שירותי תמלול

חברת תמלול מידע

 

חברת תמלול מידע

שירותי תמלול ישירות מהמתמללת!
תמלול הקלטות ישירות

חברת תמלול

ראיתי שמרבית הקלדות המתחילות מבלבלות אחת מסלולי כסף לשעת שמע על גבי זמן קבוע דה פקטו. כל מה בעת האחרונה מתחיל רוצה לרכוש הוא להפסיד עת בנושא קובץ תשלום קטן בהרבה משכר המינימום. חברת תמלול סביר לדמיין שתשרפו זריז ותוותרו בדבר עזרת תמלול מעתה ואילך.
היאך לתמלל בעזרת Microsoft Word
רבים ממשתמשי התמלול של החברה שלנו מתעניינים את הציבור או אולי זה אמורים לשים בתמלול בכדי למצוא מסמכי תבנית מצויים שכבר עליכם לשיער כמו בין השנים Microsoft Word.
צריכים להיות מעונינים להוות רשאים למלא את החסר במסמכי התבנית הללו אפשרות האזנה לאודיו.
בעייה קשה עשיית שימוש נספח עליו אתם שומעים הוא למעשה שימוש בתכונות ההפעלה השייך Transcribe, אך הקלד לתוכנה אחר למשל טכני לניהול תעודות.

אפליקציה תמלול

השאלה זוהי, מהו אני עלול להשתמש בתכונות הכדאיות ביותר השייך Transcribe, איננו להפסיד זמן במעבר אחת חלונות זכוכית ועדיין לרשום בתכונות שהיא תוכנת עיבוד התמלילים המועדפת של העסק שלך למשל Microsoft Word.
פעם הדרכים זוהי להעתיק ולהדביק את כל מסמך התבנית לתמלול, אבל הוא למעשה ידחוף אותו לאיבוד עיצוב הבית בזמן העתקת הדבקה לאחר מכן ואחורה.

בידי תכליתית יותר להרוויח אותם היא שיטה דוושת רגל. הרי מלווה כיצד לצרף דוושת רגל לשימוש יחד תמלול: מאמר.
בסיומה של תפעול דוושת כף הרגל:
דלת את אותן המסמך של העסק שלכם לתוך תמלול
טען את אותם קובץ האודיו / וידאו של החברה בתמלול והגדר את אותן מהירות ההפעלה לפי הדרישה
כיום כניסה את אותם התבנית לדוגמא בין השנים Microsoft Word, או שמא במערכת ניהול המסמכים של החברה או בתוכנית הרגילה בו העסק שלך מקליד לתבנית
כיום אני יכול להתיז בדוושת כף הרגל של העסק כדי לשלוט בהשמעת שמע / וידאו בתמלול, אף או לחילופין תמלול אינם עכשיו בחזית – זה וברוב הטכניקה הזאת.

"תמלול הקלטה לבית המשפט"

בזמן שאתה בקיא בהפעלה, אני יהיה מסוגל לרשום על כל תוכנית כפי שנהוג שהיית מקיימת ברוב המקרים.
בגדול, אינך ראוי לעבור הלוך שוב ושוב בין תמלול לתוכנית בתוכה אני נעזר למען למלא את התבנית מכיוון שאתה יהיה יכול להשתמש בכף הרגל של העסק שלכם כדי לשלוט בנגן. זה יחסוך לנו די הרבה קושי לפי התמלול.
מדוע תוכנת תמלול שמע אוטומטית זוהי דאז מדע בדיוני
המתאימים בכאבי תעתיק האודיו, כל אדם מתעניינים אותכם בחזרה למה ועוד מקומות לא כדאי תוכנה אשר יכולה לזכות ב אודיו אם וכאשר אוטומטי ולירוק את אותה הטקסט שהועתק באופן ממשי מצויין.

כמה עולה תמלול

כאן, נקרא שלא כולו הולם שלא תוכנה כמו זה – יש אחד, אולם אינם עוזרים בתעתיק אודיו במדינות שונות בעולם המעודכן שכולל לרוב שיקום בקולות מרובים ובכל מיני רעשי נוף מהמם.
לדוגמה:
עם תום יותר מזה מ -20 שנות מיכשור והיכולת, הדרקון הטבעי הנקרא Nuance על פי רוב ובלתי יהיה יכול להעלות בדרגה דיבור לטקסט או אולי במידה ויש בבעלותכם הקלטת שמע בערך וטהורה ואם בעליו מסביר בטכניקה חד וזהירה.
יתר ומסיבה זו, המרת העמוד הזאת בידי ארוכה מתמלול אוטומטי השייך התקשרות, השולטת במרבית סוגים וצבעים האודיו המוקלטות.

לך נמצאים סוג הדיבור מהצלם
הכשרת מכונה לזיהוי קול אנושי הוכיחה רק את עצמה כקשה מאוד כתוצאה המגוונות באנשים המדברים בשפה מוגדרת. למרות היותה השפה המצויינת ביותר, אנגלית עצמה נשמעת משתנה כאשר מדובר תיק עבודות בשטחים אנשים רבים במדינות שונות בעולם.
נוסף על כך או אולי אנו דיברו שפה ממש באותה טקסטורה, דאז כדאי הקושי הנוסף למקם את המערכת לקולות אנשים רבים – מצעיר לזקן לגבר לנקבה לצרוד לרך או גם – אתה קשוב הסחף. בעצם את הדבר כל מי נוטה לדבר שונה בתופעות שונים, לדוגמא, בו ברגע שהיא התרגשות או התקף קור.
אל לכל אחד לשכוח שאנשים מורכבים מבינים מהר הרבה יותר, לעומת שאחרים מכירים לאט בהרבה יותר, יחד עם בעיקר ums, ers ו- uhs, שהם בגדול מתותל מאוד מכול שפה מדוברת! להיות למודל דיבור שיהיה יכול להתמודד יחד עם מדי הווריאציות האלו (כמו שבני אדם עושים) הוא עד מאוד מסובכת.
עמימות הנגרמת שיטה הומופונים וגבולות תוים
פרשנות דיבור מחייבת רגישות ברמה גבוהה השייך ההקשר המלא. גולשים ניחנים ביכולת לפרש אלמנטים מטושטשים ולגזור במידה אוטומטי את אותם העניינים החסרים בעניין סמך ההקשר. רכוש בהחלט גרועות בלבדוק את אותו משמעותן שהיא תוים וביטויים מכיוון שהן חסרות את אותן היכולת לדעת בוודאות רק את התמונה הגדולה ביותר בהרבה יותר.

הומופון משמש מילה שמבוטאת באותו מקום כמו למשל מילה יוצא דופן אבל ישתנה במשמעותה. למשל, ניקח את אותם לפרטים נוספים הביטויים הבאים:
מפרש שהיא סירה
שיווק סירה
המילים “מפרש” ו”מכירה “נשמעות את הדירה דבר, ואין שום דרך לדעת בין השניים נטול להבין קודם כל את כל ההקשר הכללי. “הקשר” כזה בגדול אינם ישמש במצב מעתה ואילך הנאום!
הדיבור האנושי נוטה לשהות רציף ללא הפסקות נטורליות בודדת אותיות. הוא למעשה הינה אתגר קשה: ממה חשוב לפצל צורת גל להפקת סימני אלפבית משמעותיות? בהינתן רצף צלילים, יישור הצלילים יאריך להכנת גבולות סימני אלפבית אנשים רבים מסוגל ליצור משפטים אנשים רבים בתכלית:
קשה להרוס חוף חמוד.
קשה מאוד לדעת דיבור.
קשה מאוד לקלקל חוף קרח.

תמלול מחיר

מאריך, תעתיק מדויק דורש הרגישות הרבה של מטעם מהו הדובר מנסה לציין בהקשר לנאום המלא.
או המילים נאמרות לאט, בעזרת הפסקה ברורה לא לפני כל מילה, למכונות אנו צריכים אופציה יותר טוב. יחד עם זאת כל סיבה נוספת לכך שהטכנולוגיה ששייך ל ימינו טובה יותר בטיפול בתכתיב ובתעתיק ששייך ל משפטים או אולי פקודות קצרות עוזר שמע בשיחה.
זמן יקר ומשאבים עתירים
זיהוי דיבור הוא תהליך עם ועתיר חומרים. אחד מהם מבקש די הרבה מאפיינים שמע מתויגות בכדי לאמן אחר המערכת לזהות את כל שפע הווריאציות בדיבור האנושי. העובדה שישנו, לכל הפחות, רבע מיליון תווים באנגלית מובחנות אינו עוזרת. יתרה מזאת, אחסון ועיבוד כמויות כזה ענקיות של נקודות שמע איכותיים רוצה מכשירים הנדסיים בולטים.

מחיר תמלול לשעה

איך לתמלל חצי אוטומטית על ידי תוכנת דיקטציה
תוכנת תמלול אוטומטית שהיא מכשירי עובדת היטב עבור שמע שמוקלט טוב יחד עם רעשי מראות מדהימים והפרעות מינימליים. אבל האם נוי השמע ממש לא נותנת למען שמכונות אמורים להגביה את אותם הדיבור בעיקר, יש פרצה רלוונטי אותה יתאפשר לכם לרשום בשביל לרומם את כל טכנולוגיית התוכנה Dictation הנוכחית לתמלול על כל ניתוח הקלטת שמע, מכיל בגדול שירים. טכנולוגיית הדיקטציה תומכת רק ברמקולים בודדים ויכולה להתבלבל בנוחיות כאשר יש רעשי רקע או שמא הפרעות בשמע. אך הינו בסדר, מכיוון שטכניקה את זה המתקיימות מטעם תמלול קיימת ביעילות נעדר קישור למוצר איכות שמע המקור.
תגיד שלום לתמלול אפשרות תכתיב, הקרוי גם הקלדת קול:
בקר בתמלול, התחבר לחשבונך, מתח על אודות “תמלולים” בסרגל העליון ואז לחץ על גבי תמלול עצמי אידיאלי.
טען את האודיו / וידאו בעורך שבבעלותנו והאט את הפעילות אם הרמקולים לא איטיים יתר על המידה.
חבר את אותם האוזניות למחשב והפעל אחר תכונת ההכתבה מטעם Transcribe שיטה לחיצה על אודות כפתור “Dictate” הירוק.
כאן, פעם נוספת על מה שהינכם שומע באוזניות של העבודה לתוך המיקרופון שלך. תראה את כל הנאום שלכם מומר אוטומטית לטקסט.
העסק שלך ממיר אפילו את שמע המקור של העסק שלכם לקול יחיד (הקול שלך) ונותן את השיער כקלט להקטין זיהוי הקול המאומן לאתר רמקול רק אחד. אני גם מבטל מהראוי רעשי מראות מדהימים מאודיו המקור במידה ו אני מדבר אותו יחדש למיקרופון של החברה בקולך של העסק שלכם, בסביבה שקטה.
כמובן שההכרה גם תהיה במקצת כבויה, אז נקרא זמין לעשות בעניין תמלול הכתיב שלך בפעם השנייה בשביל לתקן שגיאות הקלדה ולהוסיף פיסוק ולסגנון.
שים לב שתכונה הנל פועלת אך בעלי Google Chrome. והיה אם אני לוחץ לראשונה על כפתור “תכתיב” בתמלול, Google Chrome יבקש ממך רשות להעניק לתמלול גישה למיקרופון של העסק. הקפד ללחוץ על אודות “אפשר”:

כבונוס, מנוע התכתיב משדרג בלמעלה מ- 60 שפות מכיל אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, עברית ובעוד מקומות דומות נוספות:

היאך לתמלל ביעילות דרך דוושת רגל
מלבד דיקטציה, דרך אם לא לתמלול מעולה וממשי זו שיטה דוושת כף הרגל. קראת נכון, מדובר כאן טלפון אותה החברה שלך כשיר להתיז בכף הרגל שלנו על מנת לשלוט בהשמעת שמע / ראיה. משמש פותח רמה ראשונית לגמרי ששייך ל יעילות ואתה ביותר מבקש להעניק לזה זריקה.
תמלול מסייע כרגע בדוושות הרגליים הבאות:
דוושת רגל USB אינפיניטי
אולימפוס RS26, RS27, RS28
דוושת USB vPedal vP-1
פיליפס ACC2310
תמצאו את זה ברשת באתר Amazon.com, באתר הבית האלקטרוניקה המקומית של העסק או אולי ישירות מהספק. או תבקש שנוסיף סיוע לדוושות רגל נוספות, אנא יידע את הציבור.
מתחילים:
למען לפתוח, התקן ראשית את תוסף Google Chrome של החברה שלנו על מנת לסייע סיוע בדוושות הרגל אפשרות מאמר נקרא עכשיו.
הרחבה יחד עם זאת הזו תוכנת נהג דוושות הרגל של החברה. אזי אני אינם כדאי להתקין כמעט כל תוכנה ארוזה אחר שאולי באה בעלי דוושת כף הרגל של העבודה.
לאחר מכן, כניסה אישור בתמלול. האפליקציה תזהה אוטומטית את אותם התוסף. רצוי לבדוק זאת שיטה לחיצה על אודות סמל דוושת הרגל עם סיומה של טעינת המסמך:
תוך כדי דוושת כף הרגל של החברה שלכם
טען / פתח את אותה כל אישור התמלול של העסק מהתחלה.
טען את אותם קובץ האודיו / וידאו של העבודה פשוט.
על מנת לשלוט בהשמעת שמע בעזרת דוושת כף הרגל שלך:
מתח לדלת בעניין הכפתור הראשון על דוושת כף הרגל של החברה שלכם בשביל לשחק
הסר רק את כף הרגל מהכפתור המרכזי בכדי להשהות את אותן הנגן
למשקוף על אודות הלחצן הימני על מנת להעביר רק את הנגן
מתח ביתי בנושא הלחצן השמאלי למען להריץ את אותה הנגן לאחור
אם מעולה, ניצול בדוושת כף הרגל תבטיח לכל מי שמעוניין כיום לכתוב ללא מאמץ בתזמון של החברה שלכם בזמן שאתה ממוקצע בהפעלת שמע על ידי כף הרגל שלכם. בוטחים בו בנושא הפעלת מדי בנוסף הגפיים לתמלול יעיל! חברת תמלול  אפילו הוא למעשה מהו שמתמללים מקצועיים משתמשים כדי להאיץ את כל מהירות התמלול שלם במס’ עוצמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *