתר “הולך”, “רוצה” באתר “רוצה”, בגלל ש “במקום” ‘סיבה’ וכולי ‘.
“כן”, “כן”, “יאפ”, “כן”, “ממ-הממ” מומלץ להיות כתובים כ”כן “; “בסדר” מוטל עלינו לכתוב כ”בסדר. ”
לכאן לתוך תאיית “בסדר” אם “בסדר”. פועל מומלץ לאיית אותו כ”בסדר. ”
הימנע מלהתחיל ביטויים תוך שימוש צירופים במילים נקיות. או גם החברה שלך באמת חיוני להוסיף אחר הצירוף, פשוט הרחיב את המשפט. לדוגמא: “יצאתי החוצה אך שכחתי להביא את המטריה שלי.”
דבר כותבים תמליל ….

אזי, ערכת ראיון מוקלט. כל מה כל אחד מקיימת בהמשך?

עבודות תמליל משלך היא יותר דבר שהינכם יבצע. אך, על מנת לבצע זה מוצלח, כל אחד מומלץ לנקוט בגישה הרצויה מההתחלה.

קודם, יש צורך להבחין או כמה זה עלול להימצא קשה מאוד – נולד אך ורק עת, אבל אשר הוא מסוגל לנקז לחזור עוד פעם ולנסות להימצא מדויקים ככל האפשר. למען לאשר שתנהל את משמש, עליך להתארגן מתחילה ולתת לעצמך פרק זמן.

להלן הכללים שלב את אותה דבר באיזה אופן לעבור תמלול ראיונות שיעזור לך למהר את אותו השירות וגם לקבל את אותם התמליל המזוהה הנדרש לכולם.

מחיר תמלול לעמוד

התכונן לפני שתתחיל ותזהה את אותם דבר שהינכם חשוב מתוך תמלול הראיון
בתמלול, למשל בכל דבר, הכנה הזאת הפתרון המומלץ להצלחה. ככל שהינכם קיים בצורה משמעותית יותר, באיזה אופן פרוצס התמלול יהווה שטח יותר מזה. בצע אחר הצעדים הבאים למען לבדוק שהתמלול שלכם שאנחנו בטכניקה הטובה ביותר:

תמלול קבצי שמע

זהה הדבר תרצה לתמליל של העסק וצריך העובדות עלול להשפיע בעניין השירות
מהם מהות התמלול? כאשר אני זקוק לעיבוד מדויק במיוחד, מלה במילה, הנקרא הראיון בטקסט, עד שאנחנו קל כדאי לתמצת את הפעילות לסדרה מטעם פיסות תבליט? האם הוא למעשה נוח פקטור הנדרש להתייחסות מיידית עד שהדבר אתר שתצטרך להתנהג אליהם ושוב ובפירוט מדויק? מצריך דין שמכין כל תיק אודות סמך אם

לעדות הם יהיו שאיפות שונים ביותר ממנהל ניתוח בנושא המתייחס חזור לנתוני הצרכן במצגת.

שאל רק את עצמך עד תצטרך לחזור לשמע את אותו באופן זה אם או אני מסתמך תמיד על אודות המסמך. והיה אם כל אחד אף אחד לא הבודד שמתייחס לשם או לחילופין שהינו יכול להיות פשוט לכמה אנשים יחד עם רצונות ומיומנויות שונים? חשוב מאוד על אודות מידת הדיוק המילולי חיוני. במידה ו כל אחד מיד יודע אחר מאפיינים השיחה העיקריות הנקרא הראיון או גם שתזדקק לגישה מיד לחדר במסמך?

 

בחר את אותה צרכים התמלול של העסק
תיכף יודע העובדות ברצונך להותיר לקובץ לתמלול? התחל נמצא אפשרות התאמת צרכים התמלול של העסק שלכם וראיית תאגידים ברמת הדיוק הגבוהה באופן ספציפי.

 

“כמה עולה תמלול
הקלטות”

ישמש שלנו לדמיין אף שום ההיבטים בהקלטה שיכולים לקרות מכשול לתהליך התמלול. מהירות ההקלדה של העסק זאת רק אחת מאלה. בגדול לפני מתמלל בעל ניסיון ומנוסה, משמש יהיה יכול לקבל כעת או אולי שעה לתמלל קובץ שמע בן 15 זמנים.

יופי השמע יכולה בנוסף להיווצר מחסום ענק לתמלול עדיף ומתוזמן. או לחילופין כל אחד יכול שהשמע ברמה נמוכה, יש אמצעים רבים ושונים שבאמצעותם אתם יכולים “לנקות” אותו דרך יישומי תוכנה בכדי להגיד את המקום (אם היות זה יהיה יכול לתלות עודף לעומס המלאכה שלך).

מעט יותר, נוכחותם הנקרא יותר מכך אנחנו מדברים האדם יש בידי גם להביא לתמלול של שנים רבות למעלה, וגם מילוי סימנים, מעכבי דיבור, שיעול, גמגום, פעם נוספת וטיקים מילוליים שאינם חרדיים.

ככל שאנחנו הוא בעל ידע טוב יותר את החסמים לתעתיק מעולה, באופן זה החברה שלך במצב להתגבר על החברות.

השתמש בכלים ראויים
בניית התמלול של החברה שלכם תראה יותר מכך בעייתי ותארך יותר מכך פרק זמן או גם אין לעסק אחר מה שנחוץ עפי לתפקיד. כמעט לכל הפחות תצטרך:

אוזניות מבטלות רעש – רעשי מראה יש בכוחם להוות מכשול לתעתיק בריא. אוזניות המפסקות רעש ידע לסייע לכל אחד להתעסק והיה אם מושלם יותר מזה באודיו.

המרקע של העסק – אינך זקוק למחשב מצויינת בכדי לתמלל אודיו לטקסט. למרות זאת, זה מאשר או לחילופין יש לכם מקלדת מוצקה, יספיק עיבוד למען להפחית אחר השהיה (במיוחד או שמא כל אחד גולש במעבד תמלילים מבוסס ברשת כמו למשל Google Docs) וסביבת חיוניות נוחה. זכור בגלל ש התעתיק של העסק שלכם מסוגל לארוך פי 3-4 מקובץ השמע למכשיר שלו.

תוכנת תמלול – פיתרון תוכנה ייעודי עשוי לאפשר לכל המעוניינים לרשום ולהקליט אחר ההקלטה בלי שום שתצטרך בעשיית 1 תוכנה. למרבה המזל, כדאי 10 אופציות המחברים לעסק לעשות בכל זאת בחינם, כולל oTranscribe, Express Scribe ו- InqScribe.

 

איזו רמת רשימה תזדקק?
כמו למשל שדנו קודם כל, רעיון התמלול תכתיב רק את רמת הפירוט הפופולארית. קיימות 10 צורות הקיימות לרשותך, כולל:

חברת תמלול דרושים

מילולית מוחלט – הראיון בצורתו הגולמית בעזרת כל מילה מפורטת, בא עם “אום”, “אהה”, הפסקות, התחלות שווא ובעוד מקומות טיקים מילוליים.

מילה מתקדמת מתקדמת – הידועה כמו כן שנקרא ‘מילולית’, ‘מילולית נקייה’ אם ‘מילה במילה’, הזו גרסה לא הרבה מלוטשת בהרבה השייך התסריט המילולי הסופי בעלי מהראוי התוספות הזרות שהוסרו, מהו שמקל על הקריאה.

הערות מפורטות – הראיון מצטמצם למבחר הערות מפורטות בו מעניקות לכל מי שמעוניין גישה בטוחה וקלה למידע שאנחנו זקוק לו נטול שתצטרך לנתח לוחות טקסט ענקיים.

תמלול ראיון

במידה ו החברה שלך זקוק לחותמות עת וזיהוי רמקולים?
אמצעים הנ”ל רשאים להוכיח מחיר גדול מאוד בכך שהם כבר מקלים על סוג ניתוח התמלול וניתוחם לצורך עיצוב שמקובל. אך הוספה שיש ברשותם תימשך עת, אזי חשוב אם הוא למעשה צריך.

נוסעים אליו לממש אחר תמלול הראיון
מדי שבה הכנה יש בידי להמצא לא קל, נוני לסיכום זו גם תעשה תמלול קצרצר ומדויק יותר מזה. בעת הזו, בסיומה של שהנחתם בסיס חזק, אנשים מורכבים לפתוח ליצור את אותן תמליל הראיונות של החברה.

 

מהלך 1: האזן כמעט לכל ההקלטה לצורך שתתמלל
אתה יכול להרגיש שאתם במצב לפתוח לתמלל “קר” אולם נולד מסייע ב להבדיל קצת את אותם האודיו עבור שתתחיל לכתוב. הכרת האודיו תסייע לכל אחד להקדים כל מכשול שיש להאט את העסק מעתה והלאה.

ציין הערות דרך האזנה. שווה דוברים. כתוב את אותן המילים או גם הנמצאים אנו כדאי להכיר (כמו ז’רגון טכני או אולי סלנג).

בפתח הוא וגם היום האולטימטיבי להבין לאיזה סגנון תמלול האודיו הכי מומלץ לו: הערות מלאות-מילוליות, מילוליות או מפורטות.

 

מהלך 2: תמלל טיוטה מחוספסת ראשונה
הצעד כתבה הבאה שלנו ישמש להנות לתמלל טיוטה גסה ראשונית. הוא פרויקט נכון באופן מיוחד עד אני קלוש וודאי בזמן קצר הקלדתך. לתוך תדאג יותר מכך מדי לגבי דיוק. תקבל אחר ההזדמנות לעשות ביקור שוב ולתקן אחר המסמך מעתה והלאה. בשום אופן, השהה או שמא תצטרך, אך נסה ממש לא להריץ אחר ההקלטה לאחור.

בשביל להקל בעניין הקלדה מתוכננת יותר מכך, בתוך תהסס להרכיב קיצורי דרך לטיוטה חדשנית זאת. למשל, השתמש בשנת “bc” כקיצור של “בגלל”. כל אחד יהיה מסוגל לחזור ולשנות בכל זאת מאוחר בהרבה דרך הפונקציה ‘מצא והחלף’, עד שתאפשר אחר הפונקציה תיקון אוטומטי במעבד התמלילים שלכם בשביל לסדר אותם אפשרות.

מהלך 3: בקר מאריך בתמליל וערוך
פה במידה ויש בבעלותכם תמלול קריא שתוכל לעבוד שלו. הוא למעשה נוח מקרה מטעם ליטוש סופי את השיער ולהכין את הדירה לצריכה רבה. האף שהטיוטה הגסה של החברה שלכם תיהיה קריאה, יש אפשרות ש בעצם שמישה, יהיו כמעט בכל מקרה גורמים למשל שגיאות הקלדה (בודקי האיות אלי אינם ישיגו את כל כולם) שתצטרך לתפעל לצורך שהתמליל ישוש.

מתאים להקשיב לראיון בשלב נקרא. קרא את אותם המסמך בעזרת האזנה ותן תשובה עבור כל מצוקה אם חוסר עקביות שיטה. יכול להיות בעיקר שתגלה ששמעת מלים מסוימות או אולי הרשית להומופון המוזר להתגנב פנימה, לדוגמה “לשמוע” ו”הן “.

 

שלב 4: פורמט את השיער לצרכים שלך
היום של העסק שלך ליהנות מ תעתיק מדויק ומלוטש מאוד (גם או לחילופין לקח זמן יקר להדרש לשם). עכשיו הינו קל עניין מסוג ארגון נקרא למען לסגל לצרכים שלך ולהבטיח שהינו יגשים את אותו ייעודו המיועד.

התאם את הגופן והגודל בשביל לאשר אשר הוא ניתן לקריאה אפילו בזמן סריקה לפני הפניה מתוכננת. השתמש בכותרות משנה, כותרות, פסקאות ומספרי עמודים.
נקרא כנראה זמן רב מעולה להעניק לטקסט הוכחה אחרונה בשביל לאשר שהוא מומלץ למטרה. ודא שקיצורי השיטה הוחלפו ושכל הקלדות תוקנו עבודות תמלול.

נמצא שיש לך את אותם הצעדים לפתוח …
אתה מוכן לפתוח לתמלל. תמלול ראיון זה מיומנות דיסקרטית שקשה לשלוט במדינה, אז בתוך חשש או לחילופין ההעברה לגמרי לקח לכולם יותר פרק זמן היכן שציפית.

עשויות הליך נקרא יבטיח שתוכלו למצוא אחר האיזון אידיאלי הפוטנציאלי פעם אחת מהירות לדיוק. התעלם מתהליך נולד והיכנס לתמלול “קור” וסביר לתכנן שתקריב כלשהו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *