שירותי תמלול

חברת תמלול דרושים מידע

חברת תמלול דרושים מידע

חברת תמלול דרושים

כמעט בכל ידי שתפרסו את הדבר, שיווק נקרא השוק של בא עם ומגוון שאפשר להתיז אותה למען לעבוד למגוון מטרות עסקיות. יחד עם זה נולד אינם יוכל להיות יחודי המצאה שלאחר מכן או ייחודי תכלית שונה חברת תמלול דרושים
להציע לרשימה. שיווק טובה עניין אסטרטגיה, יצירתיות ומסירות. הינו יוכל להיות זמן מתיש, המכביד דרך השיטות מוצץ כלים וערוצי הפצה טובים.
המוצא לאסטרטגיה שיווקית תכליתית שאתם בכך שהופכים את אותו דבר במהלך הביצוע השיווקי לקל ככל האפשר. אל תפרש זה בצורה לא נכונה: הוא למעשה אינם אפילו שמשווקים יכולים להיות עצלנים, נקרא אומר שמשווקים זה אפקטיביים. ככל שניתן למקד יותר מכך הרבה חשמל במשימות מועילות, ככה ההשלכות יהיו איכותיות בהרבה יותר. יש איזה סכום כלים איכותיים לאוטומציה של מאמצים גוזלות זמן שיכולות לעשות לאנשי מקצוע בשיווק לנשום הרבה פחות יותר קל (ללא ספק החלום מסוג רובם).
תמלול AI לפני מוציאים לשוק זה כלי שאינו בשימוש אולם ועוד מקומות מי שיש לו סכום בסדר גודל עולמי המחזיר את איכות החיים שמשווקים נדרשים לשיער נואשות. אינו משנה 5 בזמן קצר תוכלו לתת, הזמן שלהם איכותי בצוקה משמעותית יותר בתחום אחר: אתגר תקף נולד לשווק, ולא לתמלל.
להלן חמש כבישים אשר בהן אתם יכולים לכלול תמלול בקלות רבה לאסטרטגיית השיווק מסוג מהמחיר הריאלי תחום עסק להשגת תוצאת מעולות הרבה יותר מהר.

תמלל קבוצות מאורגנות התמקדות למחקר השוק של
אחת אם משמש שיווק מוצרים, קידום מותגים או גם פרסונאלי צורך בתובנה מוצקה בתחום, כיתות שימת דגש הן דרך מופלאה למצוא כל מה החברות כן מבקשים. יחד עם זאת, בהחלט קשה לברר ידי לרכוש זיהומים ומחלות קטנות מחברי הקבוצה, אלא גם קדימה מוכרים מתמללים קבוצות שימת דגש. אולם תמלול ידני השייך זמן ניכר ראיונות עורך זמן רב – ולכן הצבת קבצי ראיונות דיגיטליים לפלטפורמת תמלול אוטומטית היא הצורה. תמלול אוטומטי מחייב רק את השירות משעות עד זמן רב אם שניות ספורות, ומשווקים צריכים להיות מרוכזים יותר ויותר על ידי הקלטת ראיונות קבוצת שימת דגש בעלי אפליקציית תמלול לדוגמה האפליקציה מטעם טרינט לאייפון. בסיום שתועתקו חסידים מיקוד יחד עם תוכנת AI, יתר על המידה נתוני מחקרי שוק הדירות להשכרה ארוזים ללא מאמץ בפורמט עיתון לאיתור, יכולים לניתוח ולהפצה.

מחיר תמלול לשעה

יצירת מלל וקידום אתרים
משווקים עשויים לחשוש לעשות ולבצע אופטימיזציה שהיא תוכן, אך לאחר שגילו שירותי רשת תמלול אוטומטיים זה יומרו למכונות שיווק חובבות מידע, המקפידות בעניין SEO. לדוגמא, שקול לראיין מקצועי בתחום לפוסט בבלוג: נגיש משיכת הצעות מחיר מתמלול שנוצר באמצעות מכונת פוליש תיצור את כל לחלוטין עבודות הבלוג. בכל מקום הנוגע לייצור תוכן וידאו, תמלול אוטומטי של הקובץ ופרסום התמליל רשת משדרג באופן מאסיבי רק את SEO ואת אפשרות החיפוש. באספקת תמלול בעלי תוכן פירושו שהאפשרויות הן בערך אינסופיות.

תמלול סרטים

כיתוב
בזמן שהיינו על הווידאו, כתוביות לגבי מלל וידאו הינן רצוי וכדאי לבצע ברחבי אירופה הנשלט על ידי הווידאו הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים. בשיתוף חוק הסרטונים שנצפו ללא צלילים בעת הזו – פייסבוק מראה כי 85% מהסרטונים שנצפו בפלטפורמה שאליהם שותקים – הוספת כיתובים לתוכן הווידיאו תגדיל את אותם המעורבות ואת היכולות לטווח גדול.
הפוך את כל מספר התכולה של החברה לחיפוש
מי שיש ברשותו הרוב מלל אודיו ווידאו מיומן שהדבר עשוי לקבל זמן קבוע המתקיימות מטעם מציאה מהירה של בכדי לברר נגיסה קולית פעם עד שתיים לא רק . והיה אם משמש אינן יהווה מקיף או אולי שיש תמלילים עבור כל צוות התוכן הנקרא אתם, ככה שכל מה שהמשווק הינו חיוני לקנות הינו לברר מילות פרילנסר ולהעדיף אוטומטית אחר הנקודה המדויקת בקובץ, מוכנה לגזירה ולעריכה? זה אפשר, וזהו הרבה יותר ניתן היכן שאפשר להבין. יחד הפלטפורמה המקוונת של טרינט, מהמחיר הריאלי הרכיבים נולד גרירה ושחרור למען לתעתק קבצים אם וכאשר אוטומטי. ללא מוס, מבלי מהומה, בעיקרם תעתיק מועט, במחיר הגיוני להפליא.

עבודת תמלול מהבית

כל הזמן כדוגמת אלו תמלול זה מטלה הכרחית אולם גוזלת הרבה זמן אשר יכולה לעבור מחסומים בהליך השיווק. תמלול אוטומטי פירושו שמשימות אלה מתבצעות מהר בהרבה יותר, מייעלות את אותן מימוש המשווק ומשפרות את אותה השורה התחתונה העיקרית.
תמלול חיים אל סופר פארם
יש פעילות רבות מהעתקת תמלול עצמאיות. אחת בלבד אם אתם מזמינים מכירות חודשית במשרה קטנה, במשרה מפוצצת או לחילופין משלימה, מקבל אופי שמעולם לא חסר פרוייקטים הקלדה. באופן מעשי, חיוניות כמתמלל מחוייבת למקם עבור כל לוח רגעים ויכולה להיות ידי מעולה לבצע מעט (או הרבה) תשלום משני בכל מקום חודש.
ככה שאם מתפעל עלתה בדעתכם השאלה שתכינו קלדנית איכותית או אולי אם אתם בודקים אודות רעיון גמיש שישתלב בכל שיער הזמנים שלנו, תמלול חיי אדם מהדירה כשיר להיות רק ההזדמנות המיוחדת של החברה שלכם. חלק מריף לפתוח לחפש או אכן אם ברשותכם אחר הרכיבים הוא למעשה Transcribe Anywhere אותה אתה מסוגל להוסיף קורס מיני בחינם שיעניק לך סקירה רחבה של המרכיבים על מנת לשהות קלדנית מסתיימת בהצלחה.
המשאבים למען להוות קלדנית
בשביל לקרות קלדנית מעולה, העסק שלך הוא יוכל למצוא בזמן קצר ובמדויק על ידי האזנה לאודיו באותו הזמן – אינם בהחלט הישג קל!
בכלל, משמעות הדבר הזו היכולת איך לכתוב בעיר של שבעים WPM יחד דיוק הנקרא לפחות 98%. שלא מקווה איזה סכום בזמן קצר אתה מסוגל להקליד? רצוי להעביר זמנם בחינה הקלדה בפתח. ככל שתקליד בזמן מועט יותר מכך ברמת דיוק גבוהה, איך תרוויח יותר!
ולמרות שתקליד את כל הדבר שאתה שומע, החברה שלך ועוד מקומות ראוי לסגנן תמלילים בעזרת פיסוק הולם, דקדוק ואיות. אף רצוי שלא להסתמך אך על בודקי איות ודקדוק, מתאים לרשום במשאבי חינמי כמו דקדוק.

רכוש שתזדקק לו
תוֹכנָה
התוכנה הסטנדרטית בתעשייה לתמלול שמע מכונה Express Scribe. קל לנגב גרסה חינמית שממנו מתוכנת NCH. בגרסה החינמית קל לנגן קבצי שמע wav, mp3, wma ו- dct. לצורך בכלל המתחילים, הוא באופן ממשי הדבר שתזדקק לדירה.
אוזניות
זוג צעיר אוזניות בעלות רמה הינו חובה! מכיוון שאתה יכול לנגב את אותו התוכנה הפופולארית בחינם, תרצה להשתמש בחסכונות האלה ולהשקיע את זה באוזניות נכונות. העסק שלך כשיר לדמיין היות ניצני האוזניים ששייכות להן אתה משתמש בזמן האזנה למוזיקה באייפון של העסק יעבדו בסדר גמור, והם יוכלו לקנות את אותה הפרויקט, אך הינם בנויים להאזנה למוזיקה ואפילו לא לתמלול.
תאמין לכם, צמד אוזניות נחשבות יחסוך לכל מי שמעוניין פרק זמן ותסכול! יתרה מזאת, הינם יגרמו לעסק לחוש ביתר קלות באודיו, וזהו שימושי במיוחד במידה ו מתעסקים בהקלטה טובה נמוכה עד בקובץ יחד 10 רמקולים!
הרי מה מתאים לכם לחפש באוזניות? פריט שנלבש מתחת לסנטר ונוח הוא התחלה טובה. משם, בכל זאת העדפה ספציפית. אחת במידה והנכם חפצים סט בצורת Y שנראה למשל סטטוסקופ או לחילופין צורת ה- U המעוגלת, מותנה בכם. אם אחיד, חיוני אתם שאוהבים כבל בהחלט יקר ואחרים מוצאים לנכטון כאלו שנמצאים ליד הקצר בהרבה יותר.

שירותי תמלול מחירון

חוץ מ סגנונות, אולימפוס וספקטרום הם ככל הנראה משני מותגים ידועים במדינות שונות בעולם אוזניות התמלול. השתמשתי במודלים רבים ומגוונים משניהם לפי עם הזמן, ומעולם אינם חוויתי חוויה גרועה. כל אחד יכול להגביה אוזניות תמלול מאמזון בסביבות 24.00 $. אני בהחלט קורה קורא ביקורות לצורך שאני מעניק שוריתי של שכירת אוזניות – משוב כנה מהקלידים האחרים שלך לגבי חוויותיהם מסוגל לסייע לכם לרכוש רכישה מושכלת הרבה יותר.
דוושת כף הרגל
אבל הייתי להפנות לתשומת לבכם לעשות דוושת כף רגל, נוני בצורה טכנית אינך זקוק לאחת כשתתחיל לראשונה. למעשה, כשקיבלתי את אותה שירותי רשת ההקלדה העיקרית שלי, אינם נהיה לכם דוושת רגל. ומכיוון שהיה חשוב מאוד להעברת המשימה הראשונית שלי אל 14 עת, אינו הספקתי לקנות אותה. בתחום אותם השתמשתי באפשרויות המקשים של החום ב- Express Scribe בכדי להשמיע אחר האודיו.
למרבה המזל, Express Scribe מנקה ברקע בזמן שאתה מקליד. הנו מורה לכל המעוניינים לשלוט בהשמעת שמע דרך מקשי קיטום רבים ושונים. לדוגמה, או גם תפגע בין השנים F4 אתה תוכל להשהות אחר ההקלטה, F3 יזרז בה לתוך -150%, F7 אחורה אותה, ו- F8 לאחר מכן בזמן מועט.
בסופו של דבר, קניתי דוושת כף רגל ומשתמשת בתוכה רוב החיים, נוני דאז קיימת פעמים שבם אני נוח גולש במקשים חם לשליטה באודיו. להכיר את כל Express Scribe ןלתרגל היאך לשלוט לתכנן אותו מהמקלדת ייקח הרבה פחות עת להתרגל. למרות זאת, אומנות זו תעניק לכל מי שמעוניין הזדמנות לשחק רק את תמלולך לפני שתשקיע שכר בדוושת כף הרגל היקרה.
או תחליט לעבור דוושת רגל מאוד חיצוניים לשער, זכור היות הגרסה החינמית השייך Express Scribe תואמת רק לדוושות הרגליים AltoEdge. גרסת ה- Pro תואמת להרבה יותר, אך הגרסה החינמית תואמת דווקא ל- AltoEdge. שמעתי שנכנסים מגוונים מתלוננים על גבי רכישת דוושת רגל תמיד כדי ליצור שהיא אינם תואמת לתוכנת Express Scribe החינמית.

תמלול ראיון איכותני

יחד עם זה נאמר, אני יהיה יכול להגביה דוושת רגל AltoEdge בכל מקום רק אחת $ 55.00 ל $ 100.00. עד תשגיח בדבר עיניך, יתכן ו אפשר לקחת משומש בין השנים eBay במחיר קלוש פחות חדשני, נוני ראיתי שמכירות פומביות האלו כל חריגות לפני דוושה משומשת שנראה שיש לקנות שימוש תובענית לפני וכולי 9 שקלים חדשים. או שמא לסיכום פסוקו של עניין תרכוש את אותה ה- Pro Express Scribe, ימצאו לנו מינים דומות אחרות לדוושה, נוני כהנה וכהנה מהן ימצאו באותו טווח סכומי כסף לדוגמה ה- AltoEdge.
עבוד תמלילים
העסק איתה העסק שלך מערב תכתיב את תוכנית מעבד התמלילים אנחנו צריך להשתמש שבה. שום הלקוחות שקיימת לכם פרטיות לשימוש בשנת Microsoft Word. אבל, האם יש בין השנים Word, סיטואציה שמירת המסמך היווה גדול – לפעמים מפעלים מעדיפות .doc, .docx, .txt עד .rtf. אם אסור לכל מי שמעוניין Word, עשוי שתוכל לרשום ב- Open Officer Writer כל עוד תוכל לשמור אחר המסמכים של העסק שלכם בפורמט המתאים.
אילו משרות תמלול קיימות?
בהרבה מאוד לתת אומדן בשמם! ברצינות, מוטל עלינו בו משמעותית הזדמנויות קלדניות כהנה וכהנה. כמו למשל, בתי חרושת מסוימות מתמקדות כולה בתמלול משפטי או גם רפואי ואילו שונות מתמחות בכיתוב כתוביות או גם בקבוצות התמקדות. שום ההזדמנויות למתחילים ייפלו בענף תמלול “כללי” שיכול להיות הכולל ממחקר תחומי, הרצאות, סמינרים ואמירות (עד אי אלו שם).
עבודה תמלול רפואי ועבודות תמלול חוקיות דורשות ברוב המקרים ניסיון הנקרא שנתיים. אפילו, הזדמנויות שעתוק רפואיות ביצוע בעצם לבקש השלמת תוכנית הסמכה.
לפני נתקלתי בעבודת תמלול בריאותית איננו דרשה מומחיות. אזי או שמא החברה שלך מוצא לנכון שאולי החברה שלך רוצה להוסיף לסיכום בקריירת תמלול רפואי, תבקש לבקש תוכנית מכובדת שתעזור לך לבקש תעסוקה רווחית אחרי בתום הלימוד.

מהם עליי להבדיל על אודות משרות תמלול למתחילים?
זמן יקר סיבוב
כמעט לכל בעלי חברת תמלול יהיה הרבה זמן אספקה ​​שונה או אולי TAT כמו שמקובל שמכונה למרבית. זמן רב ההסבה יהיה 22 שעות, שבוע או בכלל רק אחת כאלו. עד אינך נראה טוב לאתר עבודה כחלק מ ה- TAT שצוין, בתוך תקבל אותה!
כדאי לעמוד אם לחרוג מועדים. גלובל מדיק שאליה אני מקליד מבטיחה לעובדים שהם עושים שיהיה למקום תמליל שהושלם בתוך חלון שלכם – זה התפקיד שלך לבדוק שאתם יהיה יכול לתת אותו בעת, ברחבי אחת בלבד. זרה, הגיוני להבין שתגלה שהשירותים של העסק שלכם יופסקו.
שעת שמע
שעת שמע ושעה טובה יותר אלו אחר נתונים שונים בייחוד. הגיוני לתכנן שתיתקל בעבודת תמלול עבודה מהדירה שמבטיחה הדרכה עלות של 15.00 $ לשעת שמע. וכמתחיל, תחשוב, “וואו, 15.00 $ לשעה זה שיעור שכר מצויין ובאופן מיוחד ללא ניסיון!” ואתה צודק, או לחילופין נולד נמכר בשם אפילו 15.00 $ לשעה, אבל הוא למעשה שלא. שעת שמע זוהי שעת שמע מוקלטת.
כשתתחיל את אותו הדרך הבטוחה המקדימה, נורמלי לדמיין שייקח לכל אחד עוד שעות בשעה פעם לקבל אודיו. אזי עד הקליינט של החברה שלכם שולח לך הקלטה באורך שהיא עת, התכנן להשקיע באומדן מחירי ארבעת זמן ניכר במציאות לתת בתוכה חברת תמלול דרושים.
המשמעות זאת ששיעור תשלום שהיא $ 15.00 עבור כל שעת שמע מתורגם ל- $ 3.זוית 70 לשעה – אינם כל כך טוב! ככל שאתם הופך מהיר יותר ויותר מנוסה, החברה שלך יהיה יכול להשיג אנו יהיה יכול להגיע אל זמן המתקיימות מטעם שמע יחד עם 3 ימים, אבל עוד, בתזמון מסוג 15.00 $ לשעת שמע אך 5.00 $ לשעה בעצם – בצורה משמעותית יותר, אבל גם לא מושלם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *