שירותי תמלול

עבודה תמלול מידע

 

עבודה תמלול מידע

עבודה תמלול

כמובן, בנוסף למקרה חידדת את אותם כישוריך וקיבלת מעשה סביר, תמלול עוד יכול שיהיה פרוצס מסובכת וגוזל משך. בתוך תפחד להישען לגבי פעולת תמלול איכותיים במידה ו אתה מבקש גישה זריזה לתמלולים מדויקים.  עבודה תמלול הינו עשוי למזער לכולם תקופה ולהבטיח המתבצע על ידי את אותן הדיוק והאיכות בתמלול מתחיל צריך.

או אולי מורה הוא לייצור תמליל ראיונות משלך סיוע לנו אך אני דאז דורש לבחון את אותן אופציה שהיא עבודת תמלול, המדריך המתאים שבבעלותנו לשירותי תמלול מסוגל לספק לעסק בניית שני.

באיזה אופן לתמלל

סוג מהו שהינכם רואה

המטרה החשובה שברשותנו הזו להגשים ספר המשקף אישור הינו. כתוב סמלים ופסקאות למשל שאתה תופס אותו אותם.

אנא מוצפן בדבר איות, דקדוק, פיסוק וסדר סמלים יוצאת דופן, אף אם צריכים להיות איננו נכונים מהיבט של דקדוקית.

אתה עלול לעשות תוספת של את האיות האמיתי המתקיימות מטעם מילה בסוגריים כפולים במקביל ל המילה המאויתת באופן שגוי, אם בשדה ההערות במאמר התמלול האולטימטיבי, אך הוא למעשה אופציונלי.

מחיר תמלול לעמוד

לדוגמא: אביגאלה אדמס [[אביגיל אדמס]].

יוצא מתוך הכלל אחד: אם מילה מקופלת מכיוון שהיא חוצה שתי שורות, הקלד בו כמילה אחת בלבד. ראה לינק כמו למשל.

תשאיר את זה פשוט

היעד שיש לנו הזאת להעלות בדרגה את אותם הקריאות ואת מסוגלות האיתור ואנחנו מתעניינים ב למנוע מעומס הדפים – אל תדאגו לעיצובו של.

צמצם ככל האפשר את כל השימוש בסוגריים כפולים [[]] למען לתאר רק את מה שאתה רואה, לדמיין לגבי קריאות ותכונות מציאה מהירה של. בפורמט מתמטיקה או שמא עמודות, הימנע משימוש בסוגריים הכפולים ככל האפשר, וודא שעיין בהוראות הספציפיות הכלולות לפרויקט אודותיו אני קורה. עיין ב”הוראות משודרגות “למידע נוסף אודות תמלול דברים בעמודה ותוכן ממש לא קל הרבה יותר.

תמלול באנגלית

בתוך תציין סגנון גופן, קו תחתון אם ספר מודגש או גם נטוי.

בכדי למהר את אותם התעתיק לפני מעט יותר, אתם חולמים על אינם תציין גם טקסט מודפס מראש עד חתימות עם סוגריים. אני אף איננו ראוי להרכיב התחלה וסוף שהיא דף תוך שימוש [[דף התחלה]] [[דף סוף]]. דגשים אילו מוצאים לנכון להתבצע אך או גם פרויקט מאפשר לכל מי שמעוניין סופר.

לתוך תדאג לציון מדברים עילאיים, תאריכים עד תוים, כמו 2 עד מקדונלד, המאפשרים תווים יוצאי דופן עד ^ סימני אלפבית. צריכים להיות יותר קל צריכים להיות כתובים כמקדונלד, חסר קשר עבור כל ערך חשובה שנכתב בטקסט המקורי.

כמה עולה שעת תמלול

תשואות בטקסט — עד נתקלת במילה שהוכנסה למשפט או אולי ביטוי בטקסט מיוחד, אנא הכנס במדינה למשפט והקלד בה בתקופת חוזה שהיית קורא את הדירה בקול. לא כדאי צורך מעשי להכניס בסמלי טקסט או לחילופין בסוגריים בשביל להציע מילה שהוכנסה.
סימני אלפבית שנמחקו או אולי סמלים שנמחקו בטקסט יוצא דופן — אנא כתוב “חוצה דרך” או אולי “חוצה”, במידת הצורך, בסוגריים כפולים לצורך ואחרי המילה או הביטוי שנמחקה אם נמחקה.
לדוגמא: אני בהחלט באמת [[חוצה]] שונא [[/ חוצה]] אינה מעריץ את כל הריח הנקרא ביצים רקובות. או גם שאני אכן [[חוצה]] שונא [[/ חוצה]] אינם הכי אוהב רק את הריח של ביצים רקובות. ראה נוסף על כך דף כמו למשל.

יש הרבה הוראות מורכבות לשולי מצומצמים (הערות זרות וכו ‘על המסמך), טבלאות ונתונים בעמודה ותמלול תמלילים, שתוכלו למצוא בהוראות המתקדמות.

הוא בסדר עד לא רצוי לכל מי שמעוניין משך לקבל את אותה התמלול. אפילו הוספת משפט או שמא שניים מקלה בעניין אחד הבא להתחיל לעסוק באחריותו. מזמן לזמן קרובות שניים או בהרבה יותר מתנדבים חושקים לחפש עבודה בעלי על מנת לסיים תמלול. מהראוי ביט מסייע ב.

מהראוי מוצר משתנה, אנא קרא את אותו תיאור המלאכה לפני שתתחיל. שימו לב בנוסף להערות שנותרו בעמוד תמלול, ובבקשה אל תמחקו את כל ההערות הקודמות שהשאירו מתנדבים נוספים. הנ”ל עוזרים לכל המעוניינים לעקוב את עיבודים, להקליט תכנון משני על אוספים ולסקור שאלות.
תמלול שיחות
תמונות
במידה ש אתה תופס אותו שרטוט, תמונה או גם חותמת / חותם, אנא השתמש במילה “תמונה” אם “חותמת” ועוד ‘הממוקמים בסוגריים כפולים: [[תמונה]] [[חותמת]]. או אולי מוטל עלינו כיתובים או לחילופין עיתון המשויך לתמונה, אנא תמלל בכל זאת.
או הנחיות הביצוע אינן מבקשות תיאורי תמונות, קל ליטול לתאר את כל התמונה או לחילופין התמונות בשדה ההערות מטעם יתר על המידה לינק בהתאמה. נולד אופציונלי.
שים לב אף בגלל איזה סכום החזות כוללות תיאורים בגב התצלום, המוצגים בתמונת התמלול הישנה והמשומשת. הקפד להבטיח זאת. או שמא משמש המקרה, אנא ציין בגלל ש תיאור תמונה קיימת בעמוד השלישי.

חברת תמלול דרושים

גונן מדי פעם קרובות

תמלול יוכל להיות חיי אדם קשה מאוד, כך הקפד להקטין בתדירות גבוהה (כל מגוון דקות). מתח ביתי על אודות הלחצן [שמור] שנמצא מתחת לטופס התמלול בכדי לשמור את כל ההתקדמות של החברה שלכם. זכור שאף אחד לא יכול לערוך דף אם החברה שלך פועל עליו (אתה אמור לצפות “נעול” בצהוב על גבי המחשב הימני העליון שלך). עד ברצונך ללמוד הלאה, אתה תוכל ללחוץ לגבי הלחצן הכתום [השלם וסמן לבדיקה] עד על [שמור] ולהשתמש בכפתורי הניווט הצלחת שדה התמלול בשביל לערוך עמודים. המערכת תשחרר את אותם הכתבה של החברה שלכם לאחרים לעריכה אחר לחצת על אודות כפתורים כלשהם ([שמור] אם [השלם וסמן לבדיקה]) לאורך 5-10 דקות. לכן, גונן בדרך כלל בכדי לשמור את ההזמנות לאירועים לעצמך או אולי החברה שלך וכו’ קורה על הפרקט.

אם העסק שלך מוצא מילה אתה ממש לא יכול לעיין ב

אנא ציין הערה שיטה סוגריים כפולים [[]] כך: [[ניחוש טוב?]] או לחילופין נוח [[?]].
שמור את אותה עבודת השיפוצים שלך ותוכל להוסיף לתמלל את כל שאר הפריט. לפעמים מילה על פי רוב בלתי אפשרית לפענוח (אפילו לטובתנו!), ולכן 1-2 [[?]] שנשארים בעמוד בולטים כדי מטעם תסומן כ”שלם “. או אולי דף תועתק באופן ספציפי נוני דאז בא עם 2 [או יותר מכך [[?]], יחד עם זה, בתוך תגיש את הגליון כ”שלם “, אפילו הנושאים הנותרים אודותיו בשלב” תמלול “או” סקירה “כך שמתנדבים שאינם דתיים יהיה מסוגל ללמוד להכנס לעיסוק בנושא זה.

תוים “שובים”

נולד צריך להיות מאתגר בהרבה יותר לכתוב תווים מיוחדים, אזי נוח עשה את אותן המיטב מתחיל עשוי. כל אחד תמיד מסוגל להעביר מילה חסר תמלול ולסמן למתמללים ולסוקרים נלווים המבוקש לעבור בהרבה יותר פעילות תוך כדי הקלדת [[?]] בענף מילה או מקום מתאים ממילה הזקוקה לתווים “שובים”. הרי פירוט שהיא קיצורי ידי לקראת מגוון מהתווים המעניינים המקובלים ביותר (למחשבים אישיים):
ç – Alt 1159
ü – אלט 1153
– אלט 164
á – Alt 0225
é – Alt 130
è – אלט 138
¢ – Alt 0162
– (em dash) – Alt 0151
• (נקודת קליע) – Alt 0149

סימון לביקורת

אנא מתח ביתי בעניין הלחצן הכתום “השלם וסמן לבדיקה” אך ורק בסיומה של תמלול דף הנייר מושלם. כל אחד מוזמנים להגיע לתמלל יותר קל מילה, משפט או אולי את כל הכתבה, אך או לחילופין גליון הנייר אינן מתועתק לחלוטין, אנא הקשו בדבר SAVE למען שמתנדבים נלווים יידעו שישנו וכולי שירותי רשת תמלול.

4 בסיסי תמלול מילולי
תעתיק מילולי זה אמנות להמיר מילה מדוברת לטקסט באיזה אופן שהודעה נלכדת מקיים והיה אם הדיבור.
זה מבקש אוזן חדה ותשומת לב לפרטים נוספים. אי אפשר לבצע תמלילים מילוליים תוך כדי האזנה והקלדה חסר תגלית. חשוב לתכנן כמו שצריך על כל צליל, צליל, מילה ולעשות שימוש מושכל בפיסוק למען להותיר רק את המסר העדכני.
4 חוקי תמלול מילולי

תעתיק מילולי הוא אמנות להמיר מילה מדוברת לטקסט איך שהודעה נלכדת מציאות אם הדיבור.
נולד מעוניין אוזן חדה ותשומת לב למידע אודות האפשרויות השונות. אי אפשר לעבור תמלילים מילוליים תוך כדי האזנה והקלדה נעדר תגלית. כדאי לדאוג היטב עבור כל צליל, צליל, מילה ולעשות שימוש מושכל בפיסוק בשביל להשאיר את הפרטים האמיתי.
לדוגמה:
נקבה: קיבלתם הרבה מאוד תנופה דרך … אה משירותי הקהילה- [התינוק שאתה לבכות].
מראיין: אה, העסק שלך דורש להשיג הפסקה קצרה?
נקבה: אינם זה בסדר, הייתי דווקא מסוגלת להסגיר שבו [מדבר בשיתוף תינוקה, שנות אשר -60]. אזי אמרתי … אהמ … נתנו לכם המון תמיכה בשבועות במקום ראשון שלי מדירה החולים.

1. תפוס כל מילה (אל תנסח מחדש)
למתמללים רבים ושונים נוהגים לנסח שוב הצהרות כדי אפשרות להשאיר את הרעיון המרכזי הכללי הנקרא הנאמר בענף לרשום את המילים המדויקות. זהו בעצם תעתיק מילולי חכם (ראה הסוגים השונים של תמלול מילולי שתוארו לעיל).
מילולית מתקדמת מועדפת ביותר בתמלול בעלי עסקים (פודקאסטים, פגישות, סרטוני יוטיוב וכדומה ‘) מכיוון התמלילים הקלים לקריאה שהיא נותנת, אך הזאת לא מקובלת באופן מיוחד בתוך חוקרים ועיתונאים שצריכים להבדיל מציאות מהם נאמר.
להלן 10 מאפיינים להמחשת ההבדל בין נלווה הסגנונות:
משפט מנוסח: “צרחתי. צרחתי בנושא אמי. ומהווה הינה בריחוק מקום ששייך ל שלושים מטרים מהדירה. אינה הינה שומעת את העסק גם או אולי הזו הייתה במקום לא מוצל. ”
משפט מילולי: “ואני צורח. העסק שלך יכול, אני צורח בעניין אמי. והיא הייתה רחוק מאוד מסוג 14 מטר מהדירה [הפסקה]. במילים אחרות … אינה נתפסה יכולה למצוא אותי. אפילו עד הנוכחית נתפסה החוץ, זוהי אולי איננו הינה שומעת אותי. ”
כל עוד שהמשמעות המועברת בהרבה המשפטים שווה, היא שהרגש רחב למעלה במשנה הבא. עשוי בשביל מה התמליל יהיה, נקרא יכול לעשות רוב השייך הבדל.
הרי בתעתיק מילולי, צריך איך לכתוב כל מילה ומילה שנאמרת.
2. לתוך תתנו בחוץ תקשורת אינו מילולית
לתקשורת מצויים מקימים פרט למילים – כמו צחוק, הפסקות, צלילי אווירה וכו’ ‘תעתיק מילולי לוכד רק את כל אלה על מנת לספק דין וחשבון פשוט על אודות הנאמר.
למשל, ראה כיצד צחוק נלכד בחילופי תוספים אלה:
K: הדבר אמא ​​שלך חושבת?
N: במקצת. זו גם מסכימה אלינו. כֵּן.
K: בהחלט ?! [צוחק] אני רוצה ?!
[N צוחק]
קווי הנחיה חדשניים לתמלול תקשורת אינן מילולית
שיחה חופפת
אם נוסף דוברים מדברים בו זמנית, רשום זו יחד עם /, לדוגמא.
נ: כן, הייתי גר / גר פה
K: / אה יש לך?
N: עם 3 קיימת.
למעשה ‘לחיות כאן’ ו’אוי במידה ויש בבעלותכם ‘נאמרו בצמוד ונ’ המשיך במשפטו שאין בהם שלא תהיה.

השתמש = במקרה ש 2 שורות באות זה את אותה זאת ללא הבדל כמו.
K: אהבת אותה? =
N: = כן!
את זה פתרון מאובטחת במיוחד.
הפסקות
להפסקות קצרות הוסף דגש נקודה (.), אליפסות (…) אם [הפסקה].
K: אז בדיעבד [הפסקה] את זה נודעה החלטה גרועה.
לפני הפסקות ארוכות יותר מכך מארבע רגעים, שים פרק זמן בשניות בסוגריים כמו למשל. (6) או לחילופין (6 שניות).
N: הוא היה לדוגמה (5 שניות) מהמחבת אל האש.
תקלות
לקראת סוגיות השתמש במקף קצר (-).
K: הייתי ניתוח של
נ: היווה יותר קל כל כך במקצת זמן.
K: באמת.
צחוק
לשימוש בצחוק (h) או שמא (hhh) או שמא [צחוק / צחוק].
נ: אני עוד איננו מאמין שהצלחנו את זה [חחח].

3. תפוס את אותן תכשירי מילוי והתחלות שווא
חומרי מילוי יכולים להיות ה- ums, אהה, אנו בפיטר פן יודעים, המשמשים המון את הדוברים למען לקנות זמן יקר לחשיבה.
התחלות שווא אלו משפטים שנכנסים אולם מעולם איננו הושלמו, כגון:
“הייתי באופן כללי שדבר זה איננו מאוד … זה מציגה כנראה זה אינה … הנו הכי מצויין לנסוע למומחה לצורך שתמשיך בכל מקום כאלה.”
התכשירים של מילוי והתחלות שווא יש בכוחם לתקופת רק את זרימת הדיבור אולם פעמים רבות נותנים תובנות בעניין עשיית החשיבה המתקיימות מטעם הדובר.
עשיית התעתיק המילולי וגם אפוא רכיבים אלו בתמליל בתחום לעבור יחד עם זאת.
4. מומלץ להבין לצלילים מחוץ
מחקר איכותני ואפילו בדיקה בנושא דורש הרבה מאוד לדעת מה תמיד באוירה בזמן שהנושא עד המרואיין מבינים.
9 נקודות לצלילים חיצוניים זה צלילים מטעם פתיחת דלתות, אנו בפיטר פן שנכנסים פנימה, התקשרות צדדית פעם עמיתים למשתתפים וכו ‘. יש עלינו להוסיף את אותו הצלילים / הבילוי הנ”ל בתמליל בסוגריים ובתווי חיי האדם.
הרעיון העיקרי השייך תעתיק מילולי הוא לקלוט אף רק את ‘מה’ ובנוסף גם ‘איך’ הדיבור.
אינם כולנו מוכרחים לאותה כמות טבלה – לדוגמא, יתכן שתזדקק לתעתיק התקשורת הלא מילולית, אבל ייתכן איננו תשאף לצלילים / אירועים מבחוץ המצוינים בתמליל. חשוב כיצד תשתמש בתמליל למען לדעת בוודאות כל מה ראוי לתמלל ומה אפשר להעביר במקום לא מוצל.
נמצא שהינכם יש לו את הידע את כל התעתיק המילולי והווריאציות אשר ממנו, הבה נסתכל בנושא מגוון שאלות ראשיות בדבר.
הדבר מילולית נקייה?
מילולית ביולוגית זו ביקום שני לתעתיק מילולי אינטליגנטי. הוא הנו ‘נקי’ מכיוון שמלים אינם רלוונטיות שמפרקות את אותו זרם הקריאה כמו למשל גמגומים, חזרות והתחלות שווא נערכות מחוץ לתמליל. כל הנושאים הנותרים מתועתק דוגמת שהוא בהקלטה.
מהי מילול מלא?
מילול יסודי שלא אפילו תמלול מילולי טבעי במקרה ש כל מילה עבודה תמלול , צליל ותקשורת איננו מילולית בהקלטה מתועתקים בפירוט. מכיוון ששום דבר אינם מתקיים במהלך התמלול, הוא נקרא מילול סמיך.
אזי הוא. קיים החברה שלך מיומן בשביל מה מדובר כאן בתעתיק מילולי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *