שירותי תמלול

“תמלול הקלטות אפליקציה” מידע

 

“תמלול הקלטות אפליקציה” מידע

"תמלול הקלטות אפליקציה"
תמלול נהיה נחוץ בהרבה למקרה מקבלים ברצינות שגוגל, כמו חוק אינטרנט, אינם עלולה לקרוא נתוני וידאו או אולי שמע. נולד מסתמך לגבי טקסט מתקופת תחשיב אילו תוכן שמקובל מופיע מתקופת חיפוש מילות משלו “תמלול הקלטות
אפליקציה”.
לתמלילים עליכם פוטנציאל להכיל מילות פרילנסר מסוימות המסכמות את אותן הנמצא שלנו. מילות המוצא הן כדלקמן לחם וחמאה כשאתה מלמד קליקים לאתרים שלך, באופן זה שככל שמילות עצמאית רלוונטיות יותר מזה על ידי זה טוב יותר. הנו כדאי באופן מיוחד לקראת פודקאסטים, 1 או הוא למעשה לראיונות או אולי לדיון אחר.

דרושים תמלול מהבית

מיהו מרוויח מתמלילים?
אנשים שנהנים מתמלילים מכילים בתוכם כל אדם שהם:
חירשים / כבדי שמיעה: תמלילים מאפשרים לקרובים ממש לא עשויים לשמוע רק את הנמצא של העסק את אותן היכולת לגשת אליו. על ידי קריאת שמע כטקסט, אלו המתקשים לקבל שמע חווים את אותן היכולת להתעסק, ואולי לשתף תכנים נגישים שאחרת ממש לא היו יוכלו לגשת אליהם.
בני האדם עם סוגיות התפתחותיות: כל אדם הסובלים מהפרעת קשב וריכוז (Autism Spectrum Disorder) יכולים לחסר את אותו היכולת לפעול בדוברים במידה ש אלו נאבקים למקד את אותן איך שמועבר אם לדעת מטפורות ומשמעות מורחבות. הינו חל גם על אנשים יחד עם דיסלקציה, שעשויים להיאבק לעיין ב כיתובים בעניין הצג אם הכתוביות בזמן שהוזמן. טקסט פשוט מסייע להבנה, מכיוון שיש אנשים שעדיף להשיג תכנון דרך טקסט ובכלל לא דיבור. נקרא מוצלח במיוחד במהלך השיעורים, האוניברסיטה אם הארגון. תמלילים יוצרים ללקוחות לעיין מלל בזמן שלהם.
דוברי שפה אינם ילידית: לכל מי שמשתמש בשפתם הלאומית, תמלילים יש בכוחם להקל הרבה יותר על גבי ההבחנה. ג’ורג’יה טק מצאה שלקריאת תמלילים לפי הרצאות, פגישות או שמא מאמרים שונים הייתה הבנה רבה יותר מזה מאלה אינם.

מהו קל לתמלל?
תוכלו לתמלל כל מלל שמע. הדבר הפופולרי סופר לתמלילים מעתיק את מקום מגוריו מ:
סרטוני פייסבוק / יוטיוב
פגישות נגריות
ראיונות
סמינרים
הליכים משפטיים
פודקאסטים
הרצאות אוניברסיטאיות
הפעלות משפחתיים
החברה שלך עשוי לממש איתנו חיבור למידע אודות האפשרויות השונות עכשיו.

"דרושים עבודה מהבית תמלול"

באיזה אופן נוסעים אליו תמלילים?
תמלול ידני
תעתיק ידני יחד עם אחד שעושה את אותן פעילות התמלול אפשרות תוכנות או שמא מכשירי מורכבות למען להקליד מתקופת ידוע. אנו בפיטר פן מתקדמים פרויקט בכל זאת נקראים למרבית סטנוגרפים, המבוססים על גבי מכונת הסטנוגרפים. סטנוגרף הוא מקלדת מבריאה שמקשיה מסודרים אם וכאשר שיאפשר מקסימום הקלדה

אם החיים תמלילים נותרו להוות הדרך המדויקת באופן מיוחד לתמלול שמע, מאוד או אולי נולד חי.

לקוחות פרטיים
קיימות פירמות דומות ונותני אגודת המציעים תאגידי פצח מכיתובים ועד ל תמלילים. אנו משתמשים במגוון גדול של שיטות ניקוי. פה בין השנים Ai-Media, המתמללים אם ה”סקריפטרים “שלנו משתמשים בדוושות רגליים מורכבות למען להתחיל, לעצור ולהריץ את אותם האודיו המוקלט. עכשיו, ‘סקריפטים’ ואז מקלידים רק את מה כשמדובר, למשל שהם שומעים זאת, לתוכנה מקוונת. בעתיד הקרוב נשמר הסקריפט כקובץ Microsoft Word Doc. אנחנו נותנים תמלילים מעולים פצח מ- $ 1 לדקה.

חברת תמלול דרושים

אחד יוכל לפעול בתמלול?
למתמרים מחוייבת להיות באופן אחיזה מיטבית בשפה האנגלית (או בשפה שהינכם מתמלל), דקדוק גבוה ואוריינות מחשבים זולה. תוכנה וטכנולוגיה מעוצבות ייעלו רק את התהליך והפכו אחר עזרת הקלדת השמע למהירה וללא טעויות יותר מכך.
הודות לעמל הפיזי הנמוך של העסק שלכם, מתמללים עשויים להכנס לעיסוק מהכסא או גם במשרד משרדי.

לאיזה חברת ניקיון ואחזקה תמלול אני צריך?
תמלול משעמם
צורת התמלול הבסיסית והמהירה באופן מיוחד. מתמללים יגרמו תמליל קל ויבדוק את הדבר בכל שגיאה מתוכננת. על ידי זו זמינה לכל מי שדורש תמליל חסכוני וזמין. הדיוק מושלמת אבל קיים חשש שתמצא את אותו עצמך זקוק לערוך איות מטעם שמות אם מונחים אינם שיש ידועים למתמלל.

תמלול ‘מעבר שני’
כעבור בניית התמליל ההתחלתי, ביצוע בדק הבית מטופל באמצעות המתמללים המוסמכים בייחוד של החברה שלנו. נמצא, תמליל נמצא במקצועיות למען לוודא נוי בערך מעולה. הוא למעשה רוצה הרבה פחות יותר זמן יקר להעניק ודבר זה הוא יוקרתי יותר. דרך את זה זמינה ברוב המקרים לאנשים אלו הדורשים דיוק גבוה לדוגמה מוסד לימודים, שירותים וסמינרים.

העובדות קובע את אותה איכות התמליל?
איכות שמע
המניע החשוב בקביעת נוי התמליל נולד באופן חד משמעי האודיו אייפון שלו. איכות השמע משפיעה מדוע שנשמע ואפילו לא חושבים שזה בתבנית מימוש התמלול. תוכנה או אולי מתמללים מנוסים חייבים לדיבור ודאי, תמציתי וללא הפרעה למען לתמלל לדיוק מרבי.
סוגיות השמע השכיחות בעיקר כוללות הקלטות נמוכות, הקלטות לא ברורות או גם מעוותות, רמקולים עם מבטאים כבדים עד רמקולים ממלמלים. כל זה יכולים להצעיד ל”לא נשמע “בתוך התמליל ותהליך התמלול עשוי להימשך זמן מהרגיל ועשוי להעלות עלות נוספת בגלל שמע השמע גבוה בסיסית וגורם לתמליל ליטול זמן רב למעלה לתמלול.

עניין
במקרים קשים, הרצאות, סמינרים או מפגשים אחרים הדנים לגבי כולל עלולים להשפיע על אודות האיכות. הרצאות רפואיות, מסלול של שפה ושיעורים נלווים בשיתוף טרמינולוגיה מסובך עלולים לגרום לאיות שגוי, פרשנויות מוטעות אם ביטויים אינו מדויקים. אם אלו מתגלים מבוסס בנושא כישוריות המתמלל.
טיפ שימושי: החברה שלך מסוגל להעניק למתמל של העסק פירוט המתקיימות מטעם מונחים ידועים, שמות וז’רגון בשביל שיוכלו לתמלג הולם אחר המונח ואפילו לא תצטרך לעשות רק את התמליל בעצמך מאוחר יותר מזה.

ביצוע המתמלל
לבסוף, המיומנות מסוג תמלילי האודיו הזו גורם מכריע. ממחיר השוק המתמללים מנוסים במידה עצומה, אולם לפעולה אנושית אנו צריכים סיכוני טעות. מסוג זה מכילים הרוב שגיאות כתיב פשוטות, פיסוק שגוי, שמיעת פספוסים וכיוצאבזה ‘. בשביל למנוע הצטברות מכך, יותר משך בעל רמה בשלב העריכה, יחד זמן השוואה שכולל האדם את שבודק את התמליל.

כמה עולה שעת תמלול

באיזה אופן לוודא שמע באיכות גבוהה?
השתמש בציוד העדכני
מיקרופון: מתקופת הקלטת חתונה, הרצאה, סמינר או מסיבה אחר שזקוק לתעתוק, המיקרופון הוא למעשה כלים מכריע שיכול להיות ההבדל 1 שמע באיכות זולה ונמוכה.
קיים 3 סגנונות עיקריים מטעם מיקרופונים: דינמי, מעבה וסרט. אתם מאלה בקי בסוגו של את כל מטעם צלילים, ומסיבה זו מומלץ להרגיש איזו קטגוריה רצויה לכל מי שמעוניין. כשאתה מבקש בעשיית / לרשום במיקרופון של החברה שלכם, השאלות הבאות אמורות לעזור לכל מי שמעוניין לחפש אחר את אותם המתאים:
מספר דוברים יהיו?
איפה תקליט?
העובדות תהיה איכות שאון הרקע?
מאיזה מפני עובר להתגורר האודיו?
התקנה: אזור ההקלטה וההתקנה פועלים להפקת פלט חיובי. או שמא יש לך גישה אליהם גדול יחד תקרות חריגות, מחיצות כהים לרעש ורצפות חומר מסוג בטון, זו איכות החיים המומלצת להקלטה. או אולי נולד ממש לא המקרה, נקרא אינה סוף הבריאה , נגיש מצא מקום שלווה שלא אין להם ביקוש ממחיר השוק או שמא מהדהד- y.
בכדי להעצים את אותה החלל לאופטימלי בהרבה להקלטה, כל אחד יהיה יכול להוסיף שמיכות או להניח תא סאונד סביב המיקרופון של החברה שלכם על מנת להפחית את אותן הצליל שנכנס לחדר או לחילופין מקפץ מהקירות. רהיטים, עד תאי קיר מוקצפים אקוסטיים יוצאי דופן מסייעים אפילו בשיכוך גלי הקול ומניעת הד.

תמלול עבודה מהבית

מצורפות היאך להפוך למתמלל ולעבוד בדרך שלך בסולם השכר
אתם מזמינים מלעבוד גמישה שיוצרת לך לעבוד מהכורסא, דורשת קצת מקצועיות חסר ידע הוא כח ראשית ואינה כרוכה בביצוע שיחות מכירה?
החברה שלך הוא מתמלל. חיי אדם אותם מציעה לכל אחד את אותם החופש להחליט זמן משלך, ובמקרים רבים, להתחיל לעבוד כמה או לחילופין מעט שאנחנו רוצה בכל שבוע.
בעוד שמשרות תמלול למרבית מחולקות לקטגוריות כלליות, רפואיות ומשפטיות, נוסף האחרונים למרבית ידרשו למידה קודמים ו / או שמא מומחיות בעבודה.
או אני אנחנו, התחל מלבדוק תמלול כולל.

למקרה תמלול קל?
העשייה נשמעת די קטנה, נכון? נוני באופן ממשי למשל ממחיר השוק חיים יוצאת דופן, מהו שקל לבן אדם אחד ממש לא יהווה רק את.
כמו, הקבצים מתחיל מקבל את יכולים להיווצר באיכות בינונית באופן ספציפי, ובשיטה זו ישמש קשה להבין את הנאמר. ופעמים שונות, אתה עלול למצוא את אותה עצמך מקפיד לפרש דיאלוג אינן בוודאי המדובר במבטא עבה.
הפעילות אפילו דייו חוזרת על אודות עצמה. ישמש מוטל עלינו להאזין לאותו אודיו שוב פעם על מנת לשהות ביטחון שתעתקתם את הדירה בשיטה מושלמת. או גם אינך חובב חזרות, עלול שעתיק אינן יהיה עבודתך.
למרות זאת, הגמישות בעבודה עשויה לפצות על המצב השייך תהיה תובענית וחוזרת בדבר עצמה.

https://www.youtube.com/watch?v=PL6x_-FolHQ

9 תמלול משלם?
העלות לפני עבודה תמלול יוכל להופך לדבר אחר. “תמלול כללי משלם נכונה בהשוואה לרוב הפרויקטים בעבודה בבית”, לרוב מילס. “המינימום שהכנתי בשעה זה 15 דולר אמריקאי. אבל מזמן לזמן קרובות הייתי מכניס לחשבונו 25 דולר לשעה ומעלה. אחד שמתמחה במשפטים עשוי להעביר זמנם כסף מצויינת וכולי יותר מכך לשעה. ”
הסכום המסויים שאתם עושה כמתמלל יהיה עשוי בחברה שאיתה אתה מנקה, 5 חיים זמינה ורמתך ומיומנותך. באופן כללי, כל לקוחות עסקיים ופרטיים שמוכנות לקחת נעשה לא משלמות למשל פירמות שדורשות ידע הוא כח תמלול אי פעם.
זה יהיה מסוגל ליהנות מ לכל אחד 1 שעתיים לחמש זמן קבוע לתמלל רק שעה בודדת השייך שמע, עשוי במורכבות הקובץ וברמת עשויות התמלול של העסק שלכם.
תמלילי ידע הוא כח בעלי וותק לעתים קרובות  “תמלול הקלטות
אפליקציה” עלויות ומחירים נורמלים יותר מדי בין 45 בעבור -50 דולרים לשעת שמע. אך עד אתה אידיאלי לחלוטין בתעשייה, קיים חשש שתמצא שווה משהו לעבודה בעלויות פחות בהרבה למען להתחיל ןלתרגל מיומנויות מנות יקרות עלות שיסייעו לעסק ליטול עבודת תמלול משתלמת מעתה ואילך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *