שירותי תמלול

“איך לעשות תמלול” מאמר

 

“איך לעשות תמלול” מאמר

"איך לעשות תמלול"

כשאתה שהינכם כמתמלל, העסק שלך יהיה יכול לקרות מבולבל על גבי הכללים שקיימים לערוך מעקב אחריהם, איך להכין את אותם התמלילים של העסק ומתי להכניס בביטויים מכירים. המשך לפנות להקדמה להנחיות תמלול בסיסיות “איך לעשות תמלול” . הערה: נגריות תמלול דומות עשויות להרכיב קווי הנחיה נוספים ספציפיים. שלנו לוודא ולהתאים לכללי טובי ניקיון ואחזקה שבו אתה רוצה עבודת תמלול. מרבית החברות נותנות סכום תשלום בסיסו של לפני עבודותיהן. מוטל עלינו נוסף על כך מתרגמי בונוס מבוססי ציון שמסוגלים להעביר זמנם דרך עשויות חיוניות נעימה כלומר על פי רעיונות ארגון, הנחיות מעוצבות והחזרת חיוניות צעיר. מהראוי הגשה אינם הולכת בדרישות המינימום של העסק יכולה להידחות. חברות מסוימות יאפשרו לנו להעביר זמנם יחדש את העבודה ואולם רבות יקצו בה לתמלילים שאינם חרדיים. בלתי אפשרי לשלם עבור פרוייקט שנדחו. אכן עליכם להוסיף ולשלוט באופן אישי במדריך סגנון התמלול שנותר לנו במדינה בני האדם קיימים. בוא נתחיל בעלי היסודות.

אפליקצית תמלול

המלצות תמלול בסיסיות
דיוק. הקלד את המילים שנאמרות בקובץ השמע. לא רצוי להשמיט ביטויים או שמא אותיות שאינך אדם. בשטח בכל זאת, יש לתייג זאת בהתאם להנחיות האגודה.
אנגלית אמריקאית. השתמש באותיות רישיות אנגליות אמריקאיות, פיסוק ואיות. לתוך תכתוב פונטיקה או גם netpeak דוגמת “u” לצורך “אתה”.
בתוך תנסחו שוב. בתוך תתקן את דקדוק הדובר וארגן שוב פעם מילים. חוץ מזה, לתוך תקצץ תווים שלדעתך אינם בעייה קשה או אולי לא רלוונטיות. יש להמנע מ לתלות סמלים כלשהן. הקלד את אותו המילים שנאמרו בעצם.
לתוך תוסיף ארגון אחר. לתוך תוסיף תכנון נוסף כדוגמת רשומות עמודים, מספרי משרה, כותרות או אולי הערותיך בהגשתך. תוכלו לעשות תוספת של רעיון כזה בשדות נפרדים מתחת לתמליל.
עבודת “ניקוי” ממש לא מילוליות. ערוך קלות חיוניים שאינה מילולית להסרת התחלות שווא, מילוי וגמגום שגוי. ברר את כל חוות דעת האגודה בנושא כל מה יש עלינו להיפטר.
עבודה מילולית יש בידי להוות יותר מילולית. מתקופת תמלול של מלעבוד מילולית, כלול מהראוי אמירה וצליל החיים דוגמת אנחנו שומע. אלא גם אז מכוונים בסעיף “הערות” השייך היצירה, אנו צריכים להרכיב את אותם מילות המילוי. יתרה מכך, תמלל מגמגמים בדרך מדויקת ככל האפשר.
ארגון תמליל
בדרך כלל, הקובץ שתעתיק ישמש מקום פנוי מקובץ שמע גדול למעלה. מפעלים תמלול דורשות מתמלילים לתת תוצאת עקביות מקובץ מי למשנהו. בכל זאת הסיבה שיש להם תמלילי פורמט. הערה: בדוק את כללי התמלול שהיא פורמט התמלול שאיתו ברצונך להתחיל לעבוד. להלן סקירה מסוג הכללים הכלליות לפורמט תמלול.

משפט ומבנה פסקאות
השתמש בעטיפת סימבולים בזמן כתיבת תכנים. תקן את כל מעברי השורה בליבם הפסקאות של החברה שלכם לצורך הגשת הביצוע.
לתוך תשתמש ברווחים כפולים עם סיומה של משפטים או שמא במרבית את. החברה שלך יוכל להשתמש בפונקציה מציאה מהירה והחלפה במעבד התמלילים שלך בכדי לערוך רק את הרווחים הכפולים לחדשים.
עקוב את אותם הדקדוק הריאלי. מדי המשפטים יודעים להתחיל נוחתות רצינית ובעלת פיסוק מיועד.
במידת האפשר, פרקו משפטים מסוימים לגדולים הרבה יותר. משפטים ארוכים אלו מפורקים לשברים.
מוצפן בנושא פסקאות קצרות בשביל -400 תווים על כל היותר.
הכנס שורה ריקה פעם הפסקאות. כמו כן, התחל פסקה חדשה בכל מקום החלפת דובר.

דרושים תמלול מהבית

לתוך תכניס ולהתבטל.
מילות קישור
צירופים כמו למשל “כך”, “או”, “אבל”, “מכיוון”, “ואחרים” באים לשימוש לצירוף נלווה חלקיו של משפט עם. במידת האפשר, בתוך תתחיל משפט עם צירופים. בעיקר, אתם יכולים לקצר רק את המילים מבלי לשנות את אותן פירוש החוק. יש עלינו לשים בצירופים רק קודם כל משפט או אולי השמטתם תשנה את אותם המשמעות.

תמלול משפטי

תוויות רמקולים
תוויות רמקולים הינן מילים המשמשות לזיהוי אלו המדבר באודיו. התווית הנוכחית ברוב המקרים שם הדובר, התפקידים או לחילופין תכונה מכיר אחרת.

השתמש בתוויות רמקולים כדי לזהות רמקול ביותר ככל האפשר
ארגון תוויות רמקולים כהלכה לפי הכללים של חברת טובי ניקיון ואחזקה
בסיומה של התווית המתקיימות מטעם הרמקול יכול שיהיה נקודתיים ומרחב. יתרה מכך, השתמש באותיות רישיות בכל מילת תווית רמקול.

דוגמא
מראיין: פיוס, ברוך נוסף. הייתי ג’ק. ואתה? אישה 1: אני בהחלט רייצ’ל אישה 2: אני סמנתה למה שלא נסיים את אותן ההנחיה זו גם עם דוגמאות תמלול ראיונות בסיסיות וכך גם מילוליות.

דוגמה לתמלול פשוט
עם תמלילים לא מיוחדים, יש להוריד מתמליל מילות מילוי, צירופים כניסה משפטים והתחלות שגויות, למשל.

אודיו נבדל
ג’ק: משמש הינו די, משמש נקרא די מאתגר לרכוב על סוס בפעם העיקרית. ג ‘ק שמע תמלל: נקרא שימש מספיק מאתגר לרכוב לגבי סוס בפעם הראשונית.

מחירון תמלול

דוגמא לתמלול מילולי
בתמלילים מילוליים עליכם לתת את אותו המילים אנו שומע. כדוגמת אלו כוללים צירופים, מילות מילוי ואירועי צליל אינן פולשניים (למשל צלילי מכוניות) הניתנים לשמיעה. מצורפות דוגמה:

תמליל שמע
[כלב נובח] פול: אם בעיקרם אני בהחלט עובר מוקדם למעלה, איננו אני בהחלט מפספס מקום מתאים. אנני: אה, משמש ביותר עצוב [כלבי נובח] לחברות תמלול יכולות להיות רעיונות מסובכות. העבר את השואב לגבי הכללים, אף או לחילופין נתקלתם אחת ל בתעתיק, מכיוון שישנם כלים לא מעטים שחשוב לעקוב אחריהם. ההנחיות הרבה מכילות. אני עלול להגשים רמאות

חברת תמלול דרושים

מה אנחנו עושים?
אתם מעניקים עבודת תמלול שמע, כלומר כל אחד ממירים קבצי שמע ווידאו לטקסט.
בערב של החברה שלנו ניתן ליטול אחר הקבצים אודותיהם אנחנו מוצאים לנכון לפעול. עליך להמצא בעל חשבון PayPal אם Payoneer מכיוון שאנו יוצרים מחירי החשמל רק על ידי PayPal או אולי Payoneer. התשלומים מתנהלים בשאר אזורי סיום שבוע, ביום שישי. בנוסף, אנחנו מכסים את כל עמלת PayPal כך שתקבל את אותה הסכום הנקודתי שהרווחת ואין זה יהווה עמלה לקבל המחיר. כדי לשגר בקשה לתשלום, לצורך למקטע WORK (דף STATS). שבו אתם יכולים לשדר בקשה לתשלום.
הוראות:
כמעט בכל פעם שלקוח מעלה קובץ, תקבל דואר דיגיטלי. מעתה והלאה, של החברה שלך להעביר זמנם לדף פרויקטים תמלול ולמצוא את אותן הקבצים שברצונך לתמלל.
בכל שיער תראה גם כן את כל המידע על אודות זמן רב ההחלפה, פורמט הטקסט (נקי עד סמיך מילולי) וסוג חותמת הזמן או לחילופין כדאי.
לא לפני העלאת התמלול שלכם, תהיה את כל הרווחים הנוכחיים של החברה במאמר הסטטיסטיקה.
התשלומים מתבצעים כמעט בכל תם שבוע, ביום אחד שישי. יהווה בנוסף דף סטטיסטי בה תראה בערך כמה הנפוצה על כל קובץ.
מאוד התמלולים של העבודה ייבדקו באמצעות העורכים. תקבל מקום ותגובות שימליצו לכם להעצים את כל עבודתך.
או שמא הדירוג הממוצע של העסק מצויינת מ- 4.5, כל אחד כשיר לגלם להיות באופן מחייב.
מפעם לפעם, יופי קבצי האודיו או שמא הווידיאו הנוכחית איומה, אזי אנא יידעו אתכם לגבי כך. נוצר איחוד בשיתוף בעל הבית ונספק החזר כספי רב לצורך את השיער קובץ.
השתמש באיות אמריקאי (אמריקאי). השתמש באיות משתנה אבל או גם רוכש דורש את זה בתגובות (השתמש בדקדוק).

תיאורי פורמט טקסט
מילול סמיך
הטקסט מתועתק מקיים כפי שנהוג שהינו חושבים שזה וכולל את אותו האמירות ששייך ל הרמקולים.
האלו הם:
שגיאות דיבור: “הלכתי לבנק ביממה חמישי – שלא, עת שישי.”
התחלות שווא: אני, אממ, רציתי – חלמתי להיות באופן מוזיקאי.
מילות מילוי: אה, אה, הוא ניתוח, בערך, זו מראה, אני מיומן …
מילות סלנג יספיק, חייבות, גוצ’ה, בטחה, רוצות, איננו מומחה …
מגמגם: אני-הלכתי לבנק ביום חמישי שהחו לו בעבר.
חזרות: הלכתי- הלכתי לבנק ביום אחד שישי האחרונות.
השתמש בטפסים הנ”ל אך בחיוב / שלילי:
ממ-הממ, ממ (חיובי) או אולי ממ-מ”מ (שלילי)
אה-הא (חיובי) או גם אה-אה (שלילי)
דוגמה: DOCX או גם PDF
מילים נקיות
הטקסט המתועתק איננו כולל:
שגיאות דיבור
התחלות שווא (אלא אם כן גם מוסיפות מידע) “איך
לעשות תמלול”
מגמגם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *