שירותי תמלול

כמה עולה תמלול הקלטה מידע

 

כמה עולה תמלול הקלטה מידע

כמה עולה תמלול הקלטה

חוות דעת לתרגולי תמלול לניתוחים אנתרופולוגיים לשוניים
5 שיקולים על אודות תמלול מתמלול מסוג אלסנדרו דורנטי: מכתיבה לתמונות דיגיטטיות כמה עולה תמלול הקלטה:
אנו צריכים להיות מודע בגלל ש תמלול שיחה איננו את החפץ מקצוע השיחה; כמו שהקלטת שמע או וידאו שהיא אינטראקציה אינן שווה לאינטראקציה. אולם הכיתוב השיטתי המתקיימות מטעם ממדים מילוליים, תנועתיים ומרחבי-זמניים השייך אינטראקציות מסוגל להסביר חלונות נוספים בהבנתנו באיזה אופן לקוחות פוטנציאליים משתמשים בדיבור ובכלים שונים באינטראקציות היומיומיות שהם עושים. “(Duranti, 1999, עמ ‘161)
תמליל משמש טכניקה להחלקה (למשל בדבר נייר, לגבי מסך מחשב) שהיא אטרקציות חולפים (למשל אמירות, מחוות) עבור ניתוח מפורט. תמלילים מטבעם אינו שלמים וצריך לשפץ זאת והיה אם רציף למען להבין יכולות השייך אינטראקציה אשר הוארו בעזרת סוג ניתוח מסוים ומאפשרים תובנות עדכניות שעשויות להנחות לניתוח אידיאלי. (ראה אלסנדרו דוראנטי אנתרופולוגיה לשונית, איך לקבל אוניברסיטת קיימברידג ‘, 1997: פרק 5)
צריך סוגים שונים הנקרא תמלילים. תמלילים מסוימים מיועדים לייצג דיבורים ממש. שאינם דתיים מנסים לצרף רעיון בדבר שיחות ומחוות. אי אלו נלווים יוכלו להתרכז רק באינטראקציה איננו מילולית. אתנוגרפים לשוניים מפיקים המון תמליל מבואר, במילים אחרות ספר אותה ייצוג הדיבור מועשר אפשרות תכנון קונטקסטואלי שרלוונטי לדבר או שמא נהיה את הפעילות למשמעותי.
הנקודות העיקריות של דורנטי:
(i) תעתיק נקרא דרך סלקטיבי, שמטרתו להדגיש היבטים אלו או אחרים של האינטראקציה לצרכים של מחקר ספציפיות;

(ii) לא כדאי תמליל איכותי ומושלם במובן השייך תמליל שיכול לקלוט מחדש את אותה החוויה וכוללת הנקרא להיווצר כאשר מדובר יוצא דופן, אבל צריך תמלילים גבוהים מעט יותר, במילים אחרות תמלילים המייצגים ארגון דרכי התואמות (יותר) המטרות התיאוריות והתיאורטיות שלנו;

(ג) לא כדאי תמלול סופי, אלא רק גרסאות דומות ומתוקנות הנקרא תמליל למטרה מיוחדת, לקראת אנשים מסוים;

עבודה מהבית תמלול

(ד) תמלילים צריכים להיות כלים אנליטיים; עליכם לעדכן והיה אם תמידי ולהשוות לחומר מתוכם הופקו (לעולם לא מומלץ להתעייף מלחזור לקלטת שמע אם לקלטת וידיאו ולראות למקרה תמליל הקלטת הנמצא תואם רק את הסטנדרטים והיעדים התיאורטיים שלנו) ;
(v) יש להימצא מפורשים ככל האפשר על גבי הבחירות שאולי היינו נוסעים אליו בייצוג בניית בדף (או בעניין מסך);

(v1) פורמטי התמלול מגוונים ובא בחשבון לספור יחד עם זאת מחשב אישי היעדים שעליהם להגשים;

(vii) מוטל עלינו להיות מודעים באופן קריטי להשלכות התיאורטיות, הפוליטיות והאתיות השייך עשיית התמלול שיש לנו והתוצרים הסופיים הנובעים מכך;

(viii) והיה אם אתם אוהבים גישה לכלים המשלבים לעסק להוסיף ארגון חזותי ומילולי, עליכם להתאים את אותן האפקט הנקרא פורמטי התעתיק החדשים אילו יחד הקודמים ולהעריך רק את תכונותיהם;

מחיר תמלול לעמוד

(ix) תעתיק ישתנה התקופה מכיוון שהיעדים שבבעלותנו מגוונים והבנתנו ישתנה (בתקווה שהופכת ל”עבה מעט יותר “), למעשה שיש להן הרבה יותר שטחים השייך מובן. בכדי לגלם את אותו העור שלנו שלכם בתמלול:
הקפד למספר אחר השורות שלכם (באמצעות התכונה השייך שורות המספרים מטעם מעבד התמלילים שלכם, או שמא שיטה מספור ידני ששייך ל הביטויים). למען להקל על אודות הקריאה, הקפד לפרק את האינטראקציה על ידי דובר ואמירה. התחל רמקול הטוב ביותר בשורה חדשה מקבלן, ואמירות חדישות שהיא רמקול מיהו בשורה ראשונית. בחר את סמלי התמלול של העסק שלכם מתרשים משמש המותאם מג’פרסון וגומפרץ וברלנץ:

תמלול אודיו טקסט

סֵמֶל
שֵׁם
להכניס
[טקסט]
סוֹגְרַיִם
מציין את אותן פיסות ההתחלה והסיום הנקרא הדיבור החופף.
(1.5)
הפסקה מתוזמנת
5 בסוגריים מציין רק את חייהם, בשניות, המתקיימות מטעם הפסקה בדיבור.
(.)
מיקרופאוזה
הפסקה קצרה, הרבה מאוד קלוש מתוך 0.2 זמנים.
.
זמן
מציין לוקח נפילה.
?
סימן שהללו
מציין מבקש לעליה הדרמטית.
,
פסיק
מעיד בנושא לעלייה הגדולה זמנית או שמא ירידה באינטונציה.

מַקָף
מעיד בעניין עצירה פתאומית או הפרעה באמירה.
בזמן קצר בהרבה יותר מהרגיל לדובר. (G ו- P)
s}
סוֹגְרַיִם
מציין {היות הנאום הסגור נשא באיטיות מהרגיל לדובר. (G ו- P)
טובה מהרגיל לדובר. (G ו- P)
זול למעלה מהרגיל לפני הדובר. (G ו- P)
* מילה
כּוֹכָבִית
מציין בולטות או נקודת אודות ההברה (G ו- P)
** מילה
כּוֹכָבִית
מציין בולטות או דגש נוסף על אודות ההברה (G ו- P)
~ מילה

מציין אינטונציה שונה אודות מילה או אולי הברה (G ו- P)
מילה °
סימבול אסמכתת (אפשרות 0)
מציין לחישה או דיבור קטן.
הכול באותיות שלמות
טקסט באותיות רישיות
מציין דיבור צעקני או גם מוגבר.
מִלָה
המעי הגס
מציין הארכת הברה.
(חחח)

נשיפה נשמעת
(.ההה)

שאיפה נשמעת
(טקסט)
סוגריים
נאום שאינו ודאי או מוטל בספק בתמליל.
((טקסט נטוי))
סוגריים כפולים
ביאור לעיסוק לא מילולית.

תוכנת תמלול אוטומטית

עריכת מלל
מילולית מוחלט
בני האדם מתמללים את אותם הטקסט של החברה בהחלט כפי שהינו חושבים שזה, עם חזרות ושגיאות דיבור.

עלות תמלול הקלטות

נקו מילה במילה
הטקסט של החברה שלכם מתועתק וכל מילות המילוי מוסרות, כגון: הממ, העסק שלך יכול כמו ועוד ‘. אנשים גם כן מבצעים גמגומים וסטמפרים, לדוגמה נוסף על כך מילות מילוי. לדוגמא: “זו הייתה, כמו אנו יכול, חוויה יספיק משעממת” שונה לקריאה: “זו נתפסה חוויה מספיק משעממת.”
נערך מילולית
הטקסט של העסק מועתק בטכניקה מוכנה לפרסום. אנו בפיטר פן משפרים את אותם הדקדוק והמתחים לקריאה טובה יותר.
ארגון
זיהוי רמקולים
בזמן תמלול קבצי רמקולים מרובים לא מקצועי להבחין בודדת רמקולים או גם לתמלל את הטקסט כאילו האדם האדם אפילו רק את דבר זה. זיהוי הרמקולים כלול בעלות ואנחנו לרוב מתחילים S1, S2, S3 וגם הלאה בעניין תוויות צבע, או שהיינו מתאימים במיוחד זאת על ידי זה שיתאימו לשמות הדובר או לחילופין אתה מסביר ממש תוך שימוש אחד מנציגי המכירות של העסק.
חותמות תקופה
למרבית בני האדם מדפיסים חותמות זמן מהמדה 2 רגעים או שמא במרבית אחת שהרמקול עובר עם אלו אחר. יחד עם זאת, אתם רשאים להבטיח חותמות פרק זמן במרווחים לא מעטים הראויים לצרכים שלך.
SRT
פורמט בעל שם טוב הנו ספק חותמות הרבה זמן במרווחים אלו או אחרים ביותר. זהו הפורמט המוכר באופן מיוחד לכיתוב כתוביות והסרט מומלץ בשיטה טובה לתוכנת הכיתוב הסגור של העסק.
NVivo
פורמט זה הוא לתמלול ראיונות שיופעלו שיטה תוכנת תהליך כירורגי הנתונים NVivo. חוקרים אקדמיים משתמשים לרוב בשנת NVivo לניתוח מילות אינדיבידואלי מיוחדות במחקר האיכותי שאליהם, אולם פורמט זה כשיר לקרני השמש החמות בנוסף חוקרי בנושא.
בדיקה בנושא
ארגון תמליל משמש משמש חוקרי נושא, אך כלל תואם ל- NVivo. הוא לא מכיל חותמות זמן רב ומבדיל במיוחד אחת בלבד מנחה קבוצת המיקוד למשיבים.
סידור יוצא דופן
אפילו שרוב בעלי עסק שמחים ממבחר שירותי התוכן של החברה ולסגנון תמליל, כל אחד יש בכוחם אף להכיל רצונות סידור מותאמות ספציפית. כדוגמת אלו עלולים להרכיב ארגון יקר או צרכים לביצוע מידע.
תוספות וטיפים לתמלול סרטונים לא איטיים וקלים בהרבה
תעתיק שמע – כל תהליך המרת הדיבור המוקלט לטקסט – לא הנושא הזוהר באופן ספציפי. אך קיימות סיבות בעלות רמה לתמלול סרטונים. הנה תמיד אי אלו מהם:
תמלילים יש אפשרות לאינדקס בקלות רבה בדרך של מנועי חיפוש, מהם שמגדיל את אותם ההזדמנויות שלך לדרג עבור מילות אוטונומי יחד עם זנב רוב רובם של.
הוספת תמליל מתחת לתוכן הווידאו שלכם הופכת את הדירה לשיתוף יותר מזה, באופן ספציפי בשילוב יחד עם תוספים השייך לחיצה על ציוץ.
רבים דורשים לסרוק כתבה השייך מידע הווידיאו לפני שהם אומרים אם שמצויים שבה.
למעט יתרונות ממוקדי שגשוג, פעם הסיבות המפורסמות סופר לתמלול סרטים היא להנגיש את התכולה של העסק שלכם בכל משפחתכם של העבודה, מורכב אנשים לא שומעים את אותו האודיו או לחילופין מכירים את הסרטון.
קידום תמליל לתחום סרט קולנוע ראש מעביר, כמו, מאפשר למשתמשים עם מוגבלות לעיין ב את אותו הטקסט או שמא להקשיב לנכס תוך כדי טכנולוגיית קריאת מסך. רצוי להמיר תמלילים לכיתובים או שמא כתוביות ולסנכרן את אותם הסרטון לחוויית גולש בעלת רמה וכו’ הרבה יותר.
החיסרון מסוג תמלול סרטוני וידאו בעצמך הוא למעשה שהתהליך צריך להיות עשיית רב ומייגע, לגזום בזמן שאחרת יהיה יכול להיווצר קפדני ביצירה.
הרי אני אשתף במס’ מהכלים והטיפים האהובים עלי לתמלול לא ארוך מעט יותר שקלטתי בעבודתי כמתמלל מנוסה. הפקטורים המכוסים קיים נחמד אחת הרבה פחות מ- $ 100 דולר אמריקאי, והם יכולים להעצים והיה אם דרמטי את אותו מהירות התמלול שלנו ולחסוך לכולם זמן משך.
כלים להגברת פרודוקטיביות תמלול
בגדול יחד עם קורס התרסקות בהקלדת נגיעה של והרבה תרגול, או שלא אלי אינם אפשר להגיע למהירויות הקלדה חשובות מאוד ששייך ל 80+ לדקה. נוני בשיתוף השיטה ניתן לחזק “באופן מלאכותי” את אותו מהירות ההקלדה של העסק – במקרים חמורים מורכבים בכמה פעמים.
להלן 5 תוספות בם אתה תוכל להשתמש:
1. תוכנת תמלול
או לחילופין אתה מעתיק סרטוני וידאו בעצמך, כמעט לכל הפחות תצטרך להוסיף תוכנת תמלול נאה בכדי לעזור השמעת שמע דרך המקלדת או גם דוושת הרגל לא רק . נקרא מבטל את אותו התסכול ששייך ל השתמשות מתמיד בעכבר בשביל להפעיל ולעצור את אותם השמע.
לתוכניות התמלול שלהלן אנו צריכים גרסאות חינמיות מוגבלות שיש להן שדרוגים בעלות סביר:
Express Scribe על ידי תוכנת NCH (Mac או PC)
InqScribe (Mac אם PC)
מתמלל ה- FTW (PC)
2. דוושת כף רגל תעתיק
ניצול של בדוושת כף הרגל למען לשלוט בהשמעה הנוכחית הטכניקה הקלה והמהירה במיוחד להגביר את אותם יעילות התמלול של העסק. שמעתי בערך כמה אנו בפיטר פן, בהתחלה ספקנים, אומרים שהם לא יודעים העובדות הינם בעבר הצליחו לתמלל בלעדי אף אחד לא.
דוושות כף הרגל דואגות להשמעת שמע ללא כל עשיית שימוש בעכבר, כל מה שמבטל את אותן הנחיצות לבצע ריבוי השקעות בעזרת האצבעות אפשרות תמלול. לא מעטים מדוושות הרגל של ימינו, למשל ה- Infinity USB הפופולרי, הינם plug and play, בדרך זו שתוכל להפיק ניצול מהגברת המהירות הנוספת תיכף.
או תחליט אינו להשקיע בדוושת כף הרגל, אפשר להסביר את תוכנית התמלול של העסק איך שתשלוט בהפעלת שמע בדרך של לוח המקשים המספרי או מקשי הפונקציה, שעדיין נחושים יותר מזה משימוש בעכבר.

3. תוכנת הרחבת סימני אלפבית
תוכניות להרחבת סימני אלפבית, לדוגמא ספר מיידי מסוג Textware Solutions ו- Shorthand for Windows שיטה OfficeSoft, העוזרות תוצר לפרטים נוספים לסחר לקראת מתמללים מנוסים. בשימוש אופטימלי, יכולים להיות אמורים להגדיל את מהירות ההקלדה של העסק שלכם בכ -30%.
מרחיבי סימנים מייצרים לנו לפתוח חיתוך ספר משלך עבור מילים וביטויים בולטים, כל מה שמסיר טונות של הקשות. למשל, החברה שלך יהיה מסוגל להגיד לתוכנית ולשכלל את “tsm” ל”תודה אדירה “.
אם אתה אינם מבקש לשלם עבורה לצורך תוכנית להרחבת סימנים, כל אחד יהיה מסוגל אף לשים בתכונה לתיקון אוטומטי שהיא המחשב האישי שלכם במטרה לקבל רק את מהם – הוא פועל באותה הדירה, תמיד בעלי פחות מאפיינים.
4. אוזניות מבטלות המולה
או לחילופין כל אחד מתמלל באוירה עם מיומנות וידע גבוהות של המולה לבן, צמד אוזניות מבטלות המולה, כמו Bose QuietComfort או אולי Sony WH-1000XM2, עשויים לחולל פלאים לפרודוקטיביות של החברה (ולשפיות שלך).
5. תוכנת זיהוי קולי
אם החברה שלך מבחין שאצבעותיך מתעייפות בתבנית טיפים הקלדה ארוכות במיוחד, נסה את אותו טכניקת “הד ההכתבה” באמצעות הכתבת השמע שוב פעם והנחיית תוכנית VR לעשות את עזרת ההקלדה בפועל.
אך קיימים מאפיינים מובנות לזיהוי דיבור לצורך PC ו- Mac, אבל הצלחתי סופר אפשרות Dragon NaturallySpeaking. החברה שלך עשוי לבקש מהתוכנה לסרוק תיעודים אלו או אחרים למען להמשיך מאוד ז’רגון וכתיב מיוחד שאתה גולש שבו מפעם לפעם קרובות כמה עולה תמלול הקלטה.
הגרסה האחרונה שהיא דרקון, v15, צץ 300 דולר גבוהים. השתמשתי בכמות גרסאות, וכל דבר מגירסה 11 ואילך עובד ומשתמש מעולה. כך, עד ברצונך להרטיב אחר כפות הרגליים בעלי תמלול שירותם, שקול לקחת גרסה קודמת השייך התוכנית בעלות קרוב יותר מכך בעבור -50 דולר אמריקאי. (הקפד להבטיח תאימות להגדרה זוהי של העסק שלכם.)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *