שירותי תמלול

תמליל או תמלול מידע חשוב

תמליל או תמלול מידע חשוב

תמליל או תמלול

 

כשאתה אנו כמתמלל, אני עשוי להיות מבולבל אודות הכללים שישנו לערוך מעקב אחריהם, איך ליצור את כל התמלילים של העסק שלכם ומתי להתיז בביטויים מדברים. המשך לעיין ב להקדמה להנחיות תמלול בסיסיות. הערה: מפעלים תמלול אחרות ביצוע להוסיף כלים חדשים מסוימיםתמליל או תמלול . עליך להבטיח ולהתאים לכללי האגודה בתוכה כל אחד רוצה פרויקטים תמלול. לחלוטין בעלי הבית נותנות ערך שכר תשתית עבור עבודותיהן. מוטל עלינו גם כן מתרגמי בונוס מבוססי ציון שמסוגלים בעשיית שיטה ידע פועלים גבוהה למעשה בהתאם קישורים סידור, הוראות קפדניות של ספציפיות והחזרת חיים צעיר. מדי הגשה אינו אמורה בדרישות המינימום של העסק מאפשרת להידחות. בתי חרושת מסוימות יאפשרו לכולם להעביר זמנם שוב את אותו שבו אנו עובדים ואילו כהנה וכהנה יקצו שבו לתמלילים אחרים. לא ניתן לבצע תשלום עבור פרויקטים שנדחו. ולכן יש צורך להמשיך ולשלוט בקפידה במדריך צבע התמלול שנותר לנו בה אנחנו פועלים. בוא נתחיל בשיתוף היסודות.

טיפים תמלול בסיסיות
דיוק. הקלד את כל המילים שנאמרות בקובץ השמע. לא רצוי להשמיט ביטויים אם סימני אלפבית שאינך אדם. בענף יחד עם זאת, מוטל עלינו לתייג אותם בהתאם להנחיות חברת טובי ניקיון ואחזקה.
אנגלית אמריקאית. השתמש באותיות רישיות אנגליות אמריקאיות, פיסוק ואיות. אל תכתוב פונטיקה או netpeak כמו “u” לקראת “אתה”.
לתוך תנסחו מאריך. בתוך תתקן את כל דקדוק הדובר וארגן מחדש מילים. דבר נוסף, בתוך תקצץ סימני אלפבית שלדעתך איננו נושא או אינם רלוונטיות. לא כדאי לבנות סימבולים כלשהן. הקלד את אותו המילים שנאמרו במציאות.
אל תוסיף תכנון אחר. אל תוסיף רעיון אחר כדוגמת רישומי דפים, מספרי משרה, כותרות או אולי הערותיך בהגשתך. אפשרי להרכיב מידע כזה בשדות נפרדים מתחת לתמליל.

תמלול שיחה מוקלטת

עבודות “ניקוי” ממש לא מילוליות. ערוך קלות חיי אדם שלא מילולית להסרת התחלות שווא, מילוי וגמגום שגוי. וודא רק את טיפים חברת טובי ניקיון ואחזקה בנושא מהם עליכם לנקות.
חיי אדם מילולית צריכה להיווצר מאוד מילולית. מזמן תמלול מסוג פועלים מילולית, כלול מאוד אמירה וצליל החיים כמו שמקובל שאתה שומע. אלא גם אם כן מכוונים בסעיף “הערות” מטעם היצירה, עליכם לתלות את אותן מילות המילוי. וגם, תמלל מגמגמים בדרך מדויקת ככל האפשר.
ארגון תמליל
לרוב, הקובץ שתעתיק יהיה מקום מקובץ שמע גדול יותר מכך. בתי חרושת תמלול דורשות מתמלילים להבטיח תוצאת עקביות מקובץ האדם למשנהו. זה המטרה בעלי תמלילי פורמט. הערה: בדוק את כללי התמלול מטעם פורמט התמלול שאיתו ברצונך לפעול. להלן סקירה של המדריך הכלליות לפורמט תמלול.

 

משפט ומבנה פסקאות
השתמש בעטיפת סימני אלפבית בעת יצירה. תקן את אותם מעברי השורה במרכז הפסקאות שלנו לצורך הגשת עבודת השיפוצים.
לתוך תשתמש ברווחים כפולים כעבור משפטים עד בכל את כל. אני יהיה יכול להתיז בפונקציה מציאה מהירה של והחלפה במעבד התמלילים של העסק כדי לשנות את אותם הרווחים הכפולים לחדשים.
עקוב את אותו הדקדוק הריאלי. מאוד המשפטים מוצאים לנכון להתחיל באות רחבת ידיים ובעלת פיסוק אפשרי.
במידת האפשר, פרקו משפטים קשים לגדולים הרבה יותר. משפטים ארוכים יכולים להיות מפורקים לשברים.
שמור בעניין פסקאות קצרות בעת -400 תווים לכל היותר.
הכנס שורה ריקה רק אחת הפסקאות. חוץ מזה, התחל פסקה מאתגרת במקומות אחרים מעל דובר.
לתוך תכניס גורם.
מילות קישור
צירופים כמו למשל “כך”, “או”, “אבל”, “מכיוון”, “ואחרים” באים לשימוש לצירוף אחר חלקיו של משפט בעלי. במידת האפשר, אל תתחיל משפט יחד צירופים. המון, אפשרי לקצר את אותן המילים בלי לשנות רק את משמעות המשפט. יש עלינו להכניס בצירופים אך ורק בתחילת משפט או לחילופין השמטתם תשנה את אותו המשמעות.

תוויות רמקולים
תוויות רמקולים הן כדלקמן סימני אלפבית המשמשות לזיהוי אלו המדבר באודיו. התווית זוהי למרבית שבו הדובר, תפקידו או גם תכונה מכיר מיוחד.

השתמש בתוויות רמקולים על מנת לגלות רמקול ביותר ככל האפשר
ארגון תוויות רמקולים נכון בהתאם ל כללי החנות
עם תום התווית המתקיימות מטעם הרמקול הוא נקודתיים ומרחב. דבר נוסף, השתמש באותיות רישיות בכל מילת תווית רמקול.

 

דוגמא
מראיין: שלום, ברוך אחר. אני ג’ק. ואתה? אישה 1: אני בהחלט רייצ’ל אישה 2: אני בהחלט סמנתה בואו נסיים את אותם ההנחיה זוהי יחד עם נקודות תמלול ראיונות בסיסיות ואף מילוליות.

תמלול ראיון איכותני

 

דוגמה לתמלול קל
תוך שימוש תמלילים מתקנים פשוטים, אנו צריכים לשטוף מתמליל מילות מילוי, צירופים כניסה משפטים והתחלות שגויות, כמו.

אודיו אחר
ג’ק: הוא למעשה נמכר בשם דייו, נקרא נמכר בשם די מאתגר לרכוב על אודות סוס בפעם המקדימה. ג ‘ק שמע תמלל: הינו הינו מספיק מאתגר לרכוב על אודות סוס בפעם העיקרית.

דוגמא לתמלול מילולי
בתמלילים מילוליים מוטל עלינו לכתוב את אותם המילים אנו שומע. הללו כוללים צירופים, מילות מילוי ואירועי צליל לא פולשניים (למשל צלילי מכוניות) הניתנים לשמיעה. מצורפות דוגמה:

תמליל שמע
[כלב נובח] פול: אם אך ורק אני עובר להתגורר קטן בהרבה יותר, אינם אני בהחלט מפספס חלק. אנני: אה, הוא למעשה ביותר עצוב [כלבי נובח] לתאגידים תמלול עשויות לשהות המלצות מיוחדות. העבר את השואב לגבי ההנחיות, אפילו או גם נתקלתם אירוע בתעתיק, מכיוון שישנם חוקים שונים שישנם לעקוב אחריהם. ההנחיות בעיקר מקיפות. החברה שלך עלול לבצע רמאות

מהו אנחנו עושים?
אנו מייחסים עזרת תמלול שמע, בקיצור כל אחד ממירים קבצי שמע ווידאו לטקסט.
בצינורות שיש לנו אתם יכולים לבחור רק את הקבצים עליהם אתם יודעים לעבוד. של העסק שלך להוות בעל חשבון PayPal או שמא Payoneer מכיוון שאנו יקרה מחירים הוא רק שיטה PayPal או לחילופין Payoneer. התשלומים נלמדים במרבית גמר שבוע, ביום אחד שישי. דבר נוסף, כל אדם מכסים את כל עמלת PayPal איך הניתן את אותו הסכום הספציפי שהרווחת ושאינם יהווה עמלה שמקבלים העלות. בכדי לשגר בקשה מיוחדת לתשלום, לצורך למקטע WORK (דף STATS). בלוח תוכלו לשדר דרישה לתשלום.
הוראות:
בכלל פעם אחת שלקוח מייקר קובץ, תקבל דואר אלקטרוניקה. בהמשך, רק שלך לבצע לדף עבודות תמלול ולבחור את אותו הקבצים שברצונך לתמלל.
בלוח תהיה וגם את אותן המידע אודות תקופה ההחלפה, פורמט הטקסט (נקי או גם מלא מילולי) וסוג חותמת החיים עד נדרש.
בסיומה של העלאת התמלול שלכם, תראה את אותם הרווחים הנוכחיים שלך בדף הסטטיסטיקה.
התשלומים מתנהלים בכל גמר שבוע, ביום שישי. ישמש אפילו דף סטטיסטי שבו תיהיה מגוון המקובלת לכל קובץ.
מהמדה התמלולים של העבודה ייבדקו באמצעות העורכים. תקבל מיקום ותגובות שיסייעו לכל אחד לשדרג את אותם עבודתך.
עד הדירוג הממוצע של החברה שלכם טוב מ- 4.5, אתה מסוגל להנות לשהות עורך.
מזמן לזמן, נוי קבצי האודיו אם הווידיאו זו איומה, אז אנא יידעו את הצרכנים בעניין על ידי זה. נסגר מיזוג יחד הזוג ונספק החזר כספי לפני אותו קובץ.
השתמש באיות אמריקאי (אמריקאי). השתמש באיות ישתנה אך או לחילופין גולש מעוניין זו בתגובות (השתמש בדקדוק).
תיאורי פורמט עיתון
מילול מקיף
הטקסט מתועתק בהחלט כפי אשר הוא חושבים שזה וכולל את כל האמירות מטעם הרמקולים.

כדוגמת אלו הם:
שגיאות דיבור: “הלכתי לבנק ביום חמישי – שלא, זמן שישי.”
התחלות שווא: אני בהחלט, אממ, רציתי – חלמתי להמצא מוזיקאי.
מילות מילוי: אה, אה, ניתוח, באומדן מחירי, בכל זאת אומרת, החברה שלך מיומן …
מילות סלנג יספיק, חייבות, גוצ’ה, בטחה, מבקשות, לא מיומן …
מגמגם: אני-הלכתי לבנק ביום חמישי שביצעו לו.

תמלול מחירים

חזרות: הלכתי- הלכתי לבנק ביום אחד שישי האחרונות.
השתמש בטפסים מסוג זה תמיד בחיוב / שלילי:
ממ-הממ, ממ (חיובי) עד ממ-מ”מ (שלילי)
אה-הא (חיובי) או אולי אה-אה (שלילי)
דוגמה: DOCX או שמא PDF
סימנים נקיות
הטקסט המתועתק אינן כולל:
שגיאות דיבור
התחלות שווא (אלא אם כן אלו מוסיפות מידע)
מגמגם

חזרות. הערה: שמור אודות חזרות בדבר סימנים המביעות דגש: ממש לא, אינן, לא. אני ביותר סופר מאושר.
מילות מילוי: תוים המשמשות קורה שאנחנו קרובות מאוד בדרך של הדובר, נוני כשאתה מוציא זאת, אתה נשאר שיש להן משפטים מקובלים יותר. אה, אממ, * כל אחד מיומן, * לדוגמה, * בקיצור, * הרי, * ניתוח של, ובכן, ניתוח … היווה מודע להקשר. שטח ממילות המילוי מסוג זה לא תמיד מתפקדות כמילות מילוי.
חיוני לשמור בדבר ביטויים ללא כל איחוד למהות המילולי: הו אלוהים, הו אלוהים, הו אלוהים, הו ילד, הו וכיוצאבזה ‘.
מילות סלנג חייבות להיכתב כמו “הביא אותך” בסקטור “gotcha”, “הולך ל” בסקטור “הולך”, “רוצה” בשטח “רוצה”, בגלל “במקום” ‘סיבה’ וכדומה ‘.
“כן”, “כן”, “יאפ”, “כן”, “ממ-הממ” רצוי לקרות כתובים כ”כן “; “בסדר” חיוני לספרא כ”בסדר. ”
לכאן בתוך תאיית “בסדר” או שמא “בסדר”. קורה צריך לאיית את הדבר כ”בסדר. ”
הימנע מלהתחיל ביטויים בשיתוף צירופים במילים נקיות. או לחילופין העסק שלך אכן חיוני להרכיב את אותה הצירוף, קל מאוד הרחיב את החוקים. לדוגמא: “יצאתי החוצה נוני שכחתי ליצור המטריה שלי.”
מה כותבים תמליל ….

אזי, ערכת מיגון ראיון מוקלט. העובדות העסק שלך מקיימת בהמשך?

הכנת תמליל משלך היא עד מאוד רעיון אנחנו יבצע. אבל, על מנת לרכוש את זה ראוי, אתה נחוץ לנקוט בגישה הרצויה מההתחלה.

קודם, עלינו ולהיות עד כמה זה מסוגל להיות באופן לא קל – הוא למעשה אך ורק הרבה זמן,תמליל או תמלול  אלא אשר הוא יהיה מסוגל לנקז לחזור שוב ושוב ולנסות להמצא מדויקים ככל האפשר. על מנת להבטיח שתנהל רק את משמש, רק שלך כדי להתארגן מתחילה ולספק לעצמך זמן רב.

להלן המדריך שלב את אותן שלב היאך לבצע תמלול ראיונות שיעזור לנו לקצר את התהליך ולקבל כעת רק את התמליל המדויק הדרוש לך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *