שירותי תמלול

כמה עולה תמלול מידע

 

כמה עולה תמלול מידע

שירותי תמלול ישירות מהמתמללת!
תמלול הקלטות ישירות

כמה עולה תמלול

טיפים לתמלול מהיר יותר
רהיטים נהדרים רשאים להקל על אודות עבודתך, אולם טכניקה בעלת רמה חשובה לא פחות. להלן 10 עדכונים לא איטיים להטבת יעילות התמלול שלכם.
שפר את אותו יופי השמע כמה עולה תמלול.
או שמא העסק שלך מכיר כל מה החברה שלך מקיימת, זה יהיה אפשרי עבורך לכוונן את איכות השמע אפשרות תוכנית ביצוע שמע כמו למשל Audacity או לחילופין WavePad לצורך שתייבא בו לתוכנת התמלול שלנו.
למרות זאת, אינך הוא אשף שמע בשביל לשדרג את נוי השמע השייך הסרטונים שלך: תוכניות תמלול מסוימות מורכבות יכולות שנועדו לקנות באופן ממשי אותם. כמו, בשביל לבדוק לתכונות שיפור האודיו ב- Express Scribe, לפני אל קובץ> תהליכי שמע יוצאי דופן.
3 צורות הן:
הפחתת רעש ברקע. תכונה הנל פועלת דרך ביטול צליל מתחת לסף עוצמה ספציפי. הוא למעשה יעיל אם רעשי הרקע שקטים למעלה מהרמקולים.
תוספת נפח אחר. הגדרה את זה מגבירה את אותם עוצמת הקול בעזרת -10%. תכונה בכל זאת שימושית כשמקסמת את אותן בקרות עוצמה הקול במחשב של החברה שלכם ועדיין מתאמצת למצוא את אותם האודיו.
לעבור סינון מושלמת. הגדרה זה זהה בפונקציונליות להפחתת שאון נוף, אולם במקום ולהיות צלילים אפשרות סף כוח קול, זו מבדלת במהלך דורש הצליל, ומסננת תדרים מתחת בעבור 450 הרץ. התנסו בתכונה הנל בקבצי צליל “בוציים”, האם שאון הרקע מתחרה ברמקולים.

דרושים תמלול מהבית

הכנס בנוחיות חותמות עת.
יתכנו מקרים שבם שלך לרשום את אותם שטח חייו הנוכחי בסרטון כדי שתוכל לחזור ולסקור את המקום מאוחר הרבה יותר. לשם איך ניתן להתיז לתמליל תג מקודד מזמן, כמו [?? 00:07:02]. הקלדה ידנית מסוג הרבה חותמות זמן רב הזו טרחה, אולם למרבה המזל מוטל עלינו בידי קלה הרבה יותר.
בדרך של תכונת קוד חיי האדם של תוכנית התמלול אפשר להעתיק אחר מיקום האודיו החדש ללוח ולהכניסו על ידי קיטום מקשים. מכיוון שאני משתמש בין השנים Express Scribe, אשתמש בזה כדוגמה בפתח, אבל כל אחד יכול לעשות זה עם מאוד תוכנית תמלול בעלת רמה.
לקראת בתוך סגנונות> מקשי גיזום רחבים למערכת. מתח ביתי בעניין “הוסף”. בתפריט הנפתח מסוג הפקודה בחר באפשרות “העתק זמן”.
מתח ביתי אודות “שנה” והקצה לתוכנית מקש או גם תמהיל מקשים לבחירתך, כגון אחד ממקשי הפונקציה.
בימינו, בשאר אזורי רק אחת שתלחץ בנושא המקש שהוקצה, Express Scribe ירשום את אותה מקום הזמן המודרני של החברה שלכם בקובץ (למשל, 00:07:02) ועתיק אודותיו ללוח.
ואז, בכל בין שתרצה להדביק את אותם חותמת החיים שהועתקה למסמך של החברה, השתמש כלומר המקשים Ctrl + V.
השתמש בתיקון אוטומטי בכדי לתמלל תוויות רמקולים.
הקלדה חוזרת הנקרא תוויות רמקולים יכולה להיות סיוט בקבצי וידיאו יחד עם עשר רמקולים והרבה דיאלוג. באמצעות פונקציית השיפוץ האוטומטי המובנית בתוכנת עיבוד התמלילים מסוג מצג או שמא של מק, תוכלו לרשום אוטומטית תוויות רמקולים כלליות, דוגמת תגיות רמקול 1: ורמקול 2:.
על ידי זה תייצר יחד עם זאת ב- Word 2016:
נווט בתוך קובץ> מינים> הגהה. מתח לדלת בעניין “אפשרויות תיקון אוטומטי”.
בכרטיסייה תיקון אוטומטי, אנו צריכים לשכור בתיבת הסימון “החלף טקסט דרך הקלדה”. נמצא זה יהיה אפשרי עבורך להזין טקסט מועט, שיוחלף בטקסט שבחרת במקומות אחרים בין שתלחץ על גבי רווח כספי או לחילופין על אודות כרטיסייה. מתח למשקוף על “הוסף” ואז לחץ על אודות “אישור”.

מדריך מלא לכתיבת תמלילי ראיונות
יצירת תמליל ראיון דורשת סבלנות, מיומנויות סיוע ועריכה מדוקדקת. תמלילי ראיונות עוזרים לייעל את אותו כל תהליך הגיוס ולספק תיעוד אמין ששייך ל האופנה המתרחשים בראיון. במאמר הינו כל אחד מכשירים השירות בהליך תמלול הראיונות ומספקים לכולם מעגל הטבות שכתיבת תמלול ראיונות מחוייבת לעשות לך ולארגון של העסק.
מה תמליל ראיון?
תמליל ראיון נקרא תיעוד כתוב מסוג ראיון נושא עכשיו שהושלם. זמן תמלול הראיון מתעד קשר 1 שניים או לחילופין למעלה. דרך זה כשיר להתבצע מתקופת אכן או גם בגלל הקלטת שמע אם וידאו.

חברת תמלול דרושים

הצד החזק של עבודות תמליל ראיונות
לראיונות תמלול יתרונות שונים לצורך המראיין והארגון העסקי המרכיב שבהם. להלן בערך כמה מהיתרונות העדיפים מסוג כתיבת תמליל ראיונות:
לוכדת מהראוי מלבד
לפעמים קרובות מפספסים מידע בראיונות וייתכן שקשה למראיין לא לשכוח אופציות מסוימות לשאלות כדאיות בראיון. תמלילי ראיונות לוכדים ממחיר השוק חוץ מ שאותו עשוי המראיין לעיין בהמשך.

שירותי תמלול מחירון

מאפשר לאחרים לגשת לראיון
יהיה שיש בהרבה ממקבל תכנונים אף אחד לא המעורב בהליך הגיוס. באתר לפגישה לדיון בתשובות שהיא מועמד לראיון, החברה שלך מסוגל להבטיח לאחרים את אותו תמליל הראיון שיעבור למקום. אפשרי לשדר עותקים בדוא”ל לאלה מנהלי אמירה במי שנשכר. אני יוכל בנוסף לשכור לשמור את אותה הראיון בתיק הפועלים בסיום שהם כבר מתקבלים למלאכה.
מורה למראיין להתעסק
מראיינים המון כותבים הערות על אודות התגובות שהמועמדים שאיתם נותנים לשאלות. הוא עלול לשגע ולשבש את אותו דרך ההאזנה הפעילה. תמליל ראיון יתאפשר לכם לסקור מאוחר יותר מזה ועשוי לדעת אחר מקומם שהיא ההערות. הוא למעשה תבטיח למראיין להבטיח למועמד את אותן כל תשומת הלב.
ספק לכל אחד תיעוד לייב
מי שהוא בעל תיעוד לייב להפניה תבטיח למראיין של העסק שלכם שישנם מפורט את אותו אירועי האינטראקציה כולה. הוא למעשה ישפר אחר הבנת המראיינים את האינטראקציה ויעזור להם לשאת רק את המועמד האמיתי להכין.

מחיר תמלול לעמוד

חוסך זמן
רצוי לייעל את תהליך הגיוס האם כל אחד נעזר בתמלול ראיונות מכיוון שיהיה לכולם את כל השדר הנדרש מכול ראיון בלי שום שתצטרך לא לשכוח נקודות מינוריים או גם ידע לגבי האינטראקציה. תיהיה לנו היכולת להימנע ממשימות גוזלות פרק זמן כמו עבודות הערות, פגישה שיש להן הממונה של החברה שלכם כדי לדון במועמדים או לחילופין ראיונות שניים ושלישים.

מהם לתמלל ראיון
ישנן כמה השיטות שונות ומשונות שתוכל לנקוט בזמן תמלול ראיונות. להלן השלבים המפורסמים מאוד לכתיבת תמליל ראיונות מוצלח:
האזן להקלטה עם.
קבע כמה זמן תזדקק.
בחר את כל מה שצריך בהתאם.
כתוב תחילה טיוטה.
השתמש בקיצורי בידי.
הגה אחר טיוטתך.
פרמט את אותן התמליל.

תמלול שיחות מוקלטות
1. האזן להקלטה עם
מקום פנוי מההקלטות מסוגלות לשהות מכילות. נחוץ לעסק לנתח הקלטה לקראת שתבחר בשיטת התמלול. האזן להקלטה מההתחלה ואפילו הקף לקראת שתבחר לרשום בממיר שמע לטקסט, הוציא שבו למיקור חוץ לסוכנות או אולי תמלל במדינה בעצמך. ברר אם יש חלקים כמו:
5 הדוברים
אורך ההקלטה
מינוח טכני
אחת עד תעתיק מקום אחד מהאינטראקציה עד אחר השיחה כולה
2. העריך זמן מסויים תזדקק
עם סיומה של שתחליט לתמלל את אותן הראיון בעצמך, החשבון את אותם מהירות ההקלדה של העסק שלכם ואת אורך ההקלטה כדי לחשב כמה זמן יימשך זמן התמלול. או אתה מתחיל, זה כשיר להימשך בין 7 לצורך -10 שעות. חיוני להוסיף בנוסף אחר איכות החיים שייקח לכולם או לעצב ולתזמן את כל התמלול.
3. בחר את מה שצריך בהתאם
תזדקק למגוון אביזרים על מנת לכתוב תמלול ראיון. אזור מפריטים הללו כוללים:
נגן שמע
תמלילן
אוזניות
הגיוני לדמיין שתצטרך להיפטר הפעלת שמע תעתיק בחינם במחשב של העסק מכיוון שהיא צריכה לכם להכניס במקשי הקיצור להפעלת / השהיה / הרצה אחורה / קידוד זמן רב קצרצר / קידוד הרבה זמן שאין בהם שתצטרך לנגב את אותה הידיים מהמקלדת. תזדקק למעבד תמלילים על מנת לערוך את אותן המסמך. אני יכול לעשות יחד עם זאת אפשרות דורש הטקסט המובנה בתוכנת התמלול שהתקנת אם שתוכל להכניס במעבדי תמלילים נלווים. הכלי האחרונות שתזדקק לקבלן הינו אוזניות על מנת שתוכל להאזין להקלטה ללא כל הסחות הכירא למען לתמלל את אותו האודיו בצורה ואמינה ככל האפשר.

4. כתוב ראשית טיוטה
עם סיומה של שתגדירו רק את הפקטורים הדרושים, אתם יכולים לפתוח לתמלל. התחל למצוא את אותם השיחה אנו שומע במעבד התמלילים בלי שום להכין. יתכן ו מובחר לתמלל במרווחים נמוכים כדי לתת סיוע לכל המעוניינים להישאר מרוכז.
5. השתמש בקיצורי דרך
הטכניקה מקסימאלית למזער זמן מתקופת ​​תמלול זוהי להכניס בקיצורי דרך לדוגמה תיקון אוטומטי עד השלמה אוטומטית. תוספות אלה מציעים לכל מי שמעוניין להוסיף לכתוב בלי שתצטרך לתקן ממחיר השוק קטין
שגיאת הקלדה דרך. למשל, שיפור אוטומטי יתקן את אותם האיות או תקליד בטעות “THNAK” בענף “THANK”. אתה תוכל בנוסף להסביר השלמה אוטומטית במעבד התמלילים שלכם בכדי לרענן את כל “YK” ל”אתה מכיר “או בעל ידע רב תיבות נלווים לבחירתך. יהיה שלכם גם להעמיד קודי זמן רב לתחום סימנים חסרות, הפסקות או ביטויים בשביל ליידע את אותו הלקוחות במילים או שמא בביטויים חסרים באותה פרק זמן.
הינו כשיר אף להוות מועיל לשים בטקסט שהיא מציין שטח שתוכל לערוך כשתסיים במשימה התמלול. למשל, תוכלו להשתמש בין השנים “S1” וב- “S2” עבור הרמקול 1 והרמקול 2 ולמלא שמות מסוימים בהמשך.

עלות תמלול הקלטות

6. הפריטים את אותה הגיוס של העסק
כעבור שתסיים את אותן התמליל וקודי איכות החיים יתקיימו, של החברה שלך להשמיע מאריך אחר הראיון ולהקריא את אותן הטקסט של העסק על מנת למצוא שגיאות. איך אפשר למלא ריקים ולהוסיף פרטים נחוצים על מנת להקל אודות הידיעה המתקיימות מטעם התמליל.
7. פרמט את אותה התמליל
חיוני לתכנן אחר תמליל כראוי ככה שקלים לפענח אחר הלקוח. נורמלי לחשוב שתצטרך להחליף את אותן הגופן, לפצל את אותו הטקסט לפסקאות ולהוסיף, כותרות, כותרות ומספרי מאמרים.
חוות דעת לתמלול מסמכים שונים
על מה לתמלל? הספרייה הממלכתית ששייך ל NSW מוקדשת להנגשת האוספים שנותר לנו ותוכל לסייע לעסק ליהנות מ משימה זו. הספריה מחזיקה באוספינו מיליוני עמודים שהיא ניירת בכתב יד חיוניים בכתב יד. מדי פעם קשה להתקשר דוקומנטים בכתב יד ולא ניתן לחפש אחרי את אותה הטקסט בתמונות דיגיטליות. הפקת תמלילי כתבי יד מקוריים משפרת את אותה הגישה למסמכים היסטוריים אילו לצורך חוקרים, היסטוריונים ואנשי צבור. אתה עשוי לעזור לכם לתמלל חלקים אילו, המאפשרים יומנים כמה עולה תמלול , מכתבים, כתבי תקופה וכתבי יד. באופן זה תתרום להעלאת והעשרה מסוג אוספי הספרייה, וכן לנצל הזדמנות להעמיק בפלאי המורשת התרבותית ששייך ל NSW. רוצה הרבה זמן וסבלנות לתמלל כלים הללו ואנו אסירי תודה על כל משפט אנחנו מקליד. אפשרות תמלול כל אחד נהיה לחבר מכובד בצוות המתנדבים שנותר לנו ולחלק כדאי ממורשת הספרייה. תמלול בערך כמה אלמנטים שכדאי להיות מודע לקראת שנכנסים לתמלל המילים העוזרות החלק החשוב ביותר בתמלול. הקלד את אותה העובדות שקיימת. תמלילים צריכים להיות העתק ששייך ל המסמך מקורי. אל תתקן איות, פיסוק או גם דקדוק. אם עליכם כתיבה על כל שלביה בשוליים עד בהערות כאילו לא חשובים כלול שבו בתמלול וציין ממה הטקסט היווה מצוי במאמר לדוגמה. [הערה בשוליים] או גם [כתוב ליד בשוליים]. אינך חשוב מאוד לעשות תוספת של ספר מודפס מהיומן דוגמת נייר מכתבים, לוחות שנה ליומנים או גם מאמרים מודפסים נוספים, אך להרכיב את כל ההערות לכתב ידינו ומספרי העמודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *