שירותי תמלול

מידע תמלול שיחות מחיר

מידע תמלול שיחות מחיר

תמלול שיחות מחיר

התכונן לקראת שתתחיל ותזהה את העובדות שהינכם חיוני פעמים רבות בגלל תמלול הראיון
בתמלול, לדוגמה בכל דבר, הכנה זו גם הפתרון להצלחה.  תמלול שיחות מחיר ככל שאתם במצב יותר טוב, באיזה אופן ביצוע התמלול יהיה מקום פנוי יותר. בצע את כל הצעדים הבאים כדי לאשר שהתמלול של העבודה מתחיל בדרך הטובה ביותר:

 

שווה הדבר תשאף לתמליל שלנו וחייב מהו כשיר להשפיע על אודות השירות
מה מטרת התמלול? במידה ו אני זקוק לעיבוד אמין ומקצועי מאוד, מלה במילה, שהיא הראיון בטקסט, אם שהינכם פשוט ראוי לתמצת אודותיו לסדרה מטעם נקודות תבליט? למקרה הוא יותר קל דוחף הפופולארי להתייחסות מיד אם שדבר זה דבר שתצטרך לתת את הדעת לשם שוב פעם ובפירוט מדויק? דורש דין שמכין כל תיק על גבי סמך אם

לעדות יהיו בקשות מגוונים באופן ספציפי ממנהל ניתוח תחומי המתייחס שוב פעם לנתוני הצרכן במצגת.

שאל את עצמך או תצטרך לחזור לשמע רק את כך או אולי או שמא אני מסתמך הוא רק בנושא המסמך. למקרה החברה שלך אדם העיקרי שמתייחס אליו או שהינו יהיה פשוט למס’ אתם בשיתוף בקשות ומיומנויות שונים? כדאי לגבי מידת הדיוק המילולי כדאי. והיה אם אתה בסמוך מיומן את אותה נקודות השיחה העיקריות מסוג הראיון או לחילופין שתזדקק לגישה זריזה לחדר במסמך?

בחר את כל רצונות התמלול שלכם
כבר מומחה דבר ברצונך אפשרות להשאיר לקובץ לתמלול? התחל פה באמצעות התאמה של דרישות התמלול של העסק וראיית תאגידים באיכות הדיוק הגבוהה מאוד.

תמלול שיחה מוקלטת

 

יהיה שלנו לדמיין גם כן כמעט כל ההיבטים בהקלטה שיכולים להיווצר מכשול לתהליך התמלול. מהירות ההקלדה של העסק שלכם זאת 1 מאלה. למעשה לפני מתמלל מומחה ומנוסה, נולד יכול לזכות ב או אולי זמן לתמלל קובץ שמע בן 15 דקות.

יופי השמע יכולה בנוסף להיות באופן מחסום עצום לתמלול מעולה ומתוזמן. או העסק שלך מיומן שהשמע גבוה לא גבוהה, ישנו אמצעים רבים שבאמצעותם אתם יכולים “לנקות” אותו שיטה יישומי תוכנה למען להדגיש אודותיו (אם היות הינו יהיה מסוגל לכלול עודף לעומס הפעילות שלך).

בהרבה, נוכחותם השייך הרבה יותר אנחנו מדברים על אחד עשויה כמו כן לעשות לתמלול ניכר יותר מזה, וגם מילוי מילים, מעכבי דיבור, שיעול, גמגום, שוב וטיקים מילוליים נלווים.

ככל שאתה מיומן יותר טוב אחר החסמים לתעתיק בריא, זה אני מתוכנן להתגבר על החברות.

השתמש בכלים מומלצים
יצירת התמלול שלנו תיהיה יותר מכך מסורבלת ותארך יותר עת או גם אין לנו את אותו מה שצריך בהמשך לתפקיד. בכל הפחות תצטרך:

אוזניות מבטלות שאון – רעשי מראות מדהימים אמורים לשהות מכשול לתעתיק יעיל. אוזניות המפסקות רעש ידע לאפשר לכל אחד להתרכז אם מוחלט בהרבה באודיו.

מצג של העסק שלכם – אינך זקוק למחשב מעולה בשביל לתמלל אודיו לטקסט. יחד עם זאת, הוא למעשה מאשר או לחילופין יש לכם מקלדת מוצקה, מספיק עיבוד בכדי לצמצם אחר השהיה (במיוחד אם החברה שלך משתמש במעבד תמלילים מבוסס באינטרנט למשל Google Docs) וסביבת פעילות נדחת. זכור כי התעתיק שלך כשיר לארוך פי 3-4 מקובץ השמע למכשיר שלו.

תוכנת תמלול – פיתרון תוכנה ייעודי יכול לסייע לכולם למצוא ולהקליט את ההקלטה שאין בהם שתצטרך להעביר זמנם אחת בלבד תוכנה. למרבה המזל, צריך עשר אזורי הכוללים לך לרכוש בכל זאת בחינם, עם oTranscribe, Express Scribe ו- InqScribe.

 

איזו איכות פירוט תזדקק?
דוגמת שדנו קודם, רעיון התמלול תכתיב את כל כמות הפירוט הנדרשת. יש 5 סגנונות העומדות לרשותך, כולל:

“תמלול ראיונות
לסטודנטים”

מילולית שופע – הראיון בצורתו הגולמית עם כל מילה מפורטת, וגם “אום”, “אהה”, הפסקות, התחלות שווא וכולי טיקים מילוליים.

מילה חכמה מתקדמת – הידועה גם אשר נקרא ‘מילולית’, ‘מילולית נקייה’ או ‘מילה במילה’, הנוכחית גרסה במקצת מלוטשת יותר מזה ששייך ל התסריט המילולי הכולל בעזרת כל התוספות הזרות שהוסרו, כל מה שמקל על הקריאה.

הערות מפורטות – הראיון מצטמצם למבחר הערות מפורטות בו נותנות לכל אחד גישה מיידית וקלה למידע מתחיל זקוק לו ללא שתצטרך לנתח לוחות טקסט מרשימים.

 

במקרה ש אתה זקוק לחותמות זמן ואיתןר רמקולים?
אמצעים הנ”ל רשאים להוכיח תמחור אדיר באופן זה שהם מקלים בדבר תהליך כירורגי התמלול וניתוחם לצורך מידע שמקובל עלינו. אבל הוספה שבבעלותם תימשך זמן, אז כדאי או שמא הנו חשוב.

יוצאים אליו לעשות את אותן תמלול הראיון
מהמחיר הריאלי אותה הכנה מאפשרת להמצא קשה מאוד, אבל לסיכום פסוקו של עניין זו גם תעשה תמלול מהיר ומדויק מעט יותר. בעת הזו, אחרי שהנחתם תשתית חזק, אנחנו יכולים לשחרר לסגור את אותה תמליל הראיונות שלך.

דבר 1: האזן לכל אלו שנמנים על ההקלטה לפני שתתמלל
אתה תרגיש שאנחנו קיים להתחיל לתמלל “קר” אבל נקרא מאפשר להכיר פחות את אותו האודיו לפני שתתחיל לרשום. הכרת האודיו תעזור לעסק להקדים ממחיר השוק מכשול שצריך להאט ההצעה מעתה ואילך.

ציין הערות תוך כדי האזנה. זהה דוברים. כתוב את אותו המילים אם השכיחים מתחיל חשוב להכיר (כמו ז’רגון מכאני או גם סלנג).

עכשיו משמש אפילו הסביבה האולטימטיבית לדמיין לאיזה עיצוב תמלול האודיו הכי מתאים לו: הערות מלאות-מילוליות, מילוליות או אולי מפורטות.

 

צעד 2: תמלל טיוטה מחוספסת ראשונה
הצעד ה-3 של החברה יהווה לגלם לתמלל טיוטה גסה חדשנית. הוא משהו בצורה נכונה באופן מיוחד עד כל אחד הרבה פחות וודאי במהירות הקלדתך. לתוך תדאג יותר כל על אודות דיוק. תקבל את אותו ההזדמנות להקליק על שוב פעם ולתקן את אותם המסמך להבא. בשום מקום, השהה אם תצטרך, אולם נסה שלא להריץ את אותן ההקלטה לאחור.

למען להקל לגבי הקלדה מיד יותר מזה, לתוך תהסס להרכיב קיצורי ידי לטיוטה חדשנית זה. כמו למשל, השתמש בשנת “bc” כקיצור השייך “בגלל”. אני מסוגל לחזור ולשנות זה מאוחר יותר מכך דרך הפונקציה ‘מצא והחלף’, או לחילופין שתאפשר אחר הפונקציה תיקון אוטומטי במעבד התמלילים שלך כדי לתקן יחד עם זאת בעזרת.

 

מהלך 3: בקר יחדש בתמליל וערוך
בפתח במידה ויש בבעלותכם תמלול קריא שתוכל להכנס לעיסוק מהם. הינו קל מאוד בעיה מטעם גימור את המקום ולהכין את השיער לצריכה לא מעטה. אפי’ שהטיוטה הגסה שלכם תראה קריאה, יש אפשרות ש בגדול שמישה, יהיו תמיד מוצרים לדוגמא שגיאות הקלדה (בודקי האיות לארץ שלא ישיגו אחר כולם) שתצטרך לתקן לקראת שהתמליל ירצה.

כדאי להקשיב לראיון בשלב הוא. קרא רק את המסמך שיטה האזנה ותן פתרון על כל בעיה או אולי העדר עקביות בדרך של. יכול להיות באופן ספציפי שתגלה ששמעת מלים מסוימות אם הרשית להומופון המוזר להתגנב פנימה, כמו “לשמוע” ו”הן “.

שלב 4: פורמט את השיער לצרכים שלך
בימינו עליך לזכות ב תעתיק אמין ומלוטש עד מאוד (גם או אולי לקח זמן יקר לנסוע לשם). כאן הנו פשוט עניין המתקיימות מטעם סידור הוא כדי לקסום לצרכים שלך ולהבטיח שהינו יגשים את אותן ייעודו המתאים.

התאם את אותו הגופן והגודל על מנת לוודא אשר הוא תוכלו לקריאה כמו כן מזמן סריקה עבור תבוצע פנייה מאובטחת. השתמש בכותרות משנה, כותרות, פסקאות ומספרי מאמרים.
הנו אולי משך מצויין להעניק לטקסט הוכחה אחרונה כדי להבטיח שהוא כדאי למטרה. ודא שקיצורי השיטה הוחלפו ושכל הקלדות תוקנו.

תמלול מחירים

קיים שיש לך את אותו הצעדים לשחרר …
אני נקבע לשחרר לתמלל. תמלול ראיון הנו עשויות דיסקרטית שקשה לשלוט שבו, אז בתוך סכנה או לחילופין ההובלה לגמרי לקח לעסק למעלה זמן ממה שציפית.

מיומנות וידע הליך הוא למעשה יבטיח שתוכלו למצוא את כל האיזון חדש העתידי אחת מהירות לדיוק. התעלם מתהליך נקרא והיכנס לתמלול “קור” וסביר לתכנן שתקריב שלכם.

ודאי, אף למקרה חידדת רק את כישוריך וקיבלת ידע מסוים, תמלול דאז ישאר ביצוע ממש לא קל וגוזל הרבה זמן. בתוך תפחד להישען אודות שירותי תמלול מנוסים האם כל אחד דורש גישה מאובטחת לתמלולים מדויקים. זה יהיה יכול לחסוך לכל אחד זמן רב ולהבטיח המתבצע על ידי את אותו הדיוק והאיכות בתמלול שאנחנו חשוב.

אם מלווה משמש להפקת תמליל ראיונות משלך עזרה לנו אבל החברה שלך וכולי רוצה לעיין את כל אופציה שהיא עבודת תמלול, הכללים הראוי שנותר לנו לשירותי תמלול עשוי להעניק לכולם ארגון נוסף.

 

היאך לתמלל

סוג העובדות מתחיל רואה

הסיבה החשובה שבבעלותנו הנוכחית לערוך ספר המשקף טופס הוא. כתוב סימבולים ופסקאות כמו למשל שאתם שם לב הנל.

אנא הגן בנושא איות, דקדוק, פיסוק וסדר מילים אחר, וגם או גם הם ככל הנראה איננו נכונים מהסתכלות דקדוקית.

החברה שלך עלול לכלול רק את האיות המתאים השייך מילה בסוגריים כפולים ליד המילה המאויתת והיה אם שגוי, או גם בשדה ההערות בדף התמלול המתאים, אבל זה אופציונלי.

לדוגמא: אביגאלה אדמס [[אביגיל אדמס]].

יוצא מן הכלל אחד: או מילה מקופלת מכיוון שהיא חוצה שתי שורות, הקלד בה כמילה פעם. ראה לינק למשל.

תשאיר זה קל מאוד

מטרת ההחלקה של העסק זוהי להעלות בדרגה אחר הקריאות ואת מסוגלות האיתור ואנחנו מעונינים למנוע הצטברות מעומס הדפים – אל תדאגו לעיצובו.

צמצם ככל האפשר את אותם התפקוד בסוגריים כפולים [[]] על מנת לתאר את אותם כל מה אנו רואה, להבין בנושא קריאות ויכולת איתור. בפורמט מתמטיקה או גם עמודות, הימנע משימוש בסוגריים הכפולים ככל האפשרתמלול שיחות מחיר , בדוק שעיין בהוראות הספציפיות הכלולות לפרויקט על הפרקט כל אחד עובד. עיין ב”הוראות חדשניות “למידע נוסף בעניין תמלול אלמנטים בעמודה ותוכן מסובך יותר.

אל תציין סגנון גופן, קו תחתון או עיתון מודגש או אולי נטוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *